Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Necati Doğru


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 11.11.17, 09:35   #1
Moderator

Gülümsün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2014
Konular: 1640
Mesajlar: 9,569
Ettiği Teşekkür: 57490
Aldığı Teşekkür: 35939
Rep Derecesi : Gülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Suudi Arabistan Bağırsaklarını Temizliyor Biz Doldurmadayız! | Necati Doğru

Suudi Arabistan bağırsaklarını temizliyor biz doldurmadayız!

Keskin bir bellek isterim. Henüz tahterevalli (tahta kalastan yapılma oyuncak) yıkılmamıştı. Bir ucunda Abdullah Gül Cumhurbaşkanı idi ve diğer ucunda Tayyip Erdoğan da Başbakan idi, oturuyordu, ülkeyi “hop aşağı… hop yukarı…”güle oynaya yönetiyorlardı. Tam o sırada Suudi Arabistan'ın kralı Türkiye'ye zengin gelişi yaptı, lüks otelde konakladı ve Cumhurbaşkanı Gül ile Başbakan Tayyip Erdoğan, otelde Kral'ın ayağına kadar gittiler ve ondan hediyeler aldılar.
İşte bu Suudi Arabistan!
Bağırsaklarını temizliyor.
Sistematik yolsuzluk.
Kesintisiz rüşvet yeme.
Kaynakta zimmete geçirme.
Pahalı hediyeler.
Cömert bahşişler.
Nereye el atsan kökten pislik!
Kral soyundan gelme prensler, kral soyundan gelme bakanlar, kral soyundan gelme işadamları, kral soyundan gelme yeni tahta geçmiş bir veliaht prensin “başlattığı bağırsak temizleme operasyonu” ile yakalandılar, bankalardaki hesaplarına ve mal varlıklarına el konuldu, kaçmaya çalışanların helikopteri düşürüldü, öldürüldüler. Kral soyundan gelme başsavcı, “yolsuzluk-rüşvet- zimmet-çürüme ve pisliğe batmanın parasal boyutlarının” milyarlarca doları bulacağını açıkladı. Önemli görevlere getirilen isimlerin çok büyük bölümünün astronomik düzeylere ulaşan servetlere kavuştuğu, paraların “vergi cenneti sızıntısı” adı verilen batıdaki “kara para saklama merkezlerine” taşındığı ve “off-shore hesaplara” yatırılan paranın 800 milyar doları bulduğu ortaya çıktı.
Suudi Arabistan kokmuş!
Bağırsak temizliyor.

* * *

Tam bu günlerde bizde ise “bağırsak doldurma” örneklerinden biri ortaya çıktı. Uluslararası Araştırmacı Gazeteciler Konsorsiyumu “Cennet Sızıntısı”dosyası yayınladı. Konsorsiyumun üyesi olan Cumhuriyet Gazetesi muhabiri ile yazarları bu “Cennet Sızıntısı”dosyasını 4 gündür, sayfa sayfa, belgeleriyle yazıyor. Tıpkı Suudi Arabistan rüşvetçileri gibi vergi kaçırmak için “cennet sızıntısına para, şirket, servet götürmüş olanlar arasında”İngiltere Kraliçesi, ünlü şarkıcı Modonna, ABD Başkanı Trump'ın kabine sekreterleri var ama bizim Başbakan Binali Yıldırım'ın gemi işletmeciliği yapan oğulları ile bizim Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın damadı şimdiki Enerji Bakanı'nın (milletvekili ve bakan olmadan önce direktörlüğünü yaptığı Çalık Holding şirketinden ötürü) adları geçiyor.
Babalar ve oğullar!
Babalar yerlici, millici.
Halka “dolarını sat yerli TL'ye geç diye vatanseverlik öğüdü” veriyorlar, batı emperyalizminin Türkiye'yi yok etmeyi hedeflediğini söylüyorlar, oğulları ise şirketleri daha az kurumlar vergisi ödesin diye batı emperyalizmin “vergi cenneti Malta Adası'na” kayıtlı dörder, beşer şirket kurmuş, yönetiyorlar.

* * *

Cumhuriyet, Türkiye'den 93 isimle birlikte “cennete sığınmış oğul ve damatların” şirket adı ve belgelerini yayınlayınca Başbakan Binali Yıldırım, “benim oğullarım vergi kaçırmak için Malta'ya gitmiş değiller. Araştırılsın soruşturulsun. Ben oğluma tembih ettim, devletten bir kuruşluk ihale alma dedim…” açıklaması yaptı. Ancak “kimin vergi cennetinde şirketi var, kim vergi kaçırdı, kim vergiden kaçındı” diye verilen soru önergesi Meclis'te reddedildi. Ayrıca Başbakan'ın oğlunun babasını dinlemeyip “devletten 7 milyon dolarlık ihale aldığı” ortaya çıktı. Buna ilaveten; 11 yıl önce 2006'da “vergi cennetindeki şirketlerine Türkiye'den para transferi yapanlardan yüzde 30 vergi alınsın” diye çıkarılan bir kanun, 11 yıldır Bakanlar Kurulu “vergi cennetlerini tanımlamayı” nedense (!) bir türlü yapmadığı için oğullara bu dünya cennet…(!) Bakanlar Kurulu'nun başında da babalar oturuyor.

* * *

Uyanık bir dikkat isterim!
Suudi bağırsak temizliyor.
Biz doldurmadayız. Belediye başkanları niçin istifa ettirilmişti? Hani Hz. Ömer aranıyordu?__________________
Gülümsün isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Gülümsün'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.08.18, 14:20   #2
Tam Üye

Kel ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: May 2017
Konular: 223
Mesajlar: 446
Ettiği Teşekkür: 878
Aldığı Teşekkür: 1417
Rep Derecesi : Kel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Suudi Arabistan Bağırsaklarını Temizliyor Biz Doldurmadayız! | NecatTürk bayrağı yarıya indirildi.

Erdoğan Afrika gezisini yarıda kesti, KralAbdullah'ın cenazesine gitti.

Suudi Arabistan Kralı Abdullah'ın ölümü
nedeniyle, Türkiyede bir günlük yas ilan edildi. yas nedeniyle Türk bayrakları bir günlüğüne yarıya indirildi. Ancak Suudi Arabistan'da ise Kral Abdullah'ın ölümü nedeniyle Suudi bayrağı yarıya indirilmedi.

**

Suudi Arabistan, omurgasının PKK’nın Suriye uzantısı YPG’nin oluşturduğu, ABD destekli SDG'ye 100 milyon dolar yardımda bulundu.


**

Suudi Arabistanlı General Hasal el Şehri Katar ve Türkiye’nindisiplineedilmesinin gerektiğini belirterek, bölgedeki hakimiyet
alanlarının daraltılması gerektiğini savundu.ABD ile bir ittifaka soyunan ve son dönemlerde İsrail ile diplomatik ilişkilerini geliştirerek Ortadoğu veKörfez'in üst aklı olmaya çalışan Suudi Arabistanda General El Şehri,Türkiye'ye karşı harekete geçilmesi gerektiğini söyledi ve Erdoğan'ın normal konumuna geri dönmesi için Türkiye'yi kuşatmalıyız dedi.


**

Mustafa Kemal’in 1916’da, Diyarbakır’da Yıldırım Orduları Komutanı olarak bulunduğunda 35 yaşında bir tuğgeneral idi. Cumhuriyet’in ilanından sonra 1926’da gittiğinde “fahri hemşerilik” ödülü verilmişti. Ölümünden evvel, Kürt isyanlarından sonra Dersim isyanından hemen önceki 1937 gezisinde, halkın büyük içtenlikli coşkusuyla karşılanmıştı. Onu büyük bir koruma ordusu korumuyordu! Kürtçe bir şeyler söylememişti. Evet, Mustafa Kemal’den Gül’e, Erdoğan’dan İsmet İnönü’ye.

Neredeeen... Nereye... Kaderimiz bu mu?
Kel ali isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Kel ali'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.08.18, 14:26   #3
Tam Üye

Kel ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: May 2017
Konular: 223
Mesajlar: 446
Ettiği Teşekkür: 878
Aldığı Teşekkür: 1417
Rep Derecesi : Kel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Suudi Arabistan Bağırsaklarını Temizliyor Biz Doldurmadayız! | Necat

İşte Ulusal Yas ilan edilen Suudi Kralın sülalesi


Sevgili okuyucularım, bir çöl bedevisinin oğlu için Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yöneticileri ulusal yas ilan edince kamuoyunun önüne birkaç önemli bilgiyi koymanın gerekliliğine inanmam nedeni ile bu yazıyı kaleme aldım.Hemen sonucu baştan söyleyelim ki, bu sözde ulusal yası ilan ettiren malum şahıstan başkası değildir.Bunun nedenlerini daha sonra belirteceğim ama daha önce birkısım bilgileri sizinle paylaşma gereği duyuyorum.Bunlardan birisi Arapların Hz.Muhammed’ten sonra bazı devletler kursalar bile hiçbir zaman ‘’millet’’ tanımı çerçevesinde bir birlik oluşturamamaları ve sürekli olarak ‘’aşiret’’ halinde yaşamaları gerçeğidir.Hele Suudi Arabistan’da tarih boyunca tam bir bütünlük halinde bir devlet oluşmamıştır.Bu bölgede binlerce yıldır çöllerde yaban hayatı süren yüzlerce Arap bedevi aşireti sürekli olarak birbirleri ile kanlıbıçaklı olarak savaşarak yaşamış ve tüm aşiretlerin sosyolojik yapısında olduğu gibi bunlarda da başka sülaleleri katletme temel gelenek haline gelmiştir.Suudi sülalesi de Arabistan çöllerinde binlerce yıldır yaşamlarını karşıt aşiretlere saldırarak sürdüren yüzlerce aşiretten birisiydi.Bu sülale Hicaz bölgesinin yönetimini ele geçirmek istiyordu.Suudiler’den önce Hicaz başka bir aşiretin tahakkümü altındaydı.Bu aşiretle uzun yıllar çarpıştılar.Önceleri Osmanlı yönetimi ile iyi geçindiler Suudlar.Daha sonra İngilizler ile birleşerek hem Osmanlı ordusunu arkadan vurdular hem de Hicaz bölgesini yöneten diğer Arap aşiretin varlığına son verdiler.İngilizler neden Suudlar’a destek verdi?Çünkü İslam dünyasını bölüp parçalamak için Vehhabilik mezhebini kurdular.Bu Suud aşireti o kadar pragmatist ki, sırf İngilizler’in desteğini alıp kraliyetlerini ilan etmek için gerçek İslam’dan vazgeçip Vehhabilik mezhebine bağlandılar , bu da ayrı bir konudur.Sonunda bu sülale 1925 yılında İngilizler’in yardımı ile krallığını ilan etti.Bugünkü Suudi Arabistan’ı kuran o sülaleden Abdulaziz el-Suud’dur ki bu ölen kralın dedelerinden ve aynı adı taşıdığı için adaşı.Yani bu ölen kralın adı da Abdulaziz el-Suud.Arabistan’da her şey kraliyet ailesine aittir.Hatta insanlar bile onlar için mal gibidir.Kadınlar onlara göre koyun sürüsü eşdeğerinde varlıklardır ki her kralın onlarca karısı olmuştur.Çünkü tüm Arapların mal varlığını sömürür.Öncekilerin olduğu gibi bu son ölen kralın da otuz küsür karısı, altmış küsür de çocuğunun olduğu bildirildi.Bakın bunu nedeni nedir?Kuran’ın Nisa suresi üçüncü ayetindeki ‘’…….sizin için hoşa giden o kadınlardan ikişer, üçer, dörder…….nikahlayınız…….’’ ifadeleridir ki Türk kamuoyunun bildiği gibidört kadınla evlenme ile sınırlı değildir.Sınırsız, istediğiniz kadar kadınla evlenebilirsiniz anlamını çıkarırlar Araplar ve Arapça gramerine göre doğrusu da budur.Örneğin, siz birisine ‘’bu kasedeki meyveleri ikişer, üçer, dörder yiyebilirsiniz’’ derken onu dörtle sınırlandırmıyorsunuz, bilakis yeme miktarını sınırsız hale getiriyorsunuz.Eğer bir sınır koyacak olursanız o zaman ‘’bu meyvelerden aynı anda en fazla dört tane yiyebilirsiniz’’ dersiniz ki bütün dillerde kural böyledir.İşte tüm Araplar da bunu böyle anlarlar ki, doğrusu da budur.İşte sınırsız bir şekilde kadınla evlenerek şehvetlerini doyurmaya çalışırlar.Suud sülalesinin tümü de aynı yoldadır.Zaten Arabistan’ın bütün yönetim kadameleri Suud sülalesinin bireylerinin elindedir.Ben burada yukarıda verdiğim bir bilgiye dayanarak bir soru sorup, başka bir detaya geçmek istiyorum.İslam sömürücüsü AKP’nin yönetiminde ki Türkiye’de kendine bir statü elde etmek için gerekliliğine inanmadığı halde başına türban geçirip medyada, şurada burada caka satıp İslam’ı kullanan birkısım kadınlar Kuran’ın hükmü gereğince bir adamın örneğin, on beşinci karısı olmayı sindirebilirler mi?Samimiyetsizlik, kompleks, caka satmak ve iğrençlik.Ya Kuran-ı Kerim’e hiç yüksünmeden tam olarak inanacaksınız ya da başınıza taktığınız tekstil ile insanların imanını test etme hafifliğinden vazgeçeceksiniz.Böyle bir çelişki en büyük ahlaksızlıktır.Yukarı da Suudi Arabistan’ın Vehhabi mezhebini esas kabul ettiğini yazmıştım.İşte tüm Suud kralları Vehhabi mezhebini İslam ülkelerine yaymak için oluk oluk para harcamaktadırlar.Bu paralardan Türkiye’de bol bol nasibini almaktadır.Bu paralar kime gider Türkiye’de?‘’İslam’ı yayıyorum’’ diyenlere gider.Aslında çoğunu kendisi indragandi yapıyor, kalanı da din sömürüsü propagandası için radikal İslamcılar’a gönderiyor.İşte IŞİD ve diğer radikal dinci teröristlere giden silah ve yardımların parası Suudi kraliyet ailesindendir.Adam krala gidip ‘’Para ver İslam’ı yayıyorom’’ diyerek milyar dolarları biriktiriyor.Anımsarsanız bu ölen kral yıllar önce Türkiye’ye geldiğinde yüklü hediyeleri iki ahbapçavuşa vermişti ki, bunları devlete irad kaydetmeyip üstlerine geçirdiler; görmemişler gibi.Şunu da belirteyim ki, bu kralın verdiği ağır hediyelere rağmen kendi hesaplarına geçirmek üzere İslam kullanılarak onlardan sürekl olarak alınan paralar bunların çok fevkindedir.Şimdi anladınız mı neden ulusal yas ilan edildi?Şerefli Türk bayrağı, Osmanlı ordusunu arkadan hançerlettiren bir çöl bedevisi oğlu için nasıl da yarıya indirildiParaları o hesabına geçirsin.Türk milleti çöl bedevisinin yasını tutsun!Oh! Ne güzel, Yağma Hasan’n böreği.Hadi oradan, Türk milletine hakaret olarak değerlendirdiğimiz bu iğrenç yası reddediyoruz.Hesap görülecektir, şafak sökmek üzeredir.

İbrahim ÖZDOĞAN

İşte Ulusal Yas ilan edilen Suudi Kralın sülalesi

yas-ilan-edilen-suudi-kralin-sulalesi
Kel ali isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kel ali'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
arabistan, bağırsaklarını, doğru, doldurmadayız, necati, suudi, temizliyor


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 15:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.