Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Astroloji | Mitoloji

Astroloji | Mitoloji Burçlar, fallar ve rüya tabirleri

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 24.09.2011, 00:38   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Şık Bir Erkek Nasıl Olmalı

Erkeklerin yaşamı üçe ayrılır: İş, özel hayat ve sosyal aktiviteler.Eğer şıklığınızla görenlerin dönüp ikinci kez bakmasını istiyorsanız ünlü modacılardan çıkılarak hazırlanan Astrolojik giyim stilinize kulak verin

Koç

Kendilerine olan güvenleriyle dikkat çeken Koç burcu erkekleri, deniz mavisi tişörtlerle çok şık görünecek. Koç erkekleri aksesuar kullanmayı pek sevmiyor. Ancak spor bir takım üzerine atılacak renkli atkı sohbetin neşeyle başlamasına sebep olacaktır. İki farklı takım bazı aksesuarlarla zenginleştirilerek bütün hafta boyunca giyilebilir. Böylece bir üniforma olmaktan da çıkar. Gömlek rengini değiştirdiğinizde, tasarımları farklı beyaz gömlekler giydiğinizde, yelekle kravatları farklı ve belki biraz iddialı seçtiğinizde aynı takımı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayakkabı” türleri arasında ise, çoğunluk sporu tercih ediyor. Bir kadın, erkeğin kılığında ilk olarak ayakkabılara dikkat ediyor.

Boğa

Boğazlarına oldukları kadar stillerine de düşkün olan Boğa Burcu erkeği, kıyafetlerini renkli aksesuarlarla tamamlamayı sever. İnce ayrıntılar, gri takımlar, dar kalıplar derken dışarıda ve ofiste erkekler kadınlardan daha çok süsleneceğe benziyor. Vücuduna güvenen Boğa erkeklerini dar kalıplı pantolonlar ve küçük yakalı ceketler bekliyor. Renkli, kravatlar ve kol düğmeleri farklılaşmayı sağlayacak en önemli detaylar. Kadınların vazgeçemediği fularlar da dolabınızda bulunabilir. Favori renkler gri, lacivert, lacivert-mor ve siyah…

İkizler

Genelde şıklığıyla bilinen İkizler burcu, Erkekleri vücut tiplerini göz önünde bulundurarak doğru seçimler yapmalı. Takım elbisenin kupu o kişiye özel dikilmiş gibi durmalı. Vücut hatları düzgün olanlar daha şanslı. Dar kalıplı takım elbiseleri rahatlıkla kullanabilirler. Kiloluysanız… Koyu renk takımlardan başka bir renk düşünmeyin. Siyah veya gri pantolonları tercih edin. Ceket etek boylarına dikkat edin. Kalın kumaşları seçmeyin. Çok uzun ceket boyu ve kol boyu, dinamik yerine hantal görüntü verir. Ceket cebinde mendil kullanın. İnsanların dikkatini bedeninizden mendile çekecektir.

Yengeç

Burçlar arasında en hassas ve romantik olarak bilinen Yengeç'ler, giyimlerinde de bu özelliklerini yansıtmayı ihmal etmez.. Kısa boyluysanız… Dikey çizgili kıyafetleri tercih edin. Koyu renk takımlar giyin. Ceket kesimi bele oturan bir tarzda olmalı. İki düğmeli ceketler daha iyi olur. Ceket omuzları tam oturmalı. Ceket veya pantolonun aynı renkte olmasına dikkat edin. Pantolon paçaları belden aşağıya doğru hafif daralmalı. Özel gün ve geceler için kol düğmeli çizgili gömleğiniz olsun.

Aslan

Mevsime, hava sıcaklığına ve yaşa göre giyinmek. Aslan Burcu erkekleri modayı yakından takip etmekte geri kalmazlar. Artık iyi eğitimli, kariyer sahibi beyler şıklıklarını kanıtlamak ve ciddiyetlerini anlatmak uğruna kravat kullanmayacak. Modacılar takım elbiseleri, kesimleri ve kumaşları ile konforlu hale getirdikleri gibi Mono düğmeli ceketlerle ve şık gömlekler artık kravatsız da gayet hoş. İşadamlarının, yayıncıların, hatta bürokratların bazı ortamlarda kravatsız kullandıkları takımlarıyla bu modayı kanıtlıyor.

Başak

Evini asla dağınık göremeyeceğiniz Başak Burcu titizliğe ve giyimine çok önem verir. Genelde açık renkleri seven Başak Burcu erkeklerine Uzun boyluysanız Boyuna çizgili takım asla.. Kruvaze takım her zaman Sivri ve uzun gömlek yakası asla. Kadınların zevki de önemli! Yine kadınların yüzde 45'i, “günlük bir takım elbise ve gömlekli” erkeği ve pamuklu kumaşları hoş buluyor. Altın yüzük, künye, kolye, rengârenk tatil kılıkları, şalvar kesim blue jean’ler ve püsküllü ayakkabılar, kadınların erkeklerde görmeye tahammül edemediği giysi ve aksesuarların başında geliyor.

Terazi

Klasik parçalardan vazgeçemeyen Terazi Burcu erkekleri, yaz-kış giyebilecekleri gömlekleri daha çok tercih ederler Renginin bu yıl lacivert olmasında yarar var. Hem modern, hem de şık. Diğer alternatifiniz gri. Cep mendili de yeniden moda olan bir aksesuar. Unutulmamalı ki, bir erkeğin cebindeki mendili onun şıklığının ve nezaketinin bir göstergesi. Yaşınız 35’ten büyükse 8 santim, 35’ten küçükse 6 santimden geniş bütün kravatlar da kaldırın! Her stil sahibi erkek, ince kravatın kendisini daha yapılı göstereceğini bilir.

Akrep

Doğal görünümünü hep koruyan Akrep Burcu erkeği arada bir de olsa takım elbise giymeyi sever. Uzun boyluysanız… Kruvaze takımları tam size göre. Duble paçalı pantolonları giyebilirsiniz. Farklı renklerde birleşimler (pantolon, gömlek, ceket, kravat) oluşturabilirsiniz. Yere dik çizgili kıyafetlerden kaçının. Belinizden aşağıya doğru daralan pantolonları giymeyin. Birçok erkek gece dışarı çıkarken takımını değiştirmez. Kravatı fırlattığı gibi iş kıyafetini gece kıyafetine dönüştürür. Siz de bunlardansanız, olduğunuz gibi kalın.

Yay

Renkli kişiliklerini kıyafetlerine yansıtmayı seven Yay'ları, tek renk bir kıyafetle görmeniz çok nadirdir. Gri tonları özel tercihleridir. Dolabında olması gerekenler ise; gömlek hafifliğinde ceketler, ince trikolar, farklı ekoseler kullanılarak yapılmış küçük yakalı gömlekler, İki veya tek düğmeli takım elbiseler ve ceketlerde ince yakalar. Astarsız hafif ceketler de sezona ağırlığını koyuyor. Boyunuz çok kısa değilse mutlaka kemer kullanın. Yuvarlak uçlu ayakkabı size ekstra yuvarlaklık katar, bu yüzden hafif köşeli olanları tercih edin.

Oğlak

Daima zevkli seçimleriyle etraftaki kişileri kendilerine hayran bırakan Oğlak erkekleri, biraz kilonuz varsa, tek düğme takım elbise ceketi yerine, çift veya üç düğme ile göbeğinizi gizlenmiş kabul edin. Bedeninize tam oturan takım elbise giyin. Bol ve büyük gözüküp, sizi daha da geniş göstermesin. Yani büyük beden ama fit bir takım elbise alın. Erkeğin kokusu derseniz Bir erkek sık sık parfüm değiştirmemeli…

Kova

Modern görünüşlerine karşın sabit fikirli olmalarıyla bilinen Kova Burcu erkekleri, seçtiği kıyafetlerde de fazla cesur davranmazlar Takım elbisenin gömlek, kravat ve ikili takımdan ibaret olmadığını, iyi giyinmenin ve otoritenin kravatsız da yapılabileceğini bilirle. Erkeklere puan kaybettiren iki konu Biri boyalı saçlar hangi yaşta olursanız olun, saçınızdaki aklar sizi daha karizmatik yapar. Kelinizi örtmeyi de bırakın, hatta kelseniz doğal bir karizmanız var demektir.

Balık

Nostaljik tasarımları tercih eden Balık erkekleri, füme rengi takımlarla beğenilerini ortaya koyacaklar. Kol düğmeleri, şıklık oluşturan önemli bir aksesuardır. Kıyafetin kırışmaması için dikkat edilmesi gerekiyor. Pantolon ve gömlek ceplerinize kalın cüzdan, anahtar gibi şeyleri koymayın, hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkıyor. Alyanstan başka yüzük takılmaması daha dikkat çekiyor. Yine koyu tonlardaki üniversite tişörtleri, kapüşonlu sweatshirtler, gençlerin gözdesi oluyor.

Kaynak

Eski 24.09.2011, 00:47   #2
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Standart Cevap: Şık Bir Erkek Nasıl Olmalı

Takım elbise ve ben!..

Burcum karışmış benim...

5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 24.09.2011, 09:18   #3
ömer
Üye

dün aldım takım tutuyor çok şaşırdım
Eski 24.09.2011, 12:14   #4
Canan
Çiçekci kız

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Takım elbise ve ben!..

Burcum karışmış benim...
Aylin Sungur takmış takım elbiseye. Bütün burçlara giydirmiş
Eski 24.09.2011, 12:32   #5
Eren
Üye

Her burç insanı tam olarak yansıtamaz insanın kişiliğini belirleyen yaşadıkları ve yaşam biçimidir
Aksa da kanım korkma, haini güldürmem..!

4 Üyemiz Eren'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 24.09.2011, 13:15   #6
YaReN
Tam Üye

Thumbs up Cevap: Şık Bir Erkek Nasıl Olmalı

Terazi

Klasik parçalardan vazgeçemeyen Terazi Burcu erkekleri, yaz-kış giyebilecekleri gömlekleri daha çok tercih ederler Renginin bu yıl lacivert olmasında yarar var. Hem modern, hem de şık. Diğer alternatifiniz gri. Cep mendili de yeniden moda olan bir aksesuar. Unutulmamalı ki, bir erkeğin cebindeki mendili onun şıklığının ve nezaketinin bir göstergesi. Yaşınız 35’ten büyükse 8 santim, 35’ten küçükse 6 santimden geniş bütün kravatlar da kaldırın! Her stil sahibi erkek, ince kravatın kendisini daha yapılı göstereceğini bilir.

Eşim için okudum bir bağlantı kuramadım
4 Üyemiz YaReN'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 24.09.2011, 16:59   #7
OkyanusunKalbi
WoodStock

Şık erkek takım elbiseli mi oluyor?

Her zaman da takım elbise giyilmez ki...
5 Üyemiz OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 24.09.2011, 17:46   #8
Nefertari
Üye

Yay burcunu tuttum (:
4 Üyemiz Nefertari'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 24.09.2011, 19:19   #9
FireBug
Tam Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Takım elbise ve ben!..

Burcum karışmış benim...
Aynısını diyecektim...

Hiç sevmem takım elbise olayını hatta nefretlik boyutundadır.

Ben bile helallik aldım yüreğimden,
nasılolsa bu gidiş dönüşsüz diye....
6 Üyemiz FireBug'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 24.09.2011, 21:05   #10
ReaL
Deniz Sevengillerden

Kamyon şoförleri gibi sizde deri mont giyin... Olmadı kaşe mont giyin...

Bakın büyük konuşmayın, adama smokin bile giydirir bu hayat, bir de papyon tamamdır...

Takım olmasada ceket ve uygun renkte pantolon vazgeçilmezimdir...

Burçlara bakarak da giyinecek de değiliz.. Bana çok saçma geliyor zaten...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
erkek, nasıl

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler