Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Hakkında > Hoş Geldiniz | Esen Kalınız

Hoş Geldiniz | Esen Kalınız Hoş geldin, beş gittin...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 30.07.2013, 23:19   #131
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: HoşbulduMMM Banemin...

Abi hoşgeldin...

Zaman zaman yaramazlıklarımızı yapıyoruz ama.. siz büyüğümüzsünüz nede olsa^^
Eski 30.07.2013, 23:19   #132
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Ben çok yeniyim ve çaylak sayılırım. Hem Murat beyin hemde Ersan beyin telefonda seslerini duyma şansına eriştim. Ayrıca bana gösterdikleri ilgiden dolayı kendilerine teşekkür eder, sağlıklı mutlu nice dört yıllarda aramızda olmalarını dilerim.
Eski 30.07.2013, 23:32   #133
ReaL
Deniz Sevengillerden

Hasat emin ol en yumuşak benim.

Gerçi tüm yönetici arkadaşlarımız pamuk gibidir... Hepsinin de ağzı iyi laf yapar, hele hele bayanlardan korkun derim, ben bile korkuyorum, yalan yok..

Banemin her türlü resim çerçeve vs işlerinde yardımcı olur..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
10 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.07.2013, 23:33   #134
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Ekin teşekkür ederim hem hoş geldinine hem de araya sıkıştırdığın aşırı abartılı iltifatına.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
Daha önce hiçbir forumda kendimden önce gelene hoşgeldin demediydim ilginç bir deneyim oldu

Baktım banemin FG ile nikah tazeliyor katılmamak olmazdı.

Bu arada bu kadar acemilikten ustalığa terfi etmişsin bi elimizden tutarsın artık.Konu nasıl açılır ? resim nasıl yüklenir ? hangi konu hangi başlığa açılır?yanlış açılırsa nolur? Realin şiddetinden kaçmak için hangi yöneticiye sığınılır? en eli maşalı yönetici kimdir? terfi için ne yapmak gerekir? vs vs vs...
İlk deneyimin hayırlara vesile olsun Hasat.

Şimdi uzat elini tutacağım. Sen ekleyeceğin resmi bul, bulamazsan uğraşma tarif et, yöneticiler eklerler sorun yok. herhangi bir başlıkta aç konunu gönül rahatlığıyla bizlerin işi ne taşırız. Yanlış açana bişey olmadı bugüne kadar. 1-2 uyarı, iki kulak çekme, sürdürürse hatayı tek ayak üzerinde yarım saat bekleme, daha da olmadı Real' e havale ediyoruz.

Elinde maşa olan yöneticiye daha hiç rastlamadım bu forumda. Bizim geleneksel aletimiz Sopadır. Bu konuda bir sorun varsa alayım.

Terfi için yapman gereken, terfi için uğraşmamaktır. Ben ortalığa yazıp çizerken rengim değişmiş en son farkeden olmuştum. İşi oluruna bak.

Bu cevaplardan sonra hala sığınacak mülayim bir yönetici arıyorsan daha da bişey demem sana.

Serseri alıştırdın serseriliğine sorun yok. Hoş buldum...

Mustafa abi, öyle bir ortam yaratılmış ki burada kurucusundan üyesine kadar, belli bir süre girmeyen veya giremeyen üyeler hemen göze batıyor, merak ediliyor, yoklukları hissediliyor. Biz de elimizden geldiğince ulaşmaya çalışıp iyi haberlerini almaya çalışıyoruz. Ne mutlu bize ki 2 gün görmeyince yokluğunu hissettiğimiz insanlar tanıdık burada.

Teşekkür ederim güzel dileklerin için...

13 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.07.2013, 07:48   #135
Dilaver
Müdavim

Hasat Banemin'den yardım istiyor, İlk günlerimi hatırladım da ..

- Ağabey bu konuyu açayım mı?
- Dur ben ilgili arkadaşa söyleyim baksın.

-Ağabey bunu nasıl yapayım?
-Dur ben şimdi birini göndercem sana..

-Ağabey yeni bir üye var, alangirli yazıyor.. ??
-Boşver bizimkiler görür gerekeni yaparlar..

-Ağabey müsait misin?
-Biraz meşgulüm Dilaver maç izliyorum,

-Ağabe.............
- sonra Dilaver, sonraaa...

Hey gidi günleer heeyyyy

Forumun en yardımseveridir Murat abi, hemen birini bulur yardım için

Neyse.. Murat abi, kader de hoşgeldin demekte varmış sana

Du ben birine bakayım, benim yerime hoşgeldin desin

Abi; ben iyi ki ForumGerçek'e üye olmuşum. Seni, senin gibi bir çok güzel insanı tanıma fırsatım oldu..

Mangal sözümü unutmadım, Kartal abime ve sana bir masa sözüm var aklımda..

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
11 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.07.2013, 08:34   #136
Hasat
Uzman Üye

Şimdi açıklamaları okuyunca Baneminin olur olur gider takma kafana felsefesiyle ilerlediğini anlamış olduk

Dilaverin anılarınada bakıncada baneminin bana ne kadar yardımcı olacağı konusunda tamamen emin oldum (Yardımcı olacak birini bulma konusunda )
10 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.07.2013, 10:21   #137
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Hasat sen bakma bu Dilaver kişisine, azıcık kedi cinsi var bunda. Nankörün önde gideni olur kendisi. Besle, büyüt, bu boya getir sonra gözünü oysun işte.

Az emeğim yoktur üzerinde. kafamda saç bırakmadı bir şey anlatacağım diye. yine de her seferinde sevgi ve şefkatle yaklaştım kendisine. Eee! unutuluyor tabi.

Unutmayacağını biliyorum aynı benimde unutmayacağım gibi. Düşüreceğim yolumu yanına, merak etme.

8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.07.2013, 13:12   #138
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Senin foruma gelisin daha dün gibi gözümün önünde. Hey gidi günler hey...

Kisacik pantalonun, ayaginda burnunun ucu kalkmis cakma mike ayakkabilarinla pek de bir mahzun bakiyordun ortama alismis olan FG üyelerine. Önceleri icimi burktu senin o cekingen tavrin, belliydi gurbet ellerde pek bir vatan hasreti ile dolu oldugun. Oynadigimiz oyunlar icine zorla sokmaya calistim seni, hele o mendil kapmaca oyununda karsinda duran bayan üyelere kibarligindan habire mendili kaptirisin yokmuydu, dedim Allahim bu kadar mi kibar olunur... (!)

Sonralari yavas yavas alismaya basladin ortama, tek tük laf yetistirmeye basladin birseyler paylasanlara. Kendi paylasimlarinla da kendini anlatmaya basladin. Güzel Türkcen ve hikaye tadindaki paylasimlarina övgüler geldikce o mahcup halinle tesekkür edislerin beni öldürüyordu, kahrediyordu, Allahim.. Allahim...

Zaman ilerledikce dilin oldu pabuc kadar. Durdurabilene ask olsun. Nerede o bir zamanin mahzun Benemini? Nereye gitsen arkandan biraktiklarini toparlayacak birileri gerekiyordu. Birak özeli, karizmadan yapilan uyarilara bile cevap verecek birseyler buluyordun... Ama hafife almaman gereken kirmizilar vardi, Gestapo gibi ortaliklarda dolasan. Ne kadar bezdirmeye calissan da, bilakis seni bezdirebilen...

Oyyyy, ben kaptirmisim kendimi neler anlatiyorum böyle, kimi anlatiyorum?

Sevgili Banemin,

iyiki Can Yücel'in pesine takilmisin, iyiki tanimisiz seni...

Daha nice 1 senelerin gecsin bu güzel ortamda ve güzel insanlar arasinda. Bizi güzel yazilarinin icinde kah Istanbul'da, kah hayal dünyanda gezdirmen hic bitmesin.

Hosgeldin...

Ahh, ahhh ne özlüyorum o günleri. En azından kafasına kafasına vurabiliyordum, şimdi ise çenesi durmuyor. Bazılarının gözünü hiç açtırmamak gerek ama boşluğumuza geliyor işte

Nice 4 yıllara Murat
7 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.07.2013, 13:19   #139
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Geçen 4 yıllık sürede en az benim kadar gelişme gösterdiğin için sorun olmaması lazım.

Teşekkür ederim Lale, hep birlikte umarım.

6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.07.2013, 13:33   #140
ReaL
Deniz Sevengillerden

Dilaver yanaklarından sıkı sıkı öpüyorum.

Ama bak Banemin; yine de çözüm buluyormuş, yazdıklarını görüp de görmezlikten gelmiyormuş en azından..

Herkesin ayrı ayrı maharetleri var.. Herkesin yeri ayrı..

Hoşgeldin be Banemin..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
banemin, hoşbuldummm

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)