Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Teknoloji | Bilgisayar > Oyun Dünyası


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 23.03.13, 22:38   #1
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 35
Konular: 1627
Mesajlar: 7,856
Ettiği Teşekkür: 27774
Aldığı Teşekkür: 34840
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Thumbs up Bioshock Infinite: Ve Tanrı Kadını YarattıBioshock İnfinite
Website - www.bioshockinfinite.com
Platform - PC,XBOX360,PS3
Çıkış Tarihi - 26 Mart
(18+)
Yılın oyun senaryosu furyası: Kızın teki bir yerde kısılı kalmıştır ve esas oğlanımıza onu kurtarması için görev verilir. Ama kız hiç de öyle masumane bir zayıflık içinde değildir, çetin ceviz çıkar, kurtarmamız gereken biri olmaktan yoldaşımız haline gelir ve muhtemelen oyundaki asıl karakter halini alır. Bu sene çıkacak olan AAA oyunların başlıcalarında bu deseni görüyoruz.

Bunlardan favorim The Last Of Us elbette, ama bir de Bioshock Infinite var.

lk Bioshock'ın çıkışının bir kaç ardından gizli gizli başlanmış Bioshock Infinite'in yapımına. Yani baktığımızda aslında Bioshock 2, serinin geçici bir devamı; Bioshock'ın asıl ikinci oyunu Infinite olacak. Hem kalite standartları anlamında, hem de seriyi başka bir görsel tarza taşıması anlamında.

Oyun 1912 yılında, Amerika'da eksepsiyonalizmin yükselişinin doruk noktalarında - mecazi değil, gerçekten doruk noktalarında - geçiyor. Bugüne kadar yayınlanan tüm görsel materyallerden de gördüğünüz üzre, Bioshock Infinite önceki iki oyunun aksine suyun altında geçmiyor. Bulutların üzerinde, havada duran ve şahitleri olan, klasik Bioshock renk paletine göre daha göz alıcı bir renk spektrumuyla donanmış Columbia City'de geçiyor hikayemiz.

Infinite ile bizi en heyecanlandıran nokta da burası, oyunun mekan tercihi ve doğal olarak bölüm tasarımları. Gece saatlerinde bile aydınlık oluyor Columbia City, gündüz olduğundaysa Rapture'un aksine inanılmaz bir ferahlık içinde buluyorsunuz kendinizi. Bu bazı oyunculara, özellikle de distopik hikayelerde karanlık atmosferi seven oyunculara ters gelebilir ama Irrational Games'in karakter yaratma ekibi ve sanat departmanı bu karanlık atmosferi, kâh karakter tasarımlarıyla kâh da mekan tasarımlarıyla nefis bir şekilde veriyor. Sadece biraz daha ışıklısı.

Columbia'nın bir diğer önemi de içinde barındırığı (ama kendisinden pek de bir eser kalmayan) naivitesi. Bunu zaten şehrin isim seçiminden anlamak mümkün, zira Columbia ismi ABD'nin karakterize edilmiş ve dişileştirilmiş ismi. Kendisini keşfeden Christopher Columbus'tan yola çıkan, Columbus'un Toprağı anlamına geliyor. Eh zaten Amerika'nın en şaşalı dönemlerine sebep olan eksepsiyonalizm akımını konu almasından da anlayacağınız gibi, oyun Amerika ile ilgili bir sürü duruma yahşi yerden sert vuruyor ve onlardan referans alıyor.

Columbia şehrinin oluşumu, önceki Bioshock'lardaki şehrimiz Rapture'dan da daha farklı bir gelişime sahip. Rapture'un aksine gizli bir proje olmak yerine, direkt olarak ABD başkanı tarafından yaptırılıyor. Amaç ise eğlence için bir mekan yaratmak ve bir reklam objesi oluşturmak. Öyle ki, bunun için gökyüzüne bir şehir kuracak kafadalar. Yani böylesine büyük düşünen karakterlerin yarattığı bir hikayenin içindeyiz kısacası, bu yüzden de hiçbir şeyin normal olmasını beklememek gerekiyor. Bir yandan da Columbia'nın gökyüzünde olduğunu, yani diğer insanlardan daha "üstte" olduğunu unutmamak gerekiyor.

Genel olarak oyunun tasarımına dönecek olursak, anlayacağınız üzre oyun tasarımının merkezinde Columbia yatıyor, tıpkı önceki oyunların ana karakterinin de Rapture olduğu gibi. Biraz steampunk öğeli, biraz Bespin'e benzeyen şehri, oyunun arkasındaki deha Ken Levine bir Death Star'a benzetiyor. Ama Death Star'da olduğu gibi merkezi bir yönetim yok. Şehir kurulduktan bir süre sonra iç savaş çıkıyor ve vatandaşlar birbirine giriyor, kentin kontrolünü ele geçirmeye çalışıyor ve büyük bir kaosa sebep oluyor. Infinite'in geçtiği dönemde ise bu iç savaşın aktörlerinden sadece iki tarafı kalmış durumda. Founders adındaki faşist grup iktidardayken (ahahaha!), Vox Populi isimli grup bu aşırı milliyetçi, teokratik, ırkçı ve faşist gruba karşı direnmekte.

Tekrardan oyunun senaryosuna dönecek olursak, işte tam bu iç savaşın ortasında başlıyor hikayemiz. Oyunun tartışılan kapağında sırtında silahını taşıyan abimiz, Booker DeWitt eski bir PNDA (Pinkerton National Detective Agency) ajanıdır. PNDA ise taa Abraham Lincoln zamanında Baltimore Suikasti'ni önlediği için oldukça önemli bir örgüt aslında. Fakat 29 Aralık 1890 yılında yaşanan Wounded Knee katliamı esnasında hayatını sorgulatacak olaylar yaşamış Booker DeWitt ve daha sonra kendini alkolle kumara vermiştir. Tabi iş böyle olunca PDNA tarafından örgüt ile ilişkisi kesilmiştir. Ancak yıllar sonra kimliği belirsiz kişiler tarafından, Columbia'nın yerini bildiği için görevlendirilir. Görev ise, Elizabeth adında genç bir kadını kurtarıp şehirden kaçırıp New York'a getirmektir. Bu, Booker'ın eski defterlerdeki borçlarını kapatması için bir fırsattır, ama son fırsattır.

Elizabeth ise öyle sıradan bir kız değil, Columbia'daki iç savaşın kilidini açacak kızdır. Ama ondan önce kehanete bakmak lazım. Bileğinde "AD" dövmeli olan bir sahte "peygamber" Founders'ın başkanı Comstock'un "kuzusunu" elinden alacak ve Comstock'un sonunu getirecektir. Bu kuzu da Elizabeth oluyor. İlk kurtardığımız zaman utangaç bir kız imajı veren Elizabeth, Booker'ın verdiği güvenle güçlerini ortaya çıkarmaya başlar ve silkelenip kendine gelir. İşte bu güçleri de Elizabeth'in peşindeki güçlerin sebebi. Founders, Elizabeth'ün güçlerini kullanıp iktidardaki yerlerini sağlamlaştırıp savaşı bitirmek istiyor; Vox Populi de Founders'ın eline geçmemesi için Elizabeth'i öldürmek istiyor. Zira başka bir kehanete göre Elizabeth ölürse, Columbia'nın sonu gelecek.

Önincelemenin devamı - http://www.merlininkazani.com/Biosho...e-58560p4.html

Yazar - Berkant Jeff Akarcan - Merlinin kazanı


__________________
Kötü veya kötünün iyisi hiç fark yaratmaz, eğer bir seçim yapacak olsam ikisini de seçmemeyi yeğlerim.
SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.03.13, 22:54   #2
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 35
Konular: 1627
Mesajlar: 7,856
Ettiği Teşekkür: 27774
Aldığı Teşekkür: 34840
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bioshock Infinite: Ve Tanrı kadını yarattı.

Güzeller güzeli Elizabet'in yaratılış sürecine dair bir video yayınlandı. Videoda Elizabeth'in oluşturulmasında emeği geçen dört kadını ve katkılarını görüyoruz. Dağıtıcılar hala kadın karakterleri oyunlar satmaz diye düşüne dursun, Infinite oyun tarihine damgasını vurmaya hazırlanan kadın karakteriyle 26 Mart'ta piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

***

BioShock Infinite'in ilk incelemesi IGN'den geldi. Oyuna 9.4 puanını veren IGN, oyunun artılarında "zengin hikaye, harika sanatsal yönetim, çok sayıda dövüşme seçenekleri ve Elizabeth'in hikayede çok önemli bir noktada yer almasından" bahsediyor.

Ancak şöyle bir durum var. Bugün dikkat ederseniz IGN'den başka sitelerde BioShock Infinite incelemesini göremiyoruz. Çünkü oyunun incelemesini 4 gün boyunca sadece IGN yayımlayabiliyor. Kotaku da haklı olarak bu durumdan rahatsız olduklarını komik ve ilginç bir şekilde bugün çıkardıkları "IGN'in BioShock Inifinite incelemesinin incelemesi" yazısıyla belli etti.

