Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.12.2013, 15:17   #6
Insanlikarayan
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Herkesin Bildiği Sır: Uludere (Şafak Pavey)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal34 Mesajı göster
Insanlikarayan üstadOlayı çok dallandırıp budaklandırmışsın.

Alıntı:
Bir insan hakları ihlali olarak son nefeslerinde yanıltılarak öldürülen 34 insanımızın; beşi 13 yaşında,
Benim ilgilendiğim kısım burasıdır, bu emri ve istihbaratı verenler(Milli istaihbarat teşkilatı olduğu dillendiriliyor) yargılanması gerektiğidir.! Yoksa herkes kendine göre istediği yöne çekerek yorum yapmaya, olayı biryerlere yıkmaya devam edecektir. Bu söylentilerin önünün kesilmesinin tek yoluda adil yargılamadır. Ben istihbaratçı falan değilim, düz bir vatandaşım ve olayın gerçeğini delilleri ile öğrenmek istiyorum ve cezalarının verilmesini talep ediyorum.

Neden bu olay şimdi gündeme geldi diyede bir tespitin var! Bu olay hep gündemde zaten, sorumlular hesaplarını verene kadar gündemde kalmaya devam edecektir.O inceledim dediğin kaynak T24 haber sitesinde herkesin yazılarını özgürce paylaşabileceği bir sitedir, her görüşten yorumlara açıktır.Bu insanları bombalayarak öldüren uçaklar ordumuzun uçaklarıdır, lafı eveleyip gevelemenin anlamı yok. Biraz vicdan sahibi olmak yeterli.

Ucaklarimiz dediginde, Orada Emirlerin yerine getirildigini biliyorsundur!.

Burada bir Emir Kuluda, gercekleri ögrenebilinmesi icin, Amerikan Radar üslerine gidipte, Kacakcimi, yoksa Teröristmi diye, ortaya cikartilmak istendigi nasil masa altina atilabilinir?.

Iste benim kizdigim bu durum.

Gercekleri istenildiginde, Gizlilikte kaldirilsin, Gercekler ortay dökülsün!.

Gercekler ortaya döküldügünde burada yukarda belirttigim gibi,

Alıntı:
Uludere olayının sırrı; PKK’nın 3 yöneticisinden biri olan Fehman Hüseyin isminde gizlidir.
Burada Iranda bulunan Mosad tarafindanda bunlarin desteklendigi gizli tutulan bir gercektir!.

Buna karsilik Amerikanlarida bota atmamin sebebi, Amerikan Parlamentosunun 60%´ini, elleri kontrolü altinda tutan Mosad oldugunuda bilmek lazim.

Gercek dedikten sonra, O zaman bütün Gercekler Degerlendirilmesi lazim!.

Su hazirladigim satiri, Blog olarak, Kaynak olarak belirtilen yerede yazmaya calistim.

Acaba neden altinda yorum yaz diye haber yazmis olsada, ayni haberin altina yorum atilamiyor?.

Planlanmis cekilmeler olabilecegi, burada acik!.

Simdiye kadar bayagi Blog okudum, her Blog´un altinada Direk olarak cevap yazilabiliniyordu!.

Bir Blogta, ilk mesajim silindiginde, reklamation yapmistim.

Buna karsi acik olarak Cevap yazan Blogcu, böyle birsey olmadigini söylemeye calistiktan sonra, 13 Satirlik Mani altina yerlestirip, ikinci atamadada, sanirsam 4 satirlik Mani altina koymustum.

Bunu daha sonra yeniden Kontrol ettigimde, halen yazili kaldiginin farkina vardim!.

AKP´nin Özel olarak Örgüt besleyip, Interneti sel aldigi (Bilinen!) bilinmeyen bir gercek!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.