Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Geyiğin Hası

Geyiğin Hası Ciddiyetten mi sıkıldık? İşte rahatlayacağımız yer.

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 22.08.2013, 14:48   #1
CadII
Hotantu Kabilesinden

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Erkek Sürücülere Öneriler

Öncelikle, sürücünün erkek olması onun mükemmel bir sürüşü olduğu anlamına gelmez Kendini yolların kralı zanneden erkek sürücüler için, aşağıda bazı öneriler bulacaksınız. Kulak verin ki, ona göre ayağınızı denk alın

1. Bir kadın sürücünün sizi sollamış olması, sizin yetersiz olduğunuz anlamına gelmez Bu yüzden intikam duygusuyla hareket edip, sakın ola ki, son gaz onları geçmeye çalışmayın. Kendinize engel olamıyorsanız derin nefes alın.

2. Kadın sürücünün araba modelinin sizin arabanızdan daha iyi olması, onun sizi küçümsediği anlamına gelmez. Muhtemelen arabanızın ya da sizin farkınızda bile değildir. Derin nefes almaya devam edin

3. Sakın ola ki, şu kadını trafikte bir sıkıştırayım da, paniklemesiyle biraz eğleneyim diye düşünmeyin Valla sizi bir ters köşe yapar ki, kaza yaparak ucuz atlatırsınız olayı Eğer cadı biriyse, siz kaza yapmış olmanın derin elemini yaşarken, o, camı indirip, elini dışarı çıkarıp, orta parmağını size göstererek hızla uzaklaşabilir E olayı siz başlattığınıza göre tüm bunlara katlanmak zorundasınız. Sinirlerinize hakim olun

Kaynak: CadII

H.
13 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.08.2013, 14:50   #2
ReaL
Deniz Sevengillerden

Standart Cevap: Erkek Sürücülere Öneriler

Şimdiye kadar, hakkıyla otomobil kullanabilen 3 bayan sürücü gördüm.. Topu topu 3..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.08.2013, 14:53   #3
CadII
Hotantu Kabilesinden

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Şimdiye kadar, hakkıyla otomobil kullanabilen 3 bayan sürücü gördüm.. Topu topu 3..

Beni görmedin daha Benimse hakkıyla araba kullanan, gördüğüm tek erkek var

H.
7 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.08.2013, 15:13   #4
ReaL
Deniz Sevengillerden

Gerçekçi olamamak böyle birşey demek ki..

Önümde seyreden araç sürücüsünün cinsiyetini ve yaşını bile tahmin edebiliyorum artık. Tahmin ediyorum ve ona göre gardımı alıyorum..

Yanımda kim varsa; bak önümüzde giden şu otomobilin sürücüsü bayan diyorum, yaklaşınca da tahminimin doğru olduğu görülüyor. Çok nadiren tahminim de yanılıyorum. Bayan yerine 85 yaşlarında erkek çıkabiliyor..

* * *

Bu durumu uzmanlar bile çözememiş. Gerçekten ilginç. Bayanlar her işi yapabilirken, en az erkekler kadar akıllı ve zeki olmalarına rağmen; otomobil niye kullanamazlar? aklım almıyor..

* * *

Bayan sürücüleri sıkıştıran erkekler var evet.. Onları zaten insan yerine koymam ben..

* * *
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.08.2013, 15:29   #5
CadII
Hotantu Kabilesinden

Konu geyikte açıldı ama, ciddi ciddi yazacağım şimdi. Kadın ve erkek sürücülerin ayrı ayrı oranına baktığımızda, erkek sürücülerin, trafikte kendilerine güven konusunda daha iyi durumda oldukları bir gerçek.

Ancak bunun sebebi kadınların daha az zeki, ya da daha az becerikli olmaları değil. Ülkemizde erkekler doğdukları andan itibaren her konuda, aileleri ve çevrelerindeki herkes tarafından destekleniyorlar. Özgüvenleri daha çok gelişiyor. Kendilerini hiç bir meziyetleri olmasa bile çok önemsemeleri bu yüzdendir...

Baksanıza, azıcık kafaları ermeye başladığında, ailelerin "hadi bakalım göster pipini de amcalar teyzeler görsün" dediği bir toplumda yaşıyoruz biz. Tersini düşünmek bile imkansız.

Bu yüzdendir kadının elde ettiği her kazanımın çok değerli olması. Her biri inanılmaz çabalar ve karşı tarafın ön yargılarına karşı verilen savaşlar sonucu elde edilmiştir.

Bu yüzdendir erkeklerin, kadınlara ait başarıları kolay benimsemeyişi. Ben mükemmelken, o nasıl öne geçer, diye düşünmesi...

H.
10 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.08.2013, 15:37   #6
Efruz
Dost Nâzım

Taksi ve minibüs sürücülerini unutmamak gerek. Hatta onları tamamen ayrı bir kefeye koyalım.

Ya da Adana'ya gelin, tamamen yeni bir türle karşılaşırsınız
Mersin de olabilir. Hiç küfür bilmiyor diye tanıdığım ablam bile çıldırıyor onların karşısında

Sakın sen kuş vurma yavrum,
En engin bir kardeşlikte uçar kuşlar gökyüzünde.
Tüfekle oynama yavrum,
Şakacığı bile çirkin bir canlıyı öldürmenin.

8 Üyemiz Efruz'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.08.2013, 15:37   #7
ReaL
Deniz Sevengillerden

Evet ben de ciddi yazacağım..

Bu site olmadan önce, nete fazla takılmazdım. Sadece ihtiyacım olduğunda girer araştırmam gereken bir konu var ise araştırır sonra çıkardım.

Boş vakitlerimde playstation da araba yarışı oyunlarını çok oynardım.. Kızım bana iyi rakipdi.. Hele hele Need For Speed4 oyununda; iki otomobille 300 km süratle yanyana gittiğimiz çok oldu.. Aman canım bu oyun demeyin. Uçak pilotu olmadan önce smilatörlerle eğitim verilir, belli bir düzeye gelindiğinde uçak kullanılmaya başlanır..

Ben kızımdan oto sürücülüğü konusunda çok ümitliydim. Ehliyet de aldık. Belirli yerlerde kendim de birşeyler öğrettim. Sert konuşmadım, hatalarını söyledim o kadar..

Yok anacım o da kullanamıyorum. Araba kapının önünde, gideceği yere toplu ulaşım araçları ile gidiyor. Korkuyor. Oysa o kadar da kötü değil.. Bayan kısmında var bir eksiklik, anlaşılır gibi değil.

Ya paraları çok kıymetli, ya da canları..

* * *
10 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.08.2013, 15:42   #8
CadII
Hotantu Kabilesinden

Bak şimdi bir kez daha ciddi ciddi yazıyorum Erkek sürücülerin alayı kadın sürücüleri kıskanıyor

H.
10 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.08.2013, 03:19   #9
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Boş vakitlerimde playstation da araba yarışı oyunlarını çok oynardım.. Kızım bana iyi rakipdi.. Hele hele Need For Speed4 oyununda; iki otomobille 300 km süratle yanyana gittiğimiz çok oldu.. Aman canım bu oyun demeyin. Uçak pilotu olmadan önce smilatörlerle eğitim verilir, belli bir düzeye gelindiğinde uçak kullanılmaya başlanır..
80´li senelerinde, oyun salonlarinda, Kamel- Trophy´nin organize ettigi yarislardan, Kupa bile elde etmistim.

90´li senelerinde, arkadasin arabasini elden gecirdigimde, elden gecirmem burada 2,5 ay sürdü, Pazar sabahi 4 ila 5 siralarinda garajdan cikarmaya calisirken, kapidan bile sigmamisti, cikarmak icin.

Kapilarini yeniden cikarmaya mecbur kalip, Garajin önünde sabahin köründe yeniden takmaya mecbur kalmistim.

Iste O Arabayla gercek hayatta Otobanda Pazar sabahi, anca O saatlerde fazla araba olmadigini garantiye alabiliyoruz, Rekorumu 320´ye cikarmaya basardim.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Efruz Mesajı göster
Taksi ve minibüs sürücülerini unutmamak gerek. Hatta onları tamamen ayrı bir kefeye koyalım.

Ya da Adana'ya gelin, tamamen yeni bir türle karşılaşırsınız Mersin de olabilir. Hiç küfür bilmiyor diye tanıdığım ablam bile çıldırıyor onların karşısında

Adana ve Mersini okurken, arasinda Tarsus oldugu aklima gelmisti.

Acaba Tarsusta bujileri degistirirken, "yuvasini bozduklarinda", bunlari Teflon Bantla sardiklari icinmi, es gectigini düsünmeye basladim.

Bir zamanlar Tarsus Kizkalesi arasi yasadiklarimi burada paylasmistimda, O aklima geldi.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
8 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.08.2013, 20:44   #10
CadII
Hotantu Kabilesinden

İnsanlık yaaa. Konunun içeriğiyle ilgili de bir kaç şey yazaydın ya

H.
6 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
anlamına, derin, erkek, olması, öneriler, sürücülere

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler