Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Astroloji | Mitoloji

Astroloji | Mitoloji Burçlar, fallar ve rüya tabirleri

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 16.08.2013, 23:46   #1
KararsızHatun
«3 ѕιуαнıмα вєуαz σℓ «3

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Smile Reenkarnasyon Testi

Ressam: William Adolphe Bouguereau - Resim Adı: Cennete Getirilen Ruh

Geçmişte ve Gelecekteki hayatınızda kimdiniz? Benim ilgimi çekti bu fal sizlerle paylaşmak istedim. Fala inanma falsız da kalma demişler, maksat eğlence olsun.

* * *

Ben;

Geçmişte; Önceki yaşamında kadın olarak 1859 yılında Bolivya ülkesinde doğmuştun. Hayatını geleceği araştırmak amacıyla dansçı ya da doktor olarak geçirdin. Romantik, ince düşünceli ve sanatçı bir kişiliğe sahiptin ve 22 yıl yaşayarak 1881 yılında, şimdiki yaşamında amacını gerçekleştirmek üzere hayatını kaybettin.

Gelecekte; Sonraki yaşamında kadın olarak 2160 yılında şimdiki Saraybosna ülkesinde doğacaksın. Hayatını gerçek sevgiyi bulmak ve insanoğluna iyiliğin güzelliğini anlatmak amacıyla doktor ya da öğretmen olarak geçireceksin. Romantik, ince düşünceli ve sanatçı bir kişiliğe sahip olacak ve 51 yıl yaşayarak 2211 yılında, yeni bir amaç için tekrar doğmak üzere hayatını kaybedeceksin.

Reenkarnasyon Nedir?- Tıklayınız

Robin Sharma
12 Üyemiz KararsızHatun'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 16.08.2013, 23:53   #2
Mine-L Aşk
Üye

Standart Cevap: Reenkarnasyon Testi

Sevgili x,

Önceki yaşamında erkek olarak 1501 yılında Karayipler ülkesinde doğmuştun. Hayatını önceki yaşamınızda yaptığınız tüm hataları telafi etmek amacıyla korsan, denizci ya da kaptan olarak geçirdin. Inancı yüksek ve güvenilir bir kişiliğe sahiptin ve 21 yıl yaşayarak 1522 yılında, şimdiki yaşamında amacını gerçekleştirmek üzere hayatını kaybettin.

Sevgili x,

Sonraki yaşamında kadın olarak 2134 yılında şimdiki İtalya ülkesinde doğacaksın. Hayatını antik çağdaki bazı sırları araştırmak ve ortaya çıkarmak amacıyla şarkıcı ya da dansçı olarak geçireceksin. Inancı yüksek ve güvenilir bir kişiliğe sahip olacak ve 23 yıl yaşayarak 2157 yılında, yeni bir amaç için tekrar doğmak üzere hayatını kaybedeceksin.

Şimdi ne olarak dünyaya geldin diye hiç sorma .p 22 yıl önce bi kadın olarak dünyaya geldin hala bir baltaya sap olmakla uğraşmaktasın .p
Eski 17.08.2013, 00:01   #3
CadII
Hotantu Kabilesinden

Geçmişte;

Önceki yaşamında kadın olarak 1877 yılında İtalya ülkesinde doğmuştun. Hayatını geleceği araştırmak amacıyla ünlü bir opera sanatçısı olarak geçirdin. Savaşçı bir kişiliğe sahiptin ve 79 yıl yaşayarak 1956 yılında, şimdiki yaşamında amacını gerçekleştirmek üzere hayatını kaybettin. (Bunu sevdim )

Gelecekte;

Sonraki yaşamında erkek olarak 2375 yılında şimdiki Nepal ülkesinde doğacaksın. Hayatını hastalara yardım etmek ve şifa aramak amacıyla rehber ya da turizmci olarak geçireceksin. Savaşçı bir kişiliğe sahip olacak ve 22 yıl yaşayarak 2397 yılında, yeni bir amaç için tekrar doğmak üzere hayatını kaybedeceksin (Ölmek için çok erken bir yaş değil mi yaa )

H.
10 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 17.08.2013, 00:01   #4
ReaL
Deniz Sevengillerden

Heyoooo, sonraki yaşamımda kadın oluyormuşum.. Yaktım erkeklerin çırasını, yaktımmm.
* * *
Gelecek: Sonraki yaşamında kadın olarak 2147 yılında şimdiki Çek Cumhuriyeti ülkesinde doğacaksın. Hayatını çevrenizdekilere faydalı olmak amacıyla ünlü bir müzisyen olarak geçireceksin. çekingen, duygusal, kırılgan ve insanlara yardım etmeyi seven bir kişiliğe sahip olacak ve 64 yıl yaşayarak 2211 yılında, yeni bir amaç için tekrar doğmak üzere hayatını kaybedeceksin.

* * *

Geçmiş: Önceki yaşamında erkek olarak 1358 yılında Belçika ülkesinde doğmuştun. Hayatını önceki yaşamınızda yaptığınız tüm hataları telafi etmek amacıyla gemici ya da asker olarak geçirdin. çekingen, duygusal, kırılgan ve insanlara yardım etmeyi seven bir kişiliğe sahiptin ve 90 yıl yaşayarak 1448 yılında, şimdiki yaşamında amacını gerçekleştirmek üzere hayatını kaybettin.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
12 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 17.08.2013, 00:23   #5
Basakca
Müdavim

Arada bir kamyoncu ruhumun depreşmesinden biliyordum zaten önceki yaşamımda erkek olduğumu.

Önceki yaşamında erkek olarak 1749 yılında İngiltere ülkesinde doğmuştun. Hayatını duygularını ifade edebilmeyi öğrenmek ve amacıyla doktor ya da savaşçı olarak geçirdin. Az konuşan ama çok düşünen,herkesin sözlerine önem verdiği bir kişiliğe sahiptin ve 46 yıl yaşayarak 1795 yılında, şimdiki yaşamında amacını gerçekleştirmek üzere hayatını kaybettin.

Sonraki yaşamında kadın olarak 2100 yılında şimdiki Hindistan ülkesinde doğacaksın. Hayatını insanı doğasını araştırmak amacıyla uçuş uzmanı olarak geçireceksin. Güvenilir, sadakatli ve iyi niyetli bir kişiliğe sahip olacak ve 28 yıl yaşayarak 2128 yılında, yeni bir amaç için tekrar doğmak üzere hayatını kaybedeceksin.

Şimdi ki yaşamımda da uzmanım gelecek yaşamımda keşke uzman olmasaymışım. Akıllı olup milletin kahrını çekeceğime deli olup millet beni çekseymiş daha iyi olmazmıydı.

Anacım rahat yok bana yokkkkk... Ne öncekinde ne de sonrakinde.... Bana ne oynamıyorum. Verin misketlerimi.

Hem bu fal şeysinin milletin canına kastı mı var yoksa bana mı öyle geldi. 20 li küsürlere geldimi gönderiyor dört kollu ile.

Bir Real'e torpil geçmiş. Artık ne yaptıysa teste

9 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 17.08.2013, 00:34   #6
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Önceki yaşamında erkek olarak 1678 yılında Bulgaristan ülkesinde doğmuştun. Hayatını geçmişi araştırmak amacıyla gemici, marangoz ya da ahçı olarak geçirdin. Acımasız ve ani kararlar veren ama çok güçlü bir kişiliğe sahiptin ve 35 yıl yaşayarak 1713 yılında, şimdiki yaşamında amacını gerçekleştirmek üzere hayatını kaybettin.

Sonraki yaşamında erkek olarak 2156 yılında şimdiki Moğolistan ülkesinde doğacaksın. Hayatını antik çağdaki bazı sırları araştırmak ve ortaya çıkarmak amacıyla çiftçi ya da dağcı olarak geçireceksin. Acımasız ve ani kararlar veren ama çok güçlü bir kişiliğe sahip olacak ve 46 yıl yaşayarak 2202 yılında, yeni bir amaç için tekrar doğmak üzere hayatını kaybedeceksin.

Ne kadersizmişim ya öncesinde sonrasında erkek ol tut bu devirde kadın ol sevmedim
Eğlenceliymiş valla iyi sallamışlar Teşekkürler paylaşıma beni gece gece güldürdü bu gelmiş geçmiş hallerim
Eski 17.08.2013, 03:59   #7
Insanlikarayan
Müdavim

Önceki yaşamında erkek olarak 1847 yılında Filipinler ülkesinde doğmuştun. Hayatını çevrenizdekilere faydalı olmak amacıyla gemici ya da çiftçi olarak geçirdin. Kinci ve sert bir kişiliğe sahiptin ve 22 yıl yaşayarak 1869 yılında, şimdiki yaşamında amacını gerçekleştirmek üzere hayatını kaybettin.

Sonraki yaşamında erkek olarak 2334 yılında şimdiki Filipinler ülkesinde doğacaksın. Hayatını rüyaları yorumlayıp, insanlara yol göstermek amacıyla sanal tatil merkezi müdürü olarak geçireceksin. Yeniliğe açık, sürekli kendini geliştiren ve daima başarıyı hedefleyen bir kişiliğe sahip olacak ve 48 yıl yaşayarak 2382 yılında, yeni bir amaç için tekrar doğmak üzere hayatını kaybedeceksin.

Himm, o zaman Filipinler beni büyüledimi ney?.

Insallah, O zamanlar AKP diye bir Problem oralarda olmaz.

Su duruma bir takildimda, acaba onun icinmi anca 9 Sene Türkiyede yasayip, yeniden oradan kactim.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
10 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 17.08.2013, 09:09   #8
Türkü
...> Ata'm İzindeyiz <...

Gelecekte ;Sonraki yaşamında kadın olarak 2179 yılında şimdiki Namibya ülkesinde doğacaksın. Hayatını iyi bir aile kurmak ve topluma örnek olmak amacıyla dinazor klonlama mühendisi olarak geçireceksin. Biraz tembel olsa da istediği zaman herşeyi yapabilen bir kişiliğe sahip olacak ve 88 yıl yaşayarak 2267 yılında, yeni bir amaç için tekrar doğmak üzere hayatını kaybedeceksin.

Geçmişte ; Önceki yaşamında erkek olarak 1847 yılında Filipinler ülkesinde doğmuştun. Hayatını edebiyata katkıda bulunmak ve yazı yazmak amacıyla gemici ya da çiftçi olarak geçirdin. Biraz tembel olsa da istediği zaman herşeyi yapabilen bir kişiliğe sahiptin ve 63 yıl yaşayarak 1910 yılında, şimdiki yaşamında amacını gerçekleştirmek üzere hayatını kaybettin.

Gelmişte-geçmişte hep bana tembel diyor sevmedim ben bu falcıyı
Eski 17.08.2013, 09:31   #9
MyStery
Gerçek Üye

Geçmişte

Önceki yaşamında erkek olarak 1738 yılında Ukrayna ülkesinde doğmuştun. Hayatını dünya barışına katkıda bulunmak ve toplumu bilinçlendirmek amacıyla asker ya da doktor olarak geçirdin. Hayvan dostu, doğaya düşkün ve sakin bir kişiliğe sahiptin ve 57 yıl yaşayarak 1795 yılında, şimdiki yaşamında amacını gerçekleştirmek üzere hayatını kaybettin.

Gelecekteki

Sonraki yaşamında kadın olarak 2101 yılında şimdiki Portekiz ülkesinde doğacaksın. Hayatını insanı doğasını araştırmak amacıyla dansçı olarak geçireceksin. Hayvan dostu, doğaya düşkün ve sakin bir kişiliğe sahip olacak ve 20 yıl yaşayarak 2121 yılında, yeni bir amaç için tekrar doğmak üzere hayatını kaybedeceksin.

Hayvan dostu, doğaya düşkün ve sakin bir kişiliğe sahiptin ikisinde de aynı

teşekkürler
Eski 17.08.2013, 14:41   #10
Efruz
Dost Nâzım

Geçmişte

Önceki yaşamında kadın olarak 1840 yılında Portekiz ülkesinde doğmuştun. Hayatını su ile ilgilenmek ve suyun faydalarını araştırmak amacıyla ahçı, şarkıcı ya da dansçı olarak geçirdin. çok yaratıcı ve etkileyici bir kişiliğe sahiptin ve 20 yıl yaşayarak 1860 yılında, şimdiki yaşamında amacını gerçekleştirmek üzere hayatını kaybettin.

Gelecekte

Sonraki yaşamında erkek olarak 2506 yılında şimdiki Kanada ülkesinde doğacaksın. Hayatını sonraki nesiller için kalıcı izler bırakmak amacıyla yaz olimpiyatları organizatörü olarak geçireceksin. çok yaratıcı ve etkileyici bir kişiliğe sahip olacak ve 64 yıl yaşayarak 2570 yılında, yeni bir amaç için tekrar doğmak üzere hayatını kaybedeceksin.

Erkek olmak istemiyorum ben Öyle şey mi olur

Sakın sen kuş vurma yavrum,
En engin bir kardeşlikte uçar kuşlar gökyüzünde.
Tüfekle oynama yavrum,
Şakacığı bile çirkin bir canlıyı öldürmenin.

5 Üyemiz Efruz'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
hayatını, olarak, reenkarnasyon, testi, yaşamında, yılında

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)