Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 04.02.20, 14:42   #1
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 8692
Mesajlar: 30,432
Ettiği Teşekkür: 104147
Aldığı Teşekkür: 160690
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Erdoğan’ın Konuşmasının Kitaplaştırılarak Liselere Dağıtılmasına Tepkiler..

Erdoğan’ın Konuşmasının Kitaplaştırılarak Liselere Dağıtılmasına Tepkiler Büyüyor


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçen yıl 10 Kasım 2019'da yaptığı konuşmasının kitap haline getirilerek liselerde dağıtılmasına tepkiler büyüyor. Eğitim Sen Ordu Şube Başkanı Sezgin Yılmaz, "Siyaset liseye indi, öğrencilerin kafası karıştırılıyor. Lisedeki öğrenci siyasetin odağına çekiliyor. Öğrencilere, Tank Palet Fabrikası'nın satış süreci niye anlatılıyor?" dedi.
Sultan UÇAR
10 Kasım 2019’da Atatürk’ün 81. Ölüm Yıldönümü Anma Töreni’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Ülkemizde yıllardır en büyük ticaret Atatürk ve Cumhuriyet ticaretidir” cümlelerinin de yer aldığı konuşma metninin “Atatürk’ü Anma Töreni Kitabı” adıyla liselere dağıtılması tepki çekti.

Eğitim tarihinde daha önce böyle bir yaşanmadığını belirten Eğitim-Sen Ordu Şube Başkanı Sezgin Yılmaz; şunları söyledi:

ÖĞRENCİLER SİYASETİN ODAĞINA ÇEKİLİYOR

* Kitapçık aynı zamanda bir siyasi partinin propagandasını da içeriyor. ‘Tek parti iktidarı’ denilerek CHP yönetimi de eleştiriliyor. Harf Devrimi ile ilgili de, okuma yazma oranını sıfırladığı gibi çok olumsuz cümleler de var.

* Lise çağındaki öğrencilere, savunma sanayinin tüm detaylarıyla anlatılıyor. Savaşla ilgili helikopterler, silahlar hatta siyasi bir gündem maddesi olan Tank Palet Fabrikası’nın satış sürecinden dahi söz ediliyor. Bu da lise öğrencilerini siyasetin odağına çekiyor. Oysa lisede bir öğrencinin bu konularla ne ilgisi olabilir? MEB niye böyle bir çalışma yaptı anlamakta zorlanıyoruz. Atatürk ve Cumhuriyetle ilgili övücü ifadeler yer alsa da, arkasından çok daha güçlü Osmanlı övgüsü var.

Eğitim-Sen Ordu Şube Başkanı Sezgin Yılmaz.

İDEOLOJİK OLARAK YÖNLENDİRİLİYORLAR

* Cumhurbaşkanının tüm bunları anlatmasında bir sıkıntı yok. Ancak, üst seviyede siyasi muhataplar için yapılmış, tamamen siyasi içerikli bir konuşmanın lise öğrencilerine okullarda kitap olarak dağıtılması öğrencileri ideolojik olarak yönlendiriyor. Öğrencilerden, alıp okuyanlar da var. Hiç okumadan, sıra altına bırakıp gidenler de var. Kafa karışıklığına yol açacağını düşünüyoruz. Öğrencilerimizin, siyasetle değil eğitim-öğretimle ve dersleriyle ilgilenmelidir.

Kitapta yer alan Erdoğan konuşmasından bazı bölümler şöyle:
“Biz Cumhuriyet’e sahip çıkmak ve Cumhuriyeti bize emanet edenlere layık olmak için her alanda gece gündüz çalışıyoruz. İnşallah, ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştırarak, dünyanın en süt ligine çıkarmakta da kararlıyız. Hep söylediğim gibi, Atatürk’ü anlamak da anmak da böyle olur.”

“Atak, Gökbey, Bayraktar, Anka, Akıncı gibi askeri araçlar üretildi. Ağır sınıf taarruz helikopteri yapımı için çalışmalara başlandı. Sakarya’daki Tank Palet Fabrikası’nda yapılan işletme hakkı devri sözleşmesini diline dolayanlar, bırakınız diğer meseleleri, daha bu konunun dahi ne anlama geldiğinden habersizdir. Dikkat ederseniz, bu işin gece gündüz istismarını yapanlar, satış nedir, işletme devri nedir? daha önce bu fabrika nasıl ve hangi şartlarda çalışıyordu? Şimdi ne yapacak gibi hiçbiriyle ilgilenmiyor. Çünkü öyle bir dertleri yok.”

