Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.07.2021, 20:26   #26
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Aşı Olanlara İyi Haber!

Senin sağlığını ben riske atmıyorum ki @Rosebud

Sen aşılısın ben değilim. Eğer basında çıkan iddiaları kabul edeceksek ki basının dediklerinden yola çıkarak söylüyorum bunu Aşılılar gayet mutasyonlara karşı korunuyorlar(?)

E bu durumda ben sana nasıl bir tehdit oluşturuyorum ki benden korkuyorsun? Benden gelecek bir varyant olasılığından korkuyorsan neden aşı oldun? Aşılar seni korumuyor mu? Bu durumda boşuna aşı olmuş olmuyormusun? Ahh..

Ben senin de sağlığını düşünüyorum lütfen sende ol bak sana bulaşırsa ölürsün falan niyetinde cevap versen sana hak veririm beni düşündüğün için sağol falan derim yani.

İlaçla aşıyı karıştırma! Bak orada hatalısın.

Bir ilaç çıkarılırken binbir türlü fazdan deneyden geçiriliyor. onayıydı ruhsatıydı derken beş seneyi buluyor. reçetesini çıkarıp okuyorsun ne gibi yan etkileri olduğu tam anlamıyla yazıyor orada! Ben o ilacı aldığımda eğer başıma bir yan etki geldiğinde haa bu ilaçtanmış şüphelenmeye gerek yok deyip kendimi kasmıyorum bile.

Ama aşı? "Ölüm" dahil her türlü yan etkiden kendin sorumlusun, yan etkileri nedir bilmiyorsun. Aşının ruhsatı yok yangından mal kaçırır gibi çıkarılan "Acil onay" damgasından başka birşeyi yok.

Madem bu aşının zorunlu tutulmasından yanasın. O zaman şöyle bir düzenleme yapsınlar. Bu onam formunda aşıdan oluşacak yan etkilerden dolayı devlet sorumludur. Herhangi bir yan etkiden doğacak sağlık sorunlarına karşın kişinin tazminat alma hakkı saklıdır. diye bir form getirsinler. Hah o zaman bu aşıyı bende olurum. Ya da sen benim yerime kefil olur musun?

----

Aşı oluyorsun adı üstüne taşıyıcısın. Etkileri hafif. Tehlikede değilsin. Tehditte olan benim. Aşıdaki varyantı bana bulaştırabilirsin. Bal gibi bulaştırıcısın maalesef. Bunlar kuruntu değil yani. Bunları aşı üreticileri söylüyor.

Aşı olmak isteyenlerin aklını bulandırmıyoruz! İsterseniz on kez aşı olun beni ilgilendirmiyor. Ama aşı olmayanlara karşı da baskı uygulamayın. Zaten çoğunluktasınız. Toplumun yüzde 60'ı aşılansa buna göre virüs varyantı olmaması lazım değil mi? bu bilimsel bir gerçek. E daha ne korkuyorsunuz ki?

---

Son olarak deli saçması olacak ama aklımda şöyle bir şüphe var. Diyelim ki aşılılar çoğunlukta ve olası yan etkileri de zamanla çok yüksek oranda çıkmaya başladı ve bu yan etkiler de yeni bir salgının başlangıcına işaret olursa(gülmeyin lan) bu durumda aşılı olanlar fişlenip toplumdan soyutlanmaya başlarsa ne hissedeceksiniz? Olmaz diyorsunuz biliyorum banada yok artık devenin nalı demek kalıyor ama olursa... Tuskeege deneyinin ikinci versiyonu dünya üzerinde uygulanmış olur. Çok can yanar çok