Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Saygı Öztürk


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 28.06.17, 15:24   #1
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 8297
Mesajlar: 30,396
Ettiği Teşekkür: 109692
Aldığı Teşekkür: 159472
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Yürüyüş Sonunda Adalet Gelir mi? | Saygı Öztürk

Yürüyüş Sonunda Adalet Gelir mi?

Olağanüstü Hal (OHAL) Yasası'na dayanarak 150 bine yakın kamu görevlisi Fetullahçı Terör Örgütü'yle (FETÖ) bağlantılı olduğu gerekçesiyle meslekten çıkarıldı. Atılanların hemen tüm hakları yandı. Bu konuda haksızlıklar yapıldıysa bunun düzeltileceği sözü verildi. Ancak aradan 11 ay geçmesine rağmen iç hukuk yolları da açılmadığı için hiçbir somut adım atılmadı. Herkes bir umutla bekliyor.
Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne (AİHM) 20 bin civarında atılan kamu görevlisi başvurunca AİHM, Türkiye'ye bu konuda gerekli adımları atması uyarısında bulundu. 7 kişiden oluşan OHAL İnceleme Komisyonu'nun kurulacağının açıklanmasından ancak 3 ay sonra bu kurul oluşturuldu. Yani hiç aceleleri yok. Bu kurulun hangi kriterlere göre dosya üzerinde inceleme yürüteceği henüz belli değil. İncelemeler belki de yıllarca sürecek. Temmuz ayı başından itibaren komisyon başvuruları kabul edecek.

“ADALET… ADALET”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu boşuna “adalet… adalet” deyip yürümüyor. Ülkede hemen her alanda adaletsizlik almış başını gidiyor. İnsanlar kamu görevinden ihraç ediliyor, kimse hakkını arayacak makam bulamıyor, yargıya gitmelerine bile fırsat verilmiyor. Aradan bir yıl geçtikten sonra komisyon kurulacak, “haksız yere atıldığına” karar verilenler göreve döndürülecek. İyi de siz bu insanları zamanında neye göre attınız, damgalanmasına nasıl seyirci kaldınız?
Bu adaletsizliğin hesabı hiç mi sorulmayacak? Aradan bir yıl geçmesine rağmen kimse hakkını arayacak makam bulmuş değil. Tam bir “oyalamaca” dönemine girilmiş. Komisyon, kişinin dosyasını kimbilir kaç yılda sonuçlandıracak. Dolayısıyla atılan kamu görevlisinin iç hukuk yoluna başvurmasının da yıllarca önü yine kapalı tutulmuş olacak.
Kılıçdaroğlu'nun “adalet” yürüyüşü devam ederken, o yürüyüşte yer alanların en büyük korkusu da her an bir provokasyon olabileceğidir. İnsanlar kardeşlik, dostluk, adalet duygularıyla yürüyor. Bu yürüyüşün sonunda hükümetin “bağımsız ve tarafsız yargı için yeni düzenlemeler” yapacağını da kimse beklemesin. Hatta var olan bazı haklar bu yürüyüş sonunda kaybedilirse de sürpriz sayılmaz. Çünkü uzlaşmaya kapalı, “Ben ne dersem o olur” anlayışında olan bir hükümet var.

BAŞSAĞLIĞI BİLE YOK

Kılıçdaroğlu, bu uzun yürüyüşü tek başına sürdüreceğini söylemişti. Milletvekilleri grup grup yürüyüşe katılıyor. Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse de ilk günden beri yürüyenlerden, hem de yürüyüşün aksaksız geçmesi için çabalayanlardan… Yürüyüşte kadınların kalabalık olması da ayrı bir ilginçlik olarak ortaya çıkıyor.
O yürüyüşte yaşlılar var, kadınlar var ama gençler yok. CHP'nin gençliği nerede acaba? Bu gençler anlaşılan seçimlerin yaklaştığı dönemde aday olabilmek için ortaya çıkacak. Genel başkanın bu uzun yürüyüşünde yaşlı bir partili hayatını kaybetti. AKP'nin hiçbir yöneticisi çıkıp “adalet” yolunda ölen bu kişi için başsağlığı dileme gereği bile duymadı. İşte yollar bu kadar ayrışmış durumda…

TATLI KAZANCA ALIŞTILAR

Manisa 1. Er Eğitim Tugayı'nda yaşanan zehirlenmelerin gerçek nedeni henüz ortaya çıkarılmış değil. Olay aydınlatılamadığına göre, benzer durumlar yine yaşanabilir. Olayı adli ve idari yönden soruşturanların üzerinde durması gereken bazı konuları Kimya Mühendisi Hasan Küçük anlattı:
– Piyade Tugayı'nın içme suyu kimyasal ve bakteriyolojik analizi yaptırılıyor mu?
– Rota fabrikasının kullandığı kuyu mu, yoksa şehir şebeke suyu mu?
– Suyun analizi yapılıyor mu? Yapılıyorsa hangi aralıklarla yapılıyor?
– Firmanın aldığı et, bakliyat gibi gıdaların analizi yaptırılıyor mu, yaptırılıyorsa hangi laboratuara yaptırılıyor? Çünkü her parti gıda alımında yaptırması sağlık ve kalite açısından zorunlu…
– Rota fabrikasında sorumlu müdür var mı? Ayrıca fabrikada gıda, kimya, bakteriyolog istihdamı zorunlu olması gerekliyken istihdam ediliyor mu?
– Gıda fabrikalarının denetiminden sorumlu Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı denetim yapmış mıdır?
– Rota fabrikasının çalışanlarının zorunlu olan sağlık kontrolleri yapılmış mıdır?
Bunların cevapları aranırken, 2007 yılında çıkarılan yasayla Mehmetçiğin yemek işinin neden kaldırıldığı üzerinde durulmalı… Mühendis Hasan Küçük, “Askeri kurumlar, daha önce olduğu gibi iaşelerini kendileri yapmalı. Bu yaşamsal önemdedir” diyor. Siyasetçilere yakın firmalar böyle bir düzenlemeye kolay kolay fırsat vermezler. Çünkü onlar asker üzerinden tatlı kazanca alıştılar.
Google sözcülerinden Kent Walker Avrupa Birliği tarafından açıklanan ceza ve gerekçeli karar için Google Avrupa resmi blogundan bir açıklama yayımladı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
Online alışveriş yaparken siz aradığınız ürünleri kolayca ve hızla bulmak istersiniz, reklamcılar da söz konusu ürünleri tanıtmak ister. Google bu nedenle, kullanıcılarıyla irili ufaklı binlerce reklamvereni her iki taraf için de yararlı olacak yollarla bir araya getiren alışveriş reklamları görüntülemektedir. Bu nedenle saygı duymakla birlikte bugün açıklanan karara katılmıyoruz. Temyiz yoluna gitmeyi düşündüğümüz için Komisyon'un kararını ayrıntılı şekilde inceleyeceğiz ve gerekçelerimizi anlatmaya devam edeceğiz.


__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 28.06.17, 23:33   #2
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2014
Konular: 108
Mesajlar: 2,364
Ettiği Teşekkür: 14179
Aldığı Teşekkür: 10131
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yürüyüş Sonunda Adalet Gelir mi? | Saygı Öztürk

Hiç sanmıyorum; fakat bir kaç kişi daha uyanır belki.O başta olduğu sürece hiç bir şey iyiye gitmeyecek. 16 nisan dan öncede adalet yoktu. Evet'le terör bitecekti, ohal kalkacaktı..
%3-5 daha uyansa kardayız derim
__________________
•*¨`*•.¸¸.•´*¨`*•K.Atatürk•*¨`*• .¸¸.•´*¨`*•
Asena isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Asena'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.06.17, 02:05   #3
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1532
Mesajlar: 14,738
Ettiği Teşekkür: 60980
Aldığı Teşekkür: 51939
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yürüyüş Sonunda Adalet Gelir mi? | Saygı Öztürk

Bilgili, eğitimli ve entellektüel bir kesim var bu ülkede.

Ortalama olarak toplumun 1/3' ünü bu kesim oluşturuyor.

Normalde bu 1/3' ün doğru bir önderliği olsa cehalet iktidarda kalamaz!

Atatürk toplumun yüzde onu ile en rezil hallerden bir ulusal devlet kurmuştu.

Bugün toplumun yüzde 35' iyiz ama bir halt edemiyoruz.

Neymiş?

Mesele liderlikmiş! Ve mesele gerçekten de liderliktir!

...

Atatürk en zor koşullarda, savaşla, kanla, barutla ve toplumun ancak ve ancak yüzde on desteğiyle bir Cumhuriyet kurmuş... Nan o cumhuriyeti yüzde 35 ile yaşatamıyoruz...

Lidersiz ve kendiliğinden patlayan Gezi eylemlerine yurt çapında 7,5 milyon insan katılmıştı.

Lider (!) Kılıçdaroğlu polis korumasıyla İstanbul' a ADALET için yürüyor şu ana kadar toplam katılım 50 bin bile yoktur.

...

Yahu bu ülkede daha bir kaç sene önce tomalara, akreplere, biber gazlarına, mermilere karşı 7,5 milyon insan sokağa dökülmemiş miydi? Hem de en yiğitlerimizi kahpece öldürmemişler miydi?

...

Nerde kalmıştık?

Lİ-DER-LİK!
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.06.17, 03:16   #4
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 737
Mesajlar: 14,282
Ettiği Teşekkür: 145561
Aldığı Teşekkür: 49577
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yürüyüş Sonunda Adalet Gelir mi? | Saygı Öztürk

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Bilgili, eğitimli ve entellektüel bir kesim var bu ülkede.

Ortalama olarak toplumun 1/3' ünü bu kesim oluşturuyor.

Normalde bu 1/3' ün doğru bir önderliği olsa cehalet iktidarda kalamaz!

Atatürk toplumun yüzde onu ile en rezil hallerden bir ulusal devlet kurmuştu.

Bugün toplumun yüzde 35' iyiz ama bir halt edemiyoruz.

Neymiş?

Mesele liderlikmiş! Ve mesele gerçekten de liderliktir!

...

Atatürk en zor koşullarda, savaşla, kanla, barutla ve toplumun ancak ve ancak yüzde on desteğiyle bir Cumhuriyet kurmuş... Nan o cumhuriyeti yüzde 35 ile yaşatamıyoruz...

Lidersiz ve kendiliğinden patlayan Gezi eylemlerine yurt çapında 7,5 milyon insan katılmıştı.

Lider (!) Kılıçdaroğlu polis korumasıyla İstanbul' a ADALET için yürüyor şu ana kadar toplam katılım 50 bin bile yoktur.

...

Yahu bu ülkede daha bir kaç sene önce tomalara, akreplere, biber gazlarına, mermilere karşı 7,5 milyon insan sokağa dökülmemiş miydi? Hem de en yiğitlerimizi kahpece öldürmemişler miydi?

...

Nerde kalmıştık?

Lİ-DER-LİK!
Bir Hareket, Parlamentoya kadar yürümezse, bir sey olmaaaaaaaaz!.

Cami Avlusunda bile Kahpece vuruldular!.

Politik bir gücü, bile istemediler!.

Ne icin bas kaldirdilar bunlar?.

Ölen Öldügünle kaldi,

Yaralanan Yarasinla!.

Simdiki kahpelere bir birlik olarak karsi gelebildilermi?,

Yok!.

Simdiki yürüyenlere neden destek vermiyorlar?.

Yoksa onlarin Yüzlerini Kara cikarcaklar diyemi korkuyorlar?.

birazcikta, burada kendi Burunlarina baksinlar!.


__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.06.17, 03:27   #5
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1532
Mesajlar: 14,738
Ettiği Teşekkür: 60980
Aldığı Teşekkür: 51939
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yürüyüş Sonunda Adalet Gelir mi? | Saygı Öztürk

Agam;

içip içip, kafatyı bulup bulup yazacajsan bence forumun ''matrak'' bölümlerinde yaz...

Gerekten içip içip yazıyorsun ve kalktığında da yazarken zaten akşamdan kalmasın...

Kafayı kullan be agam...
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.06.17, 03:31   #6
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 737
Mesajlar: 14,282
Ettiği Teşekkür: 145561
Aldığı Teşekkür: 49577
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yürüyüş Sonunda Adalet Gelir mi? | Saygı Öztürk

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Agam;

içip içip, kafatyı bulup bulup yazacajsan bence forumun ''matrak'' bölümlerinde yaz...

Gerekten içip içip yazıyorsun ve kalktığında da yazarken zaten akşamdan kalmasın...

Kafayı kullan be agam...
Faturayi simdi sana cikaricam, ben iciyorum, sen Sarhos oluyorsun.
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.06.17, 09:40   #7
Uzman Üye

Bursalı68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2015
Konular: 69
Mesajlar: 1,047
Ettiği Teşekkür: 4815
Aldığı Teşekkür: 4042
Rep Derecesi : Bursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yürüyüş Sonunda Adalet Gelir mi? | Saygı Öztürk

Merhaba,

Bu yürüyüşün sonunda Adalet gelmez...Adalet çoktan yokoldu bu ülkede...Ancak ve ancak " Halk Hareketiyle " ve topyekün olursa şayet gelme ihtimali var...Daha doğrusu adaleti yok edenlerin gönderilip, tekrar adaletin tesis etmesi ihtimali oluşur.

Olabilecek bir halk hareketine karşı ordu ve polis yani meşru silahlı güçler ve meşru olmayan silahlı güçler tek adamı savunacak, koruyacak düzeye getirildi.Bu lider veya siyasi oluşumdan bu ülke seçimle falan kurtulamaz asla...Çünkü tüm kurumların ipleri bir tek kişinin elinde....Bu bugün böyle değildi sadece, uzun zamandır böyle...İyice yerleştiler tüm kurumlara...

Bu iktidar ve tek adam gitmeden bu ülkede adalatten söz etmek mümkün değildir.

Sağlıcakla kalınız...
__________________
Kötülüğün galip gelmesi için iyi insanların bir şey yapmaması kafidir...
Edmund BURKE
Bursalı68 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.06.17, 00:12   #8
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1532
Mesajlar: 14,738
Ettiği Teşekkür: 60980
Aldığı Teşekkür: 51939
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yürüyüş Sonunda Adalet Gelir mi? | Saygı Öztürk

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Bursalı68 Mesajı göster
Merhaba,

Bu yürüyüşün sonunda Adalet gelmez...Adalet çoktan yokoldu bu ülkede...Ancak ve ancak " Halk Hareketiyle " ve topyekün olursa şayet gelme ihtimali var...Daha doğrusu adaleti yok edenlerin gönderilip, tekrar adaletin tesis etmesi ihtimali oluşur.

Olabilecek bir halk hareketine karşı ordu ve polis yani meşru silahlı güçler ve meşru olmayan silahlı güçler tek adamı savunacak, koruyacak düzeye getirildi.Bu lider veya siyasi oluşumdan bu ülke seçimle falan kurtulamaz asla...Çünkü tüm kurumların ipleri bir tek kişinin elinde....Bu bugün böyle değildi sadece, uzun zamandır böyle...İyice yerleştiler tüm kurumlara...

Bu iktidar ve tek adam gitmeden bu ülkede adalatten söz etmek mümkün değildir.

Sağlıcakla kalınız...
Zeka, devrim dahil hayatın her alanında cehalete karşı galip gelecek bir potansiyele sahiptir. Yeter ki doğru bir önderlik olsun.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.06.17, 01:30   #9
Üye

climax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2017
Yaş: 44
Konular: 7
Mesajlar: 173
Ettiği Teşekkür: 68
Aldığı Teşekkür: 629
Rep Derecesi : climax gerçekten güzelclimax gerçekten güzelclimax gerçekten güzelclimax gerçekten güzelclimax gerçekten güzelclimax gerçekten güzelclimax gerçekten güzelclimax gerçekten güzelclimax gerçekten güzelclimax gerçekten güzelclimax gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yürüyüş Sonunda Adalet Gelir mi? | Saygı Öztürk

Gelmez abicim. "Siper et gövdeni" demiş sana adam. Yürü dememiş.
__________________
climax isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz climax'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
adalet, gelir, öztürk, saygı, sonunda, yürüyüş


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 03:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.