Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Her Konuda Kısa Bilgi ve Haberler

Her Konuda Kısa Bilgi ve Haberler Her konuda, gerekli - gereksiz kısa bilgi ve haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 12.11.2012, 09:37   #11
Insanlikarayan
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 5 Şeytani İnsan Deneyi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Karagöz Mesajı göster

Sevgili Cengiz Doğan bahsettiğiniz içki Absinthe olarak bilinen içkidir. Çabuk sarhoş ettiği ve halüsinasyonlar gördürdüğü rivayet edilir. Çabuk sarhoş etmesi doğru olsa da halüsinasyon etkisi sanırım bünyeyle âlâkalı bir durum. Çünkü herkes aynı şeyi söylemiyor. Kendim içmediğim ve üzerimdeki etkisini görmediğim için de başkalarının yorumlarını örnek verebiliyorum sadece.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cengiz Doğan Mesajı göster
İçkinin ismini biliyorum da ben özellikle yazmadım. İçkiyi ilk öğrendiğimde biraz araştırmıştım. Genç arkadaşlarımdan birisi öğrenciliğinde kullanmış. Bazı arkadaşlarımız da zaman zaman kullanıyor. Ben hiç denemedim, denemeyede meraklı değilim. Ayrıca fiyatı da bir hayli yüksek ve bulunması zor bir içki. Rakı yetiyor zaten.

Himm Forum gercek ugruna kendime kiyip, bir dahaki icme zamanimda sunu secicegim.

Bende simdi meraklandim, acaba kac siseden sonra halusinasyonlar basliyacak diye..

Deneyin sonucunu bildiririm artik.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 12.11.2012, 10:49   #12
Ilgın
Gerçek Üye

Nazilerin özellikle havacılık ve Pilotaj konusunda yaptığı insanlık dışı deneyler pek gündeme gelmedi. Bilimin her kolunda şeytani planları hayata geçirmek için olağanüstü bir plan yaptılar.

Yüksek irtifada uçacak olan Pilotların nasıl bir basınca maruz kalınacağı tam olarak bilinmiyordu. O döneme kadar savaş uçakları belli bir irtifayı aşamıyordu. İngiltere'yi bombalamak için yeni geliştirilmiş uçakların kullanımına başlamadan önce deneyler yapıldı. Auswitch toplama kampı doktoru Josef Mengele, Kuzey kutbunda düşecek bir uçaktaki pilotun maruz kalacağı donma ve Yüksek basınç riski için deneylere başladı.

Alman pilotların yüksek irtifa uçuşlarında maruz kalacakları basınç ve paraşütle atlamaları sonucu nasıl etkilere maruz kalacaklarını test etmek için bazı hastalara öncelikle pilot kıyafeti giydirildi, bunun ardından paraşüt takılarak basınç odasına kapatılan hastalar iç organları patlayana kadar basınç altında tutuldu. Bir başka deneyde kuzey buz denizine düşen bir pilotun ne kadar süre yaşayabileceği test edildi. Pilot kıyafeti giydirilen hastalar buzlu su dolu havuzlara sokularak ne kadar sürede can verdikleri ölçüldü.

Dünya’yı kendi ırkının insanlarıyla doldurmak için sürdürülen acımasız deneylerin bir tanesi de insanların göz rengi ile ilgiliydi. Bu deney için Josef Mengele her sabah yaptığı Auswitch toplama kampı kontrol turunda kahverengi gözlü denekler seçmeye başladı. Amacı savunmasız deneklerin gözlerine şırınga ile sıvılar enjekte ederek göz renklerini maviye çevirebilmekti. Deneklerin hepsi korkunç acılar çekerek kör oldu, bazıları da hayatlarını kaybetti.İnsanlık dışı deneylerin en korkunçları Auswitch toplama kampının doktoru Josef Mengele tarafından yönetildi. Çocuklar ve özellikle ikizler üzerinde yaptığı canice deneyler ile tanına Mengele ilk denemesini 20 çocuğun lenf bezlerini alarak yapıyor. Bu çocuklara tüberküloz hastalığı aşılandı ve sonuçları gözlemlendi. Tüberküloz virüsü aşılanan bu çocuklardan hiç biri kurtulmadı.
Eski 14.11.2012, 01:29   #13
Zümrüd-ü Anka
Üye

Hangi din,dil,ırk artık ne kaldıysa hiç kimse bunları hak etmiyor özellikle Nazilerin yaptıklarına ne yorum yapılır bilmiyorum. Araştırma yapma fırsatım olmuştu son derece dehşet verici şeyler. Bir kere sen insansın bırak insanı hayvana bile yapılmaz bunlar ya...

Akıllı ve iyi niyetli insanlara özgü bir ada olması için neler vermezdim; öyle bir yer olsa ben bile vatansever kesilirdim

Albert Einstein

5 Üyemiz Zümrüd-ü Anka'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 14.11.2012, 01:32   #14
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zümrüd-ü Anka Mesajı göster
Hangi din,dil,ırk artık ne kaldıysa hiç kimse bunları hak etmiyor özellikle Nazilerin yaptıklarına ne yorum yapılır bilmiyorum. Araştırma yapma fırsatım olmuştu son derece dehşet verici şeyler. Bir kere sen insansın bırak insanı hayvana bile yapılmaz bunlar ya...

Nazilerin yaptigi tarihe gecti, Nazilerden ögrendiklerini halen yapana ne dersin?.

Türkiyede
yasamasa bile!.
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 14.11.2012, 02:29   #15
Zümrüd-ü Anka
Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Nazilerin yaptigi tarihe gecti, Nazilerden ögrendiklerini halen yapana ne dersin?.
Valla olaya kim, kime yapıyor diye bakmıyorum. Ben buna insanlık olarak bakıyorum. Yapılanlar insanlıkla bağdaştırılamaz. Kim olursa olsun. Benim söylemek istediklerimi bu şarkı yeterince anlatıyor...

Akıllı ve iyi niyetli insanlara özgü bir ada olması için neler vermezdim; öyle bir yer olsa ben bile vatansever kesilirdim

Albert Einstein

3 Üyemiz Zümrüd-ü Anka'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 14.11.2012, 02:52   #16
Insanlikarayan
Müdavim

Müzik eski ve güzel, güzel ama, Tarihi unuttugumuz sürece hep ayni hatalari yapmaya mecburuz.

Normal bir insan, hatasindan ögrenir.

Aptali her zaman ayni hatayi yapar.

Birde akillilari vardir, bunlar baskalarin hatasindan ögrenip, ayni hatayi yapmazlar.

Simdi üc cesitli renklerde bayrak alip, dünya haritasinda, insanlari ayirabilirsin.

Burada 192 devletten 172´sini tarihte sömüren devlet var, bosu bosuna yapamadilar bunu.

Türkiyede
yasamasa bile!.
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.02.2013, 00:51   #17
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

İnsanlık tarihinde canilik hep varolmuş, varolmaya da devam edecek maalesef.

Kimi zevk için, kimi de yine sözde insanlık için bu deneyleri yapmaya devam edecektir.
4 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.01.2021, 21:26   #18
OkyanusunKalbi
WoodStock

İnsanlar bu ruh hastalarıyla hâlâ daha mücadele ediyor. Salgın diye ortaya atılan da deneyin parçası belki de..Şeytana bile pabucu ters giydirirler.
2 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
insan, mkultra, sovyetler, unit 731, zehir laboratuvarı, zimbardo deneyi

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)