Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > İlginç Haberler

İlginç Haberler Sık rastlanılmayan haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 30.05.2020, 22:22   #1
OkyanusunKalbi
WoodStock

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Emniyet’i Peşine Taktı Araba Parası Kadar Ceza Yedi: ‘Bizde Her şey Zevkine

Emniyet’i peşine taktı araba parası kadar ceza yedi: ‘Bizde her şey zevkine’

Antalya'da polisin 'dur' ihtarına uymayarak otomobiliyle kaçan sürücü Selahattin Coşkun (27), 1,5 saat süren kovalamaca sonunda yakalandı. 23 bin lira ceza kesilen Coşkun, "Bizde her şey zevkine" dedi.

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde dün macera filmleri aratmayan bir kovalamaca yaşandı. Trafik ekiplerinin ‘dur’ ihtarına uymayan Selahattin Coşkun, otomobiliyle kaçmaya başladı. Sürücü, Muratpaşa ve Kepez ilçelerindeki ara sokaklara girerek izini kaybettirmeye çalıştı.

Ekipler, otomobilin kaçış güzergahındaki birçok noktada, yolu, araç trafiğine kapatarak önlem alırken, yaklaşık 1,5 saat süren kovalamaca Kepez ilçesinde sona erdi.

23 BİN CEZA YEDİ
Yakalanan sürücü Selahattin Coşkun, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Coşkun’a egzoz ve kural ihlalleri ile kent trafiğini tehlikeye düşürmek suçundan 23 bin lira ceza kesildi. Ayrıca ehliyetine el konulup, otomobili otoparka çekildi.

Verilen cezaya üzülmediğini söyleyen Selahattin Coşkun şunları söyledi:

* Arabamın değeri 22 bin lira. Motoru özel yapım. Ayrıca egzoz var.

* Bu yüzden bana trafik ekipleri ‘dur’ ihtarında bulundu. Ben de kaçmaya başladım.

15 TRAFİK EKİBİ
* Bir süre sonra arkamda 15 trafik ekibi olduğunu gördüm. Yaklaşık 1.5 saat süren kovalamacanın ardından yakalandım.

* İhlaller ve kusurlar yüzünden 23 bin lira yazdılar. Hiç üzülmedim. Bizde her şey zevkine. Yine olsun yine yaparım.
Olayın ardından çok sayıda telefon geldiğini söyleyen Coşkun, “Böyle de olsa tanınmak güzel” diye konuştu.

Kaynak

4 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.05.2020, 22:45   #2
OkyanusunKalbi
WoodStock

Standart Cevap: Emniyet’i Peşine Taktı Araba Parası Kadar Ceza Yedi: ‘Bizde Her şey

Trafikteki magandalar, kendileri yüzünden kaza yapacak sürücüleri hiç mi düşünmezler? Utanmadan''gene yapacağım'' diyor. Bu adamı döverim ben.

**

Polis şiddetini hakeden böyleleri işte.

4 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.05.2020, 23:09   #3
Bursalı68
Yönetici

Standart Cevap: Emniyet’i Peşine Taktı Araba Parası Kadar Ceza Yedi: ‘Bizde Her şey

Merhaba,

Bir kere denk gelmişti bana trafikte MİRAFIORI...Lambalarda durdum yanıma Mirafiori geldi, onun yanına Chreysler 3000, onun da yanına Mini Cooper...

Bu üçü daha yeşil yandığında bir koptu, Chreysler 3000 ilk lambalarda, Mini Cooper da ikinci lambalarda kaldı...Mirafiori ise çoktan gözden kayboldu hem de fark atarak gitti...Bursa'da iki tane var, bir tanesi 3 araçtan, diğeri 4 araçtan toplandı diye biliyordum...Bir tanesi denk geldi....Karşıdan baksan Şahin...Ama değil işte....

Sürat düşkünlüğüne, zevkine veya modifiye düşkünlüğü yada zevkine bir şey diyemem, ancak kovalamaca ve süratin, meskun mahalde yapılması, trafiğe açık alanda yapılması kötü...Bir anda önüne çocuk, yaşlı, dalgın biri, hayvan...v.b. çıkar, duramazsın, geri dönülmeyecek sonuçlarla karşılaşılır...

Sağlıcakla kalınız...
4 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.05.2020, 23:15   #4
OkyanusunKalbi
WoodStock

Bide bu magandalar trafikte bayan sürücü görünce daha da şiddetli gaza basıyor.. Küçükken bisikletle gezerken bisikletli magandalardan kaçardım, şimdi bunlardan kaçıyorum. Bayan görünce yarışa girip duruyorlar.

Zaten çok da iyi araç kullanmıyorum, hız yapmam; kurallara uyarak azami süratte giderim. Ölümüm ellerinden olacak.

Genelde altlarındaki araçlar da enkaz oluyor ya, gülsek mi ağlasak mı?

3 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.05.2020, 00:59   #5
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Alıntı:
"Bizde her şey zevkine" dedi.
Ah ya, sen ne güzel zevkine dövülürsün bir bilsen. Eşek sudan gelene kadar ıslak odunla dövmek lazım böyle embesilleri.

4 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.05.2020, 09:41   #6
Tntcool
Kelebek gibi uçar, arı gibi *******...

Daha videoyu izlemeden bunun bir Beyaz Şahin vakası olduğuna emnidim. Izleyince yanılmadığımı anladım.

Genelleme yapmak istemem ama bir trafik magandası haberi varsa benim ilk aklıma gelen Şahin marka araba oluyor. Mutlaka bu tür araba sahibi olup da trafik kurallarına harfiyen riayet edenler vardır (benim beyaz Şahinli babam gibi), onları tenzih ederim.

Ama ekseriya varoş tiplerin rağbet ettiği ya da gücünün yettiği bu türden arabalara binen psikolojikman normal olmayan şoförler acaba "araba eski ama ben yolların fatihiyim" şeklinde bir aşağılık kompleksine mi giriyorlar..

CEPTEN GÖNDERİLDİ

Nilgün MARMARA
3 Üyemiz Tntcool'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 31.05.2020, 15:03   #7
OkyanusunKalbi
WoodStock

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
Daha videoyu izlemeden bunun bir Beyaz Şahin vakası olduğuna emnidim. Izleyince yanılmadığımı anladım.

Genelleme yapmak istemem ama bir trafik magandası haberi varsa benim ilk aklıma gelen Şahin marka araba oluyor. Mutlaka bu tür araba sahibi olup da trafik kurallarına harfiyen riayet edenler vardır (benim beyaz Şahinli babam gibi), onları tenzih ederim.

Ama ekseriya varoş tiplerin rağbet ettiği ya da gücünün yettiği bu türden arabalara binen psikolojikman normal olmayan şoförler acaba "araba eski ama ben yolların fatihiyim" şeklinde bir aşağılık kompleksine mi giriyorlar..

CEPTEN GÖNDERİLDİ
Ben de doğan görünümlü şahin kullananlardan bahsedecektim ama genelleme yaparım diye vazgeçtim.

Klasik araç sevenlerden birisi olarak vosvos sevdam ölümüne gider. Şahin sevenlere de saygım sonsuzdur.

O yüzden bende kurallara riayet eden tüm sürücüleri tenzih ediyorum.

OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
araba, ceza, emniyet’i, kadar, parası, peşine, taktı, yedi, zevkine, ‘bizde

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)