Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 06.08.2017, 13:08   #11
Insanlikarayan
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: AKP'li İsimden Devleti Yıkma İtirafı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Çok teşekkür ediyorum.

Yani bir değil, iki değil, on değil, yüz değildi...

CHP' ye oy veriyorum ama eleştiriyorum. Sırf CHP' yi eleştiriyorum diye her seferinde İnsanlıkarayan tarafından maaşlı ya da rüşvetle AKP' li, FETÖ' cü olarak suçlanmaktan gerçekten bıkmış usanmıştım.

Ben kendim gibi muhalif bir insanı, görüşlerimiz farklı diye şikayet etmem. Ama devamlı olarak tekrarlanan bir iftira karşısında da ne kadar tolerans gösterebilirim ki?

Hani burda olan her arkadaş bunun iftira olduğunu bilir de, bu foruma misafir olarak katılan/dışarıdan izleyenlerin sayısı forum üyelerinden 20 kat fazla.

Ve ben bu foruma girdim gireli AKP ve FETÖ' ya karşı yazılarım ve yorumlarımla mücadele ederken bu pislilerden rüşvet ve maaş almak gibi iftiralara maruz kalmak!

Ve sırf CHP' yi gerektiği gibi muhalefet etmediği konusunda eleştirdiğim için...

Ama son uyarımı yaptım...

Bir defa daha bu tür bir iftiraya maruz kalırsam... Ki belki yüz defa olmuştur; artık arkadaşın da bir muhalif olduğunu göz önünde bulundurmayacağım.

Dilerim sorun arkadaşın durumu anlaması ve ona göre davranması ile çözülür.

Kendin kullandigin terime bakipta, Avlunun karsi tarafindan bakmayi becerebilsen, bunun nereye gidebilecegini anlamis olursun!.

Yaptigin elestiri oranini coktan gecmis durumda oldugunun bile farkina varamadin maalesef!.

Kiro´ymus,
Kürt´imis,

Yahu bir aynaya baktinmi?.

Kendin nereden geliyorsun!.

Ne demistin?.

Alıntı:
Sizin sormaya ve konuyu açığa kavuşturmaya cesaretiniz var mı?
Senin durumu anlamaya kapasiten varmi?.

1400 Yil olan davada, simdiki zamanimizda olmus olsa, ayni basamakta oldugumuzun kuskusu yok!.

Iyi güzelde, bunlarin kendi Cocuklari diye, Alkislayan kimdi?.

Insanlik anlayisin nerede kaldi?.

Bunlarin önüne yemi atip, (Salak olduklari icin) 1400 yil evvelde ayni yapilirdi diye konuyu atip, bunlari desteklemis oldugunun bile farkina varamiyorsun!.

Afrikada olan adetlere bakipta, bunlarin sürdürülmesini beklemek, anca Cocuk Tecavüzcülerin isine gelir!.

Yeni cagimizda bu Sapiklari engelliyebildikmi?.

Cocuk Tecavüz Haberleri gelmemeyemi basladi?.

Buna karsi olanlari bile ayaga kaldirip, ötekilestirmekten baska birsey yapmadin!.

Böyle Savasami gidilir?.

Evet acik olarak Savastayiz!.

Ahlak,

Namus,

Seref Savasi sürdürmekteyiz!.

Ötekilestirerek, kendi tarafini Cürüttügünün bile farkinda degilsin´ki, gerisini nasil anlatayim!.

Burada Önderimiz Mustafa Kemal´imizi, bir Gram bile anliyamamissin!.

Imla sartlari konusunada bir seyler diyecegim. @Dilaver

Ilk zamanlarimda, burada ne kadar Imla Sartlarina dikkat edildigi, Kanima isledi.

Halbuki en temel istekler mevcuttu.

Satir basini Büyük Harfle baslamak, Virgülü son harfin yanina koyup, bir sira bos birakmak.

Noktadan sonra yeniden en azindan bir sira bosluk birakip, yeniden Büyük harfle baslamak.

Onun Haricinde, bazi kurallarca, bazi seylerin yeniden büyük yazildigina bile deginmeyecegim simdilik.

Buna karsi, Internette yaygin olan Kücük Harfle yazilmaya baslanmasi, Forumumuzda gercek bir Problem yaratmisti.

Buna karsilik Sloganimiz neydi?: Baska forumlara benzemedigimiz degilmiydi?.

Büyük harfle yazismalarida Bagirmak olarak algiladigimiz ortada degilmi?.

Özel isimleri ve Vurgulamak gereginde buldugum satir baslarini böylelikle büyük yazma ihtiyacini duymaktayim.

Herseye ragmen, yazdiklarimi yeniden bir kac sefer okuyup, Kontrol etme cabasindayim!.

Bu cabalara ragmen, yeniden yazilis hatalari icinde bulup, yeniden Editlemeye calismaktayim.

Sadece bu yaziyi tamamlamak icin, Tekrar Tekrar okuyup, ne kadar zaman gecirdigimi bile simdilik düsünmek istemiyorum.

@Aristo

Mustafa Kemal´imizin Dogu Anadolu Stratejisini anlayan varmi acaba?.

Olmadigi Ortada!.

Yoksa birlesmemize engeller koyup, Dogu Anadoluyu PKK Kucagina itme cabalari olmazdi!.

Mustafa Kemal´imizin Cocuk Sevgisini bile anlayan yok dogru dürüst!.

Cocuga Dogru Dürüst Yasayip, Büyüyebilecegi ortam yaratirsan,

Namuslu,

Serefli bir Nesil Yetistirmis olursun!.

Tek Tük gördügün Cocuk Tecavüzcülerin Nesillerini Kurutmus olacaktin!.

Kücüklerimi Korumak, Büyüklerimi Saymak, Bosu Bosuna Orada Durmuyordu!.

Yildirim´in sözlerini Mercek altina almis olsaydin, Nasil Caldiklarinin farkina varirdin!.

Bu son satira karsi, acaba kendin biraz Caba harcayip, Analize gecmeyi basara bilecekmisin?.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 07.08.2017, 01:04   #12
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Yazdıklarının beni ilgilendiren kısmı aslında beni hiç anlamadığını gösteriyor. İlle de anlamak zorunda değilsin.

Önemli olan, iki de bir benin AKP' den Cemaat' ten rüşvet almam gibi konuları bir daha dile getirmemendir.

Bu forumun her üyesi ve ilk başta da sen bilirsin ki, ben maaşa bağlanacak, rüşvet yiyerek görüş değiştirecek bir zombi (!) değilim. Ama senin bu iftiralarını okuyan misafirler ki; üyelerin 20 katı misafir okuyucu var, yazdıklarını ciddiye alabilir.

Tartışmalarımız ahlaki bir çerçevede sürerse sorun yok.

Senden tek ricam bir daha bu maaş, rüşvet gibi saçmalıklara baş vurarak beni yönetime şikayette bulunmaya zorlamaman.
Maasa baglanmis Rütvetci diye okurlarken, Kiro diye paylasilirken okumadiklarinimi zannediyorsun?.

Hemde kendisini savunamayan birisinin arkasindan konusurken, ayni hassasligi göstermis olsan, bu kadar tartismaya bile gelmezdi.

Simdi anlat bakalim, hedef olarak göstertilmek nasil?.

Umarim, Paylasimlarin biraz daha düsünceli olur.

Türkiyede
yasamasa bile!.
Eski 07.08.2017, 01:23   #13
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Sen önce kime hangi nedenle ''kıro'' dediğimi de yazsana!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo
Yazdıklarının beni ilgilendiren kısmı aslında beni hiç anlamadığını gösteriyor. İlle de anlamak zorunda değilsin.

Önemli olan, iki de bir benin AKP' den Cemaat' ten rüşvet almam gibi konuları bir daha dile getirmemendir.

Bu forumun her üyesi ve ilk başta da sen bilirsin ki, ben maaşa bağlanacak, rüşvet yiyerek görüş değiştirecek bir zombi (!) değilim. Ama senin bu iftiralarını okuyan misafirler ki; üyelerin 20 katı misafir okuyucu var, yazdıklarını ciddiye alabilir.

Tartışmalarımız ahlaki bir çerçevede sürerse sorun yok.

Senden tek ricam bir daha bu maaş, rüşvet gibi saçmalıklara baş vurarak beni yönetime şikayette bulunmaya zorlamaman.
Istersen su 20 kati misafir okuyuculara soralim, ne dersin?.

Türkiyede
yasamasa bile!.
Eski 07.08.2017, 01:29   #14
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Onları iye yapabilirsen, üye yapıp sor.

İstersen burda üyelere sor...

Ben kıroya kıro derim.

Domatese lahana diyecek halim yok!
O zaman seninde gelmisini anlatan biri cikarsa, hic üzülme derim.

Türkiyede
yasamasa bile!.
Eski 07.08.2017, 13:38   #15
Rosebud
Müdavim

Alıntı:
Onları üye yapabilirsen, üye yapıp sor.

İstersen burda üyelere sor...

Ben kıroya kıro derim.

Domatese lahana diyecek halim yok!
Sen öyle deyince Can baba'nın meşhur savunması geldi aklıma: "Bizim memlekette göte göt derler hakim bey"

TEARS AND SOUVENIRS

2 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
akpli, devleti, isimden, itirafı, yıkma

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)