Konu: Bende Geldim
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.11.2010, 23:30   #20
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Bende Geldim

Alıntı:
Ben Geldim

Nasıl mı ?

Leyli Serair burayı ve yönetimi beendiğini bana söyledi, bende O'nun beğenisine güvenerek üye oldum kayıtsızca

İsmim Selim Namıdiğer seloo
İstanbul / Ataşehirden katılıyorum aranıza.
.
.
Çok temis kalpli, pırıl pırıl bir kişiliğim vardır hamdolsun.

İyi insanları tanımak için varım burda...

Türkçeyi bazı bazı yüklemsiz ve sıradışı kullanabilirim lakin bundan dolayı bana kızmayın sakın, çünkim zamanla bana yakıştığına sizde inanacaksınız.

Gına getircek derecede kaprisliyimdir ve nedenine de gelince kendini beenen insanlarında aslında sevilebilir yanlarının olacakına idrak edilmesidir kastım. Yoksa naif halim, mistik bir alemde gezinti tadı verecektir sizlere

Öncelikle Leyli'ye çok teşekkürler, senin kadar Türkçeyi bu kadar güzel katleden, kaprisli ve kendini b
eenen, çok temis ve pırıl pırıl kişiliği olan birini aramıza kattığı için

Armes'in de dediği gibi, gelen yeni üyenin bize katlanabilir olması hoşgeldin konusundan geçer. Sabrını burada ölçeriz. Sonra bakarız, acaba sahiden de o ''iyi insanları'' tanımak isteğinde ciddimisin, diye

Forumumuz kullandığı güzel Türkçesi ile sadece tüm net aleminde değil, Türk Dil Kurumu tarafından da alkış toplamıştır Hal böyleyken Kimse diye bir arkadaşımızın bozuk Türkçesinden dolayı, bizim yıl sonunda netten ve bu kurumdan alacağımız madalyayı riske atmamız söz konusu bile olamaz, dime?

Eminim ki bunu sen bile istemezsin

Şimdiye kadar aramıza katılan her arkadaşımız bilgisine ve imla bozukluklarına öğrenim açısından katkıda bulunmuş ve kendimiz de onlardan birçok şey öğrenmişizdir.

Senin de bizlerden bu doğrultuda birşeyler öğrenmen ve bizlere de bilgilerinden birşeyler katman dileği ile,

tekrar hoşgeldin diyor, keyifli zaman geçirmeni diliyorum...
6 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.