Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Özel > Benim Bölümüm | Yazarlarımız

Benim Bölümüm | Yazarlarımız Kendi ürettiklerimiz

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 09.12.2015, 21:35   #571
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Çengelli İğne Sayfası - Her Telden

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Şimdi herkes ''acaba bu 'X kişisi' ben miyim'' diye kendine soruyor...

Büyük ihtimalle de benim ha...

Gardrobu bi açayım dedim...

2 fanila, 1 don, bir çift çorap...

Pantolon ve gömlek ise zaten üzerimde.. Geceleri yıkayıp, kurutuyorum; sabah yine aynı kıyafet...

...

Fakirliğin ve fakirlerin yarısının gözü kör olsun

Sen değilsinnnnnnn
6 Üyemiz Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 09.12.2015, 23:35   #572
Suzim
Müdavim

Bak şimdi merak ettim kim acaba ?
Bende meraklı Melahat ı geçtim valla

Eski 10.12.2015, 04:57   #573
Cem1907
Uzman Üye

Boşu boşuna kendine her şeyi dert ediyor ve ciddiye alıyor!Hayat forumlardan ibaret değil;forumlar bugün var,yarın olmayabilirler!Burada yazan insanlar birbirini gerçek hayatta tanımadan tam anlamı ile anlayamazlar; bu imkansızdır...

Burada maksat,yazışmak ve fikirleri paylaşmak ve zaman zaman da doğal olarak geyik yapmak,hayatın bir parçası olduğu gibi...

Her şeyden nem kapmak,alınmak gibi duygusal sorunların sonu hiç gelmez!Hepimizin birbirimizi tanımadan sırf karşılıklı yazışmalardan dolayı,alındığımız konular vardır ve bunlar hakaret düzeyine varmadan olduğu sürece;üzerinde durulmaması gereken şeylerdir!..

Çengelli; tüm sert havasına rağmen oldukça duygusal birisi.Kendi tercihidir ama bana göre yanlıştır!Zira forumda bir renk'dir kendisi!

Nihai karar onundur elbette!..
Eski 10.12.2015, 10:19   #574
Mediter
Uzman Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cem1907 Mesajı göster
Boşu boşuna kendine her şeyi dert ediyor ve ciddiye alıyor!Hayat forumlardan ibaret değil;forumlar bugün var,yarın olmayabilirler!Burada yazan insanlar birbirini gerçek hayatta tanımadan tam anlamı ile anlayamazlar; bu imkansızdır...

Burada maksat,yazışmak ve fikirleri paylaşmak ve zaman zaman da doğal olarak geyik yapmak,hayatın bir parçası olduğu gibi...

Her şeyden nem kapmak,alınmak gibi duygusal sorunların sonu hiç gelmez!Hepimizin birbirimizi tanımadan sırf karşılıklı yazışmalardan dolayı,alındığımız konular vardır ve bunlar hakaret düzeyine varmadan olduğu sürece;üzerinde durulmaması gereken şeylerdir!..

Çengelli; tüm sert havasına rağmen oldukça duygusal birisi.Kendi tercihidir ama bana göre yanlıştır!Zira forumda bir renk'dir kendisi!

Nihai karar onundur elbette!..
@Cem1907,
İlk defa yukarıdaki kadar ciddi bir yorum yazdığını görüyorum, akşam foruma göz atmaya vaktim olmamıştı ama sabah girip de, Çengellinin, Aristo'nun, Suzim'in ve senin mesajlarını okuyunca bir şeylerin olduğu anlaşılıyor.

Çengelli İğne ile ilgili yukarıda yazdığın yorumların büyük kısmına ben de katılıyorum.
Çengelli İğne, büyüdüğü ortam ve yaşadığı acılar nedeniyle, her an savunmada olan, haksızlığa, iki yüzlülüğe ve yalancılığa hiç taviz vermeyen, çabuk parlayan ama çok duygusal, insan, hayvan ve doğa sevgisi dolu harika birisi...
Ne oldu bilmiyorum ama umarım birilerini çok kırmamıştır ve dilerim ki kendisi de çok kırılmamıştır ve aramıza en kısa zaman da döner.
Çünkü senin de yazdığın gibi Çengelli İğne Forum Gerçek'te çok önemli bir renktir.
Eski 11.12.2015, 20:32   #575
Cem1907
Uzman Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
@Cem1907,
İlk defa yukarıdaki kadar ciddi bir yorum yazdığını görüyorum, akşam foruma göz atmaya vaktim olmamıştı ama sabah girip de, Çengellinin, Aristo'nun, Suzim'in ve senin mesajlarını okuyunca bir şeylerin olduğu anlaşılıyor.

Çengelli İğne ile ilgili yukarıda yazdığın yorumların büyük kısmına ben de katılıyorum.
Çengelli İğne, büyüdüğü ortam ve yaşadığı acılar nedeniyle, her an savunmada olan, haksızlığa, iki yüzlülüğe ve yalancılığa hiç taviz vermeyen, çabuk parlayan ama çok duygusal, insan, hayvan ve doğa sevgisi dolu harika birisi...
Ne oldu bilmiyorum ama umarım birilerini çok kırmamıştır ve dilerim ki kendisi de çok kırılmamıştır ve aramıza en kısa zaman da döner.
Çünkü senin de yazdığın gibi Çengelli İğne Forum Gerçek'te çok önemli bir renktir.
Benim ilk ciddi yorumum bu değil Mediter.Siyaset ve tarih bölümlerinde de mevcuttur.Ama mevcut Türkiye şartlarında fazla siyasi konulara girmek istemiyorum ve ağırlığı ''geyik'' kısmına veriyorum!..

Kimsenin avukatlığına soyunmam ve burada kimse ile de karşılaşmışlığım yoktur ama gördüğüm kadarı ile Çengelli tabiri caizse'' harbi'' birisi.Bana göre yanlış ama kendisine göre doğru olanı yapmıştır diyelim!
Eski 31.12.2015, 18:40   #576
Tura
Müdavim

Çengelli İğne; yeni yılın kutlu olsun.
Sayfan tek başına kalmış.
Mahsun ve seni bekliyor.
Eski 31.12.2015, 23:30   #577
Ekin
Başına Buyruk

Yeni yılın kutlu olsun Çengellim. Her nerelerdeysen mutlu , sağlıklı , sevgi dolu bir ömrün olmasını dilerim...
Eski 01.01.2016, 05:12   #578
C.Doğan
Uzman Üye

Ne Çengelli İğne'ymiş ha! İğneyi yapmış gitmiş. Kendisi ortalarda yok.

Ama iğnenin izi duruyor. Ortaya çıksa da bir tanışsak bari.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
çengelli, diyesim, geldi, iğne, telden

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler