Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Necati Doğru


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 11.07.16, 19:34   #1
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 7869
Mesajlar: 29,283
Ettiği Teşekkür: 107635
Aldığı Teşekkür: 155797
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Hor Görme Suriyeliyi! | Necati Doğru

Hor görme Suriyeliyi!Bu insanlar ölümden kaçtılar. Yaşamak için Türkiye'ye sığındılar. Onları hor göremeyiz. Hor görenler, kötü söz edenler ayıp içindeler. Suriyeliye kaba söz söyleyemeyiz, sövemeyiz. Çocukları ya da gençleri bir kusur kabahat işlediklerinde elimize sopa alıp onları linç edemeyiz. Gelinlik kızlarını para karşılığı ve imam nikahı ile ikinci eş yapamayız. Bunu yapmak hayvanlığa girer. Suriyeli çocukları, günde 25 lira yevmiye ile en ağır işlerde çalıştıramayız. Bunu yapmak da ahlaksızlığa, adiliğe girer.

İnsanlığa sığmaz.
Kardeşliğe uymaz.
Türklüğe yakışmaz.
Müslümanlığa vidalanmaz.
Suriyelilerin Türkiye'ye mecburen kaçıp sığınması ve her şehre plansız, programsız, hesapsız, kitapsız yerleşmelerinin sorumlusu Tayyip Erdoğan ile Barack Obama'dır.
Suriyelinin vatanı yandı.
Yakıldı, yıkıldı.
Suriyeli vatansız kaldı.
Suriyeliyi vatansız bırakan ABD Başkanı Barack Obama ile Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın; olacakları hesap etmeden “Esad'ı devirip Suriye'ye bir kukla yönetim kurma” planları oldu.
Hor görme Suriyeliyi!
Kızacaksan Erdoğan'a kız.
Söveceksen Obama'ya söv.

* * *

Suriye'de son 6 yılın her saniyesi kanlı, her dakikası ölümlü, her saati katliam dolu, her günü vuruşmalı geçti.
371.138 kişi öldü.
13.500 çocuk öldü.
8.760 kadın öldü.
97.842 Esad askeri öldü.
46.452 isyancı askeri öldü.
44.254 İslamcı militan öldü.
1.500.000 insan yaralandı.
600.000 insan sakat kaldı.
Amerikan ve Rus savaş uçakları havadan bomba yağdırdı. Esad'ın ordusu, Esad'ı devirmek isteyenlerin askerleri, dinci IŞİD'in militanları, İslamcı El Nusra'nın ve Kürt YPG'nin silahlı güçleri karadan ölüm kustular. Yer, gök birbirine girdi.

* * *

Suriyelinin savaşı değildi.
Savaşı, havadan bomba yağdıranların “Suriyeliyi bölüp kışkırtması” başlattı. Karada Suriyeliler birbirini öldürdü. 22 milyon insan “can korkusuna” düşürüldü. 14 milyon Suriyeli evini, ocağını, köyünü, kasabasını, şehrini terk etti. Komşu ülkelere sığıntı oldu.
Türkiye'ye:
2.620.553 Suriyeli sığındı.
Lübnan'a:
1.069.111 Suriyeli sığındı.
Ürdün'e:
637.859 Suriyeli sığındı.
Mısır'a:
117.658 Suriyeli sığındı.
Irak'a:
245.022 Suriyeli sığındı.
Kuzey Afrika'ya:
28.027 Suriyeli sığındı.
Toplam olarak: 4.718.230 Suriyeli mülteci oldu, vatansız kaldı. Türkiye'ye gelenlerden 900 bin Suriyeli, denizden kaçak göçmen tekneleri ve ilkel botlarla Avrupa'ya gitmeyi denedi. Binlercesi denizde öldü, bebek cesetleri sahile vurdu. Avrupa Birliği, para karşılığı (3.5 milyar Euro) Türkiye'yi Suriyeli göçmenler için toplama kampı haline getirmeyi teklif etti. Türkiye'yi yönetenler bu utanç verici durumu kabul etti. Almanya ile pazarlığa giriştiler.

* * *

ABD Suriye'ye “demokrasi getirmek” için havadan bomba yağdırıyordu. Türkiye'yi yönetenler de Amerikan ağzıyla konuşuyor, “Esad'a hücum” ediyorlardı. Rusya ise Suriye'ye sözüm ona “birlik-bütünlük getirmek” için havadan ölüm yağdırıyordu. Şehirler harap oldu. Taş üstünde taş kalmadı. Tarlalar, meralar yok oldu. Sanayi, ticaret, hizmet sektörleri, tüm ekonomi çöktü.
Ne demokrasi geldi.
Ne birlik, ne bütünlük.
Suriye 5'e bölündü.
Beş parçanın beşi de birbirini “hain-alçak-satılmış-düşman- katli vacip-kanı helal” ilan etti. Suriye bin yıl sürecek koyu bir nefret ve öç alma duygusuna gömüldü.
6 yıl böyle bitti.
Suriye paylaşıldı.
Rusya, Suriye'ye el koydu. Irak, ABD'ye bırakıldı.
Doğu Akdeniz Rusya'ya verildi, Kuzey Suriye'deki doğalgaz bölgeleri ABD ve AB küresel enerji şirketlerine sunuldu. Ve sonunda ABD ile Rusya anlaştı. Ateşkes ilan edildi. Türkiye'ye ise kucağında 2.5 milyon mülteci, sınırında Afganistan'a dönüşmüş Suriye komşusu ve “Kürt koridoru kurulacak korkusu” kaldı.

* * *

Hor görme Suriyeliyi!
Bizim yapabileceğimiz; Suriyeliye ölüm korkusu olmadan yeniden vatanında huzur içinde yaşayacağı ortamın hazırlanmasını istemektir. Bunun için hemen her gün Obama ile Erdoğan'a “işledikleri insanlık suçunu” yüzlerine vurmaktır.

__________________
Canan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.07.16, 21:43   #2
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1481
Mesajlar: 14,195
Ettiği Teşekkür: 59089
Aldığı Teşekkür: 50826
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hor Görme Suriyeliyi! | Necati Doğru

Bu arada da Türkler en azından savaş ve kan nedeniyle asla vatan topraklarını terk etmediler. Vatanında kalıp ölmeyi göze alan ile ilk fırsatta vatanından tüyenin yeri asla bir olmaz.

Kaçan ile kalanın yeri aynı olmaz ve olmamalıdır.

Ayrıca kimse kalkıp sol görüşlü ve muhalif geçinerek aslında Türkiye' nin etnik yapısını değiştirme projelerine ortak olmamalıdır.

Bu ülkeyi sadece 15 yıldır değil, ondan da belli bir süre öncesi dahil Türkler yönetmiyor.

Osmanlıcılık kılıfıyla Türk kimliğinin nerdeyse suç sayılmaya çalışıldığı bir ortamda bu ülkeye kısa sürede çok yüksek ölçeklerde üreme kapasitesi olan sünni soytarıları almak felakettir.

Bu sadece AKP' ye oy devşirme projesi değil, aynı zamanda ve daha da önemlisi sünni araplarla ülkeyi daha da islamcılaştırma ve araplaştırma projesidir. Asıl amaç Türkiye' de Türkleri tamamen devre dışı bırakmaktır.

İstanbul sahillerinden çekilen fotograflara bakın... Sahiller suriyeli 15-40 yaş arası erkeklerle dolu ve aralarında tek bir kadın yok!

Amaçları etnik, sosyal ve kültürel olarak Türkleri dışlamak olan rezil bir düşünce.

Bu ülkeye 10 milyon japon gelse, 10 milyon rus gelse asla karşı çıkmam ama bu sünni arapların bu ülkede işi yok.

O kadar hoşgörülü ve akıl yoksunu ise, bu Necati Doğru en azından bir-iki suriyeli çocuğu evlat edinsin.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.07.16, 23:07   #3
Müdavim

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2009
Konular: 2209
Mesajlar: 12,381
Ettiği Teşekkür: 83922
Aldığı Teşekkür: 79541
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Hor Görme Suriyeliyi! | Necati Doğru

Suriyeliyi hor görmeyeyim mi?

Olur görmeyeyim de

Desi var ama.

Kendi ülkemde doğum büyüdüğüm topraklarda her nefes alış verişimde vergi ödediğim ve bu ödediğim vergilerle göbek atsınlar bana yan gözle baksınlar, çocuğumun önünü kessinler, sınavsız en iyi üniversitelere girsinler, hastanelerde ben katkı payı adı altında ücret ödeyeyim ve ilaçımı alayım ama onlar Suriyeli diye saatlerce beklediğim hastane koridorlarında benim önüme geçsinler tedavilerini olsunlar ama tek kuruş para vermesinler. Bu ülkenin sahibi gibi birde bana ahkam kessinler ve ağız dolusu küfür etsinler.

Olduu... Görürsem söylerim.

Bana kimse bu Suriyeli adı altında topraklarıma elini kolunu sallayarak geçen militanları, soytarıları, kafatascılarını savunmasın. Bunların arasında aylarca dolaştım binlerce fotoğraflarını çektim. Ve buraya gelenlerin hemen hepsi de bizleri sömürmeye gelen mafya bozuntuları. Gündüz adamları göremezsini o hırpanı çocukların ve kadınların yanında. Kadınlar ve çocuklar gündüz dileniyor akşama da erkek müsveddeleri grant tuvalet o paralarla kumar oynuyorlar ve küçük yaşta olan kızları da erkeklere pazarlıyorlar.

Kimse bunları savunmaya kalkmasın. Rahmetli anneannem "acıma yetime yarın döner ..... dötünü" derdi.

Haklı. Yerden göğe de haklı olduğu ortada.

Mecliste bir taraflarını genişleten mahlukat alsınlar yanlarına beslesinler.

Aynı şey bizim başımıza gelmiş olsaydı diyecek olanlar da var. Vallahi de billahi de bizi sınırdan daha adım atmadan kurşuna dizerdi. Kabul etmezdi.
Bu çok büyük bir oyun bu oyunu hala görmeyip de destekleyenler var ya... En büyük vebal da onların boynuna olacaktır. Hani Allaha inanıyorlar ya.

İstemiyorum arkadaş istemiyorum. Kendi topraklarımda rahatca gezmek istiyorum. Bu toprakları kanı ile sulayanlar bir kaç kişinin egosu başkanlığı için sulamadı. Gelecek nesil için gözünü karartıp yoktan var etti. Şimdi ne idiğü belirsiz bir guruha bu topraklar peşkeş çekilemez. Adı bile söz edilemez.

İstemiyorum arkadaş. Gitsinler kendi topraklarını savunsunlar. Hor da görürüm.
Irkçı mı oluyorum böyle demekle müslüman mı olmuyorum? Sana nee benden daha çok müslüman süslüman var. Onların topraklarına gitsinler. Neden Arabistana gitmiyorlar. Hadi gitsinler de göreym. Orada istedikleri hayatı da yaşarlar. Caddelerde başı açık kadın görüpte günaha da girmezler.

İstemiyorummm topraklarımda asalak, yavşak istemiyorum. Geleceğimiz için, çocuklarımız için istemiyorum.
__________________
"Ey egosu boyundan büyük insan..
Bir gün ölüp toprak olacaksın. Bir tohum filizlenecek ot olacaksın, bir öküz seni yiyecek ve atık olacaksın.. Yani hep aynı kalacaksın."

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.07.16, 23:17   #4
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1481
Mesajlar: 14,195
Ettiği Teşekkür: 59089
Aldığı Teşekkür: 50826
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hor Görme Suriyeliyi! | Necati Doğru

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Suriyeliyi hor görmeyeyim mi?

Olur görmeyeyim de

Desi var ama.

Kendi ülkemde doğum büyüdüğüm topraklarda her nefes alış verişimde vergi ödediğim ve bu ödediğim vergilerle göbek atsınlar bana yan gözle baksınlar, çocuğumun önünü kessinler, sınavsız en iyi üniversitelere girsinler, hastanelerde ben katkı payı adı altında ücret ödeyeyim ve ilaçımı alayım ama onlar Suriyeli diye saatlerce beklediğim hastane koridorlarında benim önüme geçsinler tedavilerini olsunlar ama tek kuruş para vermesinler. Bu ülkenin sahibi gibi birde bana ahkam kessinler ve ağız dolusu küfür etsinler.

Olduu... Görürsem söylerim.

Bana kimse bu Suriyeli adı altında topraklarıma elini kolunu sallayarak geçen militanları, soytarıları, kafatascılarını savunmasın. Bunların arasında aylarca dolaştım binlerce fotoğraflarını çektim. Ve buraya gelenlerin hemen hepsi de bizleri sömürmeye gelen mafya bozuntuları. Gündüz adamları göremezsini o hırpanı çocukların ve kadınların yanında. Kadınlar ve çocuklar gündüz dileniyor akşama da erkek müsveddeleri grant tuvalet o paralarla kumar oynuyorlar ve küçük yaşta olan kızları da erkeklere pazarlıyorlar.

Kimse bunları savunmaya kalkmasın. Rahmetli anneannem "acıma yetime yarın döner ..... dötünü" derdi.

Haklı. Yerden göğe de haklı olduğu ortada.

Mecliste bir taraflarını genişleten mahlukat alsınlar yanlarına beslesinler.

Aynı şey bizim başımıza gelmiş olsaydı diyecek olanlar da var. Vallahi de billahi de bizi sınırdan daha adım atmadan kurşuna dizerdi. Kabul etmezdi.
Bu çok büyük bir oyun bu oyunu hala görmeyip de destekleyenler var ya... En büyük vebal da onların boynuna olacaktır. Hani Allaha inanıyorlar ya.

İstemiyorum arkadaş istemiyorum. Kendi topraklarımda rahatca gezmek istiyorum. Bu toprakları kanı ile sulayanlar bir kaç kişinin egosu başkanlığı için sulamadı. Gelecek nesil için gözünü karartıp yoktan var etti. Şimdi ne idiğü belirsiz bir guruha bu topraklar peşkeş çekilemez. Adı bile söz edilemez.

İstemiyorum arkadaş. Gitsinler kendi topraklarını savunsunlar. Hor da görürüm.
Irkçı mı oluyorum böyle demekle müslüman mı olmuyorum? Sana nee benden daha çok müslüman süslüman var. Onların topraklarına gitsinler. Neden Arabistana gitmiyorlar. Hadi gitsinler de göreym. Orada istedikleri hayatı da yaşarlar. Caddelerde başı açık kadın görüpte günaha da girmezler.

İstemiyorummm topraklarımda asalak, yavşak istemiyorum. Geleceğimiz için, çocuklarımız için istemiyorum.
Aynen.

İsteyenler evlerine almakla başlasınlar.

Bu Türkiye' nin kimyasını daha da bozma projesidir ve bu projenin sahipleri zaten gürcüler, kürtler ve Kırım yahudileri; yani bugün bu ülkeyi yönetenlerdir.

Ha Türkler?

Kafalarına beyzbol sopasıya 10 defa vuracaksın ki uyansınlar artık.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.07.16, 23:28   #5
Uzman Üye

alkanaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2015
Konular: 111
Mesajlar: 2,012
Ettiği Teşekkür: 4671
Aldığı Teşekkür: 7230
Rep Derecesi : alkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hor Görme Suriyeliyi! | Necati Doğru

Hor görmeyelim, ev sahibi yapalım.

Suriyeliler hor görülemez ama Türksen ananıda al git...

Suriyelileri hor görmeyelimde, bir sürü çocuk sokaklarda, caddelerde geziyor, mendil ,su vs.. satıyor. Bunların eğitimi okur yazarlığı Türkiye'ye uyumu ne olacak????


Suriyelileri hor görmeyelim ama Kuma ve Cinsel istismarlar, fuhuş ve kaçak evlilikler tam gaz...


Suriyelileri hor görmeyelim ama suç oranı ve işsizlik Türkiyede Patlayabilir...
__________________
Sevmekten asla vazgeçmeyin. Sevgisiz bir hayat amaçsız, anlamsız olur. Alkanaga
alkanaga isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz alkanaga'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.07.16, 23:28   #6
Yorgun Mod

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2011
Konular: 1198
Mesajlar: 9,577
Ettiği Teşekkür: 32698
Aldığı Teşekkür: 43416
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hor Görme Suriyeliyi! | Necati Doğru

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Aynen.

İsteyenler evlerine almakla başlasınlar.

Bu Türkiye' nin kimyasını daha da bozma projesidir ve bu projenin sahipleri zaten gürcüler, kürtler ve Kırım yahudileri; yani bugün bu ülkeyi yönetenlerdir.

Ha Türkler?

Kafalarına beyzbol sopasıya 10 defa vuracaksın ki uyansınlar artık.
Sen niye yurtdışındasın. Gel ülkene sahip çık. Dağdan gelip bağdakini kovma durumuda yaşanabilir ilerki yıllarda.
__________________Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.07.16, 23:36   #7
Gerçek Üye

Bursalı68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2015
Konular: 44
Mesajlar: 871
Ettiği Teşekkür: 3969
Aldığı Teşekkür: 3396
Rep Derecesi : Bursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hor Görme Suriyeliyi! | Necati Doğru

Merhaba,

Harbi harbi hor görmeyelim Suriyelileri...Ne olur ne olmaz, bu hızla 3-5-10 yıl sonra oturduğumuz apartmanda tüm komşularımız Suriyeli olup, bizler mülteci olabiliriz...

Biraz ileriyi görerek saydıralım...

Sağlıcakla kalınız...
__________________
Kötülüğün galip gelmesi için iyi insanların bir şey yapmaması kafidir...
Edmund BURKE
Bursalı68 Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.07.16, 23:38   #8
Uzman Üye

nurideniz34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2016
Konular: 707
Mesajlar: 3,699
Ettiği Teşekkür: 58111
Aldığı Teşekkür: 8865
Rep Derecesi : nurideniz34 isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Ruh Halim: Suspus
Thumbs up Cevap: Hor Görme Suriyeliyi! | Necati Doğru

Bunun için hemen her gün Obama ile Erdoğan'a “işledikleri insanlık suçunu” yüzlerine vurmaktır.
...........................................
Bunlarda yüz var mı ki...Maske takmışlar televizyonlarda fetva veriyorlar...
__________________
....................................
nurideniz34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz nurideniz34'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.07.16, 23:39   #9
Uzman Üye

StorMAnqeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2015
Konular: 211
Mesajlar: 2,323
Ettiği Teşekkür: 10126
Aldığı Teşekkür: 8765
Rep Derecesi : StorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardırStorMAnqeL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Hasta
Standart Cevap: Hor Görme Suriyeliyi! | Necati Doğru

Ben suriylilerin ülklerinden kaçtıkları için çok kızgınım hiç merhamet etmiyorum .Kocman adamlar geçler sınır kaplarında tütürüp oturmaları kadınların lüx giyimleri miğdemi bulandıryo ..Ben Filistinlilri gerçekten vatan sever oldukları için övgüyle bahsedilmesi gerekir milet olduklarına inanıyorum .Taş üstünde taş kalmamış ama insanlar hala ülklerini savunuyor.vede vatanlarını terk etmiyor ..
__________________

Ve kadın gitti!
Seve seve gitti, acıya acıya gitti.
Söküp attı kangren olan ilişkiyi kalbinden ama,
bir daha kimseyi 'O adam' kadar sevemedi.....

İnan Durak Taş
StorMAnqeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz StorMAnqeL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.07.16, 23:49   #10
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1481
Mesajlar: 14,195
Ettiği Teşekkür: 59089
Aldığı Teşekkür: 50826
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hor Görme Suriyeliyi! | Necati Doğru

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ekin Mesajı göster
Sen niye yurtdışındasın. Gel ülkene sahip çık. Dağdan gelip bağdakini kovma durumuda yaşanabilir ilerki yıllarda.
Ben kimi zaman yurtiçinde kimi zaman yurtdışında olurum. Ama o anda yurtiçinde değilsem ve vatana sahip çıkacak önemli bir durum varsa anında da gelir, vatana bir çoğundan da daha fazla sahip çıkarım. Çıktım da... Bugün ortalıkta meydanlara çıkmaktan korkup, arkasından ''Gezici'' kesilenlerden de değilim. İşi gücü ve onca parayı bir tarafa itip eylemlerin en önünde olmaya çalıştım. Şu dandik Ekmelettin' e ve şu gıcık CHP' ye oy vermek için ''cüzdandan'' ne kadar feda ettim yakın çevremdekilerden başka kimse bilmez... Hele o haftalar süren işkenceler, hapisler falan... Yarım yüz yıl geride kaldı bu arada... Beden eski beden değil ama hala kaynakçı eldiveniyle Kuğulu civarında gaz kapsülünü yerden alıp, atana geri atacak kadar cevahir var sol memenin altında...

...

Dağdan gelip bağdakini kovma!

Bu zaten uzun yıllardır devam eden bir proje. Turgut Özal kürttü mesela. Tayyip gürcü, karısı arap. Davutoğlu' nun kendi ve karısı Kırım yahudileridir. Binali desen o da kürt... Kabine de 3 Türk bakan var üçü de etnik kimliğini satıp islamcı olmuş.

Türk vatanını türklerden alma projesi suriyelilerle başlayan bir proje değil yani...
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
doğru, görme, necati, suriyeliyi


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 15:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.