Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Güzellik ve Moda > Saç, Cilt ve Vücut Bakımı > Cilt Maskeleri

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 10.12.2021, 11:51   #1
arzu-hal
Ziyaretçi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Sağlıklı başlangıçlar için neler yapıyorsunuz ?

Uzun süredir çalışmadığım için evde bayadır evdeyim arkadaşlar ve artık psikolojik olarakta insan hep aynı güne başlarken isteksiz, yorgun uyanıyor yani en azından ben öyleyim. Bunu tek başıma aşmak mümkün olmuyor tabi. İşsizliğin verdiği psikoloji ile çok fazla sağlıksız beslenmeye başladım ve bunu toparlayamadığım içinde egzersiz programlarına bakarken mark macdonaldı keşfettim Türkiye için yani ile çalışmaya başlamış yenilenme programı hazırlamışlar bende katılayım diye düşündüm de bakınca nitro nutrition beslenme elçisi olursam birde programda kullanacakları takviyeleri alırsam ücretsiz 21 günlük destek alabilirmişim. O yüzden harekete geçip beslenmeyi düzeltmekle başladım ve xxxxxxxx kullandım bi süre.
'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 10.12.2021, 14:22   #2
Insanlikarayan
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Sağlıklı başlangıçlar için neler yapıyorsunuz ?

Alıntı:
İşsizliğin verdiği psikoloji ile çok fazla sağlıksız beslenmeye başladım
Halbuki burada essas Problemi tanimissin!.

Sagliksiz Beslenmelerle kendimde baya abarttigimda, 116 Kiloyu asmis, Sanki 13 ücüncü ayinda Hamileymis gibi bir görünüm ortaya koymustum!.

Yavas Yavas bu duruma gelindigi icin, hic de göze batip el fireni cekilmedigi icin, Cümbüs Cemaat Kilolar toplanmaktaydi!.

WhatsApp üzerinden gönderilen Fotografta, Camasir Bidonu tasiyani zorla tanidigim icin, kendimde el fireni cekip, biraz olsun Yediklerime dikkat etmeye basladim!.

Ikibin senesi is hayatimdan cekildikten sonra, zaman zaman Depresyonlar yasayip, bunu Besin Düzenimi bozmakla taclandirmistim!.

Buda Denizde Can Kurtaran Simidinle dolasmami sagladi!.

Chickenwingsleri Buzluktan men etmemis olsamda, Zeytinyagli Salatayi Tepside yapip, Tüketmekle, 20 Kilomu azaltmistim!.

Normalin üstünde halen su Deprsyon aylarinda (Kis Aylari) 10 Kilom fazla olmus olsada, Can Kurtaran Simidi yaridan asagiya düsmüs durumda, Programli hareket etmemle onlarida kaslara cevirmekteyim!.

Düzenli Is Hayatinin ardindan bu sekil Kilolar devamli görülmekte!.

Mühim olan bunu tanimak, düzenli olarak Dümeni elinden kacirmamak!.

Kendim icin söylemek gerekirse, Salatalikta kullandigim Zeytin Yagi, Mide ve Barsak Florasini bayagi etkileyip, Kilo vermemi destekledi!.

Bu Depresyon aylarina ragmen, halen 100 Kilonun altinda bulunmaktayim!.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
başlangıçlar, cilt, için, kolajen, neler, sağlıklı, sağlıklık, yapıyorsunuz

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler