Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 19.04.16, 23:44   #1
Tam Üye

alamancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2013
Konular: 132
Mesajlar: 195
Ettiği Teşekkür: 210
Aldığı Teşekkür: 704
Rep Derecesi : alamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzelalamancı gerçekten güzel
Ruh Halim: Depresyonda
Standart Türk Milleti Ayağa Kalk!

AKP 3 darbe ile devleti ele geçirdi.

1- 9 Ekim Yargıtay Kararları ile hukuk kullanılarak Türkiye Ordusu tasfiye edildi.

2- Meclis'te bütçe görüşmelerine Sayıştay denetiminin getirilmemesi kabul edildi.

3- Gezi Olayları'nda fişlemeler işten kovmalar işadamlarına gözdağı vermeler ile devletin en sıradan özgürlüklere karşı hukuk dışı şiddet kullanıldı.

Bu gün Türkiye tek bir kişinin otoriter ve despotik esiri halindedir. "Eğer AKP korkusu ve tezgahı sonlanmazsa, Türkiye Cumhuriyeti can çekişerek tarihten silinecek, Türk milleti bir iç kavga ile hem vatanından hem de varlığından olacaktır. Unutulmamalıdır ki ihanet ve şer odakları ve işbirlikçileri devletin tüm kurumlarını işgal etmiş durumdadır.

Yollara döşenmiş mayınlar patlıyor. Yollar kesiliyor. Arabalar yakılıyor. Memurların evleri taranıyor. Şehirler teslim alınıyor. Askerimiz ve polisimiz şehit ediliyor. Yabancı ülkelerin emrinde bir terör örgütü (PKK) ve onun uzantısı olan, aynı yerden emir alan partileri Türkiye’yi teslim almak için savaş açmış. ülke kan gölüne dönmüş, Sahipsiz, eğlenemeyen, öğrenemeyen Türk insanının her şeyi olmuş durumdaki televizyonlar, hiçbir şey yokmuş gibi davranıyor. Ülkeyi yönetenler öyle davrandığı, devlet televizyonu öyle davrandığı için o televizyonların yöneticileri de öyle davranıyor.

Fransa’da birkaç kişi ölünce yer yerinden oynuyor; dünyanın bütün liderleri Paris’e geçmiş olsun ziyaretine gidiyor. Bizde her gün en az o kadar şehit var; günlük yaşantıya bakıyorsunuz, herkes kendi havasında. Anne moda, baba yemek derdinde, çocuk cep telefonuna gömülmüş, büyükler bu hastalığa ad bulamamış seyirci vaziyetinde. Okul, bilgi yüklü ama cahil merkepler yetiştirmekle meşgul. Devlet, okul süresini uzatıp işsizlik meselesini öteleme çabasında. Merak etmeyi öğretmeyen bir eğitim, öğrenmeyen bir nesil, ülkesinin geleceği bataklıkmış, merak eder mi? Gazeteler bir acayip; millî meselelere hassasiyetleri sıfır noktasında.

Kinden, nefretten, hoşgörüsüzlükten, sevgisizlikten, düşmanlıktan bir ateş çemberi ördüler dört bir yanımıza…

Geleneklerimiz, göreneklerimiz, kültürümüz, folklorumuz, laik Cumhuriyetimiz şeriatçı anlayışa göre yeniden düzenleniyor.

Gülmek yasak, kahkaha atmak yasak… Paylaşmak, bölüşmek, sevmek – sevilmek yasak…

Hamile kadınların sokağa çıkması yasak… Ama babanın öz kızına şehvetle sarılması, şehvetle öpmesi serbest, mubah…

Ama üniversite rektörlerinin evinde çocuk *****su seyretmesi, çocuk *****su depolaması serbest… Üstelik bu profesörün “Çağımızın Ahlak Bunalımı” adlı bir de kitabı var ve onu Ensar Vakfı yayınlamış…

Ayrıca, el ele tutuşup halay çekmek yasak… Hem de zina… Hem de zinaların en büyüğü…

İşte bütün bu utanmazları ve dincileri tanı Türk milleti ayağa kalk, çevrende olup bitenlere bir bak… Ne fırıldaklar dönüyor? Ne dolaplar çevriliyor? Bir gör…

Bir ellerinde Kuran, dillerinde Allah ve peygamber, ne yalanlar söylüyorlar? Bir dinle…

Şu 14 yılda senin masum, saf inancını ve dinini kullanarak, senin oylarınla iktidar olup, zenginliklerine zenginlik kattılar… Yedisinden yetmişine, çoluğundan çocuğuna, atasından babasına, ninesinden dedesine bir elleri yağda, bir elleri balda şimdi.

Onlar, bu dünyada cennetlerini çoktan kurdular…

Televizyonlar, insanımızın kafasını gittikçe daha fazla bulandıran, daha karmaşık, sapık dizilerle daha çok para kazanmak derdinde. Bütün bunların suçu, günahı, vebali bu rezaleti görüp sesini çıkarmayan namuslu, dürüst, milliyetçi, vatansever, eli kalem tutan, ağzı laf yapan insanlarımızda, aydınlarımızdadır. Bir nesil hassasiyetlerini kaybediyor, hatta kaybetti. Bu neslin çocukları hiçbir kaygısı olmayan bir nesil olacaktır.

Kaynağı dışarıdan gelen milyarlarca dolarla olağanüstü bir intizamla yürütülen çok ciddi bir savaşın içerisindeyiz. Bu işlem yüzyıllardır planlı bir şekilde yapılıyor. Adım adım. Tek farkı eskiden iki adım atıp etrafı kolaçan ederken şimdi pervasız bir şekilde koşarak, bizi de önlerine katmış kovalayarak bu işlemi yapıyorlar.

Türk milleti tarihten silinecek, yok olacak, Televizyonlarda İngiliz’in, Alman’ın, İsrail’in, ABD’nin, Fransa’nın sözcülüğüne soyunmuş adi yorumcular “Türk devletine savaş açmış PKK meselesi vardır.” demek yerine Kürt meselesinden, “çözüm”den dem vurabiliyor. Hükümet ise hâlâ elindeki kolluk güçlerini, istihbaratını kullanmıyor, kullanamıyor. Çözüm basiretsizliğinden sonra ne yapacağını bilmez durumda ortada kalmış durumda.

Barış, çözüm gibi konular hep emperyalistlerin bir oyunu oldu ve olacaktır. Bu bilinen bir oyundur ama koca Türk Devletini bu ahmaklığa düşürenler hükûmettedir. Türk milleti toptan öldürülmek, bu topraklardan sürülmek istenmektedir.

Türk milletinin üzerindeki bu ölü toprağını anlamak mümkün değil. Vatanını ve milletini birazcık seven herkes kimliksizleşmeye, kişiliksizleşmeye karşı ayağa kalkmalıdır. Ülkemiz gittikçe Suriyeleşmekte, Afganistanlaşmaktadır. Terör, iç çatışma, sefalet, cehalet, pislik, kaçakçılık üst üste binmektedir. Bunun Müslümanlıkla vs. de ilgisi yoktur. Sonu sömürgecilerin oyuncağı olmak, yok olmaktır.

Cumhuriyet tarihi boyunca Türkiye, hiç bu kadar perişan olmamıştı…

Zaman varken, Kafanı devekuşu gibi kuma gömmekten vazgeçip, çevrene bir bak,Seni ve o saf inancını nasıl kullandıklarını bir gör… Yoksa seni ve ülkeni Arabistan’dan, Katar’dan daha kötü yapacaklar… Bilesin

Türk Milleti ayağa kalk!

Cumhuriyetimizi bu hallere düşürenlerden hesabını sor.
__________________
alamancı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz alamancı'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.04.16, 00:05   #2
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1468
Mesajlar: 14,020
Ettiği Teşekkür: 58539
Aldığı Teşekkür: 50403
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Türk Milleti ayağa kalk!

Bir defa bu 80 milyonun yarısı Türk değil. Türklük hissinden de uzaklar doğal olarak.

Kendilerini Türk görenlerin çoğu da zaten din ile asimile edilmiş, dinlerini Türklüklerinden üstün görür olmuşlar.

...

O güya türkçü ve süper milliyetçi partinin lideri olacak ihtiyar, Tayyip' e son iyiliğini onu başkan yaptırmak olarak planladığından partisinin başına yapışmış... Liderliği birakmak istemiyor.

O kadın (!) MHP' nin başına geçse, MHP' nin oyu bir anda yüzde 10' dan yüzde 18' e şıçrıyor. Bugün medyada yer alan anketlerde bu açıça görülüyordu. Ki ben Akşener'den de nefret ederim... Ama Bahçeli' den iyidir en azından...

...

Adam lafta milliyetçi,,, Hatta ırkçı... Ama kafaya bir yobazı bu memleketin başına başkan olarak getirmeyi koymuş...

...

Şaka değil:

Bugün medyada yer alan anketler Meral Akşener, MHP genel başkanı olsa, MHP' nin oyunun bir anda % 8 fırlayacağını gösteriyor.

Ama Türkçübaşı geçen hafta ''ben başkanlık sistemine karşı değilim'' demişti.

...

Bu ülkede en çok Türk geçinenler Türk değildir.

...

Çünkü Türklük, içine İslam katılıp ''Türk-İslam sentezi'' olarak Pentagon tarafından piyasaya sürülerek Türklüğün içi din ile boşaltılmıştır.

...

Türklüğünü sevdiklerim!!..
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.04.16, 01:16   #3
Uzman Üye

alkanaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2015
Konular: 111
Mesajlar: 1,998
Ettiği Teşekkür: 4660
Aldığı Teşekkür: 7181
Rep Derecesi : alkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Türk Milleti Ayağa Kalk!

Ben Türk'üm ve Türklüğümle Gurur duyan bir İnsanım. MHP'nin Türk İslam

sentezi adı altında yürüttüğü ülkücü hareket, bugünkü AKP tabanına yakın bir

kitleye hitap etmektedir. Bu suretle aralarında oy kayması yaşanması

olağandır.

Türklüğü İslamlaştırmak ve İslamla kısırlaştırmak, tarihi Milattan Binlerce yıl

öncelere dayanan Türklüğe karşı inanılmaz bir gaflettir.

Bugün ülkücü ya da alperen geçinenlere baktığınızda AKP seçmeninden pek

bir farkları olmadıklarını fark edebilirsiniz. Ne Türkçülükten, ne Turancılıktan,

ne de Atatürk milliyetçiliğinden bey haberlerdir. Hatta içlerinden Ata yı

sevmeyenler bile çıkabilir.

Genelde İslam motifi altında,Osmanlıcılık ya da ümmetçilik çizgilerini

görebilirsiniz. Bunu da maalesef Milliyetçilik diye satmaya çalışırlar...
__________________
Sevmekten asla vazgeçmeyin. Sevgisiz bir hayat amaçsız, anlamsız olur. Alkanaga
alkanaga isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz alkanaga'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.04.16, 02:55   #4
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1468
Mesajlar: 14,020
Ettiği Teşekkür: 58539
Aldığı Teşekkür: 50403
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Türk Milleti Ayağa Kalk!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi alkanaga Mesajı göster
Ben Türk'üm ve Türklüğümle Gurur duyan bir İnsanım. MHP'nin Türk İslam

sentezi adı altında yürüttüğü ülkücü hareket, bugünkü AKP tabanına yakın bir

kitleye hitap etmektedir. Bu suretle aralarında oy kayması yaşanması

olağandır.

Türklüğü İslamlaştırmak ve İslamla kısırlaştırmak, tarihi Milattan Binlerce yıl

öncelere dayanan Türklüğe karşı inanılmaz bir gaflettir.

Bugün ülkücü ya da alperen geçinenlere baktığınızda AKP seçmeninden pek

bir farkları olmadıklarını fark edebilirsiniz. Ne Türkçülükten, ne Turancılıktan,

ne de Atatürk milliyetçiliğinden bey haberlerdir. Hatta içlerinden Ata yı

sevmeyenler bile çıkabilir.

Genelde İslam motifi altında,Osmanlıcılık ya da ümmetçilik çizgilerini

görebilirsiniz. Bunu da maalesef Milliyetçilik diye satmaya çalışırlar...
Adamın biri dün muhtarları toplamış anlatıyor...

''Babama sordum, 'biz türk müyüz, laz mıyız'acaba?''

Baba dedeye falan havale ediyor...

Dede de diyo ki kısaca: ''Öbür dünyada sana etnik kimliğini değil, dinini soracaklar; '' falan...

...

Hani bu memleketin yarısı Türk değil dedim ya...

Yalan demedim...

Sırf bu zat şahsında...

Aslında türk değil;

Laz da değil...

...

Ne?

Gürcü!

...

Eşi ne? Arap.

...

Mesela başbakan...

Kendi Kırım yahudisi kökenli.
Eşi de öyle...

...

CB' den BB' ye, kabinelerine falan bakın. Bakanlar kurulunda 3 tane Türk kökenli var. Gerisinin kökü dışarda!!!

...

Gerçekten bırakın ırkçılığı, milliyetçi falan bile değilim.


Ama Türkiye denen bir bir ülke var ve bunun açılımı Türklerin Vatanı ise...

Ve Türklerin vatanını Türk olmayanlar yönetiyorsa bu sakatlığı görmek için Türkçü falan olmaya gerek yok... Ha gerçi süper ülkücüler bile bunu dert etmezler ama...

Mesela Almanya...

Düşünün ki Alman cumhurbaşkanı litvanyalı...

Merkel, Guatamelalı...

25 bakanlı bakanlar kurulunda 3 tane Almanlığından geçmiş alman var... Gerisi ordan burdan gelme...

...

O Almanya Almanyalıktan çıkar be abi...

...

Türkiye' de maalesef bu aptalca misafirperverliğinden dolayı evini açtıklarına evini kaptırmış, kendi ülkesinde kömürlükte yaşamaya mahkum edilmiştir.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
ayağa, kalk, milleti, türk


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 21:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.