“Tıpkı Atatürk istismarı, Cumhuriyet istismarı gibi, bu konuda da kendilerine bir istismar yolu bulmuşlar, gözleri kapalı bir şekilde oradan devam ediyorlar. Halbuki şöyle bir etraflarına baksalar gerçekleri görecekler. Tabi şayet göz kamaştırıcı ise hakikatle yüzleşmek bazılarının işine gelmiyor. Onlar, deve kuşu misali kafasını kuma gömüp, her yeri karanlık sanıyorlar diye, Türkiye öyle olmuyor. Biz Cumhuriyete sahip çıkmak ve Cumhuriyeti bize emanet edenlere layık olmak için her alanda gece gündüz çalışıyoruz.”

EN BÜYÜK TİCARET ATATÜRK VE CUMHURİYET TİCARETİDİR

“Ülkemizde yıllardır en büyük ticaret Atatürk ve Cumhuriyet ticaretidir. Biz lafla istismarını yapmadık, sadece icraatımızla hakkını vermeye çalıştık. Türkiye’yi, Cumhuriyet tarihinin tamamında yapılanların 3 katı yapıldı.”

“Osmanlı yaşadığı tüm sıkıntılara rağmen son döneminde silahlar konusunda çok önemli hamleler yaptı. II. Abdülhamit Hanın, İstanbul’da kurduğu modern barut, fişek, top fabrikaları, Cumhuriyete miras olarak kalmıştır. Cumhuriyet döneminde Kırıkkale başta olmak üzere Anadolu içlerine yayılan silah sanayinin gerisinde işte böyle bir birikim var.”

“Tek parti döneminde Nuri Demirağ’ın Kayseri’de kurduğu uçak fabrikası Nuri Killigil’in İstanbul’da kurduğu silah fabrikası gibi girişimlere sahip çıkmış olsaydı, bugün Türkiye savunma sanayinde bambaşka bir yerde olurdu. Her şeye rağmen biz, ecdadın bu mirasından aldığımız ilhamla, 17 yılda ülkemiz savunma sanayisinin dışa bağımlılığını neredeyse tam tersine çevirdik.”

HAVA SAVUNMA SİSTEMİ GELİŞTİRMEK İÇİN HAZIR HALE GELDİK

“Savunma sanayinde yerli üretimi yüzde 20’den aldık yüzde 70’lere çıkardık. Türkiye 2002’de toplam bütçesi 5.5 milyar dolar olan sadece 62 savunma sanayi projesine sahipti. Bugün Türkiye toplam bütçesi 60 milyar doları bulan ve yakında 75 milyar dolara ulaşacak olan 700 projeyle dünya çapında bir oyuncu haline geldi. Hisar füze sistemiyle bu alanda kritik eşiği geçtik ve SİPER adını verdiğimiz uzun menzilli hava savunma sistemini geliştirmek için hazır hale geldik.”

“Kendi üretimimiz olan dördüncü korvetimizi geçtiğimiz aylarda hizmete aldık. İnşası süren Anadolu çıkarma gemimiz, kendi alanında dünyadaki sayılı eserlerden biri olacak. Osmanlı’nın silah sanayinde olmadığı koskoca bir yalandır. Coğrafyamızdaki 600 yıllık hükümdarlığı döneminde neredeyse savaşsız tek bir gün geçirmeyen Osmanlının silah sanayi olmadığını iddia etmek kadar saçma bir iddia olamaz.”

OSMANLI’YA HAKSIZLIK ETMEMEK GEREKİR

“Binlerce yıllık tarihi sürekliliğimiz içindeki son devletimiz olan Türkiye Cumhuriyetine ve onun kurucusuna sahip çıkmak, elbette hepimizin görevidir. Ancak bunu yaparken, geçmişe, özellikle de Osmanlı’ya haksızlık etmemek gerekir. İşte sathı müdafaa böyle yapılır.”

“Bulduğu her fırsatta ülkesini dışarıya şikayet eden, kendi tarihine husumet besleyen, kendi medeniyetine karşı nefretle bakan hastalıklı bir anlayışla, böylesi çetin bir mücadele yürütülemez. Öyle ki bu zihniyet sahiplerinin mücadelemize destek vermesinden vazgeçtik, sadece ‘Gölge etmeyin başka ihsan istemez’ noktasına geldik.”

“SİNSİ OYUNU BOZDUK”

“Milletimiz tüm yaşananları görüyor, kimin nerede durduğunu gayet iyi biliyor. milletimizin takdirinin herkesi, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da herkesi hak ettiği yerde tutma yönünde gerçekleşeceğine yürekten inanıyorum. Sinsi oyunu bozduk, ekonomiyi kısa sürede rayına oturtmak.”

“Suriye’de, ülkemize yönelik terör tehdidinin yoğun olduğu 8 bin 100 kilometrekarenin üzerinde alanı güvenli hale getirdik. Bununla kalmadık, güvenli hale getirdiğimiz bölgelere ülkemizdeki Suriyelilerin geri dönüşlerini sağlayacak, zeminleri de oluşturduk.”

KAYNAK
__________________
Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.02.20, 14:49   #2
Moderator

Bursalı68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2015
Konular: 191
Mesajlar: 1,859
Ettiği Teşekkür: 9518
Aldığı Teşekkür: 7197
Rep Derecesi : Bursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardırBursalı68 şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Erdoğan’ın Konuşmasının Kitaplaştırılarak Liselere Dağıtılmasına Tep

Merhaba,

Dünyada ancak ve ancak olsa olsa Diktatörlüklerde bu tür bir uygulama/davranış vardır...Bunun başka bir açıklaması yoktur...Bu rejim tek adamlıktan tam anlamıyla Diktatörlüğe odaklanmış durumdadır...

Sağlıcakla kalınız...
__________________
Kötülüğün galip gelmesi için iyi insanların bir şey yapmaması kafidir...
Edmund BURKE
Bursalı68 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.02.20, 18:29   #3
Uzman Üye

Cimcimecik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2018
Konular: 57
Mesajlar: 2,173
Ettiği Teşekkür: 752
Aldığı Teşekkür: 2832
Rep Derecesi : Cimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardırCimcimecik şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan’ın Konuşmasının Kitaplaştırılarak Liselere Dağıtılmasına Tep

Yok artık!!! Daha neler!!!
__________________
"Ne kadar az bilirseniz, o kadar şiddetle savunursunuz."

Bertrand Russell
Cimcimecik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Cimcimecik'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.02.20, 23:10   #4
Müdavim

Supernatural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2015
Konular: 925
Mesajlar: 7,193
Ettiği Teşekkür: 17783
Aldığı Teşekkür: 25503
Rep Derecesi : Supernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan’ın Konuşmasının Kitaplaştırılarak Liselere Dağıtılmasına Tep

Demokratik diktatörlük, değil mi!
__________________

TEARS AND SOUVENIRS
Supernatural isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Supernatural'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.02.20, 23:22   #5
Müdavim

Supernatural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2015
Konular: 925
Mesajlar: 7,193
Ettiği Teşekkür: 17783
Aldığı Teşekkür: 25503
Rep Derecesi : Supernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardırSupernatural şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan’ın Konuşmasının Kitaplaştırılarak Liselere Dağıtılmasına Tep

Yahu dikkat ettim de, zihniyeti gibi yüzü de fetöye benzemeye başladı hiç çekilmez.
__________________

TEARS AND SOUVENIRS
Supernatural isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Supernatural'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 07.02.20, 00:55   #6
Yeni Üye
Zerrin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2019
Konular: 0
Mesajlar: 4
Ettiği Teşekkür: 3
Aldığı Teşekkür: 34
Rep Derecesi : Zerrin Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan’ın Konuşmasının Kitaplaştırılarak Liselere Dağıtılmasına Tep

Herkese merhabalar
Yeni nesillerimiz çok bilinçli ve Atatürk çocukları olarak asla beyinleri yıkanmıcak. Kesinlikle Diktatörlüğe bile izin vermicekler. Her zaman ''NE MUTLU TÜRKÜM DİYE''
Sağlıcakla kalın.
__________________
Zerrin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Zerrin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 12.02.20, 17:43   #7
Yasaklı Üye

trenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2012
Konular: 40
Mesajlar: 148
Ettiği Teşekkür: 90
Aldığı Teşekkür: 578
Rep Derecesi : trenci işlenmemiş cevhertrenci işlenmemiş cevhertrenci işlenmemiş cevhertrenci işlenmemiş cevhertrenci işlenmemiş cevhertrenci işlenmemiş cevhertrenci işlenmemiş cevhertrenci işlenmemiş cevhertrenci işlenmemiş cevhertrenci işlenmemiş cevhertrenci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan’ın Konuşmasının Kitaplaştırılarak Liselere Dağıtılmasına Tep


Asrın liderimizin kitabının okullarda okutulması normaldir, bu kitapları okuyan çocukların içinden de yarın nice asrın liderleri çıkabilir.

Erdoğan dünya lideri olduğunu kanıtladı.

Erdoğan, AKP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu.

Erdoğan: FETÖ'nün siyasi ayağı Kılıçdaroğlu'dur

Erdoğan için "Dünya lideri" diyorlardı da ben pek inanmıyordum, bu konuşmadan sonra gerçekten "Dünya lideri" olduğuna inandım, böyle bir konuşmayı dünya kurulduğundanberi hiçbir lider yapamamıştır.

Erdoğan için: Aşağıdaki sözleri söyleyenler demekki haklılarmış.

1. AKP Düzce Milletvekili Fevai Arslan: "Erdoğan Allah'ın tüm vasıflarını üstünde toplayan bir lider"

2. AKP Aydın İl Başkanı İsmail Hakkı Eser: "Erdoğan ikinci peygamberdir"

3. AKP Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin: "Erdoğan'a dokunmak bile ibadettir"

4. Atılgan Bayar: "Halife-i ruyi zemin"

5. AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar: "Dünya Lideri"

6. AKP Çorum Milletvekili Murat Yıldırım: "Erdoğan ümmetin lideri"

7. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut: "Erdoğan benim Atam"

8. Egemen Bağış: "Erdoğan İkinci Atatürk olacak"

9. AKP İstanbul Milletvekili Oktay Saral: "Erdoğan için her gün 2 rekat şükür namazı kılınmalı"

Bir de, "Erdoğan'ın G..tünün Kılıyım" diyen kadın vardı.
trenci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz trenci'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.03.20, 19:13   #8
WoodStock

OkyanusunKalbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2009
Konular: 727
Mesajlar: 9,639
Ettiği Teşekkür: 31271
Aldığı Teşekkür: 46386
Rep Derecesi : OkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardırOkyanusunKalbi şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan’ın Konuşmasının Kitaplaştırılarak Liselere Dağıtılmasına Tep

Gülsem mi bilemedim.

Liseli kardeşlerimiz adına üzüldüm ama kendi adıma sevindim. Liseyi bitireli iyi ki bir asır oldu ha. Yoksa zorla okuturlardı bu kitabı.
__________________
ForumGerçek Türkiye'nin Forumu
OkyanusunKalbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.03.20, 19:35   #9
Uzman Üye

alkanaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2015
Konular: 115
Mesajlar: 2,037
Ettiği Teşekkür: 3848
Aldığı Teşekkür: 7328
Rep Derecesi : alkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan’ın Konuşmasının Kitaplaştırılarak Liselere Dağıtılmasına Tep

Şaşırmadım nedense...
__________________
Sevmekten asla vazgeçmeyin. Sevgisiz bir hayat amaçsız, anlamsız olur. Alkanaga
alkanaga isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz alkanaga'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.03.20, 21:04   #10
Uzman Üye

Lawrance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jul 2015
Konular: 150
Mesajlar: 1,993
Ettiği Teşekkür: 3553
Aldığı Teşekkür: 7097
Rep Derecesi : Lawrance şöhret ötesinde bir itibarı vardırLawrance şöhret ötesinde bir itibarı vardırLawrance şöhret ötesinde bir itibarı vardırLawrance şöhret ötesinde bir itibarı vardırLawrance şöhret ötesinde bir itibarı vardırLawrance şöhret ötesinde bir itibarı vardırLawrance şöhret ötesinde bir itibarı vardırLawrance şöhret ötesinde bir itibarı vardırLawrance şöhret ötesinde bir itibarı vardırLawrance şöhret ötesinde bir itibarı vardırLawrance şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Erdoğan’ın Konuşmasının Kitaplaştırılarak Liselere Dağıtılmasına Tep

Bu siyasetten bir tek ben mi sıkıldım..

Ülke 20 yıl önce siyaset konuşurdu evet ama bu kadar her zerremize her yaşa işlememişti..

Öyle bir hale geldik ki 7 den 70 e herkes siyasete dahil oldu sayelerinde bıktırdınız yahu insanları kardeşine düşman ettiniz...
Lawrance isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Lawrance'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
dağıtılmasına, erdoğan’ın, kitaplaştırılarak, konuşmasının, liselere, tepkiler


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 06:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.