MERHABALAR
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Mustafa Akten


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 12.10.14, 13:18   #1
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 76
Konular: 555
Mesajlar: 2,562
Ettiği Teşekkür: 20662
Aldığı Teşekkür: 11125
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Başka Ülkelerin İç İşlerine Karışmak

Başka Ülkelerin İç İşlerine Karışmak

Türkiye Cumhuriyeti devleti esas ilkelerinden bir tanesi de,”YURTTA SULH, CİHANDA SULH” ilkesidir. Keza 1946 yılında çok partili sisteme geçildiğinden ve hatta Cumhuriyetin 10. cu yılından itibaren, Türkiye devletine belirli belirsiz dayatmalar, o günün koşullarında kabulü mümkün olmayacak ikili ve çoklu anlaşmaların dayatılması, sağcı ve solcu olarak bilinen cenahların silahlı silahsız fraksiyonlarının ülkede cirit atabilmesi, Türk’e Türk’den başka dost olmayacağını idrak edemeyen idareciler tarafından bazı sözleşmelerin altına imzalar atılması ile oluşan iç ve dış düşmanlar kovalana kovalana nihayet 1984 yılında PKK’nın hortladığı, hortladığı diyorum çünkü; PKK zihniyetinin aynısı ve benzeri yaklaşık 15 civarında devlete kalkışma ve isyan bastırılarak izale edilmiştir. PKK’yı devletimizin başına bela edenler, silah sağlayanlar, lojistik imkân sağlayanlar Türkiye’nin iflah olmaması için güya yöneticilerine varıncaya kadar kullandılar, kullanılan aymazlar 12 yıldır utanmadan ve sıkılmadan eş başkanlıklarını yaptıkları projelerin hangi yıkım projeleri olduğunun içeriğine bile bakmadılar.

Şimdi biz yıllarca lanetler okuduk teröre ve teröristleri başımıza bela edenlere, bildiğimiz halde PKK’yı ülkemizin başına bela edenlerle güya dost olduk, idare edenlerle (Türk milleti ile değil) sadece 12 yıldır idare edenlerle stratejik dost oldular, manevralar içinde Türkiye hayrına tek bir işlem yapılmaması için adeta ülkede savaş veriyorlar. şimdi ABD Akp işbirliği ile başka devlet içlerine terör ve terörist salma hevesindeler. İç işlerine müdahale etme hevesindeler.

Dün evvel gün yapılan anlaşmalara göre Suriye’nin meşru idaresine karşı 2000 ılımlı muhalif gerektiğinde silahlı olarak Türkiye’de eğitilecek, ABD buna destek verecek ve eğitilen 2000 kişi etrafına toplayacakları ile Suriye devletinin meşru idaresini yıkacak, Akp’nin Çankaya borazanı ile ABD’li Obamalar da kına yakacak. Ey Akp borazanları aynı şey sizin için yapılsaydı mağdur edebiyatınıza bir husus ve malzeme daha eklenmiş olurdu ağlardınız!

>The Jus Ad pacem> Uluslararası diplomatik bir terim! Bir veya birkaç devletin bir devlete müdahale etmesinde oluşmuş homojen ve girift hale gelmiş ortam! Nedir bu ortam dendiğinde;

* Ciddi ve kitlesel insan hakları ihlali,
* Savaş tehlikesi ve ciddi terörist faaliyetler.

Yukarıda yıldızlı 2 halin oluşması, belgeleri ile ortaya konması durumunda, BM 42 madde hükmü gereği ihlallerin izalesi için müdahale edeceklerin gerekçeleri ve müdahalesinin uluslararası kurum ve kuruluşlarca onaylanması, müdahale edeceklerin kendi çıkarları için değil ve insani niyetler ile yapılıyor, yapılacak olması esastır.

Bir devletin iç işlerine karışmak asla kabul görmeyecek bir davranış biçimidir BM 2/4 maddesi gereği yasaklanmıştır.

Bir bağımsız devlet olan Suriye’nin varlığına ve egemenliğine hucum eden bir terörist faaliyet, onu yaratıp palazlandıran sonra göz boyamak için Suriye’nin iznini almadan güya onları bombalamak, gaza getirilen Akp Çankaya borazanı ve aferin delisi olmuş çakma başbakan, Esat olan Esedi yıkmak kendi egolarını tatmin için Amerikan oyuncağı olmayı göze alıp komşu Suriye ile yıllar sürecek bir gerginliği Türkiye’nin başına sarıp, Türkiye’nin başını belaya sokmak üzereler.

Şunu unutmayınız ey gafil Akp idarecileri! Bir devletin en büyük hasletlerinden biri modern ve bağımsız bir devlet olması, egemenlik eşitlik ve toprak bütünlüğü şerefi ve namusu olmasıdır.

İnsana sorarlar bu ne perhiz? Bu ne lahana turşusu? İzni olmadan Suriye topraklarını bombalayacaksın IŞİD denilen canileri güya yok etmeye çalışacaksın, sonra 2000 kişiden başlayan başka canileri Türkiye topraklarında eğitecek ve Suriye içlerine salacaksın! Amaç IŞİD değil amaç ve hedef ESAT! Neymiş Esat meşruiyetini yitirmiş!

Ey Akp ve hükümeti ve idarecileri, işlediğiniz suçların ortaya çıkması ile bu ülkede yaşayan Türk vatandaşının % 50 si de sizin meşruiyetinizi yitirdiğinizi söylüyor.. Ama siz idareyi bırakmamak için çeşitli manevralar ile koltuklarda oturuyorsunuz.. Esat’da secilmiş olarak oturuyor. Sizin iddia ettiğiniz meşruiyet kadar Esat’da da meşruiyet var!

12.10.2014 - Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 12.10.14, 22:34   #2
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2014
Konular: 108
Mesajlar: 2,344
Ettiği Teşekkür: 14056
Aldığı Teşekkür: 10020
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Başka Ülkelerin İç İşlerine Karışmak

Alıntı:
Şimdi biz yıllarca lanetler okuduk teröre ve teröristleri başımıza bela edenlere, bildiğimiz halde PKK’yı ülkemizin başına bela edenlerle güya dost olduk, idare edenlerle (Türk milleti ile değil) sadece 12 yıldır idare edenlerle stratejik dost oldular, manevralar içinde Türkiye hayrına tek bir işlem yapılmaması için adeta ülkede savaş veriyorlar. şimdi ABD Akp işbirliği ile başka devlet içlerine terör ve terörist salma hevesindeler. İç işlerine müdahale etme hevesindeler.
Mustafa bey, korkarim bu da kendi ayaklarina dolanacak.

Sözde ergenekonculari (kendilerine karsi olanlari) yargiliyor diye Zekeriya Öz'e özel arac, özel koruma tahsis etmislerdi; ayni kisiyi 17 araliktata vatan haini ilan eden yine bunlar.
__________________
•*¨`*•.¸¸.•´*¨`*•K.Atatürk•*¨`*• .¸¸.•´*¨`*•
Asena isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Asena'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 13.10.14, 00:55   #3
Süper Üye

Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: May 2012
Konular: 458
Mesajlar: 2,850
Ettiği Teşekkür: 4002
Aldığı Teşekkür: 9553
Rep Derecesi : Mislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Başka Ülkelerin İç İşlerine Karışmak

Zannetmem Asena, verdiğin örnek gibi; oradan alıp oraya koyulur bir bakmışsın bu gün kahraman olan yarın vatan hanini ilan edilmiş.


Mustafa Bey;rica etsem "BM 2/4" maddesini açar mısınız biraz?
__________________
"Ama gerçek, aziz dostum, can sıkıcıdır."

Mislina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Mislina'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 13.10.14, 01:08   #4
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2662
Mesajlar: 31,196
Ettiği Teşekkür: 171759
Aldığı Teşekkür: 185355
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Başka Ülkelerin İç İşlerine Karışmak

Suriye sözcüğünü duyunca benim dengem bozuluyor.

Diyelim ki, Suriye Devlet Başkanı antidemokrat bir lider. Suudi Arabistan, Katar gibi ülkeler çok mu demokrat? Hem kime ne? dünyanın jandarması biz miyiz? Daha kendi içimizde bir birlik beraberlik yokken, üstelik demokratik alanda hergün yeni yeni kısıtlamalar gelirken, Suriye'nin içişlerine karışmak, yönetilme biçimini eleştirmek bize mi kalmış.

Bir başka konuda istatistiki bilgiler verdiydim. Esad bu sene başında yapılan seçimlerde Yüzde 87,5 oranında oy alarak 3. kez Devlet Başkanı seçildi. Buna da bir bahane buluna bilinir. Seçimlerde hile vardı, zorlama vardı vs. vs.

Dönün bakın Türkiye'ye, bazı yerlerdeki seçimlerde hile olduğu adli makamlarca da doğrulanmadı mı?


Amaç başka da, bunu açık açık dillendiremiyorlar.

* * *

Ellerine sağlık, teşekkürler Mustafa Abim.

__________________Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 13.10.14, 02:31   #5
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1503
Mesajlar: 14,447
Ettiği Teşekkür: 59859
Aldığı Teşekkür: 51346
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Başka Ülkelerin İç İşlerine Karışmak

Mustafa abi yine taşı gediğine koyacak bir ''köşe yazısı''nı kapak gibi koymuş.

Geçenlerde foruma ''Tayyip' in tek bir vizyonu vardır o da televizyonudur'' diye komedik bir konu açmıştım. Ve gerçekten de Tayyip ve ekibinin bu ülkeyi bırakın zamanında Erbakan hocalarının o meşhur sözüyle ''leblebici dükkanı idare edecek'' kapasitesi yoktur.

Görmüyorlar... Yabancılardan reçete almadan tavır belirleyemiyorlar...

Suriye söz konusu olduğunda Tayyip' in tek derdi ''efendisi ve ona BOP eşbaşkanlığı ünvanını veren ABD adına Beşar Esad' ı ikna etmek ve Amerikancı çizgiye getirmek! O ailecek tatiller, sınırların açılması, vizelerin kalkması, ortak parlamento toplantıları falan sadece Esad' ı ikna edip Amerikancılaştırmak içindi.

Ailecek tatil yaptı, sınırlar açıldı, vizeler kalktı, ortak parlamento toplantıları oldu ama Esad, emperyalizme karşı bir adım bile geri atmadı. Yani Tayyip, Esad' ı ABD adına ikna edemedi.

Ardından Esad tüm dünyaya Tayyip' i kastederek ''bazıları gibi benim tek derdim iktidarda kalmak olsa ben de bazıları (!) gibi Amerika ile dost olurum ama emperyalizmle dostluğu kendime, ülkeme ve islam alemine ihanet sayarım!'' diye tarihi bir açıklamada bulundu.

Tayyip, efendileri hesabına Esad' ı kendi gibi emperyalizme uşak yapamamış, ABD' ye verdiği sözler boşa çıkmıştı. 2 hafta sonra güya Şam' da cuma namazı kılacaktı ama kılamadı. Suriye ve Esad hakkında ne söylediyse hepsi döndü kendini vurdu... Açıkçası Esad, Tayyip' in boğazında yutamadığı bir ceviz gibi kaldı ve kalmaya devam ediyor... Kibri için hala Esad' ı yıkmaktan çoktan vaz geçmiş efendilerini hala Esad' a karşı kışkırtıyor.

Ancak vizyonsuz uzun adam, Suriye' nin arkasında uluslararası destek olmasa bile; tek başına öyle kolay yurulur bir lokma olmadığını ama arkasında Rusya, Çin, İran ve Hint desteği olan bir Suriye' nin asla Tayyip' e papuç bırakmayacağını göremiyor.

İşte o yüzden yine diyorum ki; ''Tayyip' in tek bir vizyonu vardır, o da televizyonudur.''
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 13.10.14, 03:14   #6
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2662
Mesajlar: 31,196
Ettiği Teşekkür: 171759
Aldığı Teşekkür: 185355
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Başka Ülkelerin İç İşlerine Karışmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Ve gerçekten de Tayyip ve ekibinin bu ülkeyi bırakın zamanında Erbakan hocalarının o meşhur sözüyle ''leblebici dükkanı idare edecek'' kapasitesi yoktur.

++++

Suriye söz konusu olduğunda Tayyip' in tek derdi ''efendisi ve ona BOP eşbaşkanlığı ünvanını veren ABD adına Beşar Esad' ı ikna etmek ve Amerikancı çizgiye getirmek! O ailecek tatiller, sınırların açılması, vizelerin kalkması, ortak parlamento toplantıları falan sadece Esad' ı ikna edip Amerikancılaştırmak içindi.
İlk iktidara geldiklerinde Fettullahçılarla boşuna işbirliği yapılmadı. Fettullahçıların ne kadar iyi eğitimli yetişmiş elemanları varsa kritik noktalarda çalıştırıldı. İşleri bitti, silkeleyip attılar..

ABD'nin gündeminde Suriye artık yok. Rusya ile mutabakata vardı onlar. rte yiğitliğe yediremediğinden ısrar ediyor.

Osmanlı padişahlarının taht yüzünden kardeşini boğazladığına şaşırıyorduk. Ahanda işte canlı canlı örneği yaşıyoruz. El ele tutuşuyorlardı daha yakın zamanda, Esad kardeşim diyordu. Bu koltuk nemenem birşeymiş yahu.

Osmanlıcılık ile yanıp tutuşuyorlar. Bugün de alfabeye verip veriştirdi. Arşivleri okuduğunu anlamıyormuş

Biri demeli, sen değil tarihçilerin işidir arşivleri okuyup, derlemek.


__________________Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 13.10.14, 03:30   #7
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1503
Mesajlar: 14,447
Ettiği Teşekkür: 59859
Aldığı Teşekkür: 51346
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Başka Ülkelerin İç İşlerine Karışmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
İlk iktidara geldiklerinde Fettullahçılarla boşuna işbirliği yapılmadı. Fettullahçıların ne kadar iyi eğitimli yetişmiş elemanları varsa kritik noktalarda çalıştırıldı. İşleri bitti, silkeleyip attılar..

ABD'nin gündeminde Suriye artık yok. Rusya ile mutabakata vardı onlar. rte yiğitliğe yediremediğinden ısrar ediyor.

Osmanlı padişahlarının taht yüzünden kardeşini boğazladığına şaşırıyorduk. Ahanda işte canlı canlı örneği yaşıyoruz. El ele tutuşuyorlardı daha yakın zamanda, Esad kardeşim diyordu. Bu koltuk nemenem birşeymiş yahu.

Osmanlıcılık ile yanıp tutuşuyorlar. Bugün de alfabeye verip veriştirdi. Arşivleri okuduğunu anlamıyormuş

Biri demeli, sen değil tarihçilerin işidir arşivleri okuyup, derlemek.


En kötü olan da kafası gerçekten pozitif olarak çalışmayan bir insanın kendini akıllı sanmasıdır. Bu tür kişilerden her türlü delilik beknelebilir.

Dünya, adamı tefe koyup oynatıyor o hala kendini dünya lideri falan sanıyor ha... Ve memleketin yarısı da buna inanıyor, işin daha da kötüsü...

Siyaset yaşanan laz fıkrasına döndü sayesinde.

Ama fazla sürmez Temel-Fadime fıkralarının yerini Tayyip-Emine, Temel-Dursun fıkralarının yerini de Tayyip-Davutoğlan fıkraları alacak...
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 13.10.14, 04:10   #8
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2662
Mesajlar: 31,196
Ettiği Teşekkür: 171759
Aldığı Teşekkür: 185355
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Başka Ülkelerin İç İşlerine Karışmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster

Dünya, adamı tefe koyup oynatıyor o hala kendini dünya lideri falan sanıyor ha... Ve memleketin yarısı da buna inanıyor, işin daha da kötüsü...

Yok, yok, yarısı inanmıyor.

Bazılarının işlerine geldiği için, bazıları rant meselesi vs vs. Nasılda cansiparane savunuyorlar. Babasının oğlu olsa o kadar savunmazlar.


Kendimi sosyal demokrat bilirim, eleştirmediğim sosyol demokrat parti lideri yoktur.. Herkesin hatası olabilir, gayet normal. Bunlar bir acayip,
rte istesin cinsiyet değiştiririm, diyen mi ararsın, kolumu istesin kolumu veririm diyenmi ararsın... Daha beterleri de var, burada söyleyemem.
__________________Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 13.10.14, 16:02   #9
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1503
Mesajlar: 14,447
Ettiği Teşekkür: 59859
Aldığı Teşekkür: 51346
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Başka Ülkelerin İç İşlerine Karışmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Yok, yok, yarısı inanmıyor.

Bazılarının işlerine geldiği için, bazıları rant meselesi vs vs. Nasılda cansiparane savunuyorlar. Babasının oğlu olsa o kadar savunmazlar.


Kendimi sosyal demokrat bilirim, eleştirmediğim sosyol demokrat parti lideri yoktur.. Herkesin hatası olabilir, gayet normal. Bunlar bir acayip,
rte istesin cinsiyet değiştiririm, diyen mi ararsın, kolumu istesin kolumu veririm diyenmi ararsın... Daha beterleri de var, burada söyleyemem.
Hah ha ha
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
başka, işlerine, karişmak, karışmak, Ülkelerin


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Hammurabi Kanunları | Hammurabi Kimdir? Asena Sosyal Bilimler 3 25.08.18 00:38
Felsefe Sözlüğü (A dan Z ye) Umutgüneşi Sosyal Bilimler 6 29.03.15 18:23
Bazı PC Hataları ve Çözümleri Nazlı Bilgisayar Donanım | Yazılım 8 08.07.13 16:26
Bakıma Muhtaç Çocuğu (Malul) Olan Sigortalının Erken Emekliliği Hakkında LaLe Engelliler Hakkında Bilgi ve Haberler 0 23.12.12 15:32
Başka Biri Olacaksın | Selçuk Yöntem'in Sesinden BiR MaSaL Resimli, Resimsiz Şiirler 9 26.05.10 12:21


WEZ Format +3. Şuan Saat: 16:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.