Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Geyiğin Hası

Geyiğin Hası Ciddiyetten mi sıkıldık? İşte rahatlayacağımız yer.

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 31.12.2017, 19:32   #1
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Hayattaki Yolunuzu Size Söyleyecek Olan Kapı Testi

Hangi Kapıdan Girmek İsterdiniz?
Hayattaki Yolunuzu Size Söyleyecek Olan Kapı Testi

1 Numaralı Kapı
Sizin yolunuz özgürlükçü ve size özgüdür. Diğer insanların kısıtlamalarından ve yaftalamalarından hoşlanmıyorsunuz. Ne yaparsanız yapın, kendinize özgü kişiliğinizi ve farkınızı gösteriyorsunuz. Bu uğurda yalnız vakit geçirmekten de geri durmuyorsunuz. Ayrıca aceleci değilsiniz ve varılacak yerden çok yolda öğrenilen şeylerin kıymetli olduğunu düşünüyorsunuz.

2 Numaralı Kapı
Eğer bu kapıyı seçtiyseniz, siz yalnız bir yolcusunuz. İçgörüsü yüksek, dünya hakkında düşünen, okuyan ve gözlemleyen birisiniz. Kendi düşüncelerinizle gerçeğe ulaşmanın en doğru yol olduğunu düşünüyorsunuz. Ayrıca gereksiz arkadaşlıklardansa, yalnız kalmak size daha mantıklı geliyor. Bu yüzden tek kişinin ancak yürüyebileceği bu orman patikasını seçtiniz. Ancak yakınlık kurduğunuz kişilere karşı da oldukça sevgi dolu ve sadık olduğunuzda yadsınamaz bir gerçek.

3 Numaralı Kapı
Sizin hayat yolunuz oldukça renkli ancak bir o kadar da çetin. Sonbaharın güzellikleri arasında bir manzara açılan bu kapıyı seçmeniz, hayatın tek bir yönden ibaret olmadığının farkında olduğunuzu ve bazı insanların kaçtığı hayat gerçeklerini göğüslediğinizi gösterir. Her kötü olayın iyi bir sonuca varacağına olan inancınız sizi güçlü kılan yegane özelliğinizdir. Bu kapıyı seçenler genellikle hayatlarında belli başlı zorluklar yaşamış kimselerdir.

4 Numaralı Kapı
Gece karanlığında boş bir sokağa açılan bu kapıyı seçmeniz, bilinmeyenden, ıssız olandan ve keşfedilmemiş şeylerden zevk alan araştırmacı ve kendini geliştirmeye hevesli bir ruh olduğunuzu işaret etmektedir. Gittiğiniz yolun kesin bir sonucu olmasa dahi, bu yolda öğrenip kendinize katacaklarınızın sevinci sizi mutlu eder ve bu sebeple hayata karşı güçlü bir yapıya sahipsiniz. İşte tam da bu sebeple listede yer alan tek gece manzarasını seçtiniz.

5 Numaralı Kapı
Temiz ve huzurlu gözüken bu yolu seçmeniz, hayatta bazı sebeplerden ötürü çok mücadeleler verdiğinizi, sizi üzen kişiler ya da olaylar yüzünden artık huzurlu bir gelecek dilediğinizi işaret eder. Geçmişte anlaşılmaz, ikiyüzlü, içten pazarlıklı ve benmerkezci kimselerin karmaşık iç dünyalarından çok çektiğiniz için dingin ve rahatlatıcı bir yolun özlemi içerisindesiniz ve hayatınızı artık buna göre şekillendirmeyi diliyorsunuz.

6 Numaralı Kapı
Karlı ve yalnız bir manzaraya açılan bu kapıyı seçmeniz, yalnız vakit geçirmeye ve kafa dinlemeye olan ihtiyacınızı su yüzüne çıkarmaktadır. Tüm teknolojiden ve iletişim araçlarından uzakta tek başınıza bir fincan kahve veya çay eşliğinde vakit geçirmek gibi sakinleştici aktiviler size çok çekici gelebilir. Bunun sebebi insanlardan hoşlanmamanız yada nefret etmeniz değil, tüm seslerden uzak sadece kendinizle baş başa vakit geçirmeye ihtiyaç duyuyor olmanızdır.

10 Üyemiz NaNaNe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.12.2017, 19:48   #2
Redwine
"Her Şey Güzel Oldu"

Standart Cevap: Hayattaki Yolunuzu Size Söyleyecek Olan Kapı Testi

İnanlacak gibi değil...
Seçtiğim kapı içimden geçenleri söyledi...

Teşekkürler Nanane...

Eski 02.02.2018, 23:13   #3
Sevda
Dönersen Islık Çal..

1 numaralı kapıyı seçmiştim. Doğru valla testin benim için söyledikleri.

Teşekkürler Nanane.
5 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 02.02.2018, 23:14   #4
Gılgameş
Üye

2 numerolu kapı, ben tam ben.
Eski 02.02.2018, 23:24   #5
Rosebud
Müdavim

2 no’lu kapı...
Virgülüne kadar beni anlatıyor. 🤭

TEARS AND SOUVENIRS

5 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 15.12.2018, 02:20   #6
Sting
Tam Üye

5. kapı.

Ohh mis.

ya zarı bir kere salla ya da dibe vur...

3 Üyemiz Sting'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 15.12.2018, 09:15   #7
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Bütün kapıları seçtim hepsi beni anlatıyor.

Bu tip testlerin ortak özelliği neyi seçerseniz seçin kötü bir şeye denk gelmiyorsunuz ve seçtiğinizle mutlu oluyorsunuz.

Ne kadar lanet, nemrut ve negatif bir herifte olsam seçtiğim her kapıda tam aksi var ve mutluyum.

2 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
hayattaki, kapı, olan, size, söyleyecek, testi, yolunuzu

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler