Forum Gerçek

Forum Gerçek (http://www.forumgercek.com/)
-   Sinema Haberleri (http://www.forumgercek.com/sinema-haberleri/)
-   -   Johnny Depp Sevilen Rolüyle Dönüyor (http://www.forumgercek.com/sinema-haberleri/100222-johnny-depp-sevilen-roluyle-donuyor.html)

İmge 16.07.13 17:48

Johnny Depp Sevilen Rolüyle Dönüyor
 
Son zamanlarda fantastik filmlerde canlandırdığı karakterlerle kendinden söz ettiren Johnny Depp, 2010 yılında rol aldığı 'Alice Harikalar Diyarı'nda filminin devamında da rol alacağını bildirdi.

Lewis Carroll'un 'Alice Harikalar Diyarı' adlı kitabından uyarlanan ve 1 milyar dolar gişe hasılatı getiren ilk filmden sonra, ikinci filmin yapımı için çalışmalara başlandı.

İlk filmde 'Mad Hatter' rolünü canlandıran Depp, ikinci filmde de rol almak için sözleşme imzaladı. Tim Burton'un yönetmenlik koltuğunu James Bobin'in kaptırdığı belirtilirken, senaryonun nasıl devam edeceği henüz netleşmedi. Guardian gazetesinin haberine göre filmin, Caroll’un ilk kitabından 6 yıl sonra kaleme aldığı ‘Through the Looking Glass’tan ilham alması bekleniyor.

İlk filmde Alice karakterini canlandıran Mia Wasikowska'nın ikinci filmde yer alıp almayacağı ise merak konusu oldu.

Son yıllarda 'The Lone Ranger' ve 'Dark Shadows' gibi fantastik filmlerde yer alan Depp, aldığı yüksek ücrete rağmen gişedeki düşüşüyle eleştirilerin odak noktası haline geldi.

Kaynak

Cagliostro 16.07.13 18:05

Cevap: Johnny Depp sevilen rolüyle dönüyor
 
Oynadığı hiç bir filmde performansının düşük olduğunu görmedim ha filmler vasattı o ayrı ama Johny Deep hep aynıydı. Karayip Korsanları filmini iple çekiyorum baya iyi olacak diye okudum ne kadar doğrudur bilemem :) Alice filmi pek hoşuma gitmemişti Tim Burton'a yakıştıramadım bu filmi..!

C.Cienfuegos 16.07.13 19:18

Cevap: Johnny Depp sevilen rolüyle dönüyor
 
Alice filmini izlesem bugün.

Dora 16.07.13 19:23

Cevap: Johnny Depp sevilen rolüyle dönüyor
 
Kesinlikle Johny DEEP rolünü çok iyi oynuyor. Ama keşke bazı senaryolarda oynamasa. Film gişe yapmayınca oyuncu suçu oluyor. Bazı durumlarda bu doğrudur tabi de Johny DEEP' in oynadığı filmlerde bu söz konusu değil bence.


WEZ Format +3. Şuan Saat: 13:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker