Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Mustafa Akten


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 03.04.15, 15:29   #1
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 76
Konular: 561
Mesajlar: 2,600
Ettiği Teşekkür: 20996
Aldığı Teşekkür: 11260
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Fantazi

FANTAZİ


Hayatın hep yuhaladığı, beynini bedava kiraya vermişlerin alkışladığı, aslında korkak ama cesur görünüp cesaret havarisi geçinen, kibir ve sahte bilgiçlik ile ancak beynini bedava kiraya verenleri takiye ile, din ile aldatabilen, hak etmediği makam koltuklarında, makamları hak edenlere sudan sebeplerle veryansın edenler, hak etmediği makamlarda sahte saltanat sürenler, cehaletinden ve insan sevgisi yoksunluğunun, demokrasi yoksunluğunun açtığı travmalar ile birçok insanın maddi manevi ızdırap çekmesine neden olanlar, bu nedenle acılar içinde nahak yere insanların hayatını yitirmesine neden olanlar, aslında ve daima bir can korkusu içinde olurlar. Cesur görünmelerine rağmen aslında korkaktırlar. Etraflarında daima bir koruma ordusu ile gezerler.

Cesur olmamalarına rağmen bir aristokrat cesur şövalyesi gibi, sürekli eleştirdiği, çeşitli arenalarda veryansın ettiği toplumların cesaret madalyasını almakta bir beis görmezler. Demokrasiden söz ederler, sandık ve halk’tan söz ederler, sandığa saygı göstermez, sandıkta ikinci, üçüncü gelenleri hak etmedikleri makamlara atamakta bir beis görmezler. Sandıktan ikinci üçüncü çıkanlar hak etmedikleri makamlara atandıkları için, kendilerini atayan güya makamlardan onur duyduklarını belirterek, kabul ettikleri makamlarda onursuzca oturacaklarının farkında olmazlar. Gönüllerde o makamların asli sahipleri olmazlar.

Halk için var olduklarını söylerler, halktan kopuk yaşarlar, GDO’su değişmiş değiştirilmiş gıdaları halka reva görürler, kendileri oturdukları sırça saray bahçelerinde yetiştirilen organik gıdalardan ziftlenir, tanesi 1000 TL olduğu ifade edilen altın kakmalı kupalardan şurup ziftlenirler. Hak etmediklerine inandığımız için haram zift katran olsun demekte bizde bir beis görmeyiz.

Keşke yanlış politikalar ile bir ulusun seçilmiş idaresine buuz edilmesiydi, sınırlarımızdan o ulusun topraklarına terörist ve silah sevkiyatı yapılmasaydı, o ülkenin kendi kamu düzeni bozulmasaydı da, can korkusu ile ülkemize mecburi göç eden insanlara 5.5 milyar dolar para harcanması idi. Harcanacaklardan maada! Kaddafinin ber taraf edilmesi için 300 milyon dolar, Gazze için 200 milyon dolar, Filistin için 1.5 milyar Mısır Müslüman Kardeşlere 2 milyar dolar, Afrika ülkelerinde ki Müslüman geçinen ülkelere 3.5 milyar dolar yardım verilmiştir! Ne için? Hangi akla, hangi mantığa, ideolojiye hizmet için?


Yeni Cami’de dilendik Sultanahmet Cami’inde dağıttık!


Ne bonkör ve zengin bir ülke imişiz vallahi farkında değiliz! Nasıl olmasın ki? Bu zenginlik ile 2014 yılında küresel yardım konusunda 4.5 milyar dolar yardımla ABD ve İngiltere’den sonra 3. Ülke olmuşuz.


O kadar zenginmişiz ki, zat-ı şahaneleri hazreti imam Recep Erdoğan’a 1150 odalı, sadece klozet maliyeti 600 bin TL olan, Altın kakma işlemeli bardakların tanesi bin lira olan, Elektrik, Su, Doğalgaz, Bahçe bakımı, temizlik vs gibi bakım giderlerinin yıllık 110 milyon lira olan saray! Yapım maliyeti 500 milyon dolara saltanat evi yapmışız.

Yetmemiş 250 odalı çocuklar ve torunlar için rezidans yapımı yolda imiş. Yetmemiş İstanbul ilimizde oturup saltanat sürsün diye Vahdettin köşkü tahsis edilmiş, Beylerbeyi, Dolmabahçe, Yıldız saraylarını kullanması saltanat adına kesmemiş ki, ilave Vahdettin köşkü kısmen revize kısmen restorasyon sureti ile zat-ı şahanelerinin beğenisine ve saltanatına sunulacaktır.

Hazret zat-ı şahaneleri Erdoğan geçen yıl örtülü ödenekten lütfen dikkat! 7 milyar lira harcamış, yeni çıkan kanunla C.Başkanlığına tahsis edilecek örtülü ödenekten harcayacağı hariç!

O kadar zenginiz ki, son alınan uçakları, yerde giden dört tekerli uçakları, başka fantezileri uzamasın diye yazmıyoruz.

Ne yapalım zenginlikten “bize biz bizden ufağına çuvaldız derler”


Bu kadar zenginlik içinde. bir emekli, bir işçi, bir memur eğer haddini aşar 3-5 lira zam için sokağa çıkarsa o saat terörist muamelesi görür, gazdan gözünden, coptan kıçından olur. Bilmezler garipler koyu gölge yapmasın diye kesilen ağaçların olmadığı parklarda, adı park ve bahçe olan, yaz sıcaklarında başlarına Güneş geçerek oturacakları Akp parkları banklarında oturup fantastik hayale dalabilirler. YCHP Gn. Bşk. Kılıçdaroğlu, dini iki bayramda iki maaş emekliye ikramiye vereceğim demiş, bu savunan vekillerin üzerine mecliste Erdoğan fanatiği bir vekil hucum ederek daha verilmeden kimin parasını kime veriyorsunuz diye saldırmış! Bak sen şu hadsize! Erdoğan hazretlerinin zenginlikten harcadığı paraların farkında değil.


03.04.2015
Mustafa AKTEN


__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.04.15, 23:18   #2
Kurucu

Abartmatozu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Yaş: 46
Konular: 283
Mesajlar: 2,868
Ettiği Teşekkür: 1317
Aldığı Teşekkür: 2811
Rep Derecesi : Abartmatozu şöhret ötesinde bir itibarı vardırAbartmatozu şöhret ötesinde bir itibarı vardırAbartmatozu şöhret ötesinde bir itibarı vardırAbartmatozu şöhret ötesinde bir itibarı vardırAbartmatozu şöhret ötesinde bir itibarı vardırAbartmatozu şöhret ötesinde bir itibarı vardırAbartmatozu şöhret ötesinde bir itibarı vardırAbartmatozu şöhret ötesinde bir itibarı vardırAbartmatozu şöhret ötesinde bir itibarı vardırAbartmatozu şöhret ötesinde bir itibarı vardırAbartmatozu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Cevap: Fantazi

Alıntı:
Yeni Cami’de dilendik Sultanahmet Cami’inde dağıttık!
olayın özeti budur maalesef
Abartmatozu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Abartmatozu'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.04.15, 00:48   #3
Tam Üye

Serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2009
Konular: 5
Mesajlar: 224
Ettiği Teşekkür: 108
Aldığı Teşekkür: 671
Rep Derecesi : Serkan Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerkan Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerkan Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerkan Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerkan Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerkan Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerkan Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerkan Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerkan Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerkan Karimasını arttırmak için doğru yerdeSerkan Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Mahzun
Standart Cevap: Fantazi

Tamam yardım etmek iyidir.
Ancak kendi milletimizin gerçekten yardıma ihtiyacı var.
Keşke önce kendimize yardım edebilsek.

Bugün cuma namazı sonrası kapıda bekleyen 5 Suriyeli olduğunu zannettiğim yabancı dilenci vardı.

Forum fiend ile gönderildi.
__________________
Serkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Serkan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 14.01.20, 13:20   #4
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 76
Konular: 561
Mesajlar: 2,600
Ettiği Teşekkür: 20996
Aldığı Teşekkür: 11260
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Fantazi

Günümüzde aynen güncelliğini koruyan konular.... Tanrı Türk ulusunun yardımcısı olsun...
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
fantazi


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 21:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.