Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Astroloji | Mitoloji

Astroloji | Mitoloji Burçlar, fallar ve rüya tabirleri

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 08.04.2021, 22:21   #1
OkyanusunKalbi
WoodStock

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart En Gelişmiş Sezgilere Sahip Burçlar

En Gelişmiş Sezgilere Sahip Burçlar

Tarihçi ve astroloji uzmanı Stephanie Sengwe 'en gelişmiş sezgilere sahip' burçları açıkladı

Tarihçi ve astroloji uzmanı Stephanie Sengwe, kuvvetli ‘altıncı hisse’ sahip ve sezgileri en gelişmiş Zodyak sembollerini taşıyan kişilerle ilgili notlarını okurlarına sundu.

PureWow’un haberine göre en gelişmiş sezgilere sahip burçları sıralayan Stephanie Sengwe, söz konusu sembolleri temsil edenlerin ‘altıncı hissinin’, diğerleri onların medyum olduklarını düşündürecek kadar iyi işlediğini vurguladı.

Buna göre Yengeç burcundaki kişiler, insanların davranışlarındaki en ufak bir değişikliği fark edebilir. El ele tutuşmamanız veya gözlerinizin içine bakmadan ‘merhaba’ dememeniz gibi en küçük detaylar dahi onları tedirgin edebilir. Yengeçler, kötü bir gün geçirdiğinizi veya telefonun çalmasından korktuğunuzu hemen anlar. Bu burcun temsilcileri, duygusal bilmeceleri çözmede usta olup, aynı zamanda zor durumlarda dinlemeye ve yardım etmeye her zaman hazırlar.

"RÜYA GÖRMEYE BAŞLAMASI ŞAŞIRTICI DEĞİL"

Balık burcundan kişiler, siz daha farkına bile varmadan kendinizde bir sorun olup olmadığını fark edecek kadar güçlü sezgilere sahiptir. Stephanie Sengwe, bu su burcunun fantezi gezegeni Neptün tarafından yönetildiğini belirtiyor.

Bu nedenle Balık burcunun bir şey gerçekleşmeden çok önce rüya görmeye başlaması şaşırtıcı değil.

Astroloji uzmanına göre Akreplerin kapalı ve esrarengiz olarak bilinmesine rağmen bu kişiler, geri kalanların en derin ve en karanlık sırlarını ortaya çıkarabilirler.

Akreplerin sezgileri daha çok titreşimlerle ilgili, bu nedenle yaklaşmakta olan bir sorunu, daha ufukta görünmeden önce hissedebilirler.

Akrepleri kandırmaya çalışmamanızı da tavsiye eden Swenge, bu işareti taşıyanların doğası gereği meraklı insanlar olduklarını, bu nedenle onlardan herhangi bir şeyi gizlemeye çalıştığınıza dair herhangi bir şüphenin, sizi onların gözünde otomatik olarak istenmeyen kişi yaptığını vurguluyor.

Kaynak

3 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.04.2021, 12:33   #2
Insanlikarayan
Müdavim

Standart Cevap: En Gelişmiş Sezgilere Sahip Burçlar

Alıntı:
Balık burcundan kişiler, siz daha farkına bile varmadan kendinizde bir sorun olup olmadığını fark edecek kadar güçlü sezgilere sahiptir
Buna nasil varabilmis bilinemez tabiki!.

"Kahpe Abim" yaptiklari sorgusuz kalmiyacaginin farkina bile varamamis,zamanin alti ayin sonrasinda gelip bana, "Yahu son geldiginde yeniden Kavgami ettik" diye sordu!.
Artik Kavgadan usanmis olarak, "Yok, sen yeniden üzerime yürüdün, Bende seni yakaladigim gibi Bagrima basip, Bayilana kadar Havani cikardimdim" dedim!.

Alti Ay gectikten sonra sormasinin sebebi, Iki Kaburgasi Kirilmis!.

Yatagina yatirdiktan sonra Solumunu kontrol edip, Üstünü örtüp evini terk etmistim!.

Alıntı:
Akrepleri kandırmaya çalışmamanızı da tavsiye eden Swenge,

Aaah, bu Akrepler yokmu?.

Foyasi coktan Meydana yayildiginin farkina bile varamayan Mahlüktü!.

Kukuk Yumurtasini Dösegine biraktiktan sonra bile Huyundan vaz gecmeyen!.

Hak Yemeyide cok sevene rastlamistim!.

Schwieger Mamasini Göya izine götürüp Sevap isliyor derken, okuma yazmasi olmayan Schwieger Mamasina Imzayi attirip, Schwieger Mamasinin Annesinden kalan Tarlalari Cigolosunla eritiyordu!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.04.2021, 14:12   #3
OkyanusunKalbi
WoodStock

Standart Cevap: En Gelişmiş Sezgilere Sahip Burçlar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Buna nasil varabilmis bilinemez tabiki!.

"Kahpe Abim" yaptiklari sorgusuz kalmiyacaginin farkina bile varamamis,zamanin alti ayin sonrasinda gelip bana, "Yahu son geldiginde yeniden Kavgami ettik" diye sordu!.
Artik Kavgadan usanmis olarak, "Yok, sen yeniden üzerime yürüdün, Bende seni yakaladigim gibi Bagrima basip, Bayilana kadar Havani cikardimdim" dedim!.

Alti Ay gectikten sonra sormasinin sebebi, Iki Kaburgasi Kirilmis!.

Yatagina yatirdiktan sonra Solumunu kontrol edip, Üstünü örtüp evini terk etmistim!.

Aaah, bu Akrepler yokmu?.

Foyasi coktan Meydana yayildiginin farkina bile varamayan Mahlüktü!.

Kukuk Yumurtasini Dösegine biraktiktan sonra bile Huyundan vaz gecmeyen!.

Hak Yemeyide cok sevene rastlamistim!.

Schwieger Mamasini Göya izine götürüp Sevap isliyor derken, okuma yazmasi olmayan Schwieger Mamasina Imzayi attirip, Schwieger Mamasinin Annesinden kalan Tarlalari Cigolosunla eritiyordu!.
Bahsedilen 3 burçla da hiç anlaşamıyorum. Akrep yükselene sahip olduğum hâlde hemde.
Ama aslan burcundan hazmetmiyorum. Para için her türlü ahlaksızlığı yapabilecek burçlardır. Paraya bu kadar düşkün insan evladı görmedim ben.
Hava burçları en iyisidir.
OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
burçlar, gelişmiş, sahip, sezgilere

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler