Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Güzellik ve Moda > Kadınlara Ait Güncel Konular

Kadınlara Ait Güncel Konular Bizimle olmuyor demeyin. Biliriz biz olmadan hiç olmaz

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 12.10.2021, 12:12   #1
arzu-hal
Ziyaretçi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Düzenli takviye kullanımına başlamak istiyorum. Ama nasıl ?

Merhaba arkadaşlar ben bu yaşıma kadar ağır bir hastalık geçirmeme rağmen gerçekten bağışıklığımın kuvvetli olduğunu düşünüyordum ama sanırsam kendi kendime nazar değdirdiğim için sürekli hastalanıyorum. Tekrar eski bağışıklığıma kavuşmak içinde düzenli olarak takviye kullanımı yapmak istiyorum. Bu konuda kullandığınız ve güvendiğiniz markaları alırsam sevinirim.
'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 12.10.2021, 13:01   #2
Insanlikarayan
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Düzenli takviye kullanımına başlamak istiyorum. Ama nasıl ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi arzu-hal Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar ben bu yaşıma kadar ağır bir hastalık geçirmeme rağmen gerçekten bağışıklığımın kuvvetli olduğunu düşünüyordum ama sanırsam kendi kendime nazar değdirdiğim için sürekli hastalanıyorum. Tekrar eski bağışıklığıma kavuşmak içinde düzenli olarak takviye kullanımı yapmak istiyorum. Bu konuda kullandığınız ve güvendiğiniz markaları alırsam sevinirim.

Burada en temeli olarak kendi Vücudunun bagisikliginin en etkili olabilecegini söyliyebilirim!.

Bol Hareketlilik, Düzenli Besimden sonra, Vücut kendine lazim olan Proteinleri kendi kendine üretmeye yeterli, yeterki Brokoli, ve Ispanak tiksintiniz olmasin!.

Kendi sahsimca Doktorlar Ilac yazdirmis olsada, cogunlukla Agri Ilaclarini icmedigimi, Vücuttaki agrilarin cogunlukla kendi kendine gecmesini tavsiye etmekteyim!.

Sunu bu sekildede göre bilirsiniz!.

Vücudunuzda sezdiginiz Agri ve Sancilari bir Isaret olarak görüp, Vücudunuz ona tepkisi gösterip, gecittirmeye calisacaktir!.

Burada Vücudunuzun gerekli olarak Besinlerini saglamaniz, Hareketlenmeniz cogu kez Vücudunuzun Direncini yükseltmenize yeterli gele bilir!.

Sunu gözler önüne getirmeniz gerekir´ki, her Ihtiyac duydugunuzu zannettiginiz Vitamin Haplarindan sonra Vücudunuza sürdügünüz Vitamin Bombalari Yüzünden Vücudunuz aynen o Vitaminleri yetistirmesini azaltip, Disardan alinmasini bekleyecek!.

Vücudunuz halbuki, yeterince Saglikli Besleminizden sonra, bunlari Üretmesini saglamis durumda!.

Sayet Yaslilik ve Yetersizlik yüzünden Vücudunuz bazi Funktionlari geriletmisse, bunu Doktorun Muayenesinden sonra yapilmasi daha dogru olur!.

Mesela kendimin Agri Sinirim yüksek oldugu icin, benim Vücuduma iyi gelen seyler sizlere cok agir gele bilip, daha fazla zarara yol aca bilir!.

Umarim bu Aciklamayi yeterince acik bir sekilde iletebilmisimdir!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
başlamak, düzenli, istiyorum, kullanımına, nasıl, takviye

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler