Merhabalar
Forum Gerçek üyesi değilsiniz ya da Üye Girişi yapmamışsınız.
Sitemizden tam olarak yararlanabilmek için;
Lütfen Buraya tıklayarak üye olunuz.
Forum Gerçek

Forumları Okundu Kabul Et Bugünkü MesajlarYazdığım Cevaplar Açtığım Konular Kim Nerede
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi

Ülkemiz ve Dünya Gündemi Ülkemizde ve Dünyada yaşanan gelişmelere dair haberler


Cevapla
 
LinkBack Seçenekler
Eski 19.11.13, 14:31   #1
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2013
Konular: 1857
Mesajlar: 7,734
Ettiği Teşekkür: 20106
Aldığı Teşekkür: 34600
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Erdoğan’ın Ağzından Atatürk Kaçtı

Erdoğan grup toplantısında Mustafa Kemal Atatürk'ten bahsederken sık sık 'Atatürk' ismini kullandı.Başbakan ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM’deki grup toplantısında gündeme ilişkin konuştu.
Dün hayatını kaybeden Nejat Uygur’u ve Tataristan’daki uçak kazasında hayatını kaybedenleri anarak konuşmasına başlayan Başbakan Erdoğan, her zaman özellikle ‘Gazi’ olarak andığı Mustafa Kemal Atatürk’ün ismini sık sık kullandı.

Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları:

Dün çok değerli bir tiyatro sanatçımız Nejat Uygur’u kaybettik. Halkımızı güldürmek ini çaba harcayan Nejat Uygur’u kaybetmek hepimizi hüzünlendirdi. Önceki gün Kazan’da elim bir uçak kaza meydana geldi ve 50 kişi hayatını kaybetti. Tatar kardeşlerimize buradan başsağlımızı iletiyorum.

Yine bir düşünce adamım Aytunç Altındal ebediyete intikal etti. Allah’tan rahmet diliyor ailesine başsağlığı diliyorum. Hafta sonu Diyarbakır’da çok tarihi anlar yaşandı. Sayın Mesut Barzani ve heyetiyle konuşma yaparak bölgeye ilişkin gelişmeleri ele aldık.
Diyarbakır’ın en büyük meydanında on binlerce Diyarbakırlı kardeşimizle bu coşkuyu paylaşmak çok anlamlıydı.
Bu vesileyle 58. hükümetimizin Başbakanı Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül’den bu yana tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor hepsine teşekkür ediyorum. Dün çok değerli bir tiyatro sanatçımız Nejat Uygur’u kaybettik. Halkımızı güldürmek için çaba harcayan Nejat Uygur’u kaybetmek hepimizi hüzünlendirdi. Önceki gün Kazan’da elim bir uçak kaza meydana geldi ve 50 kişi hayatını kaybetti. Tatar kardeşlerimize buradan başsağlımızı iletiyorum.
Yine bir düşünce adamı Aytunç Altındal ebediyete intikal etti. Allah’tan rahmet diliyor ailesine başsağlığı diliyorum. Hafta sonu Diyarbakır’da çok tarihi anlar yaşandı. Sayın Mesut Barzani ve heyetiyle konuşma yaparak bölgeye ilişkin gelişmeleri ele aldık.
Diyarbakır’ın en büyük meydanında on binlerce Diyarbakırlı kardeşimizle bu coşkuyu paylaşmak çok anlamlıydı.


DİYARBAKIR’DA İSTİSNA YAŞADIK

2009 yılında Milli Birlik ve Kardeşlik projemizi başlatırken “Anneler artık ağlamasın” demiştik. Özellikle son bir yıl içinde bu temennimiz karşılık bulmaya başladı. “Biz anneler ağlamasın” dedik ama cumartesi günü Diyarbakır’da ve 81 vilayetimizde bunun bir istisnasını yaşadık. Annelerin babaların tv başında gözyaşı döküldüğüne şahit olduk. Bu gözyaşları çok farklıydı, bunlar sevinç gözyaşlarıydı. Bismil’de bir genç önümüzü kesit yanımıza geldi ve gözyaşlarıyla Başbakanım barış işitiyoruz ölmek istemiyoruz” diyerek feryadını dile getirdi.
Bizim için tarih Hz. Adem’in yeryüzüne indirilmesiyle başlamıştır. 1960’ta 1980’de değiştirilen yer isimlerini sanki bin yıllık bir uygulama gibi millete sunuyorlar. 80 yıllık andı sanki bin yıllıkmış gibi millete sunuyorlar. Bu milletin tarihi 12 Eylül 1980’de başlamadı. Bu milletin tarihi kalıplara sığmayacak kadar zengin renkli ve kucaklayıcı bir tarihtir.

