Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 28.01.16, 18:43   #1
Tam Üye

alamancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2013
Konular: 132
Mesajlar: 199
Ettiği Teşekkür: 210
Aldığı Teşekkür: 716
Rep Derecesi : alamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzel
Ruh Halim: Depresyonda
Standart AKP Hükümeti, Hala, Meşru mudur?

AKP Hükümeti hala meşru mudur?

Halkın yarısının oyunu gerçekten aldılar mı?

Son yıllarda yapılan seçimlerde seçmen sayısında olağan dışı oynamalar olmuştur.

2002 seçimlerinde seçmen sayısı 41.291.056 iken,2015 seçimlerinde 54.049.940 olmuştur,13 senede meydana gelen seçmen sayısındaki artış: 12.759.884 tür.

Meydana gelen bu artış dünyanın bir çok ülkesinin toplam nüfusundan fazladır.

Sizlere göre bu artış normal midir?

Türkiye’nin tüm güç ve kaynaklarını yöneten AKP Hükümeti'nin Başbakanı tarafından “BOP’un eşbaşkanı” olduğu açıklandığına göre, gerek iç siyasetteki özelleştirme ve ayrıştırma uygulamaları ve dış siyasetteki BOP’a uygun Irak ve Suriye politikalarıyla bu AKP Hükümeti, anayasamızın değiştirilemez maddesi olan “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütündür” ilkesini resmen ve alenen ihlal etmiş demektir. Hala da ihlal etmeye devam etmektedir.

Bu durumda “AKP Hükümeti hala meşru mudur” sorusunun cevaplanması gerekmektedir. Çünkü ister savaş ister barışta, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü hedef almış bir plan ve projede yer almış olan bir hükümet açıkça suç işlemektedir, hem de öyle bir suç ki adına “vatana ihanet” denilebilecek kadar ağır bir suç! Bu, Osmanlı zamanındaki Damat Ferit Hükümeti’nin ülkemiz ve milletimizin varlık ve bekasına karşı İngilizlerle işbirliği yapması kadar ağır bir suçtur, nitekim bu suçu işleyenler o dönemde vatan haini ilan edilerek yurt dışında kovulmuşlardır…

Türkiye, ülkemiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü hedeflemiş ve kendi hükümetinin de yer aldığı bu BOP projesinin işleyişini durdurmak zorundadır.

Aksi halde zaten ağır ve yakın bir tehdit altında olan Türkiye, varlık ve bekasını sürdürme imkanı bulamayacaktır. Irak’ta olan bitenler, Suriye’de halen yaşanmakta olan süreç, bu tespitimizin doğruluğunu destekleyen açık kanıtlardır.

Eğer ki bir siyasi iktidar düşmanla işbirliği yaparak bir ulusun ve devletin varlık ve bekasını açıktan tehlikeye düşürüyorsa, böylesi bir siyasi iktidara karşı bir ulusun direnişi suç değil meşru müdafaadır.
Erdal SARIZEYBEK - AKP Hükümeti hala meşru mudur?
__________________
alamancı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz alamancı'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 28.01.16, 19:08   #2
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2012
Konular: 295
Mesajlar: 2,372
Ettiği Teşekkür: 34038
Aldığı Teşekkür: 14659
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: AKP Hükümeti, hala, meşru, mudur?

Konu için teşekkürler @alamancı,

Bilindiği gibi, AKP öncesi, Nüfus sayımı ve seçmen tesbiti, hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanarak görevlilerce (çoğunlukla öğretmenlerce) ev ev dolaşarak tesbit edilirdi.
Ama, AKP Nüfus ve seçmen sayımı işini (Hükümete bağlı bir kurum olan) TÜİK'e (Türkiye İstatistik Kurumu) yaptırmaya başlayınca seçmen sayılarında (anormal) oynamalar dikkat çekmeye başlamıştır.
Suriye sınırının kevgire dönmesi ile de , sahte seçmen söylentileri ayuka çıkmıştır.Aşağıdaki Seçimlerdeki seçmen sayılarında da bu durum açıkça görülmektedir.Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster1995 Genel Seçimi : Toplam seçmen sayısı: 34 243 milyon KAYNAK
1999 Genel Seçimi : Toplam seçmen sayısı: 37 500 milyon KAYNAK
2002 Genel Seçimi: Toplam seçmen sayısı: 41. 291 milyon KAYNAK
2007 Genel Seçimi : Toplam seçmen sayısı: 42 571 milyon KAYNAK
2011 Genel Seçimi :Toplam seçmen sayısı: 52 806 milyon KAYNAK


1995 genel seçimleri seçmen sayısı: 34 243 000
1999 genel seçimleri seçmen sayısı: 37 500 000
2002 genel seçimleri seçmen sayısı: 41 400 000
2007 genel seçimleri seçmen sayısı: 42 790 000 iken,

(Seçimden seçime ortalama 3-4 yılda 2-3 milyon gibi bir artış olurken,
2011 genel seçimleri seçmen sayısı: Sadece 4 yılda (yaklaşık 7,5 milyon artmış)
50 237 000 gibi inanılmaz rakamlara ulaşmıştır. Bu durum muhalefette ''sahte seçmen'' iddialarını gündeme getirmiş ama dikkate alınmamıştır.)


__________________
Mediter isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Mediter'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 28.01.16, 19:21   #3
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 34
Konular: 1546
Mesajlar: 7,703
Ettiği Teşekkür: 29361
Aldığı Teşekkür: 33991
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: AKP Hükümeti, Hala, Meşru mudur?

Hitler almanyası ne kadar meşru olmuşsa buda o kadar meşrudur ne bekliyorsunuz ki?
__________________Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 28.01.16, 23:13   #4
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1417
Mesajlar: 13,573
Ettiği Teşekkür: 56874
Aldığı Teşekkür: 48881
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: AKP Hükümeti, Hala, Meşru mudur?

Teşekkürler @alamancı

Ben AKP' nin hayatta % 50 lere ulaşacağına inanmadım ve inanmıyorum. Hatta CB seçimlerinde Tayyip' in % 52 aldığına da inanmıyorum.

Tamam gerici güruh bizden Cumhuriyet tarihi boyunca 2 küsür kat fazla üredi ve ürüyor ama topluma, çevremize bakınca her 2 kişiden 1 tanesinin AKP' li olduğunu doğrulayan bir durum yok.

7 Haziran seçimlerinde AKP % 41' e yakın oy aldı di,ye hatırlıyorum. 4-5 ay sonra yapılan seçimlerde ise AKP % 49,5 OY aldı.

4-5 ay içinde 1-2 bombalı eylem neticesinde seçmenlerin % 10' a yakınının oylarını AKP ye verebileceği bence akıl ve mantık dışıdır.

Ve şu son Kasım seçimlerinde sanırım Doğu ve Batı arasındaki saat farkı nedeniyle oy verme işlemi 17 ve 18' de bitti... Sonuçlar 19' da açıklanmaya başlanacaktı.

Oy verme işlemi bitti ve daha 1 saat geçmeden oyların yarısı sayıldı ve AKP oy verme işleminin bitiminden 1 saat sonra % 52 ile önde!

Dikkat! Oyların ilk yarısı 1 saatte sayılıyor, geri kalan diğer yarısının sayımı ise 1 hafta sürüyor. Sanırım 2 kafta sonra da YSK kesin seçim sonuçlarını açıkladı.

Çok büyük global bir seçim manipülasyonuyla karşı karşıya kaldığımızı düşünüyorum.

Ama maalesef CHP ve MHP büyük oranda AKP' nin yedek kulübesidir ve bu seçim saçmalıklarını bırakın sorgulamayı, ağızlarına bile almadılar.

Benim görüşüm BOP denen rezil projenin devamı için AKP' yi gerekli gören global güçler ve AKP birlikte seçimleri tamamıyla manipüle ediyor.

Bu ülkede her 2 kişiden 1 tanesinin AKP' li olmasının mümkünatı yok.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.01.16, 01:07   #5
Müdavim

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2015
Konular: 726
Mesajlar: 5,948
Ettiği Teşekkür: 17665
Aldığı Teşekkür: 20293
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: AKP Hükümeti, Hala, Meşru mudur?

En üst perdeden, mevzuatın bir kenara bırakılmasının gerekliliği telkin edilen bir ülkede, meşruiyet namına hiçbir şey kalmamış demektir zaten, bırakın meşruiyeti devlet de kalmamıştır daha da vahimi; akıl o ülkeyi terketmiş demektir.
Rosebud Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.01.16, 01:15   #6
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2657
Mesajlar: 31,006
Ettiği Teşekkür: 169796
Aldığı Teşekkür: 183959
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: AKP Hükümeti, Hala, Meşru mudur?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
çevremize bakınca her 2 kişiden 1 tanesinin AKP' li olduğunu doğrulayan bir durum yok.

Milletin yalancı, ikiyüzlü olduğunu hatırından çıkarma... İzmir'in ücra bir yerinde akrabanın köyündeyim. İnziva yeri. Arada bir buluşuruz, bol bol rakı içeriz.

Seçim öncesi oraya bile geldiler. Bir minibüs dolusu genç, ellerinde birer cep telefonu (Binali adına anket yapıyorlar, cep telefonları da şirketten) istekleriniz var ise, anında tel ile mesaj olarak ilgili yere gönderiyorlar. Adamlar zeytinlikleri bile dolaşıyordu.

* * *

Onurlu, şahsiyetli birinsan ne derse onu yapar. Ama maalesef millet sadece ve sadece kendini düşünür olmuş.

CHP ve MHP seçimlerde hile olduğuna dair ellerinde kesin ve net delil olmadığı için bu konuda yüksek perdeden ses çıkaramadılar, zira alay konusu olurdu.

Akp hükümeti meşrudur. Hoş olmasa ne yazar? Hukuk mu kaldı? Kimi kime şikayet edeceksin?

__________________Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.01.16, 11:25   #7
Tam Üye

alamancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2013
Konular: 132
Mesajlar: 199
Ettiği Teşekkür: 210
Aldığı Teşekkür: 716
Rep Derecesi : alamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzel
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Cevap: AKP Hükümeti, Hala, Meşru mudur?

Derinlemesine anlatalım. Hani kuyuya atılan taşı çıkarmak için uğraş veren deliler gibi (az sonra sözlükten vatan kurtaracağım bombalar falan patlayacak).

Bu halk kendiyle çelişen bir halktır.

Şöyle ki:

Git alayına sor, ama alayına, herbirine tek tek kahvede okeye dönene, tarlada çift sürene, taksimde içene, ağlayan emona, müslümcüne, ihale kapmak için allah diyene, koltuk kapmak yalakalık yapana, çaycına, tüpçüne, bakkalına, çakkalına...
...

De ki: hacı bu amerikan şeytanı ırak a girecekmiş, giriyor, girdi. (hani her zaman dilimde sor es geçme geçmişi.

Ne der: küfreder değil mi?

Kimi allah a dua eder ırak için, kimi diyalektiğe, falan...

Ama nefret eder bu işgalden. Iraklı bir kafası güzel bile yıkılan Saddam heykeline terlikle vurup’ a.b.d. nin ona özgürlük getirdiğini, Saddam belasından kurtardığını sanarken’ o yine de nefret eder söver sayar.
lanet eder çocukların üzerine atılan bombalara ve vücutlarındaki şarapnel parçalarına.

Ama işte bu halk a.b.d ordusuna söverken ona 'gazan mübarek olsun mirim' diyen birine oy verir:

'Irak ta savaşan abd li kahraman bay ve bayan askerlere, en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en kısa zamanda dönmeleri arzusuyla dua ediyoruz. '

İşte böyle çelişkili bir halktır.

Bu millet şehidini baş üstünde tutar değil mi? Onun için ağıtlar yakar, Türküler söyler oğlu gibi bağrına basar onu. kanını yerde koymaz.

Bu millet için şehidin değeri para ile ölçülemez değil mi? Şehitliğin ne kadar kutsal bir mertebe olduğunu anlatır hep ve onunla gurur duyar.

Kısaca mehmetçiğini satmaz bu millet, satacak olanın da alnını karışlar canım memleketimin güzide insanları.

Ama nasıl oluyorsa şehitliğin değerini para ile ölçmeyen bu millet askerini satışa çıkaran bir hükümeti destekeler.

Bakanlar kurulu toplantısı sırasında başbakanlık'a giden dışişleri müsteşarı, ABD büyükelçisi pearson'ın getirdiği ABD önerilerini hükümetin onayına sundu.

Türkiye'nin asgari 6 milyar dolar hibe, 20 milyar doları bulan kredi ve ticaret desteğini içeren seçenek üzerinde durduğu, bu seçeneğin hibe bölümünü artırmak üzere pazarlık ettiği öğrenildi.

92 milyar dolarlık bir kayıp faturası gündeme getiren ankara, 2003'te 25, sonraki dört yılda 15-17 milyar dolar desteğe ihtiyaç duyulabileceğini belirtti. abd, türk ekonomisini ayakta tutma güvencesi verdi.

Yetmedi değil mi?

Halkın oy verdiği Erdoğan değil miydi ‘tezkere ye hayır demek bana hayır demek olur.’ diyen.

Tezkere geçmezse memur maaşlarını ödeyemeyiz diyen.
2003 yılında Türkiye'nin 73 milyar dolar kredi ödemesi olduğunu ve tezkere geçmez ise bu ödemenin Türkiye ekonomisini sarsacağını söyleyen.

Asker gördüğünde oğlum diye hitap eden memleketimin anaları nasıl oluyor da oğullarını satışa çıkaranlara da liderim diyebiliyor?

Öyle ki bu milletin gözleri önünde tezkereye hayır diyen milletvekilleri tasfiye edilirken.

İşte böyle çelişkili bir halktır akp ye oy veren halk.

Tüpraş ını, Petkim ini , Tekel ini ve daha nice atalarının alınteriyle yükselttiği değerlerini birilerine peşkeş çekenlere oy veren halktır.

Böyleyken böyle işte. örnekler çoğaltılabilir. Kanayan yaraya daha fazla tuz basılabilir elbet.

Ama ne gerek var ki anlattıklarımız yetmez mi?

https://tr.instela.com/akp-ye-oy-veren-halk--8223
__________________
alamancı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz alamancı'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.01.16, 12:14   #8
Uzman Üye

Paneb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2010
Konular: 29
Mesajlar: 1,389
Ettiği Teşekkür: 2996
Aldığı Teşekkür: 5981
Rep Derecesi : Paneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Terbiyesiz
Standart Cevap: AKP Hükümeti, Hala, Meşru mudur?

Ben inanmayarak başlamak istemiyorum ki bu adamlar bu kadar oy almamıştır inanmıyorum dersem ve tüm koşullar gibi bende orda sabit kalırsam bu adamlar bu kadar oyu bi daha misliyle alır. Sıkıntı "yenildikten" sonra tükenmekte.
Önce şunu bi kabul ediyorum ki ; bu adamlar hükümet, meşru ya da değil, inan ya da değil. Sarızeybeği gerçekten çok takip ederim çünkü fikirlerimin çoğu uyuyor. Ama malesef Sarızeybekte sadece yazıyor ya da konuşuyor ama icraat olmuyor. Çünkü çobanlıktan ziyade kimse öne çıkmak istemiyor. Ben öncelikle ortada müspet ya da namüspet bir başarının olduğunu kabul edip buna karşı hamle bulunması gerektiğinden yanayım. Ama tabi senin armudun ham benim elmam çürük derken ya da sen ben meşruiyet tartışırken padişahlık babadan damada geçiyor.
Bizde mesuliyet tartışılmalı, muhalefet tartışılmalı. Ama sulu sepken gibi ne yağmur yağdığı ne kar olduğu belli olmayan her söylemin peşine düşersek, yakında başkanlık meşru mudur diye tartışmaya başlarız.
__________________
esena bola aga besa ama esi ucegiras.

-Üstada sormuşlar kırılan kalp yine sever mi?
Üstat da;Evet demiş..
Adam peki demiş,
-Üstadım siz hiç kırılan bardaktan su içtiniz mi?
Üstat da cevap vermiş;Peki sen hiç bardak kırıldı diye su içmekten vazgeçtin mi?
Paneb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Paneb'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.01.16, 12:29   #9
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2657
Mesajlar: 31,006
Ettiği Teşekkür: 169796
Aldığı Teşekkür: 183959
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: AKP Hükümeti, Hala, Meşru mudur?

Vala ben yapacak birşey kalmadığına inananlardanım. Bindik bir elamete gidiyoruz kıyamete.

Tüm kurumlar bir bir ele geçirildi. Yapacak hiçbir şey yok. Halk desen ona keza, Alamancı yukarıda da saymış zaten...

Millet anca evime nasıl para götürebilirim derdinde...

Muhalefetin de yapacak birşeyi kalmadı, her yol denendi olmadı, olmuyor, olamıyor... Çok büyük paralar lazım, lazım ki seçmene bir şekilde dağıtılsın. Laftan, sözden anlaşılmıyor..
__________________Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 29.01.16, 12:41   #10
Uzman Üye

Paneb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2010
Konular: 29
Mesajlar: 1,389
Ettiği Teşekkür: 2996
Aldığı Teşekkür: 5981
Rep Derecesi : Paneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmedePaneb muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Terbiyesiz
Standart Cevap: AKP Hükümeti, Hala, Meşru mudur?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Vala ben yapacak birşey kalmadığına inananlardanım. Bindik bir elamete gidiyoruz kıyamete.

Tüm kurumlar bir bir ele geçirildi. Yapacak hiçbir şey yok. Halk desen ona keza, Alamancı yukarıda da saymış zaten...

Millet anca evime nasıl para götürebilirim derdinde...

Mulafetin de yapacak birşeyi kalmadı, her yol denendi olmadı, olmuyor, olamıyor... Çok büyük paralar lazım, lazım ki seçmene bir şekilde dağıtılsın. Laftan, sözden anlaşılmıyor..
O halde adam yine haklı çıktı realim. Ya taraf olacaksınnn ya bertaraf demişti. O halde biz taraf bulamıyoruz ki bertaraf olalım diyeceksin. Sıkıntı zaten tarafını tutacağın bi kulp bulmakta ki çıkarmıyorlar. Çıkanı da ya kasetliyorlar ya düşürüyorlar ya da fetocu diyip sündürüyorlar. O halde bi kömür bi makarna bi de fiş amcacığım. Mustaaaalinin derdi hiç para harcamak olmadı bilirsin reklamda, hep fiş oldu.
__________________
esena bola aga besa ama esi ucegiras.

-Üstada sormuşlar kırılan kalp yine sever mi?
Üstat da;Evet demiş..
Adam peki demiş,
-Üstadım siz hiç kırılan bardaktan su içtiniz mi?
Üstat da cevap vermiş;Peki sen hiç bardak kırıldı diye su içmekten vazgeçtin mi?
Paneb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Paneb'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
hala, hükümeti, meşru, mudur


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 01:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.