Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Her Konuda Kısa Bilgi ve Haberler

Her Konuda Kısa Bilgi ve Haberler Her konuda, gerekli - gereksiz kısa bilgi ve haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 23.05.2023, 01:42   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Uğur Dündar'dan 'Sinan Oğan' tepkisi: İlk kutlayanlar HÜDA PAR milletvekill

Uğur Dündar'dan 'Sinan Oğan' tepkisi: İlk kutlayanlar HÜDA PAR milletvekilleri olmuştur!

Gazeteci Uğur Dündar, dağılan ATA İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Oğan’ın ikinci turda AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı desteklemesine ilişkin "Sinan Beyi ilk kutlayanlar HÜDA PAR milletvekilleri olmuştur! Yakışır! Hayırlı yolculuklar!" dedi.

Duayen gazeteci Uğur Dündar, Sinan Oğan’ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 28 Mayıs’ta yapılacak 2. turunda Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararına tepki gösterdi.

Twitter hesabından paylaşım yapan Dündar, konuya ilişkin şunları söyledi:

"Sinan Beyi ilk kutlayanlar HÜDA PAR milletvekilleri olmuştur! Yakışır! Hayırlı yolculuklar!"
Eski 23.05.2023, 01:48   #2
Canan
Çiçekci kız

Standart Cevap: Uğur Dündar'dan 'Sinan Oğan' tepkisi: İlk kutlayanlar HÜDA PAR mille

CEM YILMAZ'DAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Sinan Oğan'ın kararı sosyal medyaya da damga vururken; ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan zamanlaması dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Kişisel Twitter hesabından bir mesaj paylaşan Cem Yılmaz, "Gün gelecek siyasetle ilgilenmemenin büyük bir erdem olduğu anlaşılacak ama yine 3 kişi 5 kişi tarafından. İyi akşamlar" ifadelerini kullandı.
Eski 23.05.2023, 01:58   #3
Canan
Çiçekci kız

Standart Cevap: Uğur Dündar'dan 'Sinan Oğan' tepkisi: İlk kutlayanlar HÜDA PAR mille

Fatih Altaylı'dan Sinan Oğan'a 'HÜDA PAR' göndermesi: Kulağımla duymuş olmasam inanmazdım ama yine de şaşırdım diyemem

ATA İttifakı'nın aday olarak gösterdiği Sinan Oğan'ın 2'nci turda Cumhur İttifakı adayı Erdoğan'ı destekleyeceğini açıklamasının ardından tepkiler peş peşe gelmeye başladı. Fatih Altaylı, Oğan'ın programında 'HÜDA PAR' ile ilgili yaptığı değerlendirmeyi paylaşarak "Kulağımla duymuş olmasam inanmazdım ama yine de şaşırdım diyemem" dedi.

FATİH ALTAYLI PROGRAMDAKİ SÖZLERİNİ PAYLAŞTI

Açıklamanın ardından Oğan'a peş peşe, peş peşe tepkiler gelirken gazeteci Fatih Altaylı'dan 'HÜDA PAR' göndermesi geldi. Sosyal medya hesabından Oğan'ın 13 Mart'ta katıldığı bir programda HÜDA PAR ile ilgili ifadelerinin yer aldığı videoyu paylaşan Altaylı, "Kulağımla duymuş olmasam inanmazdım ama yine de şaşırdım diyemem" ifadesini kullandı.

Eski 23.05.2023, 08:51   #4
OkyanusunKalbi
WoodStock

O da %50 gibi sonunda Biat etti.
2 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 23.05.2023, 14:56   #5
Kartal
Müdavim

Bu karton milliyetçiler yüzünden ülke zaten bu halde, gerçek milliyetçi vatanım, ülkem için diyorsa kendi birşey yapabiliyorsa dik durur, iradesini başkalarına teslim etmez, ben destek veriyorum demez söyledikleri ile değil yaptıkları ile destek bekler. Herşeyden önce Milliyetçilik ile Ümmetçilik bir arada olamaz.

Mesela İyi partiyi Cumhura çekmeye çalışan, o tarafa kıç atan Ağıralioğlu nun bir demeci akılama geldi aradım buldum ;

07-08-2022
Bu demeci veren biri milliytçi diye geçiniyor!

!!Kameraya yansıyan görüntülerde, videoyu çeken şahsın "İslam kardeşliği vurgusundan önce bir şey daha söylediniz" sözlerine üzerine konuşmasına başlayan Ağıralioğlu, "Biz Müslüman olmayan Türk'e, Türk demiyoruz. Kemali ile Türk demiyoruz. Müslüman olmayan Kürde niçin Kürt diyelim? Niçin insan diyelim? Bizim için önemli olan, arkasında büyük irademizle durduğumuz olan Allah'a kulluk davamızın devlete, millete, medeniyete dönük taraflarıdır." diyor. !!

Bu yazdıklarım günümüz için masal gibi değilmi! Bu şahıslar bir de Atatürk ü ağızlarına sakız etmiyorlar mı, deliresim geliyor, adama sorarlar Atatürk'e ve arkadaşlarına etmedik hakaretler edenlerin değirmenin su taşıyan olsa olsa tatlı su kurnazı, günlük menffaat peşinde koşan taşıyıcı siyasetçi denir. Onlara dönek dahi denmez,dönmek için önce bir bir yönün olması gerekir..

Ben milliyetçiği zaten 12 eylül ü yaşayan biri olarak lise yıllarında bıraktım. Mesela bana dönek denebilir, çünkü gençliğimde Atatürk sevgimden gelen bir milliyetçilik sevgim vardı, ben döndüm, artık önce insan diyorum, insan olmadan vatan olmaz ..
.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
dündardan, hüda, inan, kutlayanlar, milletvekill, oğan, tepkisi, uğur

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)