Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Forum Gerçek Özel > Benim Bölümüm | Yazarlarımız

Benim Bölümüm | Yazarlarımız Kendi ürettiklerimiz

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 27.08.2010, 22:28   #1
s€zgin
Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Çözüldü Ayrılık neden hep acıdır (?)

Ayrılıkların acısını yaşadım bugüne kadar hep yüreğimde geceleri yanlız yanlız ağladım günlerce yalvardım ALLAH'ıma bana ayrılık acısı yaşatma diye
Hıçkırıklarımın sesi gecenin sessizliğinde çığlık gibi yankılandı hep . En duygusal şarkılar bana yazılmıştı sanki birer birer bütün şarkılar benimi anlatıyordu yoksa diğer insanlarda benimle aynı acıyımı yaşamıştı yada ayrılıkların rengi heryerde aynımıydı . ?

En güzeL hayallerim son buldu ettiğimiz yeminlerle günahamı girmiştik yada sadece giden günlerim olmuştu sahte hayatta . Sahte sevgilerden kurtulup kendimi öldürmeyi düşünmek hiçte zor değildi ayrılıkların ardından. Ne kadar zordu dışarıya hiçbişi olmamış gibi görünmek içinde fırtınalar koparken sakin kalabilmek duyduğun bir şarkıda gözyaşlarını içine akıtabilmek ne kadar zor hiç yaşadınızmı ?

Çok zor durumda kalır insan herkes birgün ayrılığı söylerdi inanmazdık şimdi o insanların yüzüne karşı nasıl açıklayabilirsinki bu durumu .. Sen her zaman çok seversin yada çok bağlanırsın ama karşındakinin duygularından emin olamamak çok kötü bir duygu insanın yüreğinde . Hiç ummadığın anda gelir ayrılık en mutlu anını zehir eder insana inanmak istemezki insan ayrılığa ....

Zaten kimsede anLatamazki ayrılığı bu insana...
Hayatın yokluğunda çırpınırken , hayattan bir kere güzel birşey görmemişken , herşeye kader diyip geçerken , ben ufak şeylerle mutluda olurum derken , ben zaten her acının tiryakisi olmuşum diye söylerken

ßir acı daha geLir yüreğine ... inanmak zor geLsede ayrılık kocaman bir gerçektir...

Eski bir yazımı paylaşmak istedim
(Yazan & Çizen = s€zgin )
4 Üyemiz s€zgin'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 27.08.2010, 22:33   #2
Nazlı
Süper Üye

Standart Cevap: Ayrılık neden hep acıdır (?)

Öncelikle yazının geçmiş zamana ait olmasına çok sevindim.Keşke o zamanda olmasaydı , ama bazende iyidir ayrılıK.Düşünmek için...

Çok güzel yazmışsın.Ezgiyle sana bir ömür boyu mutluluklar.
Onu sakın üzme hee
Eski 27.08.2010, 22:44   #3
s€zgin
Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sundae Mesajı göster
Öncelikle yazının geçmiş zamana ait olmasına çok sevindim.Keşke o zamanda olmasaydı , ama bazende iyidir ayrılıK.Düşünmek için...

Çok güzel yazmışsın.Ezgiyle sana bir ömür boyu mutluluklar.
Onu sakın üzme hee
Ayrılık zamansız geliyor yapacak birşey kalmıyor insana

okuduğunuz için teşekkür ederim
s€zgin'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 27.08.2010, 22:54   #4
€zgÎ
Üye

Zamanında böyle bir yazı yazdırmış olmama üzüldüm. Umarım bir daha böyle ayrılık yazıları yazmak zorunda kalmayız..

Yüreğine sağlık bitanem..
Eski 27.08.2010, 22:56   #5
Kardelen26
Müdavim

Çok mutlu bir çiftimiz var forumda, allh nazarlardan korusun, ömür boyu mutluluklar

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
acä±dä±r, ayrä±lä±k

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)