Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Hakkında > Görüş, Öneri ve Temennileriniz

Görüş, Öneri ve Temennileriniz Site ile ilgili her türlü öneri ve görüşlerinizi buradan bildirebilirsiniz.

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 10.07.2013, 18:35   #1
Aldacı
» Marjinal Çapulcu «

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Forum Yöneticileri Hakkında

Evet, biliyorum, sorunlu bir insanım. Baştan bunu belirteyim de.
Arkadaşlar foruma girdiğim zamanlarda kurallara uygun olmayan konulara denk geldiğimde anında acımadan ispiyonlayan biriyim malumunuz. Moderatöre bildir butonunu kullanıyorum, fakat birebir söylemediğim zamanlarda yönetici arkadaşların gözünden kaçacağından korkuyorum.
Esas soruma geleyim, forumda moderatör arkadaşlar belirli kategorilerde mi görev yapıyorlar yoksa genel mi yetkililer? Şayet kategori yöneticiliği söz konusuysa, hangi arkadaşın nerede yetkili olduğunu bilip o konuyla ilgili şikayetlerimizi bizzat kendisine bildirebilmemiz için bu yetkilerin açıklanması mümkün olur mu?
İşbu hususta gerekenin yapılıp cevabın tarafımıza bildirilmesini saygılarımızla arz ve talep ederiz efenim.

E sarà mia colpa
Se cosi è?

Eski 10.07.2013, 18:47   #2
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Standart Cevap: Forum Yöneticileri Hakkında

Evet, sorunlusun, bende baştan belirteyim de.

Moderatör ve yöneticilerin sorumlu oldukları bölümler var. Ama bu daha çok kendi aramızdaki iş bölümüyle ilgili ve genel anlamda düzenle alakalı.

Bunun dışında herkesin her alanda yetkisi var ve şikayetlerinizi aktif olan kim varsa ona iletebilirsiniz.

"Şikayet et butonu" 'nu (sanırım "BİLDİR" oluyor adı) kullanmanız halinde ise o anda forumda aktif yönetici veya moderatör kim varsa direkt olarak şikayetinizi görebilir ve daha hızlı netice alırsınız. Bunun kullanılması konusunda hiç bir problem yok ve ortalığın temizlenmesi için daha hızlı yardımınız dokunur.

Umarım aydınlatıcı olmuştur. Hala alacakaranlıktayız diyorsanız söyleyin daha detaylı açıklamayı Real yapar.

18 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.07.2013, 18:51   #3
Canan
Çiçekci kız

Sevgili Aldacı,
Evet, moderatör ve yönetici arkadaşların sorumlu olduğu katagoriler ayrılmış durumda. Bu, mesaj ve konuları düzenlemek, dağınıklığı toparlamak içindir.

Böyle olmuş olsa da, yönetimdekilerin hepsi, her konuya ve her şikayete, cevap verme durumundadır. Yani, kim nerede görevli diye bir bilgiye ihtiyaç yoktur

Kısacası, hepimiz, her yere bakar, sorunları gidermeye çalışırız; kim önce görürse

Az önceki reklamlı mesajı bildirdiğin, benim de konuyu sildiğim gibi
Eski 10.07.2013, 18:53   #4
Aldacı
» Marjinal Çapulcu «

Bildir butonu daha garanti diyorsun yani. Az önceki bir şikayetimde de anında işlem yapılmış zaten öyle. Tamam ben bu yöntemi benimsiyorum, teşekkür ederim.

E sarà mia colpa
Se cosi è?

18 Üyemiz Aldacı'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 10.07.2013, 18:57   #5
ReaL
Deniz Sevengillerden

Avukat hanım; maalesef her bölümde moderatör yok.. Usulen kendi aramızda bölüm paylaşımı yapsak da, şikayet butonu ile şikayet edilen mesajı, ilk kim görürse o gereğini illaki yapar..

Hassasiyetin için teşekkür ederim.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
Eski 11.07.2013, 10:32   #6
Cansuyu
« Gün Batımı »

Foruma uygun olmayan konuları yönetimdeki arkadaşlara bildirmenin ispiyonculuk olduğunu hiç düşünmemiştim.

Sonuçta bu forumun birer ferdiysek ve forumdan faydalanıyorsak tabiki uygun olmayan yada bozuk konuları her üyenin bildirmesi gerekir.

Zaten bildir butonunda o bölüme kimin baktığının da pek önemi yok o an için kim uygunsa o bir şekilde o konuya müdahale edecek veya yönetim odasına taşıyacaktır.

Ne olursa olsun uygunsuz konuları biz yine bildirmeye devam edelim. Adını her kim ne derse desin..

9 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
arkadaşlar, hakkında, nerede, yetkili, yöneticileri, zamanlarda

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)