Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Özel > Benim Bölümüm | Yazarlarımız

Benim Bölümüm | Yazarlarımız Kendi ürettiklerimiz

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 19.01.2013, 12:11   #1
Serji
Tam Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Üç Noktasın...

Hani demiştim ya sana gidersen ölürüm diye. Her gülüş(ün) baharı yaşatırdı bana. Umudu aşılardı her bir sözün. Umut ikliminde yavan dudaklarıma bir harfti bana. Belki de kocaman bir yüreği olan sessiz harfli alfabeydi.

Kurşunkalem gibiydik seninle. Hatalarımızı düzeltelim derken hep kendi kendimizi yedik. Acılarımızı bizim kalemtraşımızdı. Ne kadar zorluk yaşarsak o kadar çok biçimlendirmeye çalıştık. Ama bilemedik ki eksilen hep bizdik.

Terk etmişti beni yüreğin bunu fark ediyordum....Sen dokunmadan da hissediyordum...Seninle konuşmadan da anlayabiliyordum...İllaki senin bana sözlerle anlatman gerekmiyordu bunu.. Bunu sen söylemeden de biliyordum...

Biliyor musun ki insanlar yaşadıklarıyla anılırmış. Anılarla yaşadıkça ise insan daha çok acı çekiyormuş. Ben acıya boyun eğmedim eğmem de bunu sakın unutma. Ne sen ne bir başkası buna sebep olabilir. Ağırlaşan yosun kokusuna rağmen ben hala odamdaki perdeyi açmadım. Dün gece bi an aklıma geldin öyle bir andı ki yaprak düştü ağaç üşüdü. Toprak yaprağa kucağını açtı ama ağacın bağrından söküp aldı onu. Unutma artık sen benim ne yaprağımsın ne ağacım.

Alıştım sensizliğe, yok ilk gün ki acım, tatlı bir kaşıntı var yaramın üstünde. Bir tek o zaman geliyorsun aklıma. Özlemekten yorgun düştüğüm gecelerin sonunda, seninle yürüdüğümüz yolların başında ve seninle benim tam ortasındayım...Şuursuzca özlüyorum seni. İstediğim için değil belki sana olan sevgimi biraz daha hak edebilmek için bu özlem... Tekrar diyorum, yazma sebebim oldun yine. Belki seni değil, seni yazmayı seviyorum. Seni yaşamak çok zor çünkü, bana ait değilsin. Ama yazması çok kolay, çünkü yazılarımda sadece bana aitsin, sadece benim kelimelerime mahkumsun. Bazen noktayla
bitiyorsun, bazen üç noktayla. Bu aralar yine Üç Noktasın . . .

İçerisinde alıntı cümlelerinde bulunduğu bir deneme.
5 Üyemiz Serji'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 19.01.2013, 12:27   #2
Planner
Aidiyetsiz

Standart Cevap: Üç Noktasın...

Nokta varsa bitmiştir de, üç nokta varsa orada daha düşünülecek şeyler var demektir.

Teşekkürler, kaleminize sağlık.
Eski 19.01.2013, 17:00   #3
Limon
Süper Üye

Standart Cevap: Üç Noktasın...

Çok başarılı .. Yüreğinize sağlık
2 Üyemiz Limon'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
bana, bunu, noktasın, seni, seninle

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)