Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 03.05.18, 14:26   #1
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 7416
Mesajlar: 28,224
Ettiği Teşekkür: 105918
Aldığı Teşekkür: 152723
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Erdoğan'ın Çok Tartışılan 'Diploması' AİHM'de İncelenecek


Erdoğan'ın Çok Tartışılan 'Diploması' AİHM'de İncelenecekAİHM’e giden Evrensel Yol Partisi Genel Başkanı Metin Güler, 24 Haziran seçimleri öncesinde de Erdoğan’ın diploması için başvuru yaptı. -

Marmara Üniversitesi İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi mezunu olduğu belirtilen Erdoğan’ın öğrenim gördüğü yıllar, mezun olduğu fakülte ve bölüme ilişkin tartışmalarda iç hukuk yolu tükenince uluslararası mahkemeye başvurmanın yolu açıldı. Erdoğan’ın 1 Temmuz 2014’te yaptığı adaylık başvurusundan 4 gün önce noter tarafından tasdik ettiği diplomasının sahte olduğunu savunan Evrensel Yol Partisi Genel Başkanı Metin Güler, diploma tartışmasına ilişkin 24 Haziran öncesinde AİHM’e başvuru yaptı.

YSK'dan 'diploma' koşuluna hamle!

İLK İNCELEME

16 Nisan referandumunun ardından Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) mühürsüz oyları geçerli saymasına ilişkin davaların Anayasa Mahkemesi (AYM) ve Danıştay kararları ile sonuçlanmasının ardından AİHM’e giden Güler, 24 Haziran seçimleri öncesinde de Erdoğan’ın diploması için başvuru yaptı. Referandum ve Erdoğan’ın diplomasına ilişkin Güler’in davalarını aynı dosyaya alan AİHM, raportörler aracılığı ile yarın başvuru hakkında ilk değerlendirmesini yapacak.

__________________

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.05.18, 14:38   #2
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 1439
Mesajlar: 5,976
Ettiği Teşekkür: 19940
Aldığı Teşekkür: 26222
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan'ın Çok Tartışılan 'Diploması' AİHM'de İncelenecek

Gelişmeleri her aklı başında, biraz aklı çalışan biri kadar takip edebildiğim kadarıyla tartışılacak birşey yok, çünkü ortada diploma yok..

AHİM alehte bir karar verse dahi, bunu kendi yandaşlarına nasıl pazarlayacaklarını çok iyi biliyorlar, hitap ettiği kitle için diploma çok önemli değil, olmayan birşeyi varmış gibi gösterilmesi ise hiç değil.


__________________

Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.05.18, 19:27   #3
Tam Üye

Kel ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: May 2017
Konular: 197
Mesajlar: 393
Ettiği Teşekkür: 789
Aldığı Teşekkür: 1312
Rep Derecesi : Kel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardırKel ali şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan'ın Çok Tartışılan 'Diploması' AİHM'de İncelenecek

YSK’dan Diplomaya İnce Ayar

YSK'nın aldığı karara göre, Cumhurbaşkanlığına ve milletvekilliğine aday olanlar noter onaylı diploma yerine, e-devletten aldıkları öğrenim/mezun belgesini verebilecek.

Yüksek Seçim Kurulu”nun (YSK), 24 Haziran’da birlikte yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’ne ilişkin aldığı 327, 330, 333 ve 334 sayılı kararlar Resmi Gazete’nin mükerrer sayısında yayımlandı.
Yurtdışındaki seçmenlerin oy kullanma tarih ve süreleri, gümrük bölgeleri ve havalimanlarında kurulacak sandıklara ilişkin düzenlemeleri içeren kararlardan biri de adaylardan istenecek belgelere ilişkin.

YSK’nın 327 sayılı kararında, 24 Haziran Pazar günü birlikte yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’ne ilişkin siyasi partiler tarafından YSK’ya milletvekili aday listeleri verilirken, nüfus kayıt örneği, öğrenim/mezun belgesi, adli sicil ve arşiv kaydı belgesi ile askerlikle ilişiği olmadığına dair belgelerin “e-Devlet” kapısından barkodlu alınmış olanların da kabul edileceği belirtildi.

2014’TE ONAYLI DİPLOMA İSTENMİŞTİ

Geçmiş yıllarda yapılan seçimlerde aday başvurularının kabul edilebilmesi için noter ya da siyasi parti yetkililerince onaylanmış nüfus cüzdanı ve diploma örneklerinin eklenmesini zorunlu tutulmuştu.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için 8 Haziran 2014 tarihinde yayınlandığı 2923 sayılı “Cumhurbaşkanı seçiminde; seçilme yeterliliği, aday gösterilme, adayların görevden ayrılmalarına ve seçim sistemi ile uygulanmasına ilişkin usul ve esasların belirlenmesine ilişkin” kararda adaylardan yüksek öğrenim yapmış olduğunu gösteren onaylı diploma örneği istemişti.


YSK’dan Diplomaya İnce Ayar

***

Yüksek Okul Geçici Çıkış Belgesinde “GEÇİCİ ÇIKIŞ BELGESİ” yazar, “MEZUNİYET BELGESİ” değil.
– RTE’nin sahte belgesinde “YUKARIDA FOTOĞRAFI ONAYLANMIŞ BULUNAN” diye yazıyor. Ama yukarıda fotoğraf yok. Bu bir sahteliktir.
– RTE’nin Yüksek Okul Çıkış belgesinde iki tane belge numarası vardır. 440 ve 677. Bu yasal değildir. Bir belgeye tek numara verilir. Bu da sahteciliktir.
– 1980’li yıllarda Yüksek Okulları Müdürlükler yönetirdi. DEKAN değil. Bu da yasal değil. RTE’nin Yüksek Okul Diploması, sahtecilikle hazırlanmıştır, yok hükmündedir.
– RTE’nin bu sahteciliği kendi ıslak el imzası ile onaylaması, sahteciliği bilerek ve isteyerek yaptığının kanıtıdır.
– RTE’nin “Yüksek Okul Mezuniyet Belgesi” Microsoft’un 2005 yılında piyasaya çıkardığı “CALİBRİ FONT” ya da 2008’de ortaya çıkan yazı türü “MALGİN GOTIC FONT” ile düzenlenmiştir. Bu açıkça resmi belgede sahteciliktir. Çünkü Erdoğan’ın 1981’de aldığını iddia ettiği İktisat Yüksek Okul Mezuniyet belgesi olan 1980-81’de böyle bir yazı türü yoktu!..

1981 yılında mezuniyet belgesi almış,Erdoğan'ın mezun olduğu yılda, üniversitenin henüz kurulmamıştı, Henüz kurulmamış bir okuldan nasıl diploma alınır? mezuniyet belgesinde ne resim var, ne gizli damga var, soğuk damga var. Dekanın da mührü yok. İmza var, mühür yok. Kazıntı ve silinti yoktur diyor diğerlerinde resim var, soğuk damga var. E5rdoğanınkinde yok Oraya not düşülmüş, ‘elden aldım’ diye. Mezuniyet belgenin sonrasında kurulmuş bir üniversiteden nasıl mezun olabilir. Marmara Üniversitesi’nin diplomasını nasıl alabilir, ve İşletme mezunu olarak nitelendiriliyor. Halbuki İşletme ile alakası yok. Aksaray’da Maliye Meslek Yüksek Okulu mezunu, eğer mezunsa.

YSK "Minareyi çalan kılıfını hazırlar" sözüne göre sahte diplomaya kılıf hazırlamış, fakat nafile mal meydanda, hiç bir kılıf ile kapatılamayacak kadar açık,seçik.

YSK eğer Anayasaya uygun bir iş yapmak istiyorsa Erdoğanın Cumhurbaşkanlığı adaylığını kabul etmemesi gerekir.

Fakat YSK üyelerinde bunu yapacak yürek varmı? erdoğan höt deyince kacacak yer arıyorlar.
__________________
Koyunlardan oluşan bir ulus, kurtlardan oluşan bir hükümete yol açar.
Kel ali isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Kel ali'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.05.18, 20:21   #4
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1452
Mesajlar: 13,856
Ettiği Teşekkür: 57930
Aldığı Teşekkür: 49897
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Erdoğan'ın Çok Tartışılan 'Diploması' AİHM'de İncelenecek

CHP, diploma işinin peşine zamanında düşse muhterem asla cumhurbaşkanı olamayacaktı.

Bizi bu muhtereme yönettiren aslında CHP' nin aymazlığıdır.

Ve yine CHP dururken diploma işini AİHM' ye komünistler götürüyor.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.05.18, 23:00   #5
Ahirim Sensin

Umut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jul 2017
Konular: 816
Mesajlar: 2,953
Ettiği Teşekkür: 22237
Aldığı Teşekkür: 8724
Rep Derecesi : Umut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan'ın Çok Tartışılan 'Diploması' AİHM'de İncelenecek

O adamda o yüz varken, sap diye yüzünede carpsanda utanmaz. Diplomasinin olmadigini sagirlar ve körlerde biliyor.
__________________
Umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Umut'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.05.18, 00:30   #6
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1452
Mesajlar: 13,856
Ettiği Teşekkür: 57930
Aldığı Teşekkür: 49897
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Erdoğan'ın Çok Tartışılan 'Diploması' AİHM'de İncelenecek

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Umut Mesajı göster
O adamda o yüz varken, sap diye yüzünede carpsanda utanmaz. Diplomasinin olmadigini sagirlar ve körlerde biliyor.
CHP neden yıllardır bu konuyu es geçti, ben onu merak ediyorum.

Bunlar tamam... Hile, hurda, sahtelik, sahtecilik... Tayyip' in sahtecilik davaları var bir sürü... Hepsi de dokunulmazlık zırhına girdiğinden beri uçtu gitti de...

Diploma bu adam cumhurbaşkanı adayı olduğunda hem milletin ve hem de yargının gözüne her gün ama her gün sokulmalıydı...

Ben CHP kurumsal kişiliği olsam bu adam cumhurbaşkanı adayı olur olmaz diploması için anında yargıya giderdim.

Maalesef CHP yapmadı bunu ve bizi bu adama mahkum kıldı.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.05.18, 00:44   #7
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2658
Mesajlar: 31,010
Ettiği Teşekkür: 170294
Aldığı Teşekkür: 184436
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Erdoğan'ın Çok Tartışılan 'Diploması' AİHM'de İncelenecek

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
CHP neden yıllardır bu konuyu es geçti, ben onu merak ediyorum.

Es geçtiği yok ki. Uyduruk bir tez atıyorlar ortaya, ister inan ister inanma, öyle de kalıyor. Bu konu defalarca dile getirildi...

AİHM ye başvurulmuş, bir şey çıkacağını mı sanıyorsunuz...
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.05.18, 00:44   #8
Ahirim Sensin

Umut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jul 2017
Konular: 816
Mesajlar: 2,953
Ettiği Teşekkür: 22237
Aldığı Teşekkür: 8724
Rep Derecesi : Umut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardırUmut şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Cool Cevap: Erdoğan'ın Çok Tartışılan 'Diploması' AİHM'de İncelenecek

@Aristo chp'nin neden es gectigini bende merak ediyorum. Bu diplomanin arkasini arasalardi simdiye kadar degil CB basbakan bile olamazdi. Neden simdi bu ise bu kadar gec olarak girisildi anlamadim..
__________________
Umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Umut'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.05.18, 01:37   #9
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1452
Mesajlar: 13,856
Ettiği Teşekkür: 57930
Aldığı Teşekkür: 49897
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Erdoğan'ın Çok Tartışılan 'Diploması' AİHM'de İncelenecek

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Es geçtiği yok ki. Uyduruk bir tez atıyorlar ortaya, ister inan ister inanma, öyle de kalıyor. Bu konu defalarca dile getirildi...

AİHM ye başvurulmuş, bir şey çıkacağını mı sanıyorsunuz...
Ana muhalefet, hakkın, hukukukn ve adaletin yolunu en iyi bilen parti olsa gerektir.

Şimdi ben kendimi ana muhalefetin kurumsallığı altına sokuyorum.

Sadece sorgulama değil, bu işin adaletli seçim için hukuksal ve adli bir araştırılması gerekli...

Ama muhalefet partisi olacaksın ama bunların hiç birini yerine geitrmeyeceksin.

Burda zaten bence zurna zırt dedi.

Ben sosyal medya hesabım defalarca perişan edilmesine rağmen son iki-üç gündür ''diploma'' meselesini en meşhur gazetecilerden en muhalif partilere ve liderlerine direk tvitledim.

Ha Aristo twitter hesabından tek başına bir kahrmanlık yapmış değil.... Bu benim vatandaşlık görevim.

Bizim sosyal medya hesaplarımız muhalefeti vatandaş olarak uyarmak üzerine kuruldu zaten...

Ben ve arkadaşlarım diplomayı bir kere daha sorguladık.

Ben en az 25 kişi ve kuruma bu diplomayı dillendirdim. Yani partilere, sözcülerine, muhalif medyaya... Son iki gündür muhalif her odağa diploma konusunda direk tvit atıyorum.

Benim sosyal medyanın etkisi için söyleyebileceğim her söz eksik kalır.

Şak Yusuf Halaçoğlu' nun diplomasızlık iddiası yeniden gündeme oturdu.

Şak! Yeniden diploma gündeme geldi...

Şak YSK, e-devletten diploma masalını okudu...

Biz normal vatandaşız. Ertkileme gücümüz sosyal medyada bile sınırlı.

En azından birilerinin aklına bir şeyler sokabiliyoruz.


Konu gündene düşünce YSK e-devlet üzerinden diploma savunmasına geldi...


Şimdi tüm muhalif partilerin ''Tayyip diplomanı göster'' deme zamanıdır.

Ben neyim ki?

Benim adım Hıdır, elimden gelen budur.

Ben sosyal medyada arkadaşlarıma bir kıvılcım yollarım. Onlar ateşi çakar mesajı yayar...

Ya da onlar bir kıcvılcım çakar, ben o kıvılcımı ateşleyenlerden biri olurum.

Ya iki gündür aylardır AKtroller ve devlet birimlerinin perişan ettiği hesabıma girip ordan CHP' ye, İyi Parti' ye, bu partilerin tüm liderlerine, tüm muhalif medyaya ve muhalif yazarlara diplomayı sorgulayın diye mesajlar yolluyorum.

Karşılığını buluyor. Diploma yine gündeme düştü ama yeterli değil.

CHP dava açacak abi... CHP dava açmazsa olmaz!

Ben bu davaları açamam.

CHP Tayyip' in cumhurbaşkanlığına aday olma yeterliliği var mı diye seçimler öncesinde en yüksek yargı kurumuna dava açacak...

Ama dava mava açan yok ha!...

Memleketin tüm muhalefeti bu adamın cumhurbaşkanı olma yeterliliğine sahip olmadığını biliyor ama bunu yargıya taşıyan bir muhalif parti ya da lider yok!

Benim başım zaten belada ben böyle bir davayı açamam.

Açsam da kale alan olmaz.

Ama muhalefet açarsa hem YSK hem de Tayyip perişan olacak ama dava açan yok.

Herkes hala Tayyip' in belirlediği şartlarda seçime girme derdinde...
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.05.18, 02:10   #10
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 2658
Mesajlar: 31,010
Ettiği Teşekkür: 170294
Aldığı Teşekkür: 184436
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Erdoğan'ın Çok Tartışılan 'Diploması' AİHM'de İncelenecek

Sonunda haksız çıkacağın mücadele içerisine girmek, meydanlarda seni küçük düşürür. Bunun çığırtkanlığı yapılır, alay edercesine eleştiri yapılır. Malzeme vermemek lazım...

Bazı şeyler enine boyuna düşünülüyordur...


ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
aİhmde, diploması, erdoğanın, tartışılan, İncelenecek


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 03:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.