Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > İlginç Haberler

İlginç Haberler Sık rastlanılmayan haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 14.06.2023, 13:29   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 76 Yaşındaki Erkek, Kadını Sokak Ortasında Taciz Etti: 'giyinik olman lazım

76 yaşındaki erkek, kadını sokak ortasında taciz etti: 'Giyinik olman lazım, beni tahrik ediyorsun'

Sakarya'da 76 yaşındaki erkek, "Giyinik olman lazım, beni tahrik ediyorsun" diyerek bir kadını taciz etti. 76 yaşında olduğunu söyleyen erkeğin, kadını kıyafet üzerinden skandal ifadelerle hedef alması sosyal medyada da büyük tepki çekti.

Sakarya’da 76 yaşında olduğunu söyleyen bir erkek, bir kadını kıyafetini bahane ederek taciz etti.

VİDEO.
https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...Slider%20Haber

Halk54 adlı sitenin yayımladığı görüntülere göre erkek, "Giyinik olman lazım, ben 76 yaşındayım. Beni tahrik ediyorsun" dedi. Çevredeki yurttaşlar şahsı uzaklaştırırken, kadın ise "Senin adam olman gerekiyor, terbiyesiz" diyerek karşılık verdi.

O anları görüntüleyen gazeteci ise adamın yanına giderek "Ne oldu, ne dedi hanımefendi size" diye soru sordu.

"İNSANLARI TAHRİK EDİYORLAR"

Şahıs ise "Ben 76 yaşındayım, insanları tahrik ediyorlar. Bu hale geldik ya... Anadan üryan dolaşıyorlar. 'Kızım, böyle dolaşma' dedim. Sadece bu kadar. Başka bir şey yok. Ben niye karışayım, insanız ya" dedi.

DEPREME BAĞLADI!

Konuşmasını sürdüren şahıs, "Allah-u Teala sadece kıskanmayan domuzu yarattı. 18 bin alemin içinde ben aptal değilim ya. 99 depremi oldu, öbür tarafta 45 bin kişi öldü. 45 milyon kişi ölse gene değişen bir şey yok ya. Ben bunu söylüyorum, yoksa beni ilgilendirmez, seni ilgilendirmez diye bir şey yok. İlgilendirir, ilgilendirmesi lazım. İnsanız çünkü" dedi.
Eski 14.06.2023, 14:10   #2
Insanlikarayan
Müdavim

Standart Cevap: 76 Yaşındaki Erkek, Kadını Sokak Ortasında Taciz Etti: 'giyinik olma

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Canan Mesajı göster
İnsanız çünkü" dedi.

Bu Noktada cok süphe var!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 14.06.2023, 20:22   #3
OkyanusunKalbi
WoodStock

Standart Cevap: 76 Yaşındaki Erkek, Kadını Sokak Ortasında Taciz Etti: 'giyinik olma

Sakarya'da en son şort diyen kızı kütüphaneden kovmuşlardı.. Sanırım böyle olayların en fazla yaşandığı şehir. Hemde sahil şeridi olmasına rağmen kadın erkek herkesin giyimine karışan halk var.. Anadolu ve doğu'da olduğunda şaşırmıyorsun ama turistik yerlerde yaşanınca halkı da zorla kapanmaya zorluyorlar.. Bu arada 76 yaşında erkekte tahrik oluyorsa... (sözüm meclisten dışarı)
Cümleyi tamamlayamadım.

2 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
erkek, etti, giyinik, kadını, lazım, olman, ortasında, sokak, taciz, yaşındaki

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)