MERHABALAR
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Mustafa Akten


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 20.07.13, 11:34   #1
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 76
Konular: 555
Mesajlar: 2,562
Ettiği Teşekkür: 20662
Aldığı Teşekkür: 11125
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Bu Ülkede Bu Kadar Hain Nasıl Yetişti?

BU ÜLKEDE BU KADAR HAİN NASIL YETİŞTİ?
 
Bu ülkede bu kadar hain nasıl yetişti? Böyle soru olurmu demeyiniz soruya bakın demeyiniz, bu kadar hain! Yurtsever olduğunu iddia edenler sayesinde yetişti. Biraz araştırma biraz irdeleme ile ne demek istediğimi zaten anlarsınız

Bu ülkede bu kadar hain nasıl yetişti? Devlete küfredenlerin bugün makbul kişiler olarak üst düzey yetkilileri tarafından ziyaret edildiğini bilmeyen görmeyen varmı? Şerefli ******** tartışmaları yapılırken yurtseverler gerekli ve yeterli tepkileri koyabildimi? Bu duruma yeterli tepkiyi koymayan yurtseverlerin dahli yokmu?

Açılım saçılım neye hizmet gayesi ile Türk milleti gündeminden hiç düşmedi? Açılım hareket ve söylemleri gündemde iken yurtsever olduğunu iddia edenler niçin yeterli tepkiyi koymadı?

Türkiye’nin bu kadar acil ve ivedi ekonomik, sosyal, idari, askeri ve diplomasi konusunda yığınla sorunları varken işbirlikçi AKP hükümeti hainlere pirim verircesine niçin bu kadar gündemde tutmayı hedefledi? kendisine empoze edilenleri harfiyen uyguladı? Bunları gören bilen basiret sahibi yurtseverler niçin yeterli tepkileri koymadı? Tepki koyarak Silivri zindanlarında ömür tüketenlerin yanında niçin olmadı? Konulan cılız tepkiler yeterli olmadı, bir gezi parkı eylemleri bakınız hükümeti nasıl dize getirdi.

“Hainlik, ihanet üreten toplum olduk” Dünya coğrafyasında çok önemli bir yerde bulunan ülkemizi küçültmek isteyenler var, bölmek parçalamak ufaltmak isteyenler var. Bunun için de büyük çabalar gösteriliyor. Ülkemize sadakatle hizmet eden ve bunun için çaba gösterenlerin başına çok işler getiriliyor, getirildi, getirilmeye devam ediliyor.

İrtica ve bölücü hainler, mandacılar, emperyal işbirlikçiler el ele kolkola masum vatandaşların vergisi ile besleniyor semiriyor, örtülü ödenekten harcamalar yapılıyor ama yeterli tepki gelmiyor.

Türkiye'de 11 yıldır yaşananlar acaba tam demokratik bir avrupa ülkesinde yaşansaydı ne olurdu? Milli irade diyenler, sandık ve seçim diyenler, faşizan uygulamalar, anti demokratik seçim yasaları ve halkın yoksulluğunun istismarı ile alınan oylarla yeniden yeniden eli kuvvetli olarak siyaseten iktidar olduğunda hangi milli ve manevi değerler kalacaktır? Bu değerlerden elimizde ne kaldı?

Ne yazık ki, Türkiye’de 11 yıldır hıyanet içinde olan hainler makbuldür. Bu kadar hainin nasıl yetiştiği, toprağımızdan mı, suyumuzdan mı olduğu da araştırılıp incelenmeli. Bu vatanın, hain yetiştirmede nasıl bu kadar verimli olduğu ortaya çıkarılmalı ve buna göre önlemler alınmalı dersek acaba abartmış ve izammı etmiş oluruz?

Kimdir? Kimlerdir hıyanete pirim verenler? Cumhuriyet kurulmadan önce de var idiler, Cumhuriyetin kuruluşundan itibarende hep oldular 11 yıldır ise hıyanet ekseninde geçmişteki hainlere rahmet okutur hain yetiştirdiler.

Adam dinci! Dini ve kutsal ritüelleri çıkarları için kullanıyor… Artık bunları eleştirmek yasak niçin? AKP gece yarısı kanunları ile dini inançları aşağılamış ve incitici olmuşluğunuz nedeni ile eleştiremezsiniz, yaparsanız; cezayı müstelzim yani cezayı hak etmiş olursunuz.

Adam, hükümeti ve varlığı ile anlayışı ve siyaseti ile Türkiye Cumhuriyeti devletine istikrarsızlık getirmiş, 11 yıldır sürdürüyor… Artık ileri demokrasi sayesinde bunu eleştiremezsiniz, meydanlara çıkıp bağıramaz, gezi parklarında pankart açamaz, tencere tava çalamazsınız. Yaparsanız terör ile aynı safta olur, meşruluğu tartışılır bir hükümeti alaşağı etme suçu ile hakkınızda dava ve takibat açılmış olur.

Hıyaneti, hainleri, vatanı bölmeye ve satmaya çalışanları ileri demokrasi sayesinde eleştiremez, eleştirdiğinizde; ileri demokrasi sayesinde gaz bombalarına maruz kalır, polis terörüne maruz kalır, kendinizi savunmaya kalkarsanız polise mukavemet, görevli memuru görevinden alıkoyma, hükümetin manevi şahsiyetine hakaretten dava açılır ve belkide içinde adalet olmayan devasa adalet saraylarında yargılanırsınız.

Hıyanet ve hainlik yurtseverlerin aymazlığı, demokrasi, cumhuriyet ve Atatürk âşıklarının zamanında tavır almayışları ve tepki vermemeleri nedeni ile irtica ile birlikte ayyuka çıkmıştır. Bu kadar hain yurtseverlerin yüzünden türemiştir sözü yazı başlangıcında bunun için ifade edilmiştir.

Hayır ola! Sabah şerifleri hayır ola! Diyeceğimiz yurtsever geçinenlere gün aydınlar ola!

20.07.2013
Mustafa Akten
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.07.13, 14:15   #2
Süper Üye

Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: May 2012
Konular: 458
Mesajlar: 2,850
Ettiği Teşekkür: 4002
Aldığı Teşekkür: 9553
Rep Derecesi : Mislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bu ülkede bu kadar hain nasıl yetişti?

Cemal Safi "Hayrını umsan da hain kararın, eyvah'la telafi olmaz zararın, yarama tuz bastı ani firarın, düşerken tuttuğum son dalı kırdın."diyor

"At izi it izine karışmış",kimi kime şikayet edeceksin durumu doğduğunda tükeniyor sanırım insan.
__________________
"Ama gerçek, aziz dostum, can sıkıcıdır."

Mislina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Mislina'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.07.13, 14:38   #3
Üye

Dora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jul 2013
Konular: 1
Mesajlar: 64
Ettiği Teşekkür: 250
Aldığı Teşekkür: 304
Rep Derecesi : Dora Karimasını arttırmak için doğru yerdeDora Karimasını arttırmak için doğru yerdeDora Karimasını arttırmak için doğru yerdeDora Karimasını arttırmak için doğru yerdeDora Karimasını arttırmak için doğru yerdeDora Karimasını arttırmak için doğru yerdeDora Karimasını arttırmak için doğru yerdeDora Karimasını arttırmak için doğru yerdeDora Karimasını arttırmak için doğru yerdeDora Karimasını arttırmak için doğru yerdeDora Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bu ülkede bu kadar hain nasıl yetişti?

Nereden başlayacağımızı bilsek keşke...
Dora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Dora'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.07.13, 17:10   #4
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Konular: 153
Mesajlar: 2,224
Ettiği Teşekkür: 8317
Aldığı Teşekkür: 12170
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bu ülkede bu kadar hain nasıl yetişti?

Hain neslin temeli Hürremin çocuklarıyla başladı demek isterdimde o çok eski
Neyse Bence bu insanlar bu gün hain olmadılar onlar zaten öylelerdi.Ama yerleri dardı susuyolardı.
11 senedir bu adamı destekleyenlere ve desteklemedikleri halde sussanlara soruyorum neden ?
Destekleyenlerden makarnacıları demeye gerek yok zaten onları geçiyorum.Gazete okumayan tv de sadece spor kanalları seyreden bir kesim var hani ülke düşman işgaline uğrasa dipçiği yemeden anlamayacak bir kesim bunlar tam destekler.Çünkü kahve ağzıyla konuştuğu için başbakan ne dediğini anlıyorlar.Bir kesim varki zamanın birinde başörtüsü sebebiyle densizin birinden bir tepki almış onlarda tam destekler.Bir kesim nur cemaatinin hizmet kolundalar tuhaf şekilde zengin olmuşlar bu 11 yılda Allahtan korkar gibi bu şaşanın kaybından korkuyorlar onlarda tam destekler.
Desteklemedikleri halde susanlar ise
Bir kısmı 12 Eylülde zarar görmüş herşeyi unutmuş sadece askerin zarar görmesini istiyorlarki bunlara yetmez ama evetçiler deniyor her komutan tutuklanıp silivriye konduğunda zevkten çıldırıyorlar.
Bir kısmı zevküsefada umrunda değil vatanmış milletmiş justin nesli onlar hayal aleminde yaşıyorlar.
Bir kısmı tamam onaylamıyoruzda ona değil kime oy verelim diye muhalefetin pasifliğinden şikayetçi nedir kolaisyonmu olsun diyorlar.

12 eylülde bu ülkenin sağcıları ve solcuları eziyet çekerken alttan bir nesil çıktı.Fettullahın altınbaşakları ve şu anda ülkenin her dairesinde her makanmındalar içlerinde kin yüzlerinde dindar maskesiyle
__________________
Bazen su olmak lazım sessiz sakin ...!!! Bazen sel olmak lazım öfkeli ve hırçın...!!!
Bazen mum alevi olmak lazım; sabırla tükenmeyi bekleyen, bazense volkan olmak lazım; önüne gelen herşeyi hızla tüketen...!!!
Kimine SU oLacaksın, kimine SEL ...!!! Kimine MUM olacaksın, kimine VOLKAN ...!!! Ama kimseye asla ve asla KUL oLmayacaksın... !!!
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
hain, kadar, nasıl, ülkede, yeterli, yetişti


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Günde İki Litre Şarap İçiyorum - Tezek (Blog Yazısı) SerseriGezgin Serbest Kürsü 26 05.09.16 18:25
Mutlu musunuz ?? Kartal Psikoloji 27 28.11.14 22:13
Bir Blog Yazısı - Atatürk Öldürüldü mü? SerseriGezgin Atatürk Kimdir? 6 15.03.13 12:42
Nasıl Bir Ülkede ? Karagöz Serbest Kürsü 5 24.10.12 02:05
Diksiyon - Fonetik - Artikülasyon oneyouu Tiyatro Haberleri 11 10.05.09 16:23


WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.