Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Rahmi Turan

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 24.09.2015, 06:48   #1
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Post AKP Değirmenine Su Taşımamak Lâzım! | Rahmi Turan

Bugün Bayram… Bayramlarda hep iyi şeyler düşünmek lâzım. Fakat, ülkemizin içinde bulunduğu hazin durum, buna pek imkân vermiyor!
1 Kasım seçimlerine 37 gün kaldı… Ben, kendi hesabıma, bundan böyle CHP’yi de, MHP’yi de eleştirmeme kararı aldım. Tabii ki, sadece seçime kadar!

Bu partilerin “yanlışları yok” demiyorum. Elbette ki var… Hem de o kadar çok var ki, say say bitmez!
Ancak…
Onlara yöneltilecek her eleştiri, bundan sonra AKP’ye yarar!

* * *
O AKP ki, ülkeyi batırmış durumda… Memleketin daha fazla zarara uğramaması için bir an önce gitmesi lâzım… En azından bu partiye bir koalisyon freni gerekiyor!
Bu nedenle “kol kırılır, yen içinde kalır” misali CHP ve MHP’nin hatalarını (seçime kadar) görmeyeceğiz.

1 Kasım’da dananın kuyruğu koptuktan sonra elbette ki, demokratik hakkımız olan eleştirilerimize devam edeceğiz.
Yani, ben böyle düşünüyorum!
CHP ve MHP’yi daha fazla yıpratıp, AKP’nin değirmenine su taşımak istemiyorum.

* * *
Ülkemizin en büyük problemi “AKP zihniyeti”dir.
Onu başımızdan defetmedikçe, bu memleket huzura da, sükûna da kavuşamaz!
Milyonlarca insanımız çile çekerken, milletin kesesinden hovardalık yapanların bir an önce defolup gitmeleri, ülkemizin kurtuluşu için şarttır!

Adamlar o kadar çıkarcı ki “Terörü lânetlemek ve şehitleri anmak” için miting yaparken bile şarkılı-türkülü bir şenlik havasında AKP’ye oy istiyor! Şehitlerin kanı umurlarında değil!
Sizin derdiniz terör mü, akan kanları durdurmak mı, yoksa milleti kandırıp oylarını kapmak mı?
Ne dersiniz? Yakışıyor mu bu? Şehitler üzerinden oy devşirmek vicdani bir olay mı?

Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.

- - - - - Sözcü - - - -

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
değirmenine, lâzım, rahmi, taşımamak, turan

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)