Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 22.12.2021, 18:14   #1
Ben kimim
Yasaklı Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Tayyip Erdoğan’sız Türkiye olmaz

Tayyip Erdoğan’sız Türkiye olmaz

Yakın tarihte aklımda kâbus olarak kalan dönem, 28 Şubat muhtıra dönemidir. 1997 yılında ipini koparan ne kadar adam varsa Hazine'ye, Maliye'ye, medyaya ve bütün kaynaklara saldırdılar. Başörtülülere nefretler kustular. Bağımsız olan gazetecilerin işlerine son verdiler.

Medya ile iktidar ortaklığının nasıl soygun yapabileceği görüldü. Sonra bazı patronlar hapse de girdi ama 28 Şubat'ın gerçek anatomisi çıkarılmadı. ALKIŞLAMAK GEREKİR Şimdi son olayları yaşarken "Ah" dedim, "Şu 28 Şubat'ta da Tayyip Erdoğan olsaydı herhalde bunlar altlarına ederdi".

İnsanların biraz utanması varsa son dönemde Tayyip Erdoğan'ın ekonomide sağladığı başarıları alkışlaması gerekir. Yani bir kez daha anladık ki Türkiye dolarla yaşayacak ülke değildir. Türkiye'nin rejimi serbest pazar ekonomisidir. Bu yoldan sadece 28 Şubat döneminde çıkılmıştır ve sonunda 22 banka batırılmıştır.

TEŞEKKÜR EDİYORUM Kaç gündür izliyoruz, yok TÜSİAD bilmem ne yapacakmış, yok Cumhuriyet Halk Partisi Amerika'yla iş çevirecekmiş, yok Fetullah Gülen ile PKK işbirliği yapıp Millet İttifakı'nı iktidara getirecekmiş. Herkes aklını başına toplasın, elini vicdanına koysun ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a hakkını teslim etsin.

Eğer bugün dünyada Türkiye konuşuluyorsa bunun mimari Erdoğan'dır. Türkiye'nin alt ve üstyapısını yenilemiş, Türk insanının kendine güvenini tazelemiştir. Ayrıca hiçbir sorunu çözümsüz de bırakmıyor. Bundan sonra gelen sistem, dövize endeksli Türk Lirası hesabıdır. Yani artık kimse dolar kuruna bakıp "Bugün iyiyim, bugün kötüyüm" diye söylenmeyecek. Bir Türk olarak Tayyip Erdoğan'a tekrar teşekkür ediyorum.

Mehmet Barlas

Kaynak Linki = https://www.bizimbasin.com/makale/ta...iye-olmaz-5097
3 Üyemiz Ben kimim'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 22.12.2021, 21:24   #2
Bursalı68
Yönetici

Standart Cevap: Tayyip Erdoğan’sız Türkiye olmaz

Mehmet Barlas....Her dönemin, her iktidarın, her başbakan veya liderin onların dönemlerindeki ŞAKŞAKÇISI dır...

İyi de sadece Mehmet Barlas mı...? İşte cahillikte tavan yapanların da düşünceleri aynı...

Demiş ki " Tayyip Erdoğan'sız Türkiye olmaz "....Bence haklı...Çünkü toplumun aynası olduğunu defalarca gösterdi...Daha doğrusu toplumun en az %50 sinin aynası olduğunu gösterdi..

Yani RTE ye bakıp toplumu, topluma bakıp RTE'yi görebiliriz...
4 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.12.2021, 01:44   #3
ReaL
Deniz Sevengillerden

@Ben kimim
Yazıyı yapıştırıp tek kelime etmemişsin. Bu gibilerin yüzlerini görmemek için haber bile izlemiyorum. Burada da mı karşımıza çıkacak.

Yazıyı görür görmez silerdim de, kötü niyetli olmadığını biliyorum
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.12.2021, 22:10   #4
Ben kimim
Yasaklı Üye

İyi düşünürler, iyi dinleyicilerdir. Başkalarının söyleyeceklerine karşı ilgilidirler ve onları, doğru anladıklarından emin olmak için dikkatle dinlerler. Başkalarının da onların problem çözmelerine ve kararlar almalarına yardımcı olacak fikirleri olabileceğinin farkında olarak, herkesi sonuna kadar dinleyene kadar, fikirlerini hazır tutarlar.
2 Üyemiz Ben kimim'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
erdoğan’sız, olmaz, tayyip, türkiye

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler