Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Uğur Dündar


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 04.07.15, 06:42   #1
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 1654
Mesajlar: 9,563
Ettiği Teşekkür: 33016
Aldığı Teşekkür: 32074
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Post Yeni Meclis, AKP’nin Gizli Anlaşmalarını Ortaya Çıkarmalı… | Uğur Dündar
Wi­ki­Le­aks si­te­si­nin ku­ru­cu­su Ju­li­an As­san­ge,
ge­çen haf­ta Tür­ki­ye­’yi il­gi­len­di­ren çok çar­pı­cı açık­la­ma­lar­da bu­lun­du.
Ass­san­ge “Tür­ki­ye, Suu­di Ara­bis­tan ve Ka­ta­r’­ın 2012 yı­lın­da giz­li bir an­laş­ma ya­pa­rak, Su­ri­ye Dev­let Baş­ka­nı Esa­d’­ı de­vir­me ko­nu­sun­da mutabık kaldıklarını” id­di­a et­ti. Bu ko­nu­da el­le­rin­de Suu­di Ara­bis­tan kay­nak­lı bel­ge­ler ol­du­ğu­nu öne sür­dü.Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.


- - - - - -
Sözcü - - - - - -
__________________


Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.07.15, 11:36   #2
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Yeni Meclis, AKP’nin Gizli Anlaşmalarını Ortaya Çıkarmalı… | Uğur Dü

Açığa çıkan belgeler için ne yapılabildi ki? Açığa çıkacaklar için ne yapılsın? Örneğin bir meşhur Abdullah Gül 9 maddelik hıyanet belgesi var ne yapılabildi? Açığa çıkmış yüzlerce belgeli ihale istismarları bağlı olarak korumacılık var ne yapılabildi? Devletin hazinenin Trilyonları bulan zararlarına sebep olanlar var belgeleri internet sayfalarında geziyor ne yapılabildi? İsraf var belgeleri ile ortada ne yapılabildi? Rüşvet var, hırsızlık yolsuzluk var ses ve görüntü kayıtları ile internet sayfalarında aylarca dolaştı ne yapılabildi? Tanrı o Bahçeli denilen zatı bildiği gibi yapsın. Tam hesapların sorulacağı zaman gelmişti, her zamanki gibi AKP'ye kriko oldu. Bundan sonra kimseye hesap filan sorulmaz, Türkiye başına gelenleri sineye çeker bir köşede oturur.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.07.15, 21:42   #3
Tam Üye

Livan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: May 2015
Yaş: 48
Konular: 1
Mesajlar: 399
Ettiği Teşekkür: 243
Aldığı Teşekkür: 1511
Rep Derecesi : Livan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyor
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yeni Meclis, AKP’nin Gizli Anlaşmalarını Ortaya Çıkarmalı… | Uğur Dü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
Tam hesapların sorulacağı zaman gelmişti, her zamanki gibi AKP'ye kriko oldu. Bundan sonra kimseye hesap filan sorulmaz, Türkiye başına gelenleri sineye çeker bir köşede oturur.


Eğri oturdum doğru konuşmak istiyorum. Hepimiz biraz ezbere gidiyoruz. Sadece hatırlattığı için, her ne kadar alıntı yapmış olsam da derdim, sn Mustafa Akten'in yazdığını eleştirmek değil, bugünlerde tüm CHP ve CHP'li medyanın kendi koltuk deyneklerini hiç gündeme getirmeden, mal bulmuş mağribi gibi, suçu MHP'ye atması çok da mantıklı değildir. 'Sarı Öküz' hikayesi tam da CHP'nin içine düştüğü şu anki durumun acı gerçeğidir. Ne demek istiyorum? Şunu demek istiyorum:

Erdoğan'ı siyasete somut olarak (yorum olarak değil) kazandıran kimdir? Deniz Baykal. Deniz Baykal kimdir? CHP'nin genel başkanıdır (yıl 2007). Aynı Deniz Baykal, 7 Haziran 2015 seçiminin hemen ardından Saray'la hangi sırları paylaşmıştır? Hangi düzenleri kurgulamıştır? 'Sır'ları diyorum, çünkü, Deniz Baykal'ın Saray'la neler konuştuğuna dair, Kılıçdaroğlu'nun dahi yeterince bilgisi yoktur. Neden yoktur? Baykal, Kılıçdaroğlunu telefonla aradığını, ancak, ulaşamadığını söyledi. Kılıçdaroğlu ne dedi? 'Nasıl olur ki, o akşam geç saatlere kadar yatmamıştım, ayaktaydım ve telefonum açıktı...' dedi. Gel bu eşşeği köprüyü geçir.

Yıl 2007. Genel seçimlerin ardından meclis başkanı seçiliyo. CHP aday dahi göstermedi. AKP'nin adayı Köksal Toptan, daha ilk turda 450 (470 de olabilir, tam hatırlamıyorum) oyla bir oturumda meclis başkanı seçildi. 20015'te kendi adayına fire veren CHP, 2007'de tam kadro, hiç fire vermeden AKP adayına oy verdi. HDP (o zaman BDP)'nin de adayı yok ve onlar da tam kadro AKP'nin adayına oy verdiler.

MHP ne yaptı? MHP ilkeli davrandı. Paşalar gibi adayını gösterdi (Tunca Toskay). Kendi adayına 51 milletvekiliyle tam kadro destek verdi. 450, 51'den büyüktü ve CHP'nin büyük bir sosyal demokrat bilinçle (!) desteklediği AKP adayı meclis başkanı oldu.

MHP midir kriko, MHP midir koltuk değneği? Biraz akıl, biraz da insaf rica ediyim...
__________________
Livan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Livan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.07.15, 22:12   #4
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1162
Mesajlar: 12,129
Ettiği Teşekkür: 50885
Aldığı Teşekkür: 44290
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yeni Meclis, AKP’nin Gizli Anlaşmalarını Ortaya Çıkarmalı… | Uğur Dü

MHP' nin tabanı da genellikle @Livan gibi olduğu için muhalefete muhalefet ederek kendi yanlışlarını kutsarlar...

Evet Baykal 2002 seçimlerinden sonra Tayyip' in önünü açtı. Çok büyük ve tarihsel bir hataydı bu; ki bence hata da değil, bir şekilde Deniz Baykal' ın aslında teslim alınmışlığının somut bir ifadesiydi.

Peki ülkeyi AKP' nin kazanacağını bile bile şok bir erken seçime götüren kimdi? İçinde bulunduğu Ecevit başbakanlığındaki koalisyon hükümetini kendisi barajı aşamamak pahasına yıkan MHP değil miydi?

MHP, içinde yer aldığı hükümeti yıkarak ülkeyi göz göre göre AKP' nin kazanacağı bir erken seçime götürdü. AKP hükümet, Abdullah Gül' de başbakan oldu. Daha sonra da Deniz Baykal' ın rezilliğiyle Tayyip milletveili seçtirilerek (!) başbakan yapıldı.

Baykal rezillik yaptı ama bu süreci sağlayan Bahçeli, reprezillik yaptı.

Başbakan' ın Tayyip olduğu bir ülkede, cumhurbaşkanının da bir AKP' li olması, devletin tüm kurumlarının Çankaya' dan onaylanarak (noterlik makamı !) AKP ve Cemaat' in eline geçmesine neden olacaktı.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP, Abdullah Gül' ün seçilmesini engellemek üzere meclis oturumlarına katılmadı. AKP bile eski ANAP' lı Vecdi Gönül veya Abdüllatif Şener' e tav olmuşken MHP meclis oturumlarına katılarak Abdullah Gül' ün Çankaya' ya çıkmasını ve devletin tüm kurumlarının esir alınmasını sağladı.

İşte son rezalet! Meclis başkanı MHP sayesinde yine AKP' li oldu.

Ben her zaman MHP tabanının asla ama asla milliyetçi olmadığını iddia ettim. Hep ettim ve yine de ediyorum.

AKP politikalarına bir aparatçık olan ve olmaya devam eden MHP' yi aklamak için ''ama Baykal'da böyle yapmıştı'' diye MHP' nin günahlarını mazur göstermek bir milliyetçinin eğer milliyetçi ise; milliyetçilikten çıktığı andır.

MHP' nin en bariz hatalarını başka bir muhalefet partisinin hatalarıyla mazur göstermek milliyetçilik değildir ve olamaz.

Ama MHP tabanı bunu anlamaz. MHP tabanı, lider diye başlarına getirilen Bahçeli' ye aynı AKP' lilerin Tayyip' e biat ettiği gibi biatkar bir tabandır.

13 yıldır AKP' nin başı ne zaman sıkışsa yardımına MHP koşmuş... Adı bile ''AKP stepnesi'' ya da ''AKP' nin topal değneği'' diye anılan bir partinin tabanı ise bu saçmalıkları başka bir partinin rezillikleriyle hoş göstermeye çalışıyor.

Ve bir kez daha görüyoruz ki MHP ve MHP' liler AKP' nin değil aslında muhalefetin muhalefetidir.

Boşuna AKP ve MHP tabanlarının aynı hamurdan olduğu söylenmiyor.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.07.15, 22:35   #5
Tam Üye

Livan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: May 2015
Yaş: 48
Konular: 1
Mesajlar: 399
Ettiği Teşekkür: 243
Aldığı Teşekkür: 1511
Rep Derecesi : Livan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyorLivan gurur duyuluyor
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yeni Meclis, AKP’nin Gizli Anlaşmalarını Ortaya Çıkarmalı… | Uğur Dü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
MHP' nin tabanı da genellikle @Livan gibi olduğu için muhalefete muhalefet ederek kendi yanlışlarını kutsarlar...
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Yazın sıcağı ve Ramazan. Bektaşi'nin canı içki çekmiş. Almış şarabını ama içecek zula bir yer yok. Mahalle baskısı var. Geceyi beklemiş Bektaşi. Sessizce mahallenin camisine girmiş. Hocanın namaz kıldırdığı mihrabın önüne koymuş sofrayı başlamış demlenmeye. Cami'nin imamı sinsice takip etmiş Bektaşi'yi. Büyük bir hışımla camiye girmiş. Almış Bektaşi'yi eline, verip veriştirirken bir taraftan da 'bre kafir, bre zındık, bre dinsiz...' diye sayıyomuş hoca. Bektaşi, 'ulan hoca, dinsizlikten değil, yersizlikten yersizlikten...' demiş.

'MHP tabanı gibi olduğum'dan değil Aristo, öfkemden öfkemden... ) )
__________________
Livan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Livan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 04.07.15, 23:34   #6
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 339
Mesajlar: 12,155
Ettiği Teşekkür: 136091
Aldığı Teşekkür: 45117
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yeni Meclis, AKP’nin Gizli Anlaşmalarını Ortaya Çıkarmalı… | Uğur Dü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Livan Mesajı göster

Eğri oturdum doğru konuşmak istiyorum.


Rahatini bozmak istemezdim ama, yanlis yolda oldugunun kanisindayim.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Livan Mesajı göster
Hepimiz biraz ezbere gidiyoruz.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Livan Mesajı göster


Evet, alismis kudurmustan beterdir.

Bunu söylerken, ayni yollarda bende gezmistim, onun icin biliyorum.

Birazcik söyle geri gerilipte, gerceklerin dibine inmeye baslarsan, Gerceklerin ne kadar aci oldugunu görebileceksin.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Livan Mesajı göster
Sadece hatırlattığı için, her ne kadar alıntı yapmış olsam da derdim, sn Mustafa Akten'in yazdığını eleştirmek değil, bugünlerde tüm CHP ve CHP'li medyanın kendi koltuk deyneklerini hiç gündeme getirmeden, mal bulmuş mağribi gibi, suçu MHP'ye atması çok da mantıklı değildir.


Aktuel simdi kim altinda?.

Torba yasalarindada gördük, ne cabuk Kol Kaldirip, Süslümanlarin dinine göre yasamalarina engel olanlari cezalandirilip, bu Sapiklari desteklediklerini!.Bu Sapiklardan bir tanesini, kendim Camiye Sikayet etmeye, hemde Delillerinle calistim.

Teyzesi´de Camide Vaaz veriyordu.

Simdi bu Sapik, Hangi Teyzesinin 12 Yasindaki Cocugunu Hamile biraktigini arastirma istemem.

Hamile biraktigi Kizcagizi, birde bana Kakalamak istiyordu.

Onlarin Sakalina kanma, ***** onlar!.


Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Livan Mesajı göster
'Sarı Öküz' hikayesi tam da CHP'nin içine düştüğü şu anki durumun acı gerçeğidir. Ne demek istiyorum? Şunu demek istiyorum:
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Livan Mesajı göster

Himmm, interesant, Sari evi bilirdimde, Sari Öküzüdemi cikardilar.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Livan Mesajı göster
Erdoğan'ı siyasete somut olarak (yorum olarak değil) kazandıran kimdir? Deniz Baykal. Deniz Baykal kimdir? CHP'nin genel başkanıdır (yıl 2007). Aynı Deniz Baykal, 7 Haziran 2015 seçiminin hemen ardından Saray'la hangi sırları paylaşmıştır? Hangi düzenleri kurgulamıştır? 'Sır'ları diyorum, çünkü, Deniz Baykal'ın Saray'la neler konuştuğuna dair, Kılıçdaroğlu'nun dahi yeterince bilgisi yoktur. Neden yoktur? Baykal, Kılıçdaroğlunu telefonla aradığını, ancak, ulaşamadığını söyledi. Kılıçdaroğlu ne dedi? 'Nasıl olur ki, o akşam geç saatlere kadar yatmamıştım, ayaktaydım ve telefonum açıktı...' dedi. Gel bu eşşeği köprüyü geçir.
Su Yatak sirlari olmasin?.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Livan Mesajı göster

Yıl 2007. Genel seçimlerin ardından meclis başkanı seçiliyo. CHP aday dahi göstermedi. AKP'nin adayı Köksal Toptan, daha ilk turda 450 (470 de olabilir, tam hatırlamıyorum) oyla bir oturumda meclis başkanı seçildi. 20015'te kendi adayına fire veren CHP, 2007'de tam kadro, hiç fire vermeden AKP adayına oy verdi. HDP (o zaman BDP)'nin de adayı yok ve onlar da tam kadro AKP'nin adayına oy verdiler.
Yani, ***** koalisyonu tam teskilat calisiyordu.

O tarihlerde, Askerligimi yeni bitirmis, (2006 Senesi, 41 Yasinda) ilk zamanlari AKP´yi desteklerken, icine bakma firsati buldum.

AKP, sadece Saksakci, Organize Kabiliyeti hic yok!.

Hatirlarsan, O Tarihlerde, AKP Cemaat ******si, ay Pardon Karesi Faaliyetteydi.

Gezi olaylarini takip etmissindir, BELKI?.

O Tarihlerde, Istanbulda 216 ön numarada olan CHP Bürosuna telefon ettigimde, Serverlerinin ellerinde olmadigini, AKP isgalinde oldugunu ögrenebildim.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Livan Mesajı göster

MHP ne yaptı? MHP ilkeli davrandı. Paşalar gibi adayını gösterdi (Tunca Toskay).Zaten onun icin bu günleri yasiyoruz, Galiba haberler sana kadar gelmedi.


Batidan doguya büyük BEY akimi var, HAREM´lerini doldurmaktalar!.
Bina Zina cogalmissa, bunda kimin sucu olabilir?.

Böyle önderler Parlamentoda gezerse?.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Livan Mesajı göster

Kendi adayına 51 milletvekiliyle tam kadro destek verdi. 450, 51'den büyüktü ve CHP'nin büyük bir sosyal demokrat bilinçle (!) desteklediği AKP adayı meclis başkanı oldu.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Livan Mesajı göster

MHP midir kriko, MHP midir koltuk değneği? Biraz akıl, biraz da insaf rica ediyim...Ya kolunu koparmis olsalar, Saatleri nerelerine takicaklar?.
Acaba Kriptolu telefonlar gibi, su Sexi Saatlerde, Vibrasyonlumu?.
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-


Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 05.07.15, 18:27   #7
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Yeni Meclis, AKP’nin Gizli Anlaşmalarını Ortaya Çıkarmalı… | Uğur Dü

bu kadar resimlerle desteklenmiş açıklama ve izahatttan sonra benim daha fazla bir şey eklememe gerek kalmamış. YALNIZ ŞUNU VURGULAMAK İSTERİM Kİ, o kadar çok konuda AKP ve MHP örtüşüyorki hep merak etmişim neden AKP MHP'ye, MHP AKP'ye iltihak edip, kurumsal olarak birlik beraberlik içinde tesanüt sağlamazlar?AKP'nin A babası olan hazreti imam Tayyip Erdoğan her türlü milliyetçiiği ayaklar altına alırım söyleminin sahibidir. MHP'nin milliyetçiliği ise üfürükten tayyaredir. Her ikisinin siyasi nosyonunda Atatürk milliyetçiliği yoktur.. Bu nedenle her konuda örtüşenler öpüşmeyide bilmelidir.

Sn.Aristo reel olarak gereğini yapmış, Sn.Insanlıkarayan eklemeleri ile tamlama yapmış, Sn. Livan sanırım kendi penceresinden bakarak görüş serdetmişerdir.

Burası paylaşım sitesi, kimisi geniş perspektiften bakar, kimisi dar açıdan! Herkese adıma paylaşımlardan dolayı teşekkürlerimi sunarım.

MHP'nin Milliyetçiliği ve Türkçülüğü üzerine sanırım önümüzdeki günerde kapsamlı bir yazım daha olacaktır..
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 06.07.15, 01:54   #8
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Feb 2013
Konular: 1162
Mesajlar: 12,129
Ettiği Teşekkür: 50885
Aldığı Teşekkür: 44290
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yeni Meclis, AKP’nin Gizli Anlaşmalarını Ortaya Çıkarmalı… | Uğur Dü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
bu kadar resimlerle desteklenmiş açıklama ve izahatttan sonra benim daha fazla bir şey eklememe gerek kalmamış. YALNIZ ŞUNU VURGULAMAK İSTERİM Kİ, o kadar çok konuda AKP ve MHP örtüşüyorki hep merak etmişim neden AKP MHP'ye, MHP AKP'ye iltihak edip, kurumsal olarak birlik beraberlik içinde tesanüt sağlamazlar?AKP'nin A babası olan hazreti imam Tayyip Erdoğan her türlü milliyetçiiği ayaklar altına alırım söyleminin sahibidir. MHP'nin milliyetçiliği ise üfürükten tayyaredir. Her ikisinin siyasi nosyonunda Atatürk milliyetçiliği yoktur.. Bu nedenle her konuda örtüşenler öpüşmeyide bilmelidir.

Sn.Aristo reel olarak gereğini yapmış, Sn.Insanlıkarayan eklemeleri ile tamlama yapmış, Sn. Livan sanırım kendi penceresinden bakarak görüş serdetmişerdir.

Burası paylaşım sitesi, kimisi geniş perspektiften bakar, kimisi dar açıdan! Herkese adıma paylaşımlardan dolayı teşekkürlerimi sunarım.

MHP'nin Milliyetçiliği ve Türkçülüğü üzerine sanırım önümüzdeki günerde kapsamlı bir yazım daha olacaktır..
Bu memlekette siyasi bilinç sahibi olmayan hiç bir insan maalesef bu ülkenin siyasetinin Amerikan çıkarlarına göre şekillendirildiğini anlayamaz.

Hele ki AKP ve MHP tabanlarının eğitim seviyelerinin bir birlerine yakınlığı da göz önüne alınınca....

Bir kere daha tekrar ediyorum...

MHP, CIA tarafından ''madem Türkiye' de milliyetçiler var, o zaman MHP vasıtasıyla bizim kontrolümüzde olsunlar'' mantığıyla kurdurulan en rezil partidir...

Ve AKP' den de rezildir kurulalı beri...

Çünkü AKP denen partiye stepne olmayı bile hazmedebilmiş bir partidir.

Alıntı:
MHP'nin Milliyetçiliği ve Türkçülüğü üzerine sanırım önümüzdeki günerde kapsamlı bir yazım daha olacaktır
Mustafa abimin yazısını merakla bekliyorum.
__________________
zafere kadar devrim
Aristo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Aristo'in Mesajına Teşekkür Etti.
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
akp’nin, anlaşmalarını, Çıkarmalı…, dündar, gizli, meclis, ortaya, uğur, yeni


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkWEZ Format +3. Şuan Saat: 14:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2018 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.