MERHABALAR
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Mustafa Akten


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 22.09.13, 11:53   #1
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 76
Konular: 555
Mesajlar: 2,562
Ettiği Teşekkür: 20662
Aldığı Teşekkür: 11125
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Vatandaş Konuşuyor

VATANDAŞ KONUŞUYOR

Günaydın ve herkese iyi günler derken,

"yaşınız gibi değil hissettiğiniz yaştaymış gibi yaşayın hayatı" diyeceğim ama, ülkede Akp hükümeti rüzgarı böyle eserken, tırpanlarıda yurtseverleri böyle biçerken ve ülkede imam hazreti Tayyip efendi ve kadroları idare de iken size tavsiyede bulunmayı düşündüğüm gibi yaşayabilecekmisiniz? Bilemem!

İmam Tayyip hazretleri adeta yasaklarımın eleştirilmesini yasaklıyorum diyor.. Sevgi yoksunluğu bazen öyle karelerde kendini belli ediyor ki, konuşurken yalancı kükremelerinde yüz hatlarına yansıyor, mimikleri, boş ve donuk bakışları, ses tellerine yansıyan şiddet ve kin belirtilerini hissetmemek mümkün değil ve insan o resim karelerine bakarak bu görüntüde sevgiden eser varmı demekten kendini alamıyor.

ilköğretim 4.sınıf "TEMA-TEST" kitapçığının 15'inci sorusunda Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi 'Kürdistan' olarak yazılmış! Ne gam, olurmu olur, ülkede 4+4+4 eğitim sistemi var bu sistem ile çocuklara mısak-ı milli sınırlar yerine bölünmesi düşünülen Türkiye topraklarına hangi olası adların verileceği öğretiliyor.
 
Lütfen düşününüz! Çöpten eski demir, pet şişe, kağıt, karton, eski eşya yada benzeri şeyler toplayarak ve bunları satarak evine ekmek parası kazananların olduğu, yaklaşık 13 milyon işsizin olduğu bir ülkenin başbakanlık koltuğunda oturan zat, komşu ülke Suriye'nin iç meselesine müdahil olma adına 500 trilyon harcadık diyorsa, dedikten sonra hala o ülkenin medyası sayılanlar tık demiyor ve ilginç olacak iki satır yazmıyorsa o ülkede baskı ve sonucunda korku had safhaya varmış demektir. Bu ülke neresi ola?

Vatandaş DIGITURK adı ile bilinen yayın kuruluşuna sesleniyor ve diyor ki; statda olsa Arena'da olsa benim sesimi kısma, buna hakkın yok, imam Recep Tayyip hazretlerinin yasaklarına uyarak sansürleme yapma, benim attığım sloganları sansürleme yapmaya devam edersen üyeliğimizi toptan iptal ederiz diyor ve ekliyor, yayın yapıyorsan benim paramla yapıyorsun benim paramla benim sesimi kısamazsın diyor.

Pakistanlı İslam alimi, şair, yazar, filozof, politikacı Muhammet İkbal demişki;
Hiç bir Köpek görmedim ki, başka bir köpeğin kıçını yalamamış olsun. Eeee şimdi bu ne mana? Bizdeki müteselsil yalaka ve yanaşmaları görmüş olacak!

Biliyorsunuz Akp li Belediye başkanları Park olarak kullanılan yerlerdeki ağaçları kesiyor, insanları koyu gölge yapacak geniş yapraklı ağaçlardan mahkum bırakıyor, üstüne üstlük birde oturma banklarını artık 3 kişilik veya iki kişilik değil tek kişi oturacak şekilde yapıyorlar niçin? Bazen yanyana oturanlar yan yana olmakla yetinmiyor, el ele ve hatta can cana olmayı yeğleyerek "edep yahu" kültürüne aykırı hareket ediyorlarmış. Bunları fark eden, görüntüleri gayri dini bulan yobaz yanaşmaları da diyor ki, durmak yok irticaya devam!

Parklarda Bank büyük ve iki üç kişilik olunca, bir birlerine kanı canı kaynamış karşı cinsten insanlar el ele yanyana oturup Tayyibistan Türkiyesinde ahlaka ve "EDEP YAHU" Edep'i muaşerete aykırı görüntüler veriyormuş. Böyle şeyler yaşanmış diye artık bankları parklarda tek kişilik yapmaya karar verdik diyen belediye başkanları var, meydanlarda ve parklarda ağaçmı olurmuş diyen ve mesleği Mimar Muhallebici olan belediye başkanı var, meydanlarda ağaç olurmu? Gidin avrupaya bakın! Diyen muhallebici belediye başkanı var. Durmak yok irtica konusunda yola devam. Artık parklar yalnızlara özel banklar ile şenlenecek yaşasın.

Fikriyatı kendinden menkul bir imam Recep Tayyip sever diyor ki; Tayyip Allah yolunun bekçisidir, Tayyibi üzmek, Allah'ı üzmektir, sevenlerini üzmekte aynıdır diyor, bir başka ve çok tanınmış, Avrupa ile Türkiye'yi birbirine bağlamaktan sorunlu Egemen Bağış diyor ki; başbakanı doğuran şehirler de mübarektir diyor ve arkasından Alim Allah Rize, Siirt, Kasımpaşa nerdeyse kutsal şehirler ilan edilecekti. Hızını alamayan bir başka imam Recep Tayyip sever ki, kendileri aynı zamanda hazret imam Tayyip efendinin Akp Aydın il başkanıdır; "başbakan ikinci peygamber gibidir" diyor birinci peygamber kim ola?

Müjdeler olsun 11 yıldır hükümet eyleyen, iktidar olup muktedir olamayan imam Tayyip hazretleri sayesinde israf açısından Türkiye dünya sıralamasında az daha birinci oluyormuş, öyleki fazladan akıtılan göz yaşı dahi hazret imam Tayyip tarafından israf olarak nitelendirilmiş, Hikmetinden sual olunmaz. Izdırap çekenler, aşsızlığa, işsizliğe, yoksulluğa ve sadaka kültürüne mahkum edilenler artık fazla ağlamayın dökülen gözyaşlarının fazlası israfmış, ne kadar göz yaşı döküleceğine ilşkin genelge yazılmak üzere yoldaymış.

Bir resimde imam Tayyip hazretleri yere düşen Türk bayrağını kaldırmaya çalışıyorken görüntü verince, biraz cevval ve azıcık tepki ile dolu bir Türk vatandaşı tepki veren bir yorum yazmış. Yine aynı yapmacık göz boyama, güya bayrağa saygı gösteriyor, kimi kandırıyorsun? Hem bayrağına saygı gösterenleri hapislerde süründüreceksin, hem sana bu bayrağı emanet eden Atatürk'e hakaret edeceksin, hemde bu bayrağın dalgalandığı vatanı ABD'ye İsrail'e peşkeş çekeceksin kimi kandırıyorsun? Demiş.

Akp geleneksel birinci ağlama şenlikleri başlatmış. Bu sene ağlama şenliklerine hazret Arınç, hazret Erdoğan ve Bn Erdoğan, A.Gül, Ankara Belediye başkanlığından sorunlu Cengiz Gökçek, İç işleri bakanlığından sorunlu Muammer Güler, Aileden sorunlu Fatma Şahin Işık tarikatından sorunlu Fetullah Gülen, Dış işlerinden sorunlu Davut'un oğlu Ahmet katılmışlar çeşitli zamanlarda, çeşitli mekan ve tv kanallarındaki ağlama seremonileri bir hayır sever fotoğrafcı tarafından yan yana dizilmiş ve ilginç ağlama görüntüleri şenliğe şenlik katmış.

Bir cami imamı haddini aşmış gezi olaylarına katılan yurttaşları eleştirmiş cemaat camiyi terk etmiş, basın camide siyasete tepki diye haber yapmış. Gezi olaylarına katılanları eleştiren, hükümetin Suriye politikasını destekleyen imama namaz kılan vatandaşlar tepki göstermiş. Dolmabahçe camii imamı ve müezzini darda olan vatandaşlara cami içini açarak yardımda bulunduğu için, bu görevden alınmış başka yerlere sürgün edilmişler.

Vatandaş yavaş yavaş kan uykusundan uyanıyormu ne?

Bu yazıyı bir vatandaşın ilginç deyimi ile sonlandıralım.


Selam göndermekmidir zor olan,
Vefamıdır yok olan,
Yoksa dostlukmudur eksik olan,
Kim bilir belkide hayattır,
Bizi bu hale sokan....

22.09.2013
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.09.13, 13:07   #2
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 567
Mesajlar: 13,638
Ettiği Teşekkür: 142703
Aldığı Teşekkür: 48415
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Vatandaş Konuşuyor

Alıntı:
Parklarda Bank büyük ve iki üç kişilik olunca, bir birlerine kanı canı kaynamış karşı cinsten insanlar el ele yanyana oturup Tayyibistan Türkiyesinde ahlaka ve "EDEP YAHU" Edep'i muaşerete aykırı görüntüler veriyormuş. Böyle şeyler yaşanmış diye artık bankları parklarda tek kişilik yapmaya karar verdik diyen belediye başkanları var, meydanlarda ve parklarda ağaçmı olurmuş diyen ve mesleği Mimar Muhallebici olan belediye başkanı var, meydanlarda ağaç olurmu? Gidin avrupaya bakın! Diyen muhallebici belediye başkanı var. Durmak yok irtica konusunda yola devam. Artık parklar yalnızlara özel banklar ile şenlenecek yaşasın.
Su Coban Belediye Baskanlarina kapak olsun diye:


Ikinci katta oturdugum Balkondan!.
Soldan saga dogru siralanmis.Yatak odamin camindan.

Mutfagin camindan

Cocuk odasinin camindan cekim yapmadim, Balkon tarafindaki görüsleri ayni oldugu icin.

Bu Agaclar 24 Saat "GÜNDE" bizler icin burada hava üretiyor, o kadar Arabaya karsi, böyle yesillik lazimki, Insan Nefes alabilsin.

Balkondan maalesef, simdi Cocuk Parkinin resimleri mevcut degil, oradada cesitli oturma yerleri var, Cocuk oyun yerinden haric!.

Hemen ikinci resimde, Cocuk Ana yurdu bulunmakta.
Büyük agacin arkasinda kaliyor simdi.

Bu Avrupayi ne zannetti?.

Bir Google Earth´i acip baksin, Basbakan.


Buda Merdiven Boslugunda, kendim yetistirdigim agac!.__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.09.13, 13:50   #3
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 76
Konular: 555
Mesajlar: 2,562
Ettiği Teşekkür: 20662
Aldığı Teşekkür: 11125
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Vatandaş Konuşuyor

İnsanlıkarayan çok teşekkürler.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
diyor, imam, konuşuyor, tayyip, vatandaş


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Sadece ve Sadece Sade Vatandaş Mustafa Akten Mustafa Akten 0 19.09.13 10:20
İyi Vatandaş Mustafa Akten Mustafa Akten 0 28.07.13 13:02


WEZ Format +3. Şuan Saat: 00:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.