Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Özel > Hayal Mahsülleri Bürosu


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 21.02.13, 21:46   #1
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2009
Konular: 135
Mesajlar: 3,851
Ettiği Teşekkür: 11873
Aldığı Teşekkür: 17586
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart FG Angara Buluşması Hakkında Her Şey

Kimseyi kırmadan, rencide etmeden bir şeyler karalamak istedim. Umarım istediğimde başarılı olmuşumdur.


Emilio:

“Ankara buluşması fikri ilk ortaya atıldığında hemen mazeret bildirebilir, bu buluşmaya asla katılmayabilirdim. Kimin geleceğini, kaç kişi olacağımızı bilmiyordum sonuçta. İkinci bir Banemin vakıası (bkz: Banemin Vakıası) söz konusu olabilirdi. Yine de asistanı kıramazdım. Heveslenmiş sabi, en azından katılımcıların belli bir sayıya ulaşması için konuya destek vermem kaçınılmazdı.

Ben de buluşma öncesi bazı tahliller yaptım;

Sultan… bütün gün bana asılmasını sükut içinde karşılarsam O’ndan sorun çıkmaz. Neşeli bir insan. Çevremizdekilerin dikkatini masaya toplama yeteneğine sahip güçlü bir kahkahası var. Bir şekilde bastırılabilir.

Duayen… kendi halinde, çok fazla sesi çıkan biri değildir. Yine de ilginç gülüşü (Zerrin Özer desem anlarsınız) sayesinde dikkat çekiyor. Büyüğümüz olarak ortalığı çekip çevirecek kişi.

Aldacı… klavye cengaveri. Buluşmalarda hep sessiz. Nadiren sesi yükselir. Bunun dışında sessizdir, neredeyse konuştuğunu bile anlamazsınız.

Yavuzhan… ortak pek çok konumuz olduğu için sohbeti rahat kurabildiğim ender kişilerden. Deyzeoğlu, dayımınkızı filan der, iki de iddaa muhabbeti çevirirsek tamamdır.

Ve Subutay… O’nun hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim. Beni neyin beklediğini gerçekten bilmiyorum ve bu beni rahatsız ediyor.

Toplantıya katılması muhtemel sürprizleri düşünmek bile istemiyorum.

Aklımdan bunlar geçiyordu. Son dakika bile geri dönme şansım vardı. Biri hasta olmuş olsa, ben hastaneye gitmek zorunda kalsam, yada ne bileyim, Afyon’a iş görüşmesine gitmek zorunda kalsam filan… Çok düşündüm ama vazgeçemedim. Artık metrodan inmiş, buluşma yerine de gelmiştim.

Cep telefonuma gelen mesajla Subutay’ın yakınlarda bir yerde olduğunu anladım. Etraıma bakındım aramadan önce. Randevusuna erken gelmiş adam ifadesi aradım yüzlerde. Ancak, Ankara’da bu tip şeyler Kızılay’da, eski Gima veya YKM önünde olur. Burada öyle birine rastlamadım. Aradım mecburen. Adam alakasız bir yere gitmiş, geri gelmesi için yolu tarif ettim. İyi bir şey yapmadığımı düşünmekten de alamadım kendimi.

Ve karşımdan telefonla konuşarak gelen, bir yandan da etrafına bakınan birini gördüm. Gördüğüm kişi bıyıklı olduğu için onun Subutay olamayacağını düşündüm. Oysa yanılmışım. “Gördüm seni” dedi ve telefonu kapattı bıyıklı. Hemen “Sultan’ı aramam lazım” diyerek oradan sıvışmak istedim ama öyle hızla geldi ki peşimden, ekip kaçamadım. Son anda da olsa vazgeçmediğim ve buraya geldiğim için bunu hak etmiştim.

Sultan’ı bulmamız uzun sürmedi. Zaten bir köşede saklanmış bizi izliyordu herhalde. Derhal üzerime atladı. Sempatiğim filan… Dakika bir gol bir yani. Sükut… İşe yaramadı…

Birlikte buluşmanın gerçekleşeceği ve oturma uzuvlarımızın akşamın geç saatine kadar yapışık kalacağı sandalyelerde yerlerimizi aldık.”


Sultan:

“Ankara’ya geldim, tüm akrabalarımı gezdim. Anneanne, babaanne, hala derken hepsini gördüm doydum. Tatilin bitmesine de daha çok var. Ne yapsam, ne yapsam diye düşünürken forumda Ankara buluşması konusunu gördüm. Evden çıkmak, biraz geyik yapıp gülmek, eğlenmek için iyi bir fırsat diye düşündüm ama bi de ne göreyim? Emilio da buluşmaya geliyormuş. Önce bi hevesim kaçar gibi oldu ama Aldacı ve Yavuzhan da gelecek oldukları için hevesimi toparladım. Duayen’i saymayalım. İyi kadın, iki annem dedim mi yumuşayıveriyor. Bir de Zerrin Özer gibi gülmese… Neyse, bir de Subutay eklendi listeye. Adamı tanımam etmem. Fikir yürütemiyorum ama iyi birine benziyor forumda gördüğüm kadarıyla. İstanbul buluşmasına da katıldığı ve oradakilerin başına bir şey gelmediğine göre zararsız biri olmalı diye düşündüm.

Buluşma günü geldiğinde ilk Emilio ve Subutay ile buluştuk. Emilio’ya her zamanki gibi rol yaparak asıldım hemen. Hoşuna gittiği belli ama çaktırmamak için sadece gülümsüyor adam. Sanki benim çok hoşuma gidiyor da… Subutay desen, bıyıklı bi adam. “Gencecik adamın bıyığı mı olur lan!” dedim ama içimden. Emilio ve Duayen’nin istekleri yönünde seçilmiş, sigara içilebilir ve alkol bulunan bir mekana geçtik. Bütün gün o sigara kokusunu duymaktan nefret etsem de, gelmiştim artık bir kere.”

Aldacı:

“Saat biri geçmişti ve hala arayan olmamıştı. Aslında bu buluşmayı ilk ortaya atan bendim ama sanki benim olmamam kimseyi rahatsız etmiyordu. Emek Mahallesi’nin tüm sokaklarını geziyordum son üç saattir. Hepsini çok merak ediyordum. Evet, daha önce Emilio ve Sultan ile görüşmüştüm. İkisi de pek şeker, pek bi güzel insanlar. Elbette diğer arkadaşların, yani ağabey ve ablalarımın da öyle olacaklarından emindim. Gel gör ki ne arayan vardı ne soran. Emek durağında inip sağ, sol yapıp çıktığım sokakta da kafe namına bir şey yoktu. Emilio belli ki bana bilerek yanlış adres vermişti. Bir anda Emilio’dan nefret etmiştim.

Tam bu esnada Sultan aradı. Bana düzgün bir tarif vererek buluşma yerini bulmamı kolaylaştırdı. Elbette ben zaten yakınlardayım demek istemedim ve uyuyakaldığımı söyledim. Böylelikle biraz daha vakit geçirmem gerekecekti. Onların oturduğu kafenin tam karşısındaki kafeye geçip bir saat kadar onları izledim. Emilio birasını yudumlarken benim de canım çok çekti ama kendimi tuttum. Bir de yanlarında oturan bıyıklının Subutay olma ihtimalini düşündüm ama olamaz, olmamalı diyerek kafamdan kovdum bu düşünceyi. Sonra zamanın geldiğini düşünerek karşı kafeye geçtim.”

Duayen:

“Ankara’daki arkadaşlarımı çok özlemiştim ve üstelik vergi dairesinde işlerim vardı. Bu sebeple zaten Ankara’ya gitmem gerekecekti. Hazır gitmişken ben de toplantıya katılsam bi zarar gelmez diye düşündüm. Sultan, kızım benim. O’nu çok özlemiştim. Emilio’yu özlediğimi pek söyleyemem, iki günde bir arıyor zaten. Yavuzhan ve Aldacı’yı ilk kez görecek olsam da forumdan zaten biraz tanışıklığım vardı. Ama Subutay, O’nu gerçekten hiç tanımıyordum. Umarım bebelerime zarar verecek bir tip değildir diye içimden geçirdim. Orada olmalıydım, çocuklarımı korumalıydım.

İstanbul’dan Ankara’ya yolculuk etmek kıta değiştirmek gibidir. Sizi nasıl bir hava bekliyor bilmediğiniz için hazırlıksız yakalanma ihtimaliniz vardır. O yüzden neyim varsa yanıma aldım. Kalın montumu, ince montumu, ceketimi, kazaklarımı ve tişörtlerimi, botlarımı ve sandaletlerimi, hatta şemsiyemi bile aldım. Kafeye girdim. Çocuklar sohbet ediyorlardı. Emilio Sultan’a bakarken nasıl kendinden geçtiyse beni görmedi bile. Diğer tarafta oturan Aldacı olmalıydı ama bir de bıyıklı bir adam vardı… Subutay? Şemsiyemi ne olur ne olmaz diye yanımdan ayırmadım.”

Yavuzhan:

“Hanımı Eskişehir’e göndermiştim ve tam da forum buluşmasının olduğu saatlerde dönecekti. Yani iş yerinden izin alıp erken çıkmam ve AŞTİ’ye gitmem lazımdı. Buluşmanın da orada olduğunu öğrenince, neden katılmayalım diye düşündüm. Emilio deyzeoğlum sonuçta, iddaa’dan anlamasa da, iyi adam. Bir de küpesi, bi de sakalı ters bana. Onun dışında iyi biri yani. Sultan zaten çok neşeli, komik biri. Bunlarla vakit geçer, gerekirse Aldacı veya Duayen’e sararım diye geçirdim aklımdan. Subutay diye biri de gelecekmiş diye duyduğumda tereddüt etmedim değil. Yine de buluşmaya biraz geç kalarak erken doğması muhtemel tepkilerden kendimi korumuş oldum. Yolu bilerek karıştırmam ve gecikmem de bu yüzdendi. Olsun, suçu Emilio’nun sırtına yüklemek de keyifliydi elbette.

Kafeye ulaştığımda bir masa etrafında toplaşmış beş kişiye baktım. Deyzeoğlu, Sultan, güzel kadın Duayen olmalı, bu genç ve alımlı kişi de Aldacı olmalı diye düşündüm. Bıyıklıyı da mekan sahibi zannettim. Oysa Subutay denen arkadaş değil miymiş? Oymuş! “Naber bıyıklı?” diyesim geldi, zor tuttum kendimi.”

Subutay:

“Forumda konu açıldıktan sonra baktım Angaralılar çoğalmakta zorlanıyorlardı. Hatta katılımcılar şunlar olur, bunlar gelmez diye yorum yapıyorlardı. Hepi topu 6-7 kişi gelecekti buluşmaya. İstanbul tayfası da baktım komik buluyorlar sayıyı, dedim gidip biraz kalabalık yapayım, elime mi yapışır? Katılacağımı belirttikten sonra feysten bir şekilde haberleştik. Emilio denen kişi hemen telefonunu yazdı, ara beni diye. Neyse efendim, günü geldiğinde bindim uçağa, indim Esenboğa’ya. Pilota akşam sekiz gibi geleceğimi, camları filan silip oyalanmasını söyledim. Arkadaşlara ayıp olmasın diye de limuzinle değil de, otobüsle gittim şehre.

İlgili durakta indiğimde görünürde kimse yoktu. Yani çok kişi vardı da, birini bekler halde dolaşan, volta atan kimseyi göremedim. Mecburen Emilio’yu aradım. Telefonu kapalıydı! Yoksa buluşma diye bir şey yok da, beni mi kandırdılar diye gelmişti ki aklıma, forumda Lale’nin yazdığını okudum. Bu sana yapılan bir şakaydı… diye başlayan ve beni yerle bir eden iletiden bahsediyorum. Neyse ki korkum uzun sürmedi. Emilio metrodan çıkınca beni aradı. Konuşarak tarif ettiği yöne yürüyordum ki Emilio olduğunu tahmin ettiğim birini gördüm ama bu adam da beni görünce kaçmaya çalıştı, sağa sola hamleler yaptı. Sonunda olduğu yerde kalıp “aaa, sanırım ben de seni gördüm” dedi. Birlikte Sultan’ı bulduk ve kafeye geçtik.

Peş peşe gelen ısrarlı soruları oldu ikisinin de. Ne iş yaparsın, nerede yaşarsın, kaç para maaş alıyorsun, yaş kaç vb. sanki izdivaç programına gelmiş gibiydim. Sonra Sultan avatarımdaki şahsın kim olduğunu sordu. Emilio da bilgiç bi ifadeyle “samuray yahu” demez mi? Yerle bir oldum. Sözde milliyetçi bu adam, Cengiz’in Subutay’ını bilmiyordu. Suratımın asıldığını fark edince durumu toparlamak için başka sorular, şakalar filan… canım sıkılmıştı bir kere.

Sonra Aldacı geldi. Yaşı küçük, aklı büyük biri. Hiç de patron dediği Emilio gibi değildi. Makul sorular soruyor, makul bir sesle gülüyordu.

Peşinden Duayen geldi. Zerrin Özer kahkahası hariç on numara insan. Güzel bir kadın. Yalnız elindeki şemsiyeyi neden hiç bırakmadığını anlamadım.

Yavuzhan da çok hoş sohbet biri. Gerçi biraz uzak düştük ama sesi mekanın diğer köşesine bile ulaştığı için sorun olmadı bu durum. “
__________________
kahrolsun bağzı şeyler!
Emilio Santos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
18 Üyemiz Emilio Santos'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.02.13, 21:52   #2
Kahraman Tazeoğlu

AFiLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2010
Yaş: 27
Konular: 641
Mesajlar: 2,773
Ettiği Teşekkür: 5291
Aldığı Teşekkür: 13574
Rep Derecesi : AFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura about
Ruh Halim: Eglenceli
AFiLi - AİM üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: FG Angara Buluşması Hakkında Her Şey

Süper anlatmıssın en çok da oturma uzuvlarına güldüm
Yazıyı okurken direk Subutay'ın paylaştığı fotoğraf canlandı gözümde
__________________
Bütün şairler sana mı aşıktı ki,
Okuduğum her şiirde sen varsın..


Nazan Bekiroğlu
AFiLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz AFiLi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.02.13, 22:11   #3
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2491
Mesajlar: 21,430
Ettiği Teşekkür: 87856
Aldığı Teşekkür: 126331
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: FG Angara Buluşması Hakkında Her Şey

Subutay iyi korku salmışsın etrafına, valla hiç ummazdım
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.02.13, 22:14   #4
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jul 2009
Konular: 494
Mesajlar: 11,623
Ettiği Teşekkür: 44012
Aldığı Teşekkür: 75466
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: FG Angara Buluşması Hakkında Her Şey

Subutay yerinde olsam bunların alayını o bıyıklarıma asardım.

Arkadaş 7 kişi bir araya gelmiş alayı düşman kardeş gibi.

Ben de ciddi ciddi gitmeyi düşünmüştüm ama kalbimin temiz tarafına denk geldi de vazgeçtim demek. Her işte bir hayır varmış ya bu işte bir sürü hayır varmış demek.

Mekan zaten deniz görmüyor ve hepsi mecbur birbirlerinin suratını çekmek zorunda üstelik. Hadi Duayen ve Sultan neyse de Subutay'la Santos'un suratlar çekilecek gibi değil. Karşılarında oturan Yavuzhan ve Duayen için gerçek anlamda acaip bir üzüntü duydum.

İçlerin de en uyanık Aldacı çıkmış ve ikisinin arasına girerek yüzlerini görmek derdinden kurtulmuş.

Güzel günün, yansımaları da güzel. Ankara-İstanbul da yaparız birgün umarım.

Dibinenot; Subutay bıyıklar gerçekten olmamış.

__________________
Ben hiç insan kaybetmedim...
Sadece zamanı geldiğinde, vazgeçmeyi bildim...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.02.13, 22:17   #5
Gerçek Üye

Yavuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Yaş: 43
Konular: 54
Mesajlar: 763
Ettiği Teşekkür: 949
Aldığı Teşekkür: 3317
Rep Derecesi : Yavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: FG Angara Buluşması Hakkında Her Şey

Hee çok uyuzum senin saçına sakalına küpene..

Ülen ben adama ne diyom orda o ne yazıyor..
__________________
Yıl 1923... Ne Mutlu Türküm Diyene... Hedef 2023..Ne oldu Türküm Diyene!!!! Ses Ver Türkiye !
Yavuzhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Yavuzhan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.02.13, 22:18   #6
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 8272
Mesajlar: 30,325
Ettiği Teşekkür: 109549
Aldığı Teşekkür: 159225
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: FG Angara Buluşması Hakkında Her Şey

Keyifle okudum yazdıklarını Emilio. Bir günlük Ankara buluşmanızı farklı bir şekilde kaleme almışsın...

Zerrin Özer gülüşü, neşeli Sultan ve Subutayın bıyıkları baş rollerde

Teşekkürler...
__________________
Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.02.13, 22:21   #7
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2009
Konular: 135
Mesajlar: 3,851
Ettiği Teşekkür: 11873
Aldığı Teşekkür: 17586
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: FG Angara Buluşması Hakkında Her Şey

Deyzemin evladı, gerçek düşüncelerimizi yazsam komik olmazdı ki
__________________
kahrolsun bağzı şeyler!
Emilio Santos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz Emilio Santos'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.02.13, 22:24   #8
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jul 2009
Konular: 494
Mesajlar: 11,623
Ettiği Teşekkür: 44012
Aldığı Teşekkür: 75466
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: FG Angara Buluşması Hakkında Her Şey

Komiksin işte komiksin

Yavuzhan aynı dertten ben de muzdaribim. Verdiği linke tıkla ve haline şükret
__________________
Ben hiç insan kaybetmedim...
Sadece zamanı geldiğinde, vazgeçmeyi bildim...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.02.13, 22:28   #9
...Çevre dostu...

Muradyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2012
Konular: 31
Mesajlar: 708
Ettiği Teşekkür: 1847
Aldığı Teşekkür: 4256
Rep Derecesi : Muradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: FG Angara Buluşması Hakkında Her Şey

Bu arkadaşlara hayret ediyorum:
Emilio Santos gibi,ağzında bakla ıslanmayan,müfteri,olayları kendi yönünde yorumlayan,
acımasız biri ile oturup yemek yiyorlar,duygularını paylaşıyor,açılıyorlar.
Hem de Banemin ve Real'in uğradığı iftiralardan sonra..
Yahu adamla cennete bile gidilmez.(Laf aramızda Santos,yazdıklarını zevkle okuyorum.)


*
__________________
Muradyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Muradyum'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 21.02.13, 22:34   #10
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jul 2009
Konular: 494
Mesajlar: 11,623
Ettiği Teşekkür: 44012
Aldığı Teşekkür: 75466
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: FG Angara Buluşması Hakkında Her Şey

Asıl onunla her yere gidilir Muradyum...

Her yeri cehenneme çevirecek kapsitesi var ve bu da çok hoş.

Mekan farketmiyor, yanında olsun yeter. (bak pembe tokaya laf edeceksen pazar gününü düşün)

__________________
Ben hiç insan kaybetmedim...
Sadece zamanı geldiğinde, vazgeçmeyi bildim...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
angara, buluşması, diye, emilio, hakkında, için, subutay


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Uyuşturucu Maddeler ile ilgili Kanunlar Kartal Uyuşturucu Maddeler ile Mücadele 1 25.01.19 01:59
Essay Nedir? Nasıl Yazılır? OkyanusunKalbi Üniversitelerimiz 4 14.12.16 14:38
Uyuşturucu Ekin Uyuşturucu Maddeler ile Mücadele 3 04.04.15 21:00
Beyin Hakkında En Çok Merak Edilenler Kartal Sağlığımız İçin Püf Noktaları 1 01.03.14 19:42
Xenon Mercek ve Kitler Hakkında Herşey Kartal Modifiye Araçlar 1 31.01.09 04:00


WEZ Format +3. Şuan Saat: 16:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.