Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 03.03.2023, 16:22   #11
Insanlikarayan
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Altılı Masa ortak aday konusunda anlaştı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
bana göre iyi parti derhal o masadan çekilmeli ya da uzaklaştırılmalı faşist geçmişi ile baş başa kalmamalı,

Ne diyeyim, Amerikan Filosuna tapanlardan ayrildiginda, tarihimizden tanidigim Kara Fatma olarak algilamaya bile baslamistim!.

6´li Masada Patlak verileceginden hic bir zaman Süphem yoktu!.

Bunun ama ilk Kahpeligi Iyi Partiden gelecegini düsünmemistim!.

20 Senenin ardindan, Milletimize ve Cumhuriyetimize edinilen Ihanette, Millet Yakinlarini Kizanlarini Enkaz altindan Kaldirmakla mesgulken, Iyi Partinin Gercek Yüzünü göstermis olmasi, Tüm Zihniyetini Bütün Ciplaginla ortaya koymus bulundu!.

Türkiyenin böyle Masaya Ortaklarina Ihtiyaci yok!.

Altili Masa Bir Ihanete böylelikle ugramis olsada, 81´li Masa olmaya yolu acilmis, önümüzdeki Secimlerde böylelikle Millet daha acik olarak gercekleri görmüs olacak!.

Iyi Parti Böylelikle Kendi Gemisini AKP/MHP´den önce Batirmaya karar vermis bulundu!.

Fasist bir yoldan ayrildigi icin, CHP´nin elini uzatip, IYI Partiyi Kurtarma amaclarini yazik etti!.

Hadi 81´li Masa Ileri!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.03.2023, 19:58   #12
OkyanusunKalbi
WoodStock

Meral Akşener, 'tek' ve 'tam yetkili cumhurbaşkanı yardımcısı' olarak görev almak istediği için masadan ayrılmış. Kemal Kılıçdaroğlu'na istediğini yaptıramayınca, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a çağrıda bulunuyor.

Yaptığı sadece cumhur ittifakına yarıyor. Halkın gözünde, ''daha kendi aralarında anlaşamıyorlar, ülkeyi nasıl yönetecekler'' gibi hayal kırıklıklarına sebep oluyor.

3 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.03.2023, 21:07   #13
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Önce masada herkes eşit dedi. Eşit dediğin masadaki 5 parti genel başkanı Kılıçdaroğlu diyor ve sen tek başına başka isimler gündeme getiriyorsun ve sonra da "dayatma" diyorsun ve buna ben de muayyen bölgemle gülüyorum.

İmamoğlu ve Mansuru göreve çağırıyor bir de. Peki ikisi birden tamam hazırız derse ne yapacaksın delikanlı! abla? Çöp mü çektireceksin ve kısa çekene sen git belediyede devam et mi diyeceksin?

@Rosebud sen "ajan" dedikçe ben monitör karşısında Rosebud komplo teorisi üretiyor diyordum, haklı çıktın "eyvallah".

4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.03.2023, 21:15   #14
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Hee! bir de bu saate kadar İmamoğlu ve Yavaştan hala ses soluk çıkmadı.

Bakalım nasıl bir duruş sergileyecekler? Yedikleri kap temiz mi kalacak çok merak ediyorum.

3 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.03.2023, 01:50   #15
Rosebud
Müdavim

Öncelikle kendimi de eleştirmek istiyorum; hani Meral için kendini de mahvettin ülkeyi de demiştim ya, evet kendisini mahvetti ama ülkeyi mahvedemedi matematik ortada, bilâkis Kılıçdaroğlu'nun elini rahatlattı, Merdan Yanardağ güzel bir tesbitte bulunmuştu: Kopmalar her zaman kötü sonuç doğurmaz.

Ne tesadüftür ki AKP'nin en sıkıştığı anda MHP stepne olmuştu, bu kez AKP ve MHP birlikte sıkıştılar yeni bir stepne doğdu, fakat işin enteresan tarafı her zamankinden daha umutluyum, Meral'in seçmen kitlesinin profili ortada büyük çoğunluğu daha eğitimli, şehirli biraz milliyetçi hassasiyetli ve en az da % 3'ü CHP'li olan bir kitlesi var ve bu kitleyi nereye giderse gitsin ne yaparsa yapsın bir blok halinde istediği yere çekemez en iyimser tahminle zaten %13' ü geçmeyen oyunun en az yarısını kaybedecek, meşhur AKP fanatiği Mehmet Metiner bile önceki gün Akşener masadan ayrılır mı diye sorulduğunda bunun altından kalkamaz demişti.

Velhasıl Meral Akşener hırslı biri ve hırsı aklını aşmış durumda, bir insan bir konuda anlaşamamış olabilir edebin adabınla haydi bana eyvallah der gidersin ama masayı tekmelemek, iki belediye başkanı üzerinden açıkça bölmeye çalışmak niye!

Kılıçdaroğlu kazanamaz deyip masayı tekmelemek ittifakın tekerine çomak sokmak arzusu değil de nedir!

Bu tutum ve bu iktidar dili tam da operasyonel bir parti olduğunu gösteriyor, şimdi git tarih mi yazacaksın tarih mi olacaksın salim kafayla bir düşün üstüne de ekle beni nasıl şımarttılar ve miç gibi ortada kaldım diye.

Yavaş ve İmamoğlu da Kılıçdaroğlu'na bağlılıklarını bildirdiler, şimdi insan otomatik olarak düşünüyor, bu iki belediye başkanını önerdiğine göre bir teması olmuş olmalı diye ama görülüyor ki böyle bir temas da yok, nasıl bir kafa millet 5'ten büyük derken 1'i 5'in üzerine çıkarıp CHP'li iki belediye başkanını ittifaka dikte etmeye kalkar!!!

Sonuçta bence bu noktada herşey bitti mahvoldu demek Meral'e ve partisine hak etmediği bir önem atfetmek olur, bu saatten sonra ne yaparsa yapsın kendisini bitirmiştir biz önümüze bakacağız, Kılıçdaroğlu'nun dediği gibi bu sofrayı büyüteceğiz bunu gerçekten ilk defa inanarak söylüyorum;

Her şey çok güzel olacak.

TEARS AND SOUVENIRS

2 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
aday, altılı, anlaştı, konusunda, masa, ortak

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)