Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi

Ülkemiz ve Dünya Gündemi Ülkemizde ve Dünyada yaşanan gelişmelere dair haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 03.10.2015, 14:43   #1
Redwine
"Her Şey Güzel Oldu"

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Aydın Doğan: Hiçbir Dönemde Böyle Bir Baskı Görmedim

Aydın Doğan, Ahmet Hakan'ı ziyareti sonrası basına bir açıklama yaparak bu dönemde yapılan baskıyı hiçbir dönemde görmediğini söyledi.

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, saldırıya uğrayan Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan’ı evinde ziyaret etti. Doğan, gazetecilere bu dönemde yapılan baskıyı hiçbir dönemde görmediğini söyledi.

Ahmet Hakan’ı Nişantaşı’ndaki evinde ziyaret eden Aydın Doğan, ziyaret sonrası gazetecilere açıklama yaptı. Son dönemde gazetecilere yönelik baskı ve saldırılara değinen Doğan, şu ifadeleri kullandı:

“Sıkıyönetim gördüm, baskı yönetimi gördüm. Gazetem basıldı, toplatıldı. Bazen basımı durduruldu. Ama bu dönemde gazetecilere yapılan baskıyı ilk defa gördüm. Çünkü; gazeteciler gazetecilere baskı yapıyorlar. Bir taraftakiler diyor ki ‘öbür taraftaki gazetecileri dövün!”

Benim yayın grubum Sayın Cumhurbaşkanı ve ailesine karşı en dikkatli yayın yapan kurumdur. Ama biz bağımsızız. Bizi illa benim yanımda olacaksın… Ben hükümet yanlısı olmak zorunda değilim. Ama hükümet karşıtı da değilim. Bu hükümet bağımsızlığı kabul etmiyor. Yanında olmayan herkese ‘bunlar karşımda’ diyor.” ifadelerini kullandı.”

Kaynak
Eski 03.10.2015, 15:20   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Standart Cevap: Aydın Doğan: Hiçbir Dönemde Böyle Bir Baskı Görmedim

İktidarda kalma uğruna, kendilerinden sorulacak hesabı erteleme adına, yazan çizen düşünen ne kadar muhalif ve eleştiri getiren var ki kendi adamları da dahil olmak üzere herkesi susturmanın telaşı içindeler. Medyaya yansıyan bilgilere göre; sosyal medya üzerinde muhalif olanlara karşı bir küfürbaz ordusu teşkil edildiği, bunların timlere bölünerek hangi gurup ve kişilere durmadan söveceği belirlenmiş, ayrıca muhalefetin ki örneğin CHP imaj kazanmasını önleme adına danışıklı döğüş ile kendi adamlarından bazılarına saldırı düzenleterek algı ve gündem saptırması yaratmaya çalışacakları bilgileri gelmektedir. Sövme ve dövme timleri oluşmuş şimdilik Ahmet Hakan'dan başlamışlardır. Sıranın kimlere geleceği çok meçhul olan şeyler değildir.

Sonuç olarak bu insanlar birinin dediği gibi artık bir siyasi parti değil bir mafya örgütüne dönüşmüşlerdir.
Eski 03.10.2015, 15:58   #3
skymount
Üye

E Aydin dogan,
Cikar catismasi basladiginda guc kimdeyse onun dedigi olur.
Bunu en iyi senin bilmen lazim.
Ikibinikide durumun neydi?

Unutanlar sana inanir da...
Arsivler ortada be...
Mobil Sürüm ile Gönderildi
2 Üyemiz skymount'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 03.10.2015, 16:11   #4
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Aydın Doğan'a bak sen.

Labadayı kuruttu herşeyi unuttu demek.

Bir telefona kaç gazeteciyi attı.
Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
aydın, baskı, böyle, doğan, dönemde, görmedim, hiçbir

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler