Forum Gerçek

Forum Gerçek (http://www.forumgercek.com/)
-   Her Konuda Kısa Bilgi ve Haberler (http://www.forumgercek.com/her-konuda-kisa-bilgi-ve-haberler/)
-   -   Hıristiyan alemi sarsılıyor mu ne? (http://www.forumgercek.com/her-konuda-kisa-bilgi-ve-haberler/94524-hiristiyan-alemi-sarsiliyor-mu-ne.html)

No Pasaran 19.02.13 01:12

Cevap: Hıristiyan alemi sarsılıyor mu ne?
 
"Bir rahibin, papa olabilmek için bir 'mucize' gerçekleştirmesi gerektiğini biliyor musunuz? Hatta Vatikan'ın, internet sitesinde, Papa'nın 'gerçekleştirdiği mucizeleri' listelediğini? Hatta ve hatta, sadece Papa değil, Vatikan'ın 'mucize gerçekleştiren' çeşitli kişileri 'aziz' veya 'azize' ilan ettiğini? Dahası, bu 'mucize'leri bulmak ve onaylamak için, 'mucizeler komisyonu' adında bir kolunun olduğunu? " (soL pazar ekinden alıntıdır)

Şok oldum, bu kadar olmaz dedirtti resmen :blink:

Bir de 'mucize' iddialarını okumalısınız. :blink:

Akinci 19.02.13 01:25

Cevap: Hıristiyan alemi sarsılıyor mu ne?
 
Ilkdefa böyle bir bilgiyiyle karsilasiyorum gercekten sasirdim....neyse Allah onlari Müslümen etsin Insallah

Şahinoğlu 19.02.13 02:52

Cevap: Hıristiyan alemi sarsılıyor mu ne?
 
İnsanlıkarayan'a ek olarak söylemek gerekir ki; bu dayımız ekstradan bir de Nazi. Bebeliğinde ilgili partiye üye olduğu ve hiçbir zaman aktif olmadığı söylenegelse de, yahudiler hakkındaki açık açık beyan ettiği fikirleri, 2. Dünya Savaşı'ndan sonra varlığını yeraltında sürdüren gizli bir Nazi örgütünün halihazırda üyesi olduğu savını güçlendirir nitelikte.

Büyük resimde başka bir şey var: Vatikan nihayetinde dünyanın en büyük şirketlerinden biri. Din pazarlayıp, günde milyarlarca dolarlık rant döndürüyorlar. Söz gelimi, Papa çıkıp dini olarak yasak olan bir şeyi tekrar yorumlasa ve "aslında kullanılabilir de kanka ya" dese, rantına rant katıyor. Özellikle büyük ilaç firmalarının Vatikan'da söz sahibi olduğu biliniyor. İlk zamanlarından bu zamana, savaşan taraflara silah satımı konusunda aracı olduğu da bilinen bir diğer bilgi. Papalık konumunu asıl yönetenlerin çıkarları bitmediği sürece bu kurumun varlığı bitmez. Benedict gider, Hidayet Türkoğlu gelir. Adamların asayı kaldıracak mecalleri yok zaten. Bankamatikten emekli maaşlarını çekerken yoruluyorlar. Yaptıkları şey, ipteki cambaz olup küçük resimdeki boşluğu doldurmak.

Not: Kendisinden sonra Turkson soyadlı bir siyahi dayının geleceğine dair güçlü iddialar var. Amaç şu: Büyük oranda müslümanlaşan Afrika'nın yeniden katolik olmasını sağlamak, sömürü düzeninin devamı...

Karagöz 19.02.13 03:12

Cevap: Hıristiyan alemi sarsılıyor mu ne?
 
Neden sarsılsın ki ? Bir papa gider başka bir papa gelir. Bir şey olmaz.


WEZ Format +3. Şuan Saat: 20:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker