Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Her Konuda Kısa Bilgi ve Haberler

Her Konuda Kısa Bilgi ve Haberler Her konuda, gerekli - gereksiz kısa bilgi ve haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 22.06.2013, 03:01   #11
Lion
...Az İnsan Çok Huzur...

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Kadınlar Erkeklerde Ne Arıyor?

Ben hayatımı deneme yanılma metodlarına harcayacak değilim.
Kısacası; Bekarlık Sultanlıktır.
6 Üyemiz Lion'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.06.2013, 20:18   #12
Hasat
Uzman Üye

konun başlığı kadınlar erkeklerde ne arıyor değilmi ?
Erkekler ne aradığını yazmış hep nasıl iş bu?

Kadınlar kadınına göre değişik şeyler isterde o istediklerine sahip adama değilde gider öküzün birine aşık olurlar
5 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.06.2013, 20:30   #13
Lion
...Az İnsan Çok Huzur...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
konun başlığı kadınlar erkeklerde ne arıyor değilmi ?
Erkekler ne aradığını yazmış hep nasıl iş bu?
Sanıyorum diğer mesaj gözünden kaçmış.
3 Üyemiz Lion'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.06.2013, 20:43   #14
Hasat
Uzman Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Lion-King Mesajı göster
Sanıyorum diğer mesaj gözünden kaçmış.

yoo gördüm demek istediğim şuydu bu forumun kadın üyeleri nerde ?
3 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.06.2013, 20:55   #15
ZeZe
Alea İacta Est

100 kadına erkeklerde ne ararsınız diye soramadık çünkü hala birincisi susmadı
Bir yerde bunu okumuştum çok gülmüştüm. Kadınlar çok detaycıdır, ayrıntıcıdır. O yüzden asla istatistik olarak net bir sonuç çıkamaz bence

Hükümetlerin icraatı olumsuz olupta millet itiraz etmez ve düşürmezse, bütün kusur ve kabahatlere katılmış demektir.

Gerçekten şunun bunun oyuncağı olabilen milletler, haklarını algılamamışlar demektir. Ve böyle bir millet, denetim altında bulundurulmaya layık olur..
Mustafa Kemal ATATÜRK

Benim dinim adalet, hak, vicdan.
Buna göre yaşayanlarla aynı dindeniz.
Kendinize ne derseniz deyin, kim olursanız olun.
Genç evli çifti üç ay kira ödemedi diye
sokağa attıran hacı ile cennette olmaktansa,
kediye ağlayan ateistle cehennemde yanmaya razıyım.

İhsan Eliaçık
3 Üyemiz ZeZe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.06.2013, 21:02   #16
Efruz
Dost Nâzım

Ellerden sonra bir de arkadan süzen tek ben varım harelde
Sapık gibi hissettim kendimi

Sakın sen kuş vurma yavrum,
En engin bir kardeşlikte uçar kuşlar gökyüzünde.
Tüfekle oynama yavrum,
Şakacığı bile çirkin bir canlıyı öldürmenin.

4 Üyemiz Efruz'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.06.2013, 21:07   #17
Perizad.
Üye

Fiziksel olarak baktığım ilk üç şey.
1-Eller.
2-Burun.
3-Saat.

Alıntı:
Katılımcıların yüzde 69'u ukala olmayan, ancak kendinden emin bir erkek aradığını belirtiyor.
Katılımcıların yüzde 69unu kınıyorum.Azıcık ukalalıktan kimseye bir zarar gelmez. Ota çiceğe espri yapmadan komik olan erkekler azıcık edebiyattan anlayan beyinler favorim tabiki.

..
.
sevgili arkadaşım
şimdi ben burdayım ya
olmayabilirim az sonra
her şeyi yüzüstü bırakabilirim
bırakabilir miyim dersin
2 Üyemiz Perizad.'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 01.07.2013, 02:30   #18
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster

Kadınlar erkeklerde ne arıyor?

Son yapılan bir anket kadınları etkilemek için uygulanan klişeleşmiş bazı yöntemlerin istenen sonucu doğurmadığını ortaya koyuyor. Peki, kadınlar ilk buluşmada nelere dikkat ediyor?

Çöpçatanlık sitesi Secret'in yaptığı bir ankete göre, kadınlar konu dış görünüş olduğunda erkeklerin ilk olarak ellerine bakıyor. Bin kadının katıldığı anket, kadınların üçte ikisinin ilk buluşmada erkeklerin ellerini incelediğini ortaya koydu. Katılımcıların yüzde 59'u ise erkeklerde kaslı bir vücuda önem verdiğini kaydediyor. Kadınların erkeklerin dış görünüşünde dikkat ettiği bir başka nokta ise ağız ve dudaklar.

Elbette kadınların ikinci bir buluşma için karar vermelerini sağlayan tek kriter dış görünüş değil. Kadınların dörtte üçü keyifli ve ilginç geçen bir sohbetin ikinci buluşmanın anahtarı olduğu görüşünde. Katılımcıların yüzde 69'u ukala olmayan, ancak kendinden emin bir erkek aradığını belirtiyor.

Anket sonuçlarına göre kadınların yüzde 57'si erkeklerin kendisine ilgi duyduğunu açıkça göstermesini ve kendisine kompliman yapmasını bekliyor.

Anket, içki ısmarlamak (Başarı şansı yüzde 13), giydiği kıyafetler ile etkilemek (yüzde 18) ve kariyerinden bahsederek etkilemeya çalışmak (yüzde 21) gibi klişeleşmiş bazı yöntemlerin ise çoğu zaman beklenen sonucu vermediğini ortaya koyuyor.

Kaynak

Yaa nedense, Senelerden beri görüslerim özerine, yeniden düsünmem lazim.

Senelerce hep simdiki durumlari kinamistim halbuki, böyle Evlilikler olma durumu oldugunda, Erkeklerin kendilerini Bayagi bir Hayvan Pazarina gidermis gibi, hallere girmesi.

Böyle birde Bayanin, hali ve hatirinin arka plana alinmasini hep kiniyordum.

Halbuki bunlara esitlik sagladikca, kendimi yukarda isaretledigin yerleri okuduktan sonra, (Kendimin) Hayvan pazarinda olabilecegimi hissettim.

Eh bari Vekalet verelimde, hic görüsmeden, Doktor Raporlarini sunalim bari.

Detayli bir Doktor Raporunda, Kan guruplarindan haric, Cigerlerinin hacmida gecer diye düsünebilirim.

Nede olsa, Cigerlerin bol miktarda Okzijenle doldurabilen sahis, sanki Makineli Tüfek gibi konusabilcek durumda olabilir.

Iste O zaman yandiniz yaaaaa.

Sizlere "Laf" bile kalmaz, bu seri konusmada.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 12.06.2021, 01:38   #19
OkyanusunKalbi
WoodStock

Sadece kadın erkek ilişkilerinde değil, arkadaşlarımı seçerken de müzik zevki, siyasi fikirleri benim için çok önemli.. Benim gibi entel dantel olsun, kalın gözlük çerçeveli 10 numara gözleri olsun eh bide kara kuru olsun.

OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 12.06.2021, 11:56   #20
Heliosaga
Cehennem Yolcusu

Bir aralar çok merak ediyordum da artık o işleri aştım be. Artık kadınların benden ne istedikleri umrumda bile değil. Bu ülke kadının "hayır" olan cevapların aslında "evet" olmasından "Sence kilo aldım mı?" gibi ahiret sorularıyla işlemcimi meşgul etmekten çok "bu akşam menemen mi yapsam yoksa tavuklu pilav mı?" sorusuna cevap arıyorum artık.(Menemen wins tabi soğansız olacak)^^

Kadın dediğin net olacak be "Sevişelim mi?" (Argo içeren kısmıda olabilir hemen nereye imza atıyorum diyebilirim oww yea)diyen bir kadın netliği isterim ben açık açık söyleyecek yok öyle saçma sapan şifreli mesajlar vermeyecek yani. Öbür türlü beyin.dll bulunamadı hatasıyla maalesef kapanıp saçmalıyorum şifreli mesajlar karşısında.

Ya da ne bileyim mesela kilo aldın mı sorusuna aldın evet dediğimde "o zaman hemen spor salonuna yazılayım" diyecek kabul edecek kusuru yani. Hatta destek olsun diye beraber spora gidebiliriz..(Burada parantez bir zamanlar yabancı bir sevgilim vardı topu topu 8 ay beraber yaşadım..onun spor aşkı o kadar yüksekti ki sayesinde bende sporu sevmiş kaslı bir hayvana dönüşmüştüm şimdi bakınca hayatımın en güzel 8 ayıydı çok özlüyorum onu bu akşam onun anısına iki bira alayım bari)

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
anket, arıyor, erkeklerde, kadınlar, kadınların, yüzde

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)