KÜRDİSTAN OSMANLI’NIN EYALETİDİR

Bu milletin tarihi Alpaslan’dan Fatih’e, Abdülhamit’ten Mustafa Kemal’e kadar sayılamayacak kahramanlar yazmıştır. MHP ve CHP milletvekilleri gitsinler ilk meclis zabıtlarını okusunlar. Bugün karşı çıktıklarını orada görecekler.Kürdistan kelimesini o meclis zabıtlarında görecekler. Anası İslam kavramını o zabıtlarda görecekler. Biraz daha geriye Osmanlıya gittiklerine doğu ve güneydoğunun Kürdistan eyaleti olduğunu görecekler.
1. Dünya savaşı sonrasında ülkemizi işgal edenler uzaydan gelmedi. O zulmü iliklerine kadar en iyi hisseden belki de Gazi Mustafa Kemal’di. Onlarla büyük mücadele etti. 29 Ekim 1923’te aynı Mustafa Kemal bu devletlerle barışa dostluğa dayalı ilişkiler başlattı.
Diyor ki Gazi, “Milli hudutlar içinde yaşana çeşitli İslam hususlar öz kardeşlerdir. Bizce kati olarak belirli olan bir şey varsa o da milli hudutlarımız içinde Türk, Kürt, Laz, Çerkez tüm İslami hususlar çıkar birliği içindedirler. Beraber çalışmaya karar vermişlerdir. Dindarca bir vahdet vardır. Hiç şüphe etmeyiniz ki Kürt, laza reyi sorulduğu zaman bu reyi vereceklerdir.”


“MUSTAFA KEMAL DE Mİ BÖLÜCÜYDÜ”

Biz bugün aynı arzuları dile getirdiğimizde itiraz ediyorlar, hop oturup hop kalkıyorlar. Bunlar milletin ruh köküyle temas kuramıyorlar. Daha işin başında Mustafa kemal Irak ve Suriye halkları bizim kardeşimizdir diyor. Türkiye’nin yakın tarihi MHP ve CHP’nin çizdiği gibi bir tablo değildir. Bize ne diyorlar bölücü… Peki Mustafa Kemal de mi bölücüydü.
“Kürt damadımız var” diyen merhum Alpaslan Türkeş de mi bölücüydü. Devekuşu kafasını kuma gömer “dünya küçük” der. Kusura bakmasınlar bizim dünyamız küçük değil. Biz tüm komşularımızla tüm dünya ülkeleriyle hiç tereddüt etmeden irtibat kurarız.
Türkiye’nin kazanacağı her meselede harekete geçeriz.


“BİRİ TÜRKÜ SÖYLEDİ DİYE ÜLKE BÖLÜNMEZ”

Türkiye kelimelerden tabulardan korkacak bir ülke değildir. Buradan milletime soruyorum bugüne kadar hangi yasak Türkiye’yi büyütmüştür. Tam aksine bütün bunlar Türkiye’yi geriletmiştir. Biz her ne yaptıysak Türkiye’yi normalleştirmek için yapıyoruz. Türk’ten alp Kürt’e vermiyoruz. Kürt’ten alıp Çerkez’e vermiyoruz. Biri türkü söyledi diye biri farklı kıyafet giydi diye bu ülke bölünmez.

“DİYARBAKIR’DA TEK VATAN DEDİK”

Bu ülke toprağa kardeşliğe pamuk ipliğiyle bağlı değildir. Bu ülkenin doğusu batısı köprü altına ensesine kurşun sıkılanın acısını anlamaya çalışsın. Diyarbakır’da tek millet tek vatan tek bayrak dedik. Fakat muhalefet kalkıp da oralarda tek millet tek bayrak tek devlet diyemiyor. Türk bayraklarıyla oraları dolduramıyor.

“ŞİVAN PERVER 37 YILDIR UZAKTAYDI”

Lafa gelince de milliyetçilik diyor. Senin neren milliyetçi… Şivan Perver Diyarbakır’da valilikte odaya girdiği zaman oradaki herkes heyecanlandı. Herke bir sanatçı olarak ve vatanından 37 yıldır uzakta olan bir olarak bakıyordu. Vatandaşlığım alınmış bir misafir olarak bakıyordu.

“ULAN HEPİNİZ ORADAYDINIZ”

Acaba bunu kimler yaptı. Bunu bedelini ödemesi gerekenler var herhalde. Aynı şeyi Ahmet Kaya’ya yaptılar. Ödül töreninde Ahmet Kaya’ya saldırdılar. Kimler saldırdı. Gezi Parkı’nda bize saldıranlar kimse onlar saldırdı. Şimdi diyorlar ki ben o sırada tuvaletteydim ben o sırada dışarıdaydım ulan hepiniz oradaydınız. Kamera kayıtlarında hepinizi görüyoruz. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar.

“CEVAP VERMEYECEĞİMİ SÖYLEDİM”

Hiç kimsenin onurunun yaralanmasına izin vermeyiz. BDP’nin yöneticilerinin büyük bir kısmı özellikle ismen anmayacağım. Çünkü onların çok sorunlu dil ve üslupları var. Bunlara cevap vermeyeceğimi söyledim. Diyarbakır’dan sonra yapılan adap dışı yorumlara cevap vermeyeceğim. Onlar benim gündemimde olmayacak. CHP MHP ve BDP sanal korkularla tabanlarını kışkırtmaya çalışırken biz ortaya somut eserler koyduk. Biz ayrıştıran değil deva yatırımlarla kucaklayan olduk.

“ALİ RIZA BEY’İN EVİNİ BULDUK”

Tika görevlileri gittiler Türkmenistan’ın Merv şehrinde Sultan Alpaslan’ın türbesini buldular şimdi restore ediyoruz. Makedonya’da Türkçe eğitim veren ilkokulu Mustafa Kemal Atatürk ilkokulu olarak açtık. Tacikistan’da okul açtık. Sudan’da 5 bin metrekare alanda Sudan Türk mesleki eğitim merkezini Tika eliyle faaliyete açtık. Yurt çalışmalar devam ediyor. Makedonya’da Kocacık köyüne gittik CHP’ye MHP’ye sorun bilmezler. Kocacık köyü Gazi Mustafa Kemal’in babasının doğduğu büyüdüğü köydür. Ali Rıza Bey’in evini bulduk restore ettik işite bu ortaya çıkan eser. Eşek ölür kalır semeri insan ölür kalır eseri. Biz bunlarla anılacağız.

“MUSTAFA KEMAL’İN FOTOĞRAFLARINI KALDIRDILAR”

CHP MHP burada ant okurken biz Manastır’a gittik. Mustafa Kemal Atatürk’ün okuduğu askeri idadinin restorasyonunu yaptık. Biz bunları yapıyoruz ama Türkiye’de medyanın amiraliyiz diyenler bunları görmüyor. Bunları görün. Posta pullarının üzerinden paraların üzerinden sınıflardan Mustafa Kemal’in fotoğraflarını kaldırdılar İnönü’nün resimlerini koydular bunları CHP yaptı CHP. Kudüs’te Kubbetüs Sahra’nın hilalini beşinci kez biz yeniledik. Kırım’da Zincirli Medreseyi biz restore ettik. Etiyopya Harar’da son Osmanlı konsolosluk binasını bulduk restore etmeye başladık. Behr’e gittik Mevlana’nın doğduğu evi bulduk oraya gittik.

“ÇIKARACAĞIMIZ SUYU KIZILDERİLİLER İÇECEK”

Filistin Nablus’ta Sultan Abdülhamit’in yaptırdığı saat kulesini restore ettik. Ve şimdi Tika Zigetvar’da kanuni Sultan Süleyman’ın iç organlarının gömüldüğü türbeyi buldu restore ediyor. Kongo’da pigmeleri bulduk onlara malzeme gönderiyoruz. ABD Oregon’da beş bin kişiye su verecek tesisatın kurulmasını Türkiye üstlendi. İnşallah çıkaracağımız suyu orada Kızılderililer içecek.

kaynak
__________________
“Gittin mi büyük gideceksin!
Ayrılık bile gurur duyacak seninle..Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.11.13, 05:28   #2
Müdavim

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jun 2012
Konular: 339
Mesajlar: 12,164
Ettiği Teşekkür: 136146
Aldığı Teşekkür: 45140
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Erdoğan’ın Ağzından Atatürk Kaçtı

Secimlerin yavas yavas yaklastiginin farkina vardi anlasilan, Firildak gibi yeniden dönmeye basladi.

Secimlere yakin Bulgur, Pirinc, Un Paketi dagitirken Doguya, artik bunlarida PKK´nin kucagina attigini düsünüp, oralardaki oylari garantiye aldigini zannediyor.

Öbür taraftanda, Batiya dönüp, burada Bulgur Paketlerini satmaya calisiyor!.

Secimler yaklastiginda, 180" dönen simdi baska Davullar calmaya basliyor.

Türk Halkinin Arap usagi gibi Kus beyinli oldugunumu zannettin?.

Alıntı:
Erdoğan grup toplantısında Mustafa Kemal Atatürk'ten bahsederken sık sık 'Atatürk' ismini kullandı.
Secimlere yaklastiginda, Atamizin ismini agzina almaya hic Lüzum yok, senin gibilerine zaten yakismiyor!.

Alıntı:
Dün çok değerli bir tiyatro sanatçımız Nejat Uygur’u kaybettik. Halkımızı güldürmek ini çaba harcayan Nejat Uygur’u kaybetmek hepimizi hüzünlendirdi. Önceki gün Kazan’da elim bir uçak kaza meydana geldi ve 50 kişi hayatını kaybetti. Tatar kardeşlerimize buradan başsağlımızı iletiyorum
Yahu burada sen neyi neyle karsilastirmaya calisiyorsun burada?.

Ayni Cinde bir Cuval Un Düsürüldü diye, Türkiyede´demi Un Cuvallarinin icine etmen lazim?.

Alıntı:
Diyarbakır’ın en büyük meydanında on binlerce Diyarbakırlı kardeşimizle bu coşkuyu paylaşmak çok anlamlıydı.
Bu vesileyle 58. hükümetimizin Başbakanı Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül’den bu yana tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor hepsine teşekkür ediyorum
Buraya kadarini anladimda,


Alıntı:
Önceki gün Kazan’da elim bir uçak kaza meydana geldi ve 50 kişi hayatını kaybetti. Tatar kardeşlerimize buradan başsağlımızı iletiyorum.
Bu satir icinde ne ariyor?.

Yoksa Kafani soktugun eteklinin Komodesinden bir tarihte cikan Dünya Haritasina uyupta, Burada Kürdistan diye Anirdigini bu kadar BILLIG* unutturacaginimi zannediyorsun?. (*= Ucuz/Adi)

Hani su Yahudistan kurucusunun Blair´in komodesinden bir Dünya ve Türkiye Haritasi düsmüstüde, bu Medyaya sizdiginda, burada Türkiyenin bölünmesine gidiyor diye, bazi Insanlar ayaklandi/uyanip senin hangi yolda gittiginin farkina vardiginda, sana sirtlarini cevirmisti, ne burada Unutturmak, Pisliklerini Hali altina süpürmek istiyorsun?.

Alıntı:
DİYARBAKIR’DA İSTİSNA YAŞADIK

Bizim için tarih Hz. Adem’in yeryüzüne indirilmesiyle başlamıştır. 1960’ta 1980’de değiştirilen yer isimlerini sanki bin yıllık bir uygulama gibi millete sunuyorlar. 80 yıllık andı sanki bin yıllıkmış gibi millete sunuyorlar. Bu milletin tarihi 12 Eylül 1980’de başlamadı. Bu milletin tarihi kalıplara sığmayacak kadar zengin renkli ve kucaklayıcı bir tarihtir.
Burada ney anlatmak istiyorsun?.

Simdi 8000 yillik Trakya Tarihini sana anlatmaya baslamayayim, sene 178´de ilk sefer Roma Imparatorlugu, Trakyaya girebilmis, Türkiyede bile Ögretmenlere Essas Trakyanin sinirlarini bile ögretilmemis.

Halbuki Trakya, Osmanli daha Planda bile yokken, Dogu Anadoluyla Pazarliklar, Kardeslikler yapardi!.

O tarihlere dayanan Kardeslik yapilari, bu Güne kadar mevcut!.

Sen su yeni tarihi anlatmakla, neyi söylemeye calisiyorsun?.

Alıntı:
1. Dünya savaşı sonrasında ülkemizi işgal edenler uzaydan gelmedi. O zulmü iliklerine kadar en iyi hisseden belki de Gazi Mustafa Kemal’di. Onlarla büyük mücadele etti. 29 Ekim 1923’te aynı Mustafa Kemal bu devletlerle barışa dostluğa dayalı ilişkiler başlattı.
O Tarihlerde Yemenden girip, Yahudistan Kuruculari SAUdi Soparlarinin ellerine Hanceri yerlestirmislerdi.
Osmanli zamaninda O topraklar üzerine olan arastimalarda, Petrol yataklari belli olmus, bunlara Hakim olabilmek icin Bütün Dünya Yemenden girip, 1496´dan beri icinden Yahudiler tarafindan kemirilmis, kani emilmis Osmanliya savas actilar.

Bunlar Suriyeden sonra Dogu Anadoluya hakimiyetini ilerletmek istiyorlardi.

Bazi geri kafalilar, yok Fransizlar ve Ingilizler Dogu anadoluya ulasamadiklarini söylüyorlar.

Ulan Sütcü Imam´in, üzerine Silahini bosalttigi Fransiz Askeri Uzaydanmi düstü oraya?.
Tam geri cekilmekte olan Ingiliz Garnizonu Uzaydanmi düstü Dogu Anadoluyada, Sütcü Imam´in Ailesi icinde birde Katliamda bulundu?.

Alıntı:
“MUSTAFA KEMAL DE Mİ BÖLÜCÜYDÜ”

Biz bugün aynı arzuları dile getirdiğimizde itiraz ediyorlar, hop oturup hop kalkıyorlar. Bunlar milletin ruh köküyle temas kuramıyorlar. Daha işin başında Mustafa kemal Irak ve Suriye halkları bizim kardeşimizdir diyor. Türkiye’nin yakın tarihi MHP ve CHP’nin çizdiği gibi bir tablo değildir. Bize ne diyorlar bölücü… Peki Mustafa Kemal de mi bölücüydü.
Yalancinin Gemileri Batsinmi?.

Ulan daha dün, Kuzey Iraktan gelene, Kürdistan Nameleri atarak, Yahudistan Kuruculari Ingilizlerin Planlari geregince Türkiye üzerine Planlarini
Gündeme getirip, Kürdistan diye anirmaya basladin!.

Üc varil Petrol yüzünden Irak´in burada Itibarini silip attin!.

Gemilerine bu Petrolmu gerekti?.

Irak yönetimi Türkiyeyi davet etmemismiydi?.

Gelin Petrolü beraberce Batiya sunalim diye?.

Ayni Azerbaycanda, bu teklifte bulunmustu!.

Boru Hatlarinin Planlari coktan vardi!.

Sadece kimin Hakimiyetinin altinda olacagi tam belli degildi!.

Kanadada oldugu gibi, Bu Boru Hatlarinidami Yahudistan Kuruculari Ingilizlere vermeye niyetin var?.
Burada Kanadadan Amerikaya kadar uzanan Petrol boru Hatlarida Ingilizlerin elinde, bunlari bilmiyoruz zannettin?.

Alıntı:
“DİYARBAKIR’DA TEK VATAN DEDİK”

Bu ülke toprağa kardeşliğe pamuk ipliğiyle bağlı değildir. Bu ülkenin doğusu batısı köprü altına ensesine kurşun sıkılanın acısını anlamaya çalışsın. Diyarbakır’da tek millet tek vatan tek bayrak dedik. Fakat muhalefet kalkıp da oralarda tek millet tek bayrak tek devlet diyemiyor. Türk bayraklarıyla oraları dolduramıyor.
Dikkat et, yalanlarin cok agir, Gemilerin bile bu agir yalanlarini tasiyamaz!.

Birak Kuzey iraktan Üc varil Petrolü, Türkiyede 5´inci ayda olan Petrol anlasmalarinda kimlere Petrol arama Lisanslarini verdigi, Sattigini anlat!.

Burada Türk Firmalari degilde, Yabanci uyruklu firmalara önderlik tanidigin yalanmi?.

Daha neler satmadinki?.

Diyarbakirda Bayrak salladik diyor.

Kimin Bayraklari orada sallandi?.

Ibo bile, elindeki Microfonu Vibratör gibi salliyordu, Etegin altina soktugun kafai bir yikada, Gözlerinde acilsin!.

Bizler gözlerimizi actik ve baktik, kimin Bayraklari, kimin elleri nasil sallandigina!.

Alıntı:
“ULAN HEPİNİZ ORADAYDINIZ”

Acaba bunu kimler yaptı. Bunu bedelini ödemesi gerekenler var herhalde. Aynı şeyi Ahmet Kaya’ya yaptılar. Ödül töreninde Ahmet Kaya’ya saldırdılar. Kimler saldırdı. Gezi Parkı’nda bize saldıranlar kimse onlar saldırdı. Şimdi diyorlar ki ben o sırada tuvaletteydim ben o sırada dışarıdaydım ulan hepiniz oradaydınız. Kamera kayıtlarında hepinizi görüyoruz. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar.
Hastamisin sen?.

SENI O KOLTUGA OTURTANLARA NASIL ULAN DIYEBILIRSIN?.

Hem burada bir yanlislik var!.

Kayitlar dedinde, Bacini Istabulda dövenlerinde, Kayitlari oldugunu söylemistin!.
Üzerine Isediklerini söylemistin!.
Kücük kundaktaki Cocugun bu yüzden Sütten Kesildigini, bunlarinda hep Kayitlari oldugunu söylemistin!..

Nerede bu Kayitlar?.

Ya bu Kayitlari cikartirsin, yada yalancinin Gemileri batsin!.

Gezi Parki olaylarinda kim kime saldirdigi bayagi belli!.

Burada Cübbeli Sivil Polislerini bile yola koyup, burada Molotov Kokteylerini sibittirdin.
Salaklar sadece Telsizlerini ve Silahlarini sakliyamadilar!.

Böyle Salaklara güvenipte, ise koyulursan, bizler Gözlerimizi yumacagimizi hic zannetme!.

Karanlik Sokaklarda, Cübbeli Polislerinle, Cocuklari Öldüresiye nasil Vurdurttugunuda gördük!.
Burada Cübbeliler örgütü, Kameralarin Kayitlarini silmeye kalkmis olsada, bunlarda piyasaya sizdi, Hangi yalandan bahsediyorsun burada?.

Sen kendin Anirmiyormuydun orada "Senin" (Cübbeliler) Polisinin, Destan yazdigini?.
Dogru Yalancinin Mumu Yatsiya kadar yanar derler!.

Sadece Bu Mum, artik senin Ketenlerini bile yakmaya basladi!.

Alıntı:
“MUSTAFA KEMAL’İN FOTOĞRAFLARINI KALDIRDILAR”

CHP MHP burada ant okurken biz Manastır’a gittik. Mustafa Kemal Atatürk’ün okuduğu askeri idadinin restorasyonunu yaptık. Biz bunları yapıyoruz ama Türkiye’de medyanın amiraliyiz diyenler bunları görmüyor
Neyi görmüyorlar, Neyi görmüyorlar, Neyi görmüyorlar?.

Selanige gittiginde, Atamizin evindeki Anit Kitabini kim Yirtip, bunu Köseye atipta, kaldirtti?

Restore edildiginde, Mustafamizi Televoizyon Önünde oturtarak Büstünü kim oraya koydurttu?.

Ulan O Tarihlerde Televizyonmu vardi?.

Nasil Atamizi,O sekilde Ziyaretcilerine suma cüreti ortaya koyarsin?.

Hiiic korkma, adimlarin hep takipte!.

Anit Kabirde saygi durusunu sap gibi orada durma diye söylediginde, bir dahaki solugundan Yahudistanda, "Sinagogda" Boynunu egdigini görmedikmi zannediyorsun?.

Az daha Boynun kirilacakti orada!.

Anan seni Orada Boynunu Egmen icinmi Dogurdu?.

Anit kabirde saygi durusunda durmada, Yahudistanda Boynunu bükmek icinmi O koltuga Oturtturuldun?.

Mustafamizin büstlerini kim kaldirmaya basladi?.

Okullardan Atamizin eserlerini kim Kaldirtmaya basladi?.

Cumhuriyetin Valiliklerinden iki harfe bile karezini gündeme getiripte, TC Harflerini kimler kaldirmaya basladi?.

Halen Yalacinin Mumu yatsiya kadar yansin, Gemileride Kara sularda Batsin!.

Hangi Un ve Bulgur paketlerini silipte, altinci Gemini aldin?.

Kimler senin yüzünden Bu Kis Sogukta kaldi?, Kömür dagitmadin diye?.

Türkiyedeki Din bile sana yetmeyipte, Misirdan Salafi Müslüman Kardesler adi altinda, Sapikliklarini yasayanlarin dini Kitaplarini Türkiyede, Okullara kapak yaptin!.

Birde Böyle sapik nesil yetistirmeye kalkip, Bunlarin dinice yasamalarina engeller cikaranlarin cezalandiracagini, Yeni anayasa paketi altinda cikarttin!.

Ne istiyordu bu Salafi Kardeslerin?.

8 ila 9 yasinda Cocuklarin evlendirilebilmesini, Anayasalarina yazdirmak istemiyorlardi?.

Buda yetmemis, Ölülerle bile Cinsel Iliskiye girilebilinecegini yazdirmak istemiyorlarmiydi?.

Senin Camilerden bile saygin yok´ki, bunlara bile VIP salonlari yaptirmaya kalktin, Ölülerden bile Saygin olmaz!.

Birde bu Kardeslerinin arkasinda O kadar agladin yani, görmüyenler, senin Gözyaslarinín altinda bile yikanabilirlerdi!.

Trakyadan, Dogu Anadoluna kadar Selamlar var burada!.
__________________

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-


Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
ağzından, atatürk, erdoğan’ın, erdoğan’ın, kaçtı, mustafa


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


İlgili Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Atatürk ve Spor - Atatürk'ün İlgilendiği Spor Dalları Kartal Atatürk Kimdir? 13 16.06.16 14:12
Atatürk Hakkında Dünya Basınının Yazdıkları Kartal Atatürk Kimdir? 4 29.01.15 15:12
Bir Blog Yazısı - Atatürk Öldürüldü mü? SerseriGezgin Atatürk Kimdir? 6 15.03.13 11:42
Atatürk ve Kemalizm Hakkında Gerçek Aydınların Söyledikleri Kartal Atatürk Kimdir? 1 14.11.10 16:03
Atatürk ve Halil Ağa’nın Öyküsü LaLe Atatürk'ün Anıları | Atatürk Şiirleri 5 10.05.10 01:40


WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.
Copyright ©2000 - 2018 www.forumgercek.com
Protected by CBACK.de CrackerTracker
Önemli Uyarı
www.forumgercek.com binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir. Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır. Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Forumumuzda T.C. yasalarına aykırı ve telif hakkı içeren bir paylaşımın yapıldığına rastladıysanız, lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz. Bildiriniz incelenerek, 48 saat içerisinde gereken yapılacaktır. Bildirinizi BURADAN yapabilirsiniz.
Page Rank Icon
Bumerang - Yazarkafe
McAfee Site Denetleme
Norton Site Denetleme
www.forumgercek.com Creative Commons Alıntı-Lisansı Devam Ettirme 3.0 Unported Lisansı ile lisanslanmıştır.