Forum Gerçek

Forum Gerçek (http://www.forumgercek.com/)
-   Türk Edebiyatı (http://www.forumgercek.com/turk-edebiyati/)
-   -   Bir Delinin Mektubu (http://www.forumgercek.com/turk-edebiyati/49894-bir-delinin-mektubu.html)

Kardelen26 05.07.09 23:03

Bir Delinin Mektubu
 
:crazy:Bir Delinin Mektubu:crazy:


http://www.edebiyatdefteri.com/resim...ufak/42146.jpg

Merhaba sevdiğim;:clap:


:blink:Uzun zaman oldu seninle görüşmeyeli,sana dokunmayalı,kokunu içime çekmeyeli.Kimbilir ne hallerdesin,kiminlesin,kimler bakıyor o sımsıcacık gözlerine,tutamadığım ellerini kimler okşuyor.

Biliyormusun bunları düşünmek beni kahrediyor.Bugün ayrılığımızın seksen üçüncü günü.Ben hala dönüp arkama bakmadım,bakamıyorum.Çünkü döndüğüm an tekrar ilerlemeye gücüm olmayacak biliyorum.

Ben seni yalnızca bir kere terkedebilirim.Bir ikincisine gönlüm dayanamaz.Bu yüzden senden hep uzak yaşıyorum. Bazen diyorum her şeyi bırak geri dön, koş, sarıl, sımsıkı kucakla ve bir daha asla bırakma. Ama olmaz diyor yüreğim. Biz ayrıldık, nasıl yaptık bunu birbirimize, neden giderken kal diyemedik birbirimize, neden mühürlendi dudaklarımız, neden kırılası ellerim tutamadı seni, neden neden neden...

Oysa öyle çok seviyordum ki seni.Kimselere anlatmıyordum bile. Kendimden bile kıskanıyordum. Aynalardan gizliyordum seni. Geçen gün tüm cesaretimi toplayıp seni aradım. Telefona bir başkası çıktı.O an yıkıldığım andı.Yüreğim öylesine acıdı ki.Telefon ellerimin arasından kayıp gitti. Seni isteyemedim o nerde diyemedim. Hala çok acıyor yüreğim, o gün bugündür kanıyor. Hiç kimseyle konuşmuyorum, yemek yemiyorum, su içmiyorum.

Hayatla bağlarım kopmak üzere.Keşke diyorum hani keşke böyle olmasaydı sonumuz.Yada keşke bu kadar çok sevmeseydim seni. Hiç bağlanmasaydım sana. Keşke sen olmasaydın ya da keşke ben hiç doğmasaydım. O kadar çok pişmanım ki... Herkes delirdiğimi söylüyor. Yine sebepsiz yerlere gülmeye başladın diyorlar.

Halbuki ben seninle geçen güzel günlerimizi düşünüyorum o an. Bazen de durup dururken ağlıyorum. Hıçkırıklarla uyanıyorum uykularımdan.Alıp başımı gitmek istiyorum. Buralardan çok uzaklara.Ve bir daha hiç geri dönmemek.Varsın deli desinler bana ben yinede seni hala çok seviyorum...:aglama::aglama:

Kardelen26 05.07.09 23:11

Cevap: Bir Delinin Mektubu
 
teşekkürler lale...

ReaL 05.07.09 23:25

Cevap: Bir Delinin Mektubu
 
Delinin ve sarhoşun mektubu okunmaz ama, bu yazı da pek deli işine benzemiyor...

Yada bende deliyim, bu mümkün.. :crazy:

Kardelen26 05.07.09 23:31

Cevap: Bir Delinin Mektubu
 
karasevda delisi bu:kiki::kiki:


WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2019 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker