Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Mustafa Akten


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 20.04.16, 14:23   #1
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 76
Konular: 555
Mesajlar: 2,562
Ettiği Teşekkür: 20662
Aldığı Teşekkür: 11125
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Nüfus Hareketleri


NÜFUS HARAKETLERİ

Ne garip tecellidir ki, dünya üzerinde bazı ülkeler nüfuslarının çokluğu nedeniyle doğurganlığı önleme, yaşayan gelecek nesillere insanlar ve çokluğu tarafından kirletilmemiş bir çevre bırakmanın önlemi ile çocuk sayısını bire en çok ikiye indirgeyerek aileleri ödüllendiriyor, öbür tarafta mali zenginlikten nasiplenmeyen, ülkelerinde milli gelirde adalet sağlanamayan, sağlıkta, eğitimde, iletişimde sosyal devlet ilkelerinde evrensel kuralların dışında kalan Türkiye gibi idarecileri yoz olan ülkeler, sınırlandırma bir kenara doğurganlığı parasız, mali yardımsız, geri kalmış, aydınlanmadan nasibini almamış özellikle kadınlara 3-5 den aşağı olmamak kaydıyla doğurun vaazlarında bulunuyor..

Ne yazık ki, Türkiye dâhil benzeri ülkelerin, Afrika ve uzak doğudaki bazı ilim irfan, medeni yaşamın öğretilerinden, çağın gerektirdiği her konudaki eğitimden yoksun olan ülkelerin kadınları sınırsız çocuk yapmaya devam ediyor..

Türkiye’de son yıllarda sağlık alanında insanların hayatına sokulan Aile hekimliği Sağlık Ocakları içindeki ünitelerden biri olan, güya ana çocuk sağlığı ile paralel, dün var olup bu gün kullanılmayan aile planlaması birimleri!.. Neden kullanılmaz? Dini vecibeleri yanlış dayatma ile istenmeyen gebeliklerin zorla istenir hale sokulmasının adıdır yasaklanan kürtaj ve hatta doğum kontrol yöntemleri! Bunun için kullanılmaz aile planlaması denen ve adında plan olan ünite!!

Çok çocuk yapma önerisinin altında ve gerisinde olan planların başında, kadını iş ve sosyal yaşamdan alarak eve kapatma hevesleri, kadının yerinin ev kadınlığı olması düşüncesi, ekonomik bağımsızlık ile erkeğe eşit olduğunu kanıtlamayacak kadın tipinin yaratılması, kadın olarak görevlerinin başında çocuk yapmanın, evin ortalığında hizmetçi, mutfağın da aşçı, yatağında aşüfte olmanın ötesinde kadından beklenen bir meziyet bulanmamaktadır.. Kimin anlayışına göre? Elbette Türkiye’yi idare eden sığ ve yoz, irticanın odağı olmakla mâhkum olmuş AKP yöneticilerine göre…

Yaklaşık dünya nüfusu içinde 1,5 milyar olan İslam ülkelerinde 2050 yılına kadar artacak doğurganlık dünya nüfusu içinde hız kesmeden devam edeceği öngörülmekle birlikte, dünya nüfusu içinde sayıları 3,5 milyar civarında olan Hristiyanlar da doğurganlık Müslüman olanlara göre planlı ve az olsa da dine mensubiyetlerini koruyarak sayılarında bir azalma olmayacağı var sayılmaktadır.

Aslında temel insan hakları açısından, insanların hayatını özgürce yaşaması, istenildiği kadar ve fakat sosyal devlet ilkeleri ile desteklenip, aile gelir düzeyi ile bakılabilecek, ısıtılabilecek, sağlıklı ve dengeli beslenecek, tüm evrensel değerleri içeren bilgiler ile eğitim verilecek çocuklar esas olmalıdır.

Bir başka sorun ise hiç hesapta yokken savaş, açlık, kıtlık ve hatta hastalık nedeniyle bir ülkeden veya birkaç ülkeden göç eden ilticacıların çoğunlukta olduğu insanların Türkiye’de yaşandığı gibi şehirlerine boca edilmesidir. 300-400 bin insanın bir çırpıda boca edilen şehirleri ne hale getireceğini şehir plancıları ve sosyal planlamacılar çok iyi bilirler..

Dünyada gelişmiş veya gelişmemiş zengin fakir tüm ülkelerin başına getirilecek idarecilerin bilmeleri gereken, bünyelerine nazil olmuş çeşitli sebeplerle göç etmiş olanları, asimile etmeden, ama çağın gereklerine uyan bir eğitim sistemi ile dünyaya yararlı ve üretken kılmak için çok paraların yanında çok planlar istediğidir..

Türkiye gibi idarecileri ve idareleri yanlış, politika ve idareleri ile idaresinde olduğu ülkenin savaş, kıtlık, hastalık, ile karşı karşıya kalabileceğini takdir edemeyen basiret yoksunları, teknolojik yeniliklere açık olarak ülkelerinin çağdaş ve müreffeh bir yapıya kavuşturulması asli görevleri olması gerektiği bilincinden yoksundurlar..

Hükümetlere idarelere ne zaman sosyal tepkiler oluşur, akıl ve mantıktan sapıldığında, idarecilerin şahsi fikriyat ve dini inançlarının ülkenin milli değerlerinin yerine konmaya çalışıldığında, hukuk üstünlüğünün kişi üstünlüğü ile eş değer olduğunda, kanun hakimiyeti kişi ve polis hakimiyetine endeksli olduğunda, Türkiye’de olduğu gibi siyasi ayaklanmalar, mitingler, gösteriler, eleştiriler eksik olmayacak idarede olanlarda rahat yüzü göremeyeceklerdir..

Bir başka rahatsızlık; idare olanların çalmak, çalınmasına çanak tutmak, komisyon almak, devlet malından rant yaratıp yandaşlarla üleşmek, dinde günah, yasalarca yasak olan ne varsa yapmak, anayasal suç işlemek, nüfusunu ve yetkilerini yanlış ve çıkar odaklarının emrine sunmak daima hep görüldüğü gibi sosyal patlamalara ve infiâlê neden olur..

Siyasi ihtiras emele ve amaca ulaşmak için takiyye ile birleşince ortaya vurgun, soygun, yalan, talan, fesat, nefret, kin, yasaklar, yolsuzluklar, yokluklar çıkarmış! Bu cümleden hareketle galiba biz bilmeden Türkiye’nin son yıllarını iki cümleye sığdırmış olarak anlatmaya çalışmışız gibi…

20.04.2016
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.04.16, 20:19   #2
XooX

Chevy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 189
Mesajlar: 1,913
Ettiği Teşekkür: 2370
Aldığı Teşekkür: 7236
Rep Derecesi : Chevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Merakli
Standart Cevap: Nüfus Haraketleri

İslami nüfus feci bir şekilde avrupa ve amerika'ya göç etmeye çalışıyor.

Ama oralardan da nefret ediyorlarda bakın şimdi tezata!

Belçika'nın bir şehrinin bir semtinde müslüman nüfus yoğunlukta
Mahallede bulunan marketi basıyorlar ve alkol satmayacaksın diye adamı dövüyorlar işkence ediyorlar.
Gitgide çoğalıyorlar çoğaldıkça bulundukları yerleri yaşanmaz kılıyorlar
Chevy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Chevy'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.04.16, 00:44   #3
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1508
Mesajlar: 14,462
Ettiği Teşekkür: 59924
Aldığı Teşekkür: 51383
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Nüfus Haraketleri

Somali, Sudan falan... Nüfuslarının çoğunluğu müslüma ülkelerdir. Bu ülkeleri iki de bir de kuraklık vurur... Sinekler gibi ölürler.

Hayatta kalanlar, bir dahaki sefer kuraklık geldiğinde kendilerini koruyabilmek için hiç bir önlem almazlar. İki kuraklık arası dönemde, son kuraklıktan sağ kalanlar amip gibi ürer ve gelecek kuraklıkta üredidşkleri ve ürettiklerinin önemli bir kısmı teşef olur...

Kısır bir döngüdür yani...

Üretken olmazlar. Bir dahaki kuraklığa karşı en azından çocuklarını kurtarabilmek üzere önlem almazlar.

Somali: Sünni müslüman bir ülke.

Somali: Kadın başına ortalama çocuk oranı 6,5 civarı.

...

Her kıtlıkta bir yerlere birikir, orda Birleşmiş Milletler yardımlarını beklerler. Çoluk çocuk telef olur...

...

Ama değişen bir şay yoktur... Bu ölümcül kısır döngü devam eder durur.

...

Çünkü din ile zaten olmayahn kafaları çoktan gövdelerinden mizahem ayrıdır bunların...

Karıları ve kız çocukları da kapalıdır...

Hayatlarını Allah' a havale etmişler...

Ve bunları Allah ölümen kurtarmaz.

Hıristiyanların BM yardımları geçici olarak kurtarır.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.04.16, 01:47   #4
Kelebek gibi uçar, arı gibi *******...

Tntcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2012
Konular: 123
Mesajlar: 4,849
Ettiği Teşekkür: 15892
Aldığı Teşekkür: 23594
Rep Derecesi : Tntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Nüfus Hareketleri

Yüzyıllarca batı ülkeleri Afrika ve Müslüman ülkeleri sömürdüler, ellerindeki zenginlikleri çaldılar ve kendilerine bir refah alanı/ülkesi yarattılar.
Şimdi bu ülkelerdeki artan ve Avrupa/Amerika'ya göç eden insanlar bu sömürgeci ülkeleri tehdit etmeye başladılar.

Etme bulma dünyası...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
__________________
Ey, iki adımlık yerküre
Senin bütün arka bahçelerini gördüm ben!
Tntcool isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Tntcool'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.04.16, 01:51   #5
Uzman Üye

nurideniz34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2016
Konular: 707
Mesajlar: 3,696
Ettiği Teşekkür: 58110
Aldığı Teşekkür: 8872
Rep Derecesi : nurideniz34 isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Ruh Halim: Suspus
Thumbs up Cevap: Nüfus Hareketleri

Evet; nüfus hareketleri çok fazla...Ahirete gidende var,Ülkemize gelende var, Yunanistan'a gidende var...var oğlu var...Hepsi müslüman...neden acaba...
__________________
....................................
nurideniz34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz nurideniz34'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.04.16, 02:16   #6
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 601
Mesajlar: 13,739
Ettiği Teşekkür: 143121
Aldığı Teşekkür: 48566
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Nüfus Hareketleri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Yüzyıllarca batı ülkeleri Afrika ve Müslüman ülkeleri sömürdüler, ellerindeki zenginlikleri çaldılar ve kendilerine bir refah alanı/ülkesi yarattılar.
Şimdi bu ülkelerdeki artan ve Avrupa/Amerika'ya göç eden insanlar bu sömürgeci ülkeleri tehdit etmeye başladılar.

Etme bulma dünyası...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O kadarda etme bulma dünyasi degil, maalesef.

Nede olsa Amerika, Asyaya giris yaptiklarinda, daha dogrusu, kazanamadigi Vietnama, Türk askeri burada onlari kurtarmasi lazimdi, Somaliaya girmeye calismisti.

Zaten Amerikan Askerleri Sinek gibi avlanirken, Somaliada yakalanan Amerikan Askerleri Atlar arkasina baglanip, Sürüklenen Vücutlarinin resimleri Amerikada yayinlandiginda, hemen Cocuklarini geri istediler Amerikanlar.

Böylelikle halen Amerikanin bir acik hesabi kaldi.

Bana kalirsa, bu hesap hep acik kalacak.

Ne güzelde söylenmis, Bati ülkelere gelen Müslümanlar diye.

Hindistani sömüren Ingiltere, Afganistan/Pakistan bölünmesinde yardimci oldugunda, Osmanli Imparatorlugunda oldugu gibi, Hashasilerle beraber calismisti.

Hindistan Lideri, Askerlerinin Acliktan ölmelerine sebep olmus olsa bile, halen gecerli kontratlari mevcut.

Ispanya, Portekiz ve Ingiltere, Hindistani aralarinda paylasmis, belirli yerlerde oturanlar, istedigi gibi, oralarda hemen Pasaport ve oturum kazanabiliyorlar.

Halbuki o tarihlerde, Kuzey Pakistanda, Milleti toplayip, Bileklerinden kestigi bile olmustu, Ingiltereye, örümcekagi isletmesini ögretmediler diye.

Bazi paylasimlarda, sanki zavalli Bati dedirtme yarismasi sezdim.

Somali Bati icin tabiki stratejik bir noktaya sahip.

Cin Imparatorluguna karsi, nede olsa önemli bir nokta oluyor.

Somaliye girebilmeleri, Sapik SAUdileride koruma altina almisliklarini garantiliyor.

Kuzey Afganistandan sonra, Somali ve Yemen, Güney-Dogu Saudi, Türk dostu sayilir.

Güney Dogu SAUdi´de, Almanyanin onlara sattiklari Tanklarla, her kalkinmayi tekerleklerin altina aliyorlar.

Kuzey Afrika ve Asyaya dikkatlice bakmak lazim, AKP´yi Mezara tasidiktan sonra!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi nurideniz34 Mesajı göster
Evet; nüfus hareketleri çok fazla...Ahirete gidende var,Ülkemize gelende var, Yunanistan'a gidende var...var oğlu var...Hepsi müslüman...neden acaba...
Müslüman olmasindan yakinmiyorum, Sapik olmasin yeter, Kamayi sirtima yemezsem, egitebiliriz onlari.

Ne taraftan kamanin gelebilecegide sorulabilinir yani.
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.04.16, 23:08   #7
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1508
Mesajlar: 14,462
Ettiği Teşekkür: 59924
Aldığı Teşekkür: 51383
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Nüfus Hareketleri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Yüzyıllarca batı ülkeleri Afrika ve Müslüman ülkeleri sömürdüler, ellerindeki zenginlikleri çaldılar ve kendilerine bir refah alanı/ülkesi yarattılar.
Şimdi bu ülkelerdeki artan ve Avrupa/Amerika'ya göç eden insanlar bu sömürgeci ülkeleri tehdit etmeye başladılar.

Etme bulma dünyası...

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hatan nerde biliyor musun?

Sadece emperyalistler ve sömürgeciler gidip çalmadı,

Çaldırdılar, kendilerini sömürttürdüler ve ülkelerini sattılar.

...

Yılların sosyalisti olarak ve hayatını emperyalizme adamış bir insan olarak diyorum ki: Bu satılmış ŞER/ef-sizler olmasa, emperyalizm asla ama asla kazamanaz.

...

Emperyalizmin bir ülkeyi işgal edip, tüm zenginliklerini sömürebiliyorsa, o ülkede hainler çoktur.

İşte huzurunda islam dünyası...

Bana İran ve Suriye dışında halkıyla beraber emperyalizmin altına yatmamış tek bir müslüman toplum göster.

Özellikle İslam ülkelerinde, müslümanlar, emperyalist ordularla işbirliği içinde kendi anti-emperyalist muhalefetlerini kılıçtan geçirmişlerdir.

Emperyalizm kazanıyorsa, onun kazanmasına olanak verenler müslümanlardır.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.04.16, 00:08   #8
Kelebek gibi uçar, arı gibi *******...

Tntcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2012
Konular: 123
Mesajlar: 4,849
Ettiği Teşekkür: 15892
Aldığı Teşekkür: 23594
Rep Derecesi : Tntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Nüfus Hareketleri

Mazlum milletlerin içinde hainlerin olması emperyalist devletleri ve yaptıklarını masum kılmaz...LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
__________________
Ey, iki adımlık yerküre
Senin bütün arka bahçelerini gördüm ben!
Tntcool isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Tntcool'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.04.16, 03:43   #9
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1508
Mesajlar: 14,462
Ettiği Teşekkür: 59924
Aldığı Teşekkür: 51383
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Nüfus Hareketleri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Mazlum milletlerin içinde hainlerin olması emperyalist devletleri ve yaptıklarını masum kılmaz...LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Vatanını emperyalistlere satan toplumlardan mazlum millet falan olmaz.

Emperyalizm elbette masum değildir ama nerde egemenlik kurmuşsa orda büyük oranda işbirlikçileri vardır.

Sana tüm İslam aleminden bol bol örnekler veririm.

Şimdilik sırf Cezayir örneği.

Sen mesela;

Fransa' nın Cezayir' i işgale yeltenebilmesinin Cezayir müslümanlarının yarısının Fransız uşağı olmasıyla mümkün olduğunu biliyor musun?

Hani o resimler var ya... Fransız işgalcileri cezayirli kadınları soyup, memelerine dalarken fotografları vardır... Bunu mümkün kılanların Fransız askerleriyle kendi halkına karşı savaşan Cezayirli müslümanların olduğunu biliyor musun?

Mesela Fransa' da milyonlarca Cezayirli yaşar... Bunların zamanında Fransız işgalcilerinin işbirlikçisi hainler olduğunu biliyor musun?

...

Hiç bir emperyalist ülke, o ülkede satılmışlar yoksa orayı işgal ve talan edemez.

...

Vatanını satıp, Fransız askerine kendi kadınlarını peşkeş çekenden, Fransızın hötü korktuğunda ondan kendi halkına daha cesur olandan ve kendi ülkesinin zenginliklerini Fransızlara verenden ne olur? Olsa olsa hain olur...

Libya' ya mı geleyim?


Kaddafi' yi de bu rezil müslümal cihatçılar sayesinde devirdiler...

Bu rezil cihatçılar Kaddafi' nin makatına sopa soktular... Hem de kleşinlerle havaya ateş ederken ''Allahuekber'' diye çılgınca bağırarak.

Kaddafiyi müslümanlar öldürdü ve ertesi gün o müslümanlar tüm Libya petrollerini Fransa' ya peşkeş çekti.

...

Hayal görme!

Bu satılmış rezil müslümallar olmasa emperyalizm ve siyonizmin kazanma şansı yoktur.

İslam dünyası bu rezil haldeyken; tamam emperyalistlere de kızalım ama unutmayalım ki, vatanını satanların suçu kendi çıkarını düşünen emperyaiztlerden kat kat daha büyüktür.

Emperyalizm her zaman hainler sayesinde kazanmıştır.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.04.16, 06:43   #10
Kelebek gibi uçar, arı gibi *******...

Tntcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2012
Konular: 123
Mesajlar: 4,849
Ettiği Teşekkür: 15892
Aldığı Teşekkür: 23594
Rep Derecesi : Tntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardırTntcool şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Nüfus Hareketleri

Sürekli sapla samanı karıştırıp önümüze müslüman kötüdür imajı yaratmak isteyen, ütopik hayallerle bir dünya yaratılabileceğine inananların kavrayamadığı pek çok nokta var.

Batılı veya hristiyan toplumlar sömürgelerinde hem mazlum milletin kanını emerken hem de dinlerini yaymaya çalışmışlardır.
Doğulu ve müslüman milletler genelde ne çektiyse başlarındaki yöneticilerin zaafiyetinden çekmiştir.

Batı ve hristiyan milletler sistemlerle yönetilen ülkeler oluncaya kadar onlarda da her türlü bağnazlık vardı.

Toplumlarım maneviyatına içten ve dıştan yüzyıllarca saldıran batı Osmsnliyı ancak 600 senede yıkabilmiştir.

Birilerinin HAYALLERİNİN uzanamadığı yerlere elinin uzanan Osmanlı 350-400 yıl Ortadoğuyu ve her türlü dinden insanı barış içinde kaynaştırmıştır.

Şimdi batı en sistematik saldırısını günümüzde yapmaktadır. Ama hesap etmediği şeyler var.

Nüfus artışından çok korkuyorlar. Doğudan çaldıklarıyla oluşturdukları zengin medeniyete sömürdükleri insanlar tarafından ortak olmaya tahsmmülleri yok.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
__________________
Ey, iki adımlık yerküre
Senin bütün arka bahçelerini gördüm ben!
Tntcool isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Tntcool'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
haraketleri, nufus


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 13:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.