MERHABALAR
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Mustafa Akten


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 05.01.14, 11:18   #1
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 76
Konular: 555
Mesajlar: 2,562
Ettiği Teşekkür: 20662
Aldığı Teşekkür: 11125
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Kör Döğüşü

KÖR DÖĞÜŞÜ

Bu sitede, basında çokca yer alan, bu gün dediğini unutan yarınlarda başka telden ve havadan çalan Akp başbakanı, müşteşarımı yedirmem, bakanımı yedirmem, yandaşımı yedirmem sözleri ile de daha çok ünlenmiş, muhalif kanatda yeni gülme vesilelerine sebep olmuştu.


Son yaşanan rüşvet ve yolsuzluk olaylarında ipin ucunun kendisine, ailesine çocuklarına ulaşacağını, bir şekilde paralel devlet olarak ilan ettiği illegal F tipi hizmet örgütü ile olaki baş edemeyeceğinin korkusu ile, dün iddialar asılsız bakanlarımı yedirmem diyen başbakan, siyasi ve mali ikbalinin devam etmesi uğruna çürük elmalardı temizledik dedi, bakanlarını sarı öküzü Aslan'a kaptıran sürü misali feda etmek zorunda kaldı.

Düşman! Çok hain olursa, yenileceğini anladığı an geri çekilmeye başlarken ne varsa yakıp yıkarak geri çekilir, mert olanlar ise geldiği gibi gitmesinide bilir.


Feda edilen yandaşlardan Nazlı Ilıcak diyor ki; "Bizzat başbakana sesleniyorum bizim alnımızda salak mı yazıyor!" Demek ki Nazlı Ilıcak Akp hükümeti ve başbakanına yandaş tv kanallarında ve kendine ayrılan köşede methiyeler dizerken salak yerine konduğunu anlamamış, Sabah Gazetesinden kovulduktan sonra anlamış olacak ki, saf değiştirmiş ve başbakana sesleniyorum, alnımızda salakmı yazıyor diyebiliyor.


İstifa etmiyorum diyen Erdoğan Bayraktar tüm hata ve kusurlarımızdan, yaptıklarımızdan başbakan haberdar, ne yaptık ise birlikte yaptık istifa etmesi gereken başbakandır dedi, arkasından iki satır yazı ile azledildi. Asıl ilginç olanı istifa ettiği günün akabinde söyledikleri; "gerçekleri bilseniz dudaklarınız uçuklar bilmeseniz daha iyi!" Megerse Türk milletinden saklanan ne kadar çok vahim yolsuzluk, rüşvet, irtikap, ihtilas olayı varmış ki, bilirsek ağzımız açık kalır dudağımız uçuklarmış.


Hani bilirsiniz hazret imam Tayyip meydanlarda yetimin hakkını, milletin kör kuruşunu kimseye yedirmem diye höykürür kükrerdi ya, meğer dedikleri doğru imiş sahiden kimseye yedirmez, kendisi ailesi, çocukları yakınları yandaşları oydaşları yiyebilirmiş!


Beraber yürüdük biz bu yollardan türkülerine, ayırdıklarına hasret çağrışımı ile beraber yürüttük biz bu yollarda teranesinide belki ekleyebilirler. Hani devletin üç erkinden birinin adı yürütme! Yürütmeye gelen zevat, başları ile birlikte yandaşlarına ahde vefa borçlarını öderken, doğrusu yürütmenin hakkını vermişler. Aşkolsun ki aşk olsun.


05.01.2014
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.01.14, 11:57   #2
Müdavim

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2009
Konular: 2209
Mesajlar: 12,380
Ettiği Teşekkür: 83912
Aldığı Teşekkür: 79546
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kör döğüşü

Yıllardır, hatta yüzyıllardır her gelen bir şeyler götürüyor. Götürdükçe de insani vasıflar ve insanın kendi koyduğu ahlak kuramlar alt üst edilirken yeni ahlaki kuramlar empoze ediliyor.

Yalancılık, ********lik, yüzsüzlük ve diğer ekipmanları.

Güçleri savaştırırken meydanlarda, her zaman ki gibi olan yine bu millete oluyor.


Gençlik yıllarımdan bir şarkı vardı. Yine bu tür olaylara ithafen yapılmıştı ama kimse buna kafa yormamıştı. "Sıçtı cafer bez getir."

Şimdi ise ortalık foseptik çukuruna döndü.
__________________
"Ey egosu boyundan büyük insan..
Bir gün ölüp toprak olacaksın. Bir tohum filizlenecek ot olacaksın, bir öküz seni yiyecek ve atık olacaksın.. Yani hep aynı kalacaksın."

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.01.14, 23:18   #3
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Konular: 153
Mesajlar: 2,224
Ettiği Teşekkür: 8317
Aldığı Teşekkür: 12170
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kör Döğüşü

İktidara gelenler hep çaldı doğrudur bunun sebebi ise abi adam çalıyor ama çalışıyor mantığı olsa gerek.

Menderes zamanını yaş ititbariyle bilmiyorum ama bilenler diyorki Menderes aynı RTE gibiydi tek adam sınırsız hakimiyet istiyordu sonu darağacı oldu.RTE aynı yoldan yürürken önce darağacının önünü kesti.

Cemaatin önde gelenlerinden biri bizzat bana anlatıyor cuma günü namazdan sonra;
Abim biz bununla anlaştık (RTE yi kastediyor) 11 yıl önce biz seni iktidara taşıyalım zengin edelim ama 3 kazanırsan 2 si cemaatin.(Zaten benim şehrimde esnaf tavlama yönetmide budur.)Anlaşma yapıldı diyor ama bu hep bana hep bana dedi bize vermedi oysa anlaşma bu değildi.11 yılda kaç trilyon götürdü bu hırsız biliyormusun?
Bu arada ben dinliyorum ama inananamıyorum.
Hırsız bunlar abim diyor yetimin hakkını yiyorlar.
Allahın izniyle bu hırsıznın sonu geldi elimizi çektik yok olacak hırsızın yeri cehennemdir.
Bir soru sordum peki o 3/2 düzenli olarak size aktarılsaydı o zaman hırsız olmayacaklarmıydı?

Meğer o 3 te 2 hayıra hasanete kullanılacakmış.

Elden gelen bişey yok yemiş numarası yaptık.
Şimdi filler tepişiyor birbirlerini altetmeye çalışıyor.Ama henüz kimse galip gelemedi.
Benim korkum balık hafızalı Ülkemin insanının olanı biteni yeni bir gündemle unutmasıdır.
__________________
Bazen su olmak lazım sessiz sakin ...!!! Bazen sel olmak lazım öfkeli ve hırçın...!!!
Bazen mum alevi olmak lazım; sabırla tükenmeyi bekleyen, bazense volkan olmak lazım; önüne gelen herşeyi hızla tüketen...!!!
Kimine SU oLacaksın, kimine SEL ...!!! Kimine MUM olacaksın, kimine VOLKAN ...!!! Ama kimseye asla ve asla KUL oLmayacaksın... !!!
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.01.14, 23:23   #4
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jul 2009
Konular: 494
Mesajlar: 11,611
Ettiği Teşekkür: 43973
Aldığı Teşekkür: 75373
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kör Döğüşü

Hangi balık hafızadan bahsediyorsun Hasat? Balıklar duysa hakaret ediyorsun diye sana gönül koyar haberin olsun.

Hafıza için beyin lazım. O beyinsizler olayların patlak verdiği günlerde her yerde bu baş hırsızı kefenlere sarılıp, pamuklarıyla karşılamadılar mı?
__________________
Ben hiç insan kaybetmedim...
Sadece zamanı geldiğinde, vazgeçmeyi bildim...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.01.14, 04:26   #5
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 567
Mesajlar: 13,638
Ettiği Teşekkür: 142703
Aldığı Teşekkür: 48414
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kör Döğüşü

Beraber yürüdük biz bu yollarda
Bagirdik bastan beraberce surada
Fuhusluk Bogazi gecti diye burada
Yaktik Milletin zihnine selameti yaaa.


Fesati dogurduk, büyük titizlikle
Ordusunu dagittik seve seve
Dünya Ordusu bile etkisizdi söyle
Askeri, Subayi, Generali simdi Hapiste.


Yüzümüzü batirdik, yastigin icine
Diktik Gülleri münasip yerimize
Bokumuzu görmesinler diye söyle
Soktuk icine Yandas Medyayi birde.Banane orda donan Bebekler
Elektriklerini bile söyle kessinler
Cok Dolduracak kutular dizildiler
Tasiyacak Gemilerde Emirdeler!.


Bosunami Mosadla Pazarlik yaptim
Mavi Marmaraya bile kolu bagladim
Ordusuna vurgundan sonra Anitina baktim
TC Harflerinde iste aci sekilde yakalandim.


Hakkim degilmi simdi burada bu Yolsuzluk
Camilere bile soktum VIP Salonunu sorgusuz
70. Milyonu güzelcene burada aldattim durdum
Sonunda bir birine düsürüp bozdum.


Ah bu Ingilizler burada ne güzel
Görmüsüm Eteginin altinda yeni seyler
Osmanli zamanindada Araplari edinmisler
Kardes Katilleri Haceri Sirtlarina gecirmisler


Tarihte 1913´teki gibi burada simdide
Doldurdum *****lari Maras´a yine
Suriyeyi Mana edip doldurdum Mandalari
Tozun altinda götüreyim surada Altinlari.


Atamadim kendimi Sultanata
Sözüm Kanun olup giderdi orada
Söküldü Perdeni örgüsü burada
Kicim AK´a Cikti sonunda ardina


One Minutes´de sökmez oldu simdi
Cocuk Katili Öcalanda yaramaz ebedi
Amerikanin Talibanida döndü gitti
Sakli olarak sokmustum savasa onlari simdi


Planlarim tam takir yerinde giderken birden
Cikarcaktim Türkiyeyide savas suclusu simdiden
Yakalandi Kamyonetim yari yolda birden
Suya düstü Büyük Yahudistan Planlarim simdiden.


Almanlarda bir boka yaramadi burda
Yollamislardi Denizaltilarini Yahudistana
Atamadilar oradan Atombombasinida
Reyhanli Bombasi az geldi burada.


Dini Atese dedik Iran´a güvendik
Adamini birde Vatandas edindik
Sahtekarligimizi biraz daha biledik
Yetim Haklarini iste böyle gasp ettik


Daha ne Faturasi istiyorsunuz benden
Imzami bak koyarim altina simdiden
Dini kitaplari bile Sapik Salafilerden
Dininizden bile ettim sonunda simdiden


********e Serefmi sorulurdu böyle
Babam Köfte Ekmekle büyüttü bizide
Sahtekarligi Ögrendim Istanbulda birde
Lozan anlasmalarinda kavatlarda kalan bölgede


0 Sinir Problemi diye girdim Komsu isine
Kavgasiz kumsusu kalmadi Türkiyenin simdide
Zaten Ordusunu dagitmistim bide üstüne
Etnik köken diye dagitmistim Türkiyeyide


Sabah aksam Dua ettim Amerikaya üzerine
Libya, Irak, Afganistan gibi girsin kanina diye
Birak Türkiyeye girmeyi burada simdide
Suriyeye bile ayak atamadilar halbuki´de.


Ögrendim ama Yahudistan kurucularindan simdide
Doldurdum oralari bolca kardes katillerinle
Etek altindan yolluyorum Kamyonlari üstüne
Etekten bile cekinmeden Gördüler foyami simdide


Sahtekarlik ********lik zorlasiyor simdide
Uyanmaya baslaliyor koca ülke birde
Yetmedi Rokefellerin paralari simdide
Acaba Kicimi nasil siyiracagim üzerine__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.01.14, 09:58   #6
Müdavim

Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2013
Konular: 389
Mesajlar: 3,773
Ettiği Teşekkür: 14270
Aldığı Teşekkür: 15522
Rep Derecesi : Deniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardırDeniz şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kör Döğüşü

Sahtekarlik ********lik zorlasiyor simdide
Uyanmaya baslaliyor koca ülke birde
Yetmedi Rokefellerin paralari simdide
Acaba Kicimi nasil siyiracagim üzerineÇok güzel ve anlamlı paylaşım ellerinize sağlık olsun teşekkürler...
__________________
Bağımsızlıktan yoksun bir ulus,Uygar insanlık karşısında uşak olmaktan kurtulamaz.


MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Deniz'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
döğüşü, etmesi, istifa, yedirmem, yolsuzluk


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Böyle vahşet görülmedi. Ölümüne tekvando döğüşü... Yorgun Yürek Komik ve İlginç Videolar 5 29.11.12 21:49


WEZ Format +3. Şuan Saat: 23:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.