Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Mustafa Akten


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 10.04.15, 14:43   #1
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 76
Konular: 555
Mesajlar: 2,562
Ettiği Teşekkür: 20670
Aldığı Teşekkür: 11124
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Yargılanmak İçin İşlenen Suçlar

Yargılanmak İçin İşlenen Suçlar
Hatalarını kabul edenler hatalarını anlamış, pişman olmuş, bir daha aynı hatayı yapmamaya karar vermiş kimselerdir.
Fakat suçlarını tevile (bahane ve mazeretle saptırmaya) ve savunmaya kalkışanlar aynı yolda devam edeceklerdir demektir.
Mustafa Kemal Atatürk

Şair diyor ki; daim kabahat ve suç işleme meylinden vazgeçmeyenler için: "Nas ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir."

Yüksek malumlarınız... Anayasa; C. başkanları için sorumsuzdur, yargılanmaları devlete ihaneti saptanır belgelenirse ancak ihanet suçundan yargılanır diyor. Eee şimdi bir C.Başkanı kalkacak devleti, kadrolarını, Vali ve Kaymakam'ları ve hatta son zamanda devlet kesesinden kaçak kara sarayda ağırladığı Muhtarları militan gibi kullanacak aidiyeti olduğu partinin İl, İlçe , Kasaba, Köy, Mahalle'nin parti temsilcisi gibi kullanacak, meydanlardan ve ekranlardan Anayasal suç işleyecek, namus ve şerefi üzerine ettiği yemini unutacak, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı olduğunu unutacak, adında Adalet olan ama içinde ve zihniyetinde Adalet olmayan bir partinin propagandistliğini yapacak ve yargılanmayacak ne ala memleket!

Bir çok kurum kişi, aydın, yazar çizer ve yurtsever uyarıyor, tekdir ediyor, taltif etmiyor, tarizde bulunuyor yapma etme diyor ama hazret bildiğinden bir parmak geri kalmıyor... E bu durumda olana yapılacak şey şair'in dediği gibi; "Nas ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" Valla Halk vatandaş çok tekdir etti uslanmadı, şimdi hakkı olana katlanacaktır.

Kim demiş C. Başkanları sadece ihanet suçundan yargılanır diye?
Aşağıda işlenen suçları kim işledi acaba? Şu suçlara bakınız lütfen!

1) Anayasa’nın temel ve değiştirilemez ilkesi olan, demokratik, laik, hukuk devleti ilkesini ihlal etmek, düşünce, ifade, basın-yayın ve örgütlenme özgürlüğünü, laikliği ve yasama, yürütme, yargı arasındaki güçler ayrılığı ilkesini ortadan kaldırmak, Anayasal rejime karşı sivil darbe yapmak.

2) Cumhurbaşkanı olduğu dönemde, Anayasa’nın Cumhurbaşkanı’na verdiği yetkileri aşmak, Cumhurbaşkanı olarak, Başbakan yetkilerini kullanmak ve Anayasa’yı ihlal etmek.

3) “Ergenekon”, “Balyoz”, “Casusluk” ve “odaTV” gibi sahte yargı süreçlerinin oluşturulmasına ve yüzlerce gazeteci, yazar, siyasetçi, akademisyen ve askerin haksız yere yıllarca hapis yatmasına neden olmak, bu konuda Fethullah Gülen güdümündeki çetelerle işbirliği yapmak.

4) “Gezi” olayları sırasında, Anayasa’daki gösteri ve protesto eylemi yapma hakkını kullanan halka yönelik polis terörü uygulanmasını desteklemek ve polis şiddeti uygulanması için talimat vermek, 8 kişinin ölümüne, binlerce vatandaşın yaralanmasına neden olmak.

5) Suriye’deki rejimi devirmek için, Suriye’deki yasa dışı dinci terör örgütlerine destek vermek, onlara yardım ve yataklık etmek, Suriye içinde yüz binlerce kişinin ölümüne neden olmak.

6) Terör örgütü PKK ile, PKK silah bırakmadan önce, gizli müzakereler ve pazarlıklar yapmak, terör örgütü PKK’ya meşru statü kazandırmak, PKK ile işbirliği yapmak.

7) Yüzlerce milyon TL tutarında yolsuzluk ve usulsüzlük gerçekleştirmek, usule aykırı biçimde ikamet ettiği yerde büyük miktarlarda nakit para bulundurmak, söz konusu iddiaları yargıya taşımak yerine, üzerini kapatıp örtbas etmek ve bu doğrultuda talimat vermek.

8) Kabinedeki dört bakanın, yakınlarının ve bürokratların karıştığı yüzlerce milyon TL’lik yolsuzluk iddialarını yargıya taşımak yerine, üzerini kapatıp örtbas etmek ve bu doğrultuda talimat vermek.

9) Başta inşaat sektörü olmak üzere, birçok sektörde, ihalelere usule aykırı biçimde müdahale etmek, ihalelerin tarafsız ve nesnel ölçütlere göre değil, AKP’ye yakın olmak veya olmamak, AKP’nin güdümündeki kurum ve kuruluşlara mali destek vermek veya vermemek ölçütüne göre verilmesini sağlamak, ihalelerde usulsüzlük ve yolsuzluk gerçekleştirmek ve bu iddiaları örtbas etmek.

Bu 9 madde halinde sıralanmış olan suç belgeleri eğer varsa bir Cumhuriyet Sav'cı sının tezi olmalıdır. Eger varsa Türk milleti adına yargılama yapan bir Mahkeme! Bu tezlere göre karar vermelidir.
Bu gün için mümkün görünmüyor 7 Hazirana 2 ay kaldı ve hala zaman var, Atatürk'de birleşecek partiler seçim ittifakı yapmassa hazreti zat-ı şahaneleri imam Tayyip Erdoğan ne kaçak kara saraydan edilir, ne de bir Mahkemeye sevki yapılır. Mutlaka Akp'nin iktidardan edilerek devlet kadroları ellerinden alınması gerekiyor ki; Türkiye'ye zarar verenler yargılanabilsin!

10.04.2015 - Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.04.15, 15:11   #2
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2661
Mesajlar: 31,114
Ettiği Teşekkür: 171276
Aldığı Teşekkür: 185026
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Yargılanmak İçin İşlenen Suçlar

Ve bunlara ülkenin yüzde 50 si inanıyor.
__________________Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.04.15, 15:29   #3
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1482
Mesajlar: 14,203
Ettiği Teşekkür: 59127
Aldığı Teşekkür: 50862
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yargılanmak İçin İşlenen Suçlar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Ve bunlara ülkenin yüzde 50 si inanıyor.
Ve biz bu yüzde 50' yi doyuruyoruz ve bunlarla birlikte yaşamaya devam ediyoruz...

Yani şu söz bize de geçerli:

Alıntı:
"Nas ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir."
__________________
zafere kadar devrim
Aristo Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.04.15, 00:56   #4
Süper Üye

Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: May 2012
Konular: 458
Mesajlar: 2,850
Ettiği Teşekkür: 4003
Aldığı Teşekkür: 9552
Rep Derecesi : Mislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzelMislina gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yargılanmak İçin İşlenen Suçlar

Yaşasın dokunulmazlık (!)
__________________
"Ama gerçek, aziz dostum, can sıkıcıdır."

Mislina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mislina'in Mesajına Teşekkür Etti
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
için, işlenen, suçlar, yargılanmak


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Organize suç ve örgütlenmesi oneyouu Sosyal Bilimler 0 04.02.09 23:56


WEZ Format +3. Şuan Saat: 20:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.