Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 22.05.2023, 16:39   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Oğuzhan Uğur'dan 'Kılıçdaroğlu' açıklaması: Çekimleri 7 saat sürdü, trol sa

Oğuzhan Uğur'dan 'Kılıçdaroğlu' açıklaması: Çekimleri 7 saat sürdü, trol saldırısı yedik

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Oğuzhan Uğur'un sunduğu Mevzular Açık Mikrofon'a konuk oldu. Uğur, çekimlerin 7 saat sürdüğünü ve bir trol saldırısına maruz kaldıklarını söyledi.

YouTube üzerinden yayın yapan Babala TV'nin sahibi, dijital içerik üreticisi Oğuzhan Uğur, ikinci tur cumhurbaşkanı seçimine sayılı günler kala Mevzular Açık Mikrofon'a konuk olan Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun çekimlerinin 7 saat sürdüğünü söyledi.

Oğuzhan Uğur, Kılıçdaroğlu'nun konuk olduğu programda bir tane trol saldırısı olduğunu ve kişinin salonu terk ettiğini belirtti.

Uğur, Twitter paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"M.A.M. 15. bölüm tam 7 saat sürdü. İyi önlemler aldık ama bir tanecik trol saldırısı yedik maalesef. Nazarlık niyetine… Kendini rezil edip salonu terk etti sağ olsun. (Tanıtıma özellikle koyacağım.) Sorular çok sertti ama kazasız belasız bitirdik çok şükür. Tanıtım yarın sabah, tam bölüm çarşamba akşamı 21.30da yayında."

"GECENİN EN BOMBA OLAYI"

Oğuzhan Uğur, daha sonra sahte bir hesabın Twitter'da açtığı sohbet odasına ilişkin paylaşımda bulundu.

Uğur paylaşımda şöyle dedi:

"Gecenin en bomba olayı, sahte bir hesabın tivitırda sohbet odası açıp, Mevzular Açık Mikrofon Kemal Kılıçdaroğlu yayını diye başlık atıp, salondan canlı yayın yapıyorum diyerek odaya 20 bin insan toplamasıydı. Çekimdeyken çılgınlar gibi bildirim gelmeye başladı telefonuma. Göz ucuyla baktım, herkes “canlı yayın açıldı, müdahale et” diye uyarıyordu mesajla. Konuğumun lafını bölmemek için bekledim. Sonra gerçek ortaya çıktı. Yayın bizim salondan yapılmıyordu. O sahte hesap, Sn. Kılıçdaroğlu’nun 2013 yılında katıldığı Genç Bakış programını açmış internetten, dinletiyordu 20 bin kişiye. Hıhh =)) Biri “Kamer Genç ile görüştünüz mü?” sorusunu sorunca anca anlıyor insanlar konuyu. (İyi ki) Hiç kızmadım, akıllı çocukmuş, bu tiviti okuyorsan bize ulaş. Tam bir içerik üreticisisin gerçekten"

kaynak

Eski 22.05.2023, 17:01   #2
Canan
Çiçekci kız

Standart Cevap: Oğuzhan Uğur'dan 'Kılıçdaroğlu' açıklaması: Çekimleri 7 saat sürdü,

Kaftancıoğlu beş maddede Kılıçdaroğlu’nun Babala TV çekimi gözlemlerini aktardı

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’ye eşit sayıdaki AKP’li ve CHP’li izleyicinin önünde AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ortak yayına çıkması çağrısı yaptı.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çoğunluğu AKP’li olan izleyicilerin önünde Oğuzhan Uğur’un Babala TV’de yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon programına çıkmasının ardından CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu iki paylaşım yaptı.

“KILIÇDAROĞLU’NUN SÖYLEMLERİ AKP SEÇMENİNE GEÇTİ”

Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı ilk paylaşımda çekimler hakkındaki gözlemlerini paylaştı. Gözlemlerini beş maddede sıralayan Kaftancıoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun söylemlerinin AKP seçmenine ulaşmasından iktidarın rahatsız olduğunu belirtti.

Canan Kaftancıoğlu’nun ilk paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

“Dün geceki Babala tv çekimlerime dair gözlemlerim:

1- Sahada sıklıkla gözlemlediğim iktidar temsilcilerinde olmayan asgari nezaketin, iktidara oy vermiş, vermeye devam edecek olan seçmende fazlasıyla olduğu

2-İktidar destekçilerinin bugün yazdıklarıyla birleştirdiğimde seçmenlerinin kendileri gibi davranmamış ve @kilicdarogluk’un söylemlerinin salondaki seçmenlerine ulaşmış olmasından aşırı rahatsız oldukları

3-Moderasyonu yapan @OguzhanUgur’un benim için de şaşırtıcı ultra pozitif enerjisi, objektivitesi, katılımcıyı yargılayan, değil anlayan hak veren tutumu

4-Yazmazsam haksızlık etmiş olurum CB nı adayımız @kilicdarogluk’nun bütün katılımcıların kimi zaman saygı sınırlarını zorlayan(bana göre elbette) sorularına ve yorumlarına büyük bir özgüven, içtenlik ve saygıyla yanıt vermesi

5-Dün geceki çekimlerle birlikte bir kez daha Erdoğan’ın neden Kılıçdaroğlu’nun karşısına çıkmadığını ve çıkamayacağını görmüş oldum. Kendi seçmenlerinin de görmüş olduğunu düşünüyorum aynı zamanda”

ERDOĞAN VE KILIÇDAROĞLU BİRLİKTE YAYINA ÇIKSIN ÇAĞRISI

İkinci bir paylaşımda bulunan Kaftancıoğlu, AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’ye AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kılıçdaroğlu ile eşit sayıda AKP’li ve CHP’li izleyicinin önünde bir yayına çıkması için çağrı yaptı.

Kemal Kılıçdaroğlu’na söylemeden çağrısını yaptığını belirten Canan Kaftancıoğlu şu ifadeleri kullandı:

“Ve buradan kıymetli mevkidaşım Sn. Kabaktepe’ye bir çağrıda bulunayım. Madem karşı karşıya gelmeyi kabul etmiyor genel başkanınız. Moderatörü kendileri belirlemek koşuluyla 100 CHP’linin karşısına Erdoğan’ı, kendisinin belirleyeceği 100 AK Partilinin karşısına da Kılıçdaroğlu’nu çıkaralım eşit koşullarda. (Sayıyı ve koşulları da siz belirleyebilirsiniz) Fikrimi CB adayımızla paylaşmadan yazıyorum ve ikna edebileceğime inanıyorum. Gelin var mısınız?”

kaynak

Eski 22.05.2023, 19:34   #3
Canan
Çiçekci kız

Standart Cevap: Oğuzhan Uğur'dan 'Kılıçdaroğlu' açıklaması: Çekimleri 7 saat sürdü,

İsmail Saymaz anlattı: Kılıçdaroğlu'nun katıldığı Babala TV yayınında yaşananlar
Gazeteci İsmail Saymaz, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Babala TV'deki yayınıyla ilgili bilgi verdi.

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuk olarak katıldığı, Babala TV'de yayınlanacak olan Mevzular Açık Mikrofon programının çekimleri dün çekildi.

Programa izleyici olarak katılan gazeteci İsmail Saymaz, neler yaşandığını Sözcü TV'de anlattı.

Programın saat 21.00'de başladığını ve saat 04.00'te bittiğini belirten Saymaz, "Ben 03.50'ye kadar kaldım. Ben dinlerken uykum geldi, Kılıçdaroğlu konuşurken yorulmadı. Ve yaşına rağmen insanüstü bir dirençle ve sabırla, bazen kabalaşan sorulara sabırla karşılık verdi" ifadelerini kullandı.

Saymaz, şunları anlattı: "Nasıl olsa görüntüler yayınlanacak, herkes izleyecek. Şimdiden söylüyorum, AK Parti'li troller vardı orada, bir tanesi kendisi gitti. Orayı provoke etmeye gelmişti. Zaten onu sosyal medyadan biliyorum. Ucuz provokatörün teki."

Salonda AKP'li gençlerin olduğunu kaydeden Saymaz, " 30 soru sorulmuşsa 20'si AK Parti'liler sordu. Hatta bunların yarısı 'Ben AK Parti'liyim' dediler. Bazıları kabalaştılar. 30 soru sorulduysa 25 muhalif, eleştireldi. AK Parti'lilerden hiçbiri 'Ben sorumu soramadım' diyemez. Hatta bazı AK Parti'liler Kılıçdaroğlu'nun yayınladığı görüntülere karşılık kendileri görüntü verip onları yayınlattı" ifadelerini kullandı.

"Canan Kaftancıoğlu eleştirildi, o da kalktı söz hakkını kullandı" diyen Saymaz, şunları söyledi: "Kılıçdaroğlu CHP'lilerin oturduğu ön sırayı boşalttırarak gençleri de öne aldı ve 7 saat boyunca çoğunlukla AK Parti'lilerin sorduğu en sert sorulara bile olabilecek en yumuşak şekilde, sabırlı şekilde cevap verdi."

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
açıklaması, Çekimleri, kılıçdaroğlu, oğuzhan, saat, sürdü, trol, uğurdan

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)