Kotaku, kendi inceleme sistemi olan 'Evet, Hayır' içerisinde "Bu incelemeyi okumalı mısınız?" sorusuna "Evet" diyor. En beğendikleri iki şey "Başlangıçtaki grafikler oldukça etkileyici ve IGN, BioShock Infinite'ı gerçekten beğenmiş." Beğenmedikleri iki şey ise "2.546 kelime ile Bioshock Inifinite incelemesi serinin önceki incelemelerinden kısa ve incelemenin sadece tek sayfa olm
ası"

Kaynaklar - Trgamer
__________________
Kötü veya kötünün iyisi hiç fark yaratmaz, eğer bir seçim yapacak olsam ikisini de seçmemeyi yeğlerim.
SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.03.13, 23:00   #3
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2491
Mesajlar: 21,229
Ettiği Teşekkür: 85449
Aldığı Teşekkür: 125445
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Bioshock Infinite: Ve Tanrı kadını yarattı.

Güzele benziyor, ama neden kadın karakteri oyunlar satmaz diye düşünülüyor anlamış değilim. Lara Croft en güzel örneklerden biri.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 25.03.13, 15:19   #4
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 35
Konular: 1627
Mesajlar: 7,856
Ettiği Teşekkür: 27774
Aldığı Teşekkür: 34840
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bioshock Infinite: Ve Tanrı kadını yarattı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Güzele benziyor, ama neden kadın karakteri oyunlar satmaz diye düşünülüyor anlamış değilim. Lara Croft en güzel örneklerden biri.
Lara Croft istisna..

Piyasada katalogunda kadın karakter bulunan oyunların çoğu underrated kategorisine girdi..

Örnek mesela (Beyond& Good Evil, No One Lives Forever, Velvet Assassin) gibi gibi..

Bu ara Preload verdim bu oyun için bir gün sonrasını bekliyorum umarım değer.
__________________
Kötü veya kötünün iyisi hiç fark yaratmaz, eğer bir seçim yapacak olsam ikisini de seçmemeyi yeğlerim.
SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 25.03.13, 16:45   #5
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2012
Konular: 842
Mesajlar: 7,416
Ettiği Teşekkür: 33023
Aldığı Teşekkür: 38365
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: Bioshock Infinite: Ve Tanrı kadını yarattı.

Alırım sanırım ben bu oyunu. Maksat kadın dayanışması

Teşekkürler Serseri.
Sevda Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 08.08.13, 21:18   #6
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 35
Konular: 1627
Mesajlar: 7,856
Ettiği Teşekkür: 27774
Aldığı Teşekkür: 34840
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bioshock Infinite: Ve Tanrı Kadını Yarattı

Bu senenin en çok beğenilen oyunlarından BioShock: Infinite, senaryosuyla birlikte bizi büyülemişti. Sene başında çıktığı için etkisi şimdilerde unutulan BioShock: Infinite adına Take Two'dan yeni bir rapor yayınlandı.

Belirtilenlere göre BioShock: Infinite'in satışları çıkış gününden bu yana 4 milyonluk barajı aştı. Orijinal oyun BioShock, çıktığı sene içerisinde 4 milyon satabilmişti. Yani Infinite, şimdiye kadar yaptıklarıyla birlikte ilk BioShock'u geride bırakacağa benziyor. (BSC)

YENİ SENARYO EK PAKETİ YOLDA..

BioShock Infinite hayranlarını esas heyecanlandıracak içerikse Burial at Sea ile birlikte su yüzüne çıkıyor. Yoksa su dibine mi iniyor demeliydik? Zira Burial at Sea, 2 parçadan oluşan ve sizi Rapture şehrine ve şehrin düştüğü gecenin öncesinde 31 Aralık 1958 tarihine götürüyor. Ana karakter olarak yine Booker DeWitt'i yönlendiriyoruz ve suç romanları tadında bir atmosfere buyur ediliyoruz. Irrational Games, içeriğin 2. bölümünde Elizabeth'i kontrol edebileceğimizi müjdelerken, daha fazla detay vermekten kaçıyor. Ancak Elizabeth'in bölümü için "neredeyse bir hayatta kalma / korku oyunu" benzetmesi yapılmış.
Burial at Sea'de yine Booker ve Elizabeth'in hikayesine şahit olacak ancak bu sefer Rapture'da halktan birisi olarak, savaşın ve aksiyonun olmadığı bir oynanışa tanıklık edeceğiz.

__________________
Kötü veya kötünün iyisi hiç fark yaratmaz, eğer bir seçim yapacak olsam ikisini de seçmemeyi yeğlerim.
SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 08.08.13, 21:23   #7
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 35
Konular: 1627
Mesajlar: 7,856
Ettiği Teşekkür: 27774
Aldığı Teşekkür: 34840
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bioshock Infinite: Ve Tanrı kadını yarattı.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Güzele benziyor, ama neden kadın karakteri oyunlar satmaz diye düşünülüyor anlamış değilim. Lara Croft en güzel örneklerden biri.
4 Milyon.. Bkz üst mesaj sen haklı çıktın yine..

Kolay değil..
__________________
Kötü veya kötünün iyisi hiç fark yaratmaz, eğer bir seçim yapacak olsam ikisini de seçmemeyi yeğlerim.
SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Eski 08.08.13, 21:37   #8
2023 - İlk Yolculuk

Cagliostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2013
Yaş: 35
Konular: 34
Mesajlar: 710
Ettiği Teşekkür: 518
Aldığı Teşekkür: 2776
Rep Derecesi : Cagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmedeCagliostro muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bioshock Infinite: Ve Tanrı Kadını Yarattı

Kadınsız rekor kıran oyun God of War..
__________________
Cagliostro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 31.08.13, 12:21   #9
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 35
Konular: 1627
Mesajlar: 7,856
Ettiği Teşekkür: 27774
Aldığı Teşekkür: 34840
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bioshock Infinite: Ve Tanrı Kadını Yarattı


__________________
Kötü veya kötünün iyisi hiç fark yaratmaz, eğer bir seçim yapacak olsam ikisini de seçmemeyi yeğlerim.
SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Eski 26.10.13, 21:56   #10
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 35
Konular: 1627
Mesajlar: 7,856
Ettiği Teşekkür: 27774
Aldığı Teşekkür: 34840
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bioshock Infinite: Ve Tanrı Kadını YarattıIrrational Games'in başkanı ve Bioshock: Infinite'in de yaratıcısı olan Ken Levine, oyunun ana karakterlerinden Elizabeth'in bir seks objesi gibi gösterilmesi karşısında isyan etti. Levin, deviantart'ta gördüğü çizimler hakkında şunları söyledi.

"Bu çizimler *****ya doğru gidiyor. Fazlasıyla ***** barındırıyorlar. Ciddi olarak, deviantart'ta kim Elizabeth *****su yapıyorsa lütfen artık buna bir son versin. Beni resmen öldürüyorsunuz. Bu durum sanki kızınızın bir fotoğrafına rastlamak gibi birşey. Her sayfaya baktığımda içten içe biraz daha ölüyorum"

Bioshock gibi ciddi bir oyundandan bile böylesine cinsel öğeler çıkarılması gerçekten de üzücü. Sanırım bu kişiler ya Bioshock: Infinite'in derinliğini anlamadı ya da akılları fikirleri cinsellik olan varlıklar.

Beklenen Çıkış Tarihi..

BioShock Infinite'in merakla beklenen indirilebilir içeriği Burial at Sea'nin 12 Kasım'da 9.99 Sterlin'den PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için satışa çıkacağı açıklandı. Bunun yerine Season Pass içeriğini 15.99 sterlin'e almanız da mümkün.

Burial at Sea'de ilk iki oyundaki mekanımız olan Rapture'a dönüyoruz. Buna karşın geliştiriciler mekanları yeniden tasarladıklarını ve Rapture'ın tanıdık bir yer gibi görünmesine rağmen farklı bir his vereceğini düşünüyorlar.

Ayrıca söz konusu ek senaryonun ilk 5 dakikası yayınlandı. Yalnız izlemeden önce belirtmek gerekir. Önemli derecede spoiler içerir.__________________
Kötü veya kötünün iyisi hiç fark yaratmaz, eğer bir seçim yapacak olsam ikisini de seçmemeyi yeğlerim.
SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
bioshock, için, infinite, kadını, tanrı, yarattı, ınfinite


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Hangi Burcun Kadını İdeal Eştir... **EMEL** Astroloji | Mitoloji 24 03.04.20 20:02
Yaratılış Efsanesi ve Şamanizm Emilio Santos Türk Tarihi 2 24.11.15 18:06
Aslında kadınlar ne ister? (Erkeklere hitaben :)) Canan Astroloji | Mitoloji 10 02.11.14 19:57
Burçlara Göre Evlilik Hayatınız Canan Astroloji | Mitoloji 5 14.01.13 03:15


WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.