Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > İlginç Haberler

İlginç Haberler Sık rastlanılmayan haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 07.08.2021, 15:47   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Filenin Sultanları’na Skandal Sözler... İhsan Şenocak'tan Sonra Şimdi de Ha

Filenin Sultanları’na Skandal Sözler... İhsan Şenocak'tan sonra şimdi de Hayrünnisa Gül’ü ağlatan isim şorta taktı

İlahiyatçı İhsan Şenocak’ın ardından şimdi de Casati Boya’nın sahibi Zafer Bağkale Filenin Sultanları’nın vücutlarına dair skandal bir paylaşımda bulundu...

İlahiyatçı İhsan Şenocak’ın ardından şimdi de Casati Boya’nın sahibi Zafer Bağkale Filenin Sultanları’nın vücutlarına dair skandal bir paylaşımda bulundu.

A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın başarısının ardından bir sosyal medya paylaşmında bulunan ilahiyatçı İhsan Şenocak, “İslamın kızı! Sen oyun alanlarının değil, imanın, iffetin, ahlakın, hayânın, edebin sultanısın. Sen ‘burnunu göstermekten utanan’ anaların evladısın. Ekranlara ve sakallı ağabeylerinin popüler kültürün kurbanlarına ‘sultan’ demesine aldanmayasın! Umudumuz da, duamız da sensin” ifadelerini kullanmıştı.

Şenocak’ın ardından şimdi de Casati Boya'nın sahibi Zafer Bağkale kadın voleybolcuların vücutlarına takıldı. Sosyal medyada yapılan bir paylaşımın altına yorum yapan Bağkale, “Kız voleybol takımında ben maça konsantre olamıyorum federasyona söyleyin bacaklarına uzun don giysinler yoksa işimiz kötü” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım:

HAYRÜNNİSA GÜL’Ü AĞLATMIŞTI

Kamuoyu Bağkale’nin adını, sponsor olduğu dizi nedeniyle 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül’ü ağlatmasının ardından duymuştu.

Cumhurbaşkanı Gül'ün gece yarısında çok yakından tanıdığı Kayserili işadamı ile yaptığı telefon görüşmesini Sabah gazetesi yazarı Yavuz Donat aktardı.

O yazıya göre şu diyalog yaşanmıştı:

Bir gece 'patron' Zafer Bağkale'nin telefonu çalmış:

- Zafer uyuyor muydun?

- Sayın Cumhurbaşkanım, siz misiniz?

- Evet benim... Uyandırdım mı?

- Hayır sayın Cumhurbaşkanım.

- Zafer... Yengenle birlikte Hatırla Sevgili' yi izliyorduk... Sponsoru senmişsin.

- Evet efendim.

- Aferin, tebrik ederim... İyi iş yapmışsın... Güzel bir dizi... Bazen yengen çok duygulanıyor, ağlıyor.

Zafer Bağkale telaşlanmış:

- Hayrünnisa yengem neden ağlıyor sayın Cumhurbaşkanım?.. Bir şey mi var?

- Hayır, hayır... Hatırla Sevgili' yi sürekli izliyor... 1960 ihtilali... Menderes' in asılması... Sonra 1980 ihtilali... Siyasetçilerin içeri atılması... O günleri biliyorum ben... Acılarla dolu... Yengen, Hatırla Sevgili' de izleyince dayanamıyor, duygulanıyor, gözleri sulanıyor.

Odatv.com

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
filenin, ihsan, skandal, sonra, sözler, sultanları’na, İhsan, şenocaktan, Şimdi

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler