Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Teknoloji | Bilgisayar > Cep Telefonu > Samsung

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 30.01.2014, 00:45   #1
ReaL
Deniz Sevengillerden

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart iPhone'un Bomba Özelliği Samsung'a Geliyor

Samsung’un merakla beklenen akıllı telefonu Galaxy S5’te iPhone 5S’lerde kullanılan parma izi koruma teknolojisinin yer alacağı iddia edildi.

İki farklı sürümde kullanıcılara sunulması planlanan Samsung Galaxy S5’le ilgili gün geçmiyor ki yeni bir haber çıkmasın. Son olarak ön yüzünde yer alan kamera ile ekran kilidinin açılacağı iddia edilen cihazda iPhone 5S’lerin en önemli özelliği parmak izi koruma teknolojisinin yer alacağına dikkat çekildi.

KGI Securities’in son raporuna göre hem düşük hem de yüksek gelir seviyesine hitap edecek iki farklı modele sahip olması beklenen Galaxy S5’in diğer tahmini özelliklerine gelince…

2 GB RAM’e sahip olması beklenen cihazın 5.2 inç’lik dev bir ekran kullanacak. 16 megapiksel dahili kamerası ile yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video çekimi mümkün olurken, cihazın şubat ayı sonunda gerçekleştirilecek Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması bekleniyor.

Kaynak

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
10 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 30.01.2014, 00:48   #2
Subutay
Eflamor

Standart Cevap: iPhone'un Bomba Özelliği Samsung'a Geliyor

Malesef Samsung galaxy S5 çıkmayacak. Şubatta tanıtımı bekleniyordu ama çıkan haberler bu yönde değil sanırım Tizen ile beraber farklı planları var Samsung'un.
Asya boz kırlarında bir bebek dünyaya geldi. Bu bebeğe asya stepleri beşik oldu. Rüzgarlar şarkı söyledi ona. Yıldızlar yol gösterdi. Yağmurlar yıkadı. Bu bebek büyüdü ve ona Türkadını verdiler. Türk büyüdü kasırga oldu tayfun oldu. Türk budur. Türk tayfundur, kasırgadır, Boradır. | Mustafa Kemal Atatürk.

la şey e vaki ün mutlak bel küllün mümkin
nisi credideritis non intelligentis
7 Üyemiz Subutay'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 02.03.2014, 10:14   #3
Çağla
KirLiBeYaZkeDi ... =)

Iphone 5s te ki parmak izi sistemi güzel, hoş ama o tuşu sürekli kullanıyorsun.
Tık tık tık. Bir geri çık bas, açık uygulamaları gör çift tıkla. Çabuk bozulacak gibi.

Samsung da parmak izine buluşacaksa daha güzel bir yöntemle yapmalı diye düşünüyorum.

"İnsanlar arkanızdan
konuşuyorsa

Onlardan öndesiniz
demektir."

6 Üyemiz Çağla'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 02.03.2014, 13:30   #4
Redwine
"Her Şey Güzel Oldu"

Samsung Iphone solladı bence... Samsung telefonum masa örtüsünün arasında kalmış fark etmeden örtüyü silkeledim... Telefon dördüncü kattan duvara çarparak aşağa uçtu...Duvara çarpınca karanlıkta fark ettim zaten.. Aşşağıya uçarcasına indim.. İnanın telefonun camı bile çatlamıştı.. Hala kullanıyorum... Samsung'un sağlamlığını test edildi ve onaylandı...
Eski 02.03.2014, 13:48   #5
Efruz
Dost Nâzım

Samsung ne yaparsa yapsın biraz kaliteyi arttırmadığı sürece alınacak bir telefon değil benim gözümde. Kalite o kadar düşükken tamir masrafları da o kadar uçuk ki

Sakın sen kuş vurma yavrum,
En engin bir kardeşlikte uçar kuşlar gökyüzünde.
Tüfekle oynama yavrum,
Şakacığı bile çirkin bir canlıyı öldürmenin.

2 Üyemiz Efruz'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
bomba, geliyor, iphoneun, özelliği, samsunga

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)