Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 21.02.2024, 22:33   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'ye Şevki Yılmaz Eleştirisi: Atatürk’e Çatallı Dil

Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'ye Şevki Yılmaz eleştirisi: Atatürk’e çatallı dilini uzatan soysuza tek kelime edemeyen okul arkadaşım...

Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Atatürk'a "soysuz" deyip 'R' yapan Şevki Yılmaz'a tepki gösterirken, Bahçeli'nin Yılmaz için tek kelam etmemesini eleştirdi.

Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı ve eski üniversite arkadaşı Devlet Bahçeli'ye, Şevki Yılmaz'a laf söylemediği için sert tepki gösterdi.

Yeni Akit Gazetesi yazarı Şevki Yılmaz, II. Abdülhamit’in torunu Berna Sultan Osmanoğlu’nun düğününde, Cumhuriyet’in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü de hedef alarak “Osmanlı’yı süren soysuzları lanetliyorum” ifadelerini kullanmış ve kamuoyundan büyük tepki çekmişti.
Yılmaz, sonrasında u dönüşüne imza atarak şunları söylemişti:

''Osmanlıyla iftihar ediyorum ve Osmanlı'yı süren soysuzları da lanetle anıyorum'' Evet!

Lanetliyor ve lanetle anıyorum! Siyonizmi, Herzl'leri, Müstevlilerle amaç birliği yapan içimizdeki ağaç kurtları sabatayistleri! Osmanlı’nın yıkılmasına neden olan bilhassa Selanik mebusu Sebatayist Emanuel Karasu'ları, Ermeni Aram Efendileri, Mason Esat Toptani ve Mason Hikmetler gibi Sultan Abdülhamid’i tahtan indirip Selanik’e mahkum eden soysuzları! Bizim kastımız O soysuzlar ve avanesidir, işbirlikçileri, zındıka komitasıyla kol kola giren, koca sultanı yıkanlardır.”

KILIÇDAROĞLU: AKLINIZDAKİNİ KURSAĞINIZDA BIRAKIRIZ!

Eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yılmaz'a X(eski Twitter) hesabından yaptığı paylaşımla, Bahçeli'ye tepki.
Kemal Kılıçdaroğlu, Bahçeli'nin Yılmaz'a tepki göstermemesine sitem ederken, Yılmaz'ın kendisine sert sözler sarf etti.

Yılmaz şunları söyledi:

"Ağzından salyalar akarak, Kurtuluş Savaşı kahramanımız Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’e çatallı dilini uzatan soysuza tek kelime edemeyen okul arkadaşım, 15 Temmuz darbe girişimi için asılsız bir iddianın peşine düşmüş ve hemen savunmaya geçmiştir. Oysaki bir zamanlar ne kadar cesur konuşurdu, suda ateşin nasıl yanmayacağını, balda tuzun bulunmayacağını ve kimden Cumhurbaşkanı olmayacağını söylerdi. Şimdi Atatürk'e dil uzatanlara dahi bir şey diyemiyor... İyi dinleyin, Köhne Bizans'ın Yıldız burcunda ikamet eden baykuş özentilerine ve kalıntılarına söylüyorum; Türkiye’nin yönetim şekli ile ilgili tartışmalar 29 Ekim 1923'de ebediyen son bulmuştur! Aklınızdakini kursağınızda bırakırız!"

KAYNAK

Eski 22.02.2024, 04:19   #2
Insanlikarayan
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'ye Şevki Yılmaz Eleştirisi: Atatürk’e Çata

Osmanli Osmanli diyor ama, Kendisinin Kirma oldugunun bile farkinda degil!. Birde Akit yazariymis yani!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
atatürke, bahçeliye, Çatallı, eleştirisi, kılıçdaroğlundan, yılmaz, şevki